Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

ko je za europsku uniu

za
17 (18.5%)
protiv
75 (81.5%)

Ukupno Glasova: 92

Autor Tema: Referendum EU  (Posjeta: 6193 )

0 Članova i 14 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Referendum EU
« Odgovori #80 : 23 Siječanj, 2012, 12:40:45 »

Pogotovo sto njemacka ima nikad manju stopu nezaposlenosti i trazi radnike jer im ide ko nikad do sad... Ne znam ko prica da je njima tesko...


nije ti to baš tak sjajno i bajno..znam iz prve ruke jer mi jedan šogor radi u švabiji a drugi u austriji..
nit se više plača kak se prije koju godinu nit ima tolko posla..sve to ide lagano u k.

hah..ja učim talijanski već 4-5 god..i da ti kažem,nema šanse da idem u italiju radit..nisu oni nešto..a njemački ću sljedeće godine..ali to meni ništa ne znači,ja ću se snać..radit ću u firmi kod starog,a šta će ostali ? kamo će oni? bit će nas sve više gladnih i žednih...prije nego šta su zaokružili su trebali razmislit svojom glavom...a ne ove slušat koji govore da je bolje da uđemo,napumpali su nas i to dobro

dečko ti još nisi ni počel živit kak treba...to kaj budeš ti radil u firmi i kak budeš posloval ovisi o drugim ljudima..ak ti ljudi nemaju para za kupit tvoj proizvod ti nemaš kud s njim,ne namiruje se proizvodnja i na kraju ne platiš radnika koi je pošteno radil za tvoju guzicu..i di smo onda?
realna situacija je takva da mi bez unije nemremo opstat..nismo mi jedna švajcarska krute j#bo.
a sad kolko bude to sve bolje ili gore vrijeme će pokazati.

i sad kak je tak je,bezveze se tu prepucavat međusobno jer se s tim ne mjenja ništ.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Referendum EU
« Odgovori #81 : 23 Siječanj, 2012, 12:53:06 »
nije ti to baš tak sjajno i bajno..znam iz prve ruke jer mi jedan šogor radi u švabiji a drugi u austriji..
nit se više plača kak se prije koju godinu nit ima tolko posla..sve to ide lagano u k.

dečko ti još nisi ni počel živit kak treba...to kaj budeš ti radil u firmi i kak budeš posloval ovisi o drugim ljudima..ak ti ljudi nemaju para za kupit tvoj proizvod ti nemaš kud s njim,ne namiruje se proizvodnja i na kraju ne platiš radnika koi je pošteno radil za tvoju guzicu..i di smo onda?
realna situacija je takva da mi bez unije nemremo opstat..nismo mi jedna švajcarska krute j#bo.
a sad kolko bude to sve bolje ili gore vrijeme će pokazati.

i sad kak je tak je,bezveze se tu prepucavat međusobno jer se s tim ne mjenja ništ.

Ne kuzim tvoj stav. Prvo kazes da je lose,a onda da mi nemozemo bez njih.
I nitko se ne prepucava!

Nemozemo mi vise nikamo jer se 15 godina kralo i unistavalo. Pogledaj samo sta je prije bila Luka Rijeka i sta je mogla postat da je netko imao u zadnjih 15 god viziju. Ne moram ti pricat da je Rijecka Luka najkraci put do cijele eu.......itd....bla,bla,bla.........

Uglavnom unistili smo sve....ostali su nam super,hiper itd centri i to malo turizma,stocarstva i poljoprivrede sto cemo lako prodat :) samo da prodamo struju,vodu i brodogradilista da napravimo par hotela pa cemo dalje.....

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Referendum EU
« Odgovori #82 : 23 Siječanj, 2012, 13:53:55 »
Ne kuzim tvoj stav. Prvo kazes da je lose,a onda da mi nemozemo bez njih.
I nitko se ne prepucava!

Nemozemo mi vise nikamo jer se 15 godina kralo i unistavalo. Pogledaj samo sta je prije bila Luka Rijeka i sta je mogla postat da je netko imao u zadnjih 15 god viziju. Ne moram ti pricat da je Rijecka Luka najkraci put do cijele eu.......itd....bla,bla,bla.........

Uglavnom unistili smo sve....ostali su nam super,hiper itd centri i to malo turizma,stocarstva i poljoprivrede sto cemo lako prodat :) samo da prodamo struju,vodu i brodogradilista da napravimo par hotela pa cemo dalje.....

točno,loše je..i nisam glasal ZA  :icon_biggrin:
boldano stoji,sam kaj se nije kralo 15 godina nego 20,od početka rata kak je dolazila pomoć izvana i kak su slali ljudi pare.
mi sami ko država opstat nemremo toe realno..a u uniji opet nebu bolje..nekaj možda bude al neke stvari budu puno bolje..
oću reć da smo u bezizlaznoj situaciji..
a pošto je većina odabrala ZA sad kae tue i jedino se moremo nadat da nebude puno gore nego sad.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: Referendum EU
« Odgovori #83 : 23 Siječanj, 2012, 14:07:59 »
pa dobro ako nitko nije glasao ZA di je su onda tih 66% hahah
banana dečki haha

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Referendum EU
« Odgovori #84 : 23 Siječanj, 2012, 14:12:34 »
pa dobro ako nitko nije glasao ZA di je su onda tih 66% hahah
banana dečki haha

Penzioneri su odlucili !!

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Referendum EU
« Odgovori #85 : 23 Siječanj, 2012, 14:15:51 »
Koliko ih je ono....oko 11 000 nije znalo ispunit listic....tj zaokruzit.
Ma tko ce ic radit vani kad nas je malo ucilo njemacki a jos manje talijanski !!!!

Ja se vec 3mjeseca pokusavam ubacit na brod a za razne tecajeve sam do sad iskesirao 20tkn a netko ce ic radit van....mos si mislit. Samo nas cekaju da nas zovu. Onaj tko je mislio ic van radit i tko misli a ima vezu ce otic sa ili bez eu.


nije baš tako...na ovo boldano se odnosi...imam vezu za radit vani,ali nemogu jer mi je trebala radna dozvola jer nismo u EU...a za dvije-tri godine ću moć ić radit...bez radne dozvole...
@alfa- ti si reko već prije,ak se dobro sjećam,da je dobro da uđemo u eu,ali da si ti zbog osobnih razloga protiv eu...tak da razumijemo argumente  :)
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Referendum EU
« Odgovori #86 : 23 Siječanj, 2012, 14:19:57 »
nije baš tako...na ovo boldano se odnosi...imam vezu za radit vani,ali nemogu jer mi je trebala radna dozvola jer nismo u EU...a za dvije-tri godine ću moć ić radit...bez radne dozvole...
@alfa- ti si reko već prije,ak se dobro sjećam,da je dobro da uđemo u eu,ali da si ti zbog osobnih razloga protiv eu...tak da razumijemo argumente  :)

Mislim da ces se malo nacekat.....

Zemlje članice imaju pravo zatvoriti svoje tržište novim članicama 7 godina od datuma primanja.
Nijemci i Austrijanci su odlučili iskoristiti to pravo do kraja, tek su 2011. otvorili tržišta ovima koji su ušli 2004.

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Referendum EU
« Odgovori #87 : 23 Siječanj, 2012, 16:07:23 »
Zanimljivo, jel se znamo pa da znas sto sam sve prosao?
Ne znamo!
A i da se upoznamo cisto sumnjam da bi imali o cemu pricati (a tko to zna  :dontknow: ).
Vidis svijet drugacijim ocima nego ja,a o tvojim problemima ne zelim slusati jer i ovako imam svojih problema!!!
 :icon_thumright: :hello:


Sto se tice trosenja ljudi su takvi da imaju 20t kn placu zivjeli bi kao da imaju 30t kn.
Nisu skromni !!!!    :icon_thumright:



I jebala vas Europska Unija,sjebali su na penzioneri oni su bili isli glasati da nama bude bolje a da su se mladi sjetili prosetati mozda bi se i izglasalo protiv.
A uostalom glasanje je namjesteno kao i sve ostalo!!!
 ;D ;D


A sto se tice zivota u inozemstvu ja sam cuo od ljudi koji su bili radili vani da vise nije tako bajno kao sto je nekad bilo.I vani kasne place i ne placaju ljude,nije svuda a nije ni kod nas u HR da svuda ne dobivaju ljudi place i da ih jebu poslodavci.
Ostalo je jos par firmi koje se mogu nabrojati na prste ruke!!!
 :'( :'(
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Referendum EU
« Odgovori #88 : 23 Siječanj, 2012, 16:09:00 »
@alfa- ti si reko već prije,ak se dobro sjećam,da je dobro da uđemo u eu,ali da si ti zbog osobnih razloga protiv eu...tak da razumijemo argumente  :)

Tako je. HR sama po sebi nema alternative - EU je jedini izbor.
Pa ipak, iz razloga koje necu spominjati (vrlo sebicni i odnose se na razdoblje ne dulje od 5-10 godina) meni ne odgorava EU.
Al dovoljno znam i nije mi problem priznat da je generalno ovo jebeno velika sansa za HR

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Referendum EU
« Odgovori #89 : 23 Siječanj, 2012, 16:09:43 »
Ne znamo!
A i da se upoznamo cisto sumnjam da bi imali o cemu pricati (a tko to zna  :dontknow: ).
Vidis svijet drugacijim ocima nego ja,a o tvojim problemima ne zelim slusati jer i ovako imam svojih problema!!!
 :icon_thumright: :hello:


Sto se tice trosenja ljudi su takvi da imaju 20t kn placu zivjeli bi kao da imaju 30t kn.
Nisu skromni !!!!    :icon_thumright:



I jebala vas Europska Unija,sjebali su na penzioneri oni su bili isli glasati da nama bude bolje a da su se mladi sjetili prosetati mozda bi se i izglasalo protiv.
A uostalom glasanje je namjesteno kao i sve ostalo!!!
 ;D ;D


A sto se tice zivota u inozemstvu ja sam cuo od ljudi koji su bili radili vani da vise nije tako bajno kao sto je nekad bilo.I vani kasne place i ne placaju ljude,nije svuda a nije ni kod nas u HR da svuda ne dobivaju ljudi place i da ih jebu poslodavci.
Ostalo je jos par firmi koje se mogu nabrojati na prste ruke!!!
 :'( :'(


Ti si, vidim, Slavonac.... Tvoji su dali najvise glasova ZA  ;D






P.S.
nisam gledao tvoj profil pa ne znam da li si uopce naveo koliko godina imas, al racunaj malo ak sam ja 1973. godiste, koliko sam imao 1991. pa zamisli kako je meni bilo vezano uz rat i ono sto si spominjao. Samo, neki ljudi ne vole pricat o tome, znas... Ili zelis da se "natjecemo" kome je vise ljudi iz  familije poginulo ili postalo invalid? Razmisli, pa ces vidjet da to zapravo nije ni vazno. Rat je davno zavrsio....

I ni u ludilu ne pomisljaj da mi domovina malo znaci, iako sam ljevicar do boli...
« Zadnja izmjena: 23 Siječanj, 2012, 16:14:23 3alfa3 »

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Referendum EU
« Odgovori #90 : 23 Siječanj, 2012, 16:15:37 »
Tako je. HR sama po sebi nema alternative - EU je jedini izbor.
Pa ipak, iz razloga koje necu spominjati (vrlo sebicni i odnose se na razdoblje ne dulje od 5-10 godina) meni ne odgorava EU.
Al dovoljno znam i nije mi problem priznat da je generalno ovo jebeno velika sansa za HR

Jebeno je dobra sansa da privatiziramo jos ovo sta je ostalo i prodamo djedovinu da bi prezivjeli.
Jebeno je dobra sansa da se pocnemo mjesat sa ostalima a ne samo sa srbima i bosancima.
Jebeno je dobra sansa da se ona crna gamad i cigani s kojima talijani ne mogu na kraj dosele u RH
...........itd......imam savove na ruci pa mi se vise ne pise

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Referendum EU
« Odgovori #91 : 23 Siječanj, 2012, 16:17:17 »
Jebeno je dobra sansa da privatiziramo jos ovo sta je ostalo i prodamo djedovinu da bi prezivjeli.
Jebeno je dobra sansa da se pocnemo mjesat sa ostalima a ne samo sa srbima i bosancima.
Jebeno je dobra sansa da se ona crna gamad i cigani s kojima talijani ne mogu na kraj dosele u RH
...........itd......imam savove na ruci pa mi se vise ne pise


Eto, sad si ti okrenuo plocu  ;D



A da ti veli najiskrenije.... Rak rana ove drzave je lopovluk i korupcija i sva steta koja je zbog nje do sada napravljena (zapravo, skoro nepopravljiva). EU ce barem taj dio u velikoj mjeri rijesit. Zalosno je da smo do slobode dosli preko krvi, ali jos je zalosnije da smo nakon toga sami sebe izjedali ko rak. Kutle, Todoric, Pasalic, Tudjan - nastavi niz....
« Zadnja izmjena: 23 Siječanj, 2012, 16:19:28 3alfa3 »

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Referendum EU
« Odgovori #92 : 23 Siječanj, 2012, 16:18:58 »

Ti si, vidim, Slavonac.... Tvoji su dali najvise glasova ZA  ;D






P.S.
nisam gledao tvoj profil pa ne znam da li si uopce naveo koliko godina imas, al racunaj malo ak sam ja 1973. godiste, koliko sam imao 1991. pa zamisli kako je meni bilo vezano uz rat i ono sto si spominjao. Samo, neki ljudi ne vole pricat o tome, znas... Ili zelis da se "natjecemo" kome je vise ljudi iz  familije poginulo ili postalo invalid? Razmisli, pa ces vidjet da to zapravo nije ni vazno. Rat je davno zavrsio....

I ni u ludilu ne pomisljaj da mi domovina malo znaci, iako sam ljevicar do boli...

I,na koji si se faks upisao 1991 ??
Nij Bero mislio na to tko je veci Hrvat ili tko je bio di vec o utjecaju rata na mjesto di sad zivi !!!!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Referendum EU
« Odgovori #93 : 23 Siječanj, 2012, 16:20:07 »
I,na koji si se faks upisao 1991 ??

Ekonomiju i pravo. Al kakve to veze ima? Ni jedan nisam zavrsio jer je drzava samnom imala druge planove (zapravo, Tudjman i Milosevic)


A Bero nije iz dijela zemlje gdje je rat sve sj#bo, nego poslijeratna otimacina
« Zadnja izmjena: 23 Siječanj, 2012, 16:22:47 3alfa3 »

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Referendum EU
« Odgovori #94 : 23 Siječanj, 2012, 16:21:40 »
Ekonomiju i pravo. Al kakve to veze ima?

Jer da se nisi upisao na fax isao bi u vojsku !!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Referendum EU
« Odgovori #95 : 23 Siječanj, 2012, 16:23:09 »
Jer da se nisi upisao na fax isao bi u vojsku !!


Mislis da nije bilo ljudi koji su ostavili fax zbog rata?

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Referendum EU
« Odgovori #96 : 23 Siječanj, 2012, 16:23:59 »

Eto, sad si ti okrenuo plocu  ;D



A da ti veli najiskrenije.... Rak rana ove drzave je lopovluk i korupcija i sva steta koja je zbog nje do sada napravljena (zapravo, skoro nepopravljiva). EU ce barem taj dio u velikoj mjeri rijesit. Zalosno je da smo do slobode dosli preko krvi, ali jos je zalosnije da smo nakon toga sami sebe izjedali ko rak. Kutle, Todoric, Pasalic, Tudjan - nastavi niz....

Tocno,a za to nisu krivi oni koji su krali vec oni koji su im dopustili. A mislim da smo im sposobni jos dugo dopustat.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Referendum EU
« Odgovori #97 : 23 Siječanj, 2012, 16:25:33 »
Tocno,a za to nisu krivi oni koji su krali vec oni koji su im dopustili. A mislim da smo im sposobni jos dugo dopustat.

Pa gle, kad vecina ni ne izadje na referendum, sto reci? Kakvu posluku porati? Ko ih jebe, nek crknu smradovi koji su toliko glupi i lijeni potrosit 5 minuta da bi se izjasnili. Nismo ni zasluzili bolje. Treba narod tlacit - tada je on poslusan i funkcionira kako treba (a koliko vidim, ocito uzivaju u tome jer bi inace nekaj poduzeli)

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Referendum EU
« Odgovori #98 : 23 Siječanj, 2012, 16:27:15 »
Mislis da nije bilo ljudi koji su ostavili fax zbog rata?

Uvijek ima budala. Moj stari je ostavio 2 kamiona da propadaju 5god i ja mu kazem da je budala i dan danas.
I svaki puta kad glasa za hdz mu isto to ponovim vise puta.

Nego popusta mi lokalna anestezija.....boli ruka...idem !
Kako bi rekli u primorju "nemoj ča zamirit" ,budi mi pozdravljen.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Referendum EU
« Odgovori #99 : 23 Siječanj, 2012, 16:28:37 »
Kako bi rekli u primorju "nemoj ča zamirit" ,budi mi pozdravljen.

Ti mi nisi nis lose napravio pa nemam kaj ni zamjerit  ;D


Drmni voltaren rapid za ruku