Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dali ova gljiva pase na batinu?  (Posjeta: 4005 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ivan46

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1183
  • 2t power by Hello Kitty
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: xenon+neon
  • MojSpuh: Akrapovic
Odg: dali ova gljiva pase na batinu?
« Odgovori #40 : 09 Prosinac, 2011, 12:48:15 »
ja sam retard i nemam pojma o skuterima,ali ovo sta vi pisete majko moja.

nek moderator zakljuca temu.

Offline baotian 1996

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 360
  • Spol: Muški
  • BAOTIAN U SRCU <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jablanovec
  • Moj Skuter: SPEEDY i ORION 250cc
  • Moja Kaciga: GREX
Odg: dali ova gljiva pase na batinu?
« Odgovori #41 : 09 Prosinac, 2011, 16:54:59 »
molim da se zakljuca mojua tema jer su ljudi skroz otišli sa teme tako da  :angry7:
BATINE SU ZAKON :)

Offline dino895

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 560
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Sr 150 ! Vx(R) 200 !
  • Moja Kaciga: HJC Nob
Odg: dali ova gljiva pase na batinu?
« Odgovori #42 : 09 Prosinac, 2011, 17:08:13 »
molim da se zakljuca mojua tema jer su ljudi skroz otišli sa teme tako da  :angry7:

Nisu ljudi otišli s teme nego ti pitaš gluposti......takvih tema ima milijun........i ne samo to,nego ti ljepo ljudi govore da to ne stavljaš,da nećeš dobit ništa,da samo možeš sjebat motor ali ti ne,uporan si i gotovo  :sad3:

Offline baotian 1996

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 360
  • Spol: Muški
  • BAOTIAN U SRCU <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jablanovec
  • Moj Skuter: SPEEDY i ORION 250cc
  • Moja Kaciga: GREX
Odg: dali ova gljiva pase na batinu?
« Odgovori #43 : 09 Prosinac, 2011, 17:20:08 »
Nisu ljudi otišli s teme nego ti pitaš gluposti......takvih tema ima milijun........i ne samo to,nego ti ljepo ljudi govore da to ne stavljaš,da nećeš dobit ništa,da samo možeš sjebat motor ali ti ne,uporan si i gotovo  :sad3:
pa sta ste vi g**pi ili sta nije bilo pitanje nista od toga nego dali pase ovagljiva ili ne sta vas briga dali cu ju ja stavit ili necu moj je skuter i radit cu sa njim sta got hocu
BATINE SU ZAKON :)

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: dali ova gljiva pase na batinu?
« Odgovori #44 : 09 Prosinac, 2011, 17:43:55 »
Neznam, uz gljivu na batini će ti faliti samo još



Zajebi kit, to nikada nikome nije pomoglo (sada razbijam mit), F1 turbina ti je
puno bolja stvar za staviti, ali samo ako prvih 15 kilometara voziš sa gljivom.

Imaš pravo, drži se ti svoje ideje sa gljivom, ne slušaj nikog drugog..
Ma boli tebe briga za njihovo iskustvo i troškove jer im nitko nije rekao
informacije koje su im trebale u to vrijeme. Deri ti po svome i sve će ti
u životu biti super.



Mulac jedan

"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: dali ova gljiva pase na batinu?
« Odgovori #45 : 09 Prosinac, 2011, 18:08:18 »
100 puta san napisa i opet cu...

PROTOCNI FILTER + DIZNA je najisplatljiviji tunning na baotianu...
pola vas debila sto serete kako gljiva nevalja nabijete filter a neminjate diznu ili u filter nabacate spuzve da smanjite protok zraka LOL

baotian ima 18mm membranski karb, gust filter, pregradu gumenu na poklopcu spuzve itd itd... najjednostavnije je filter taj skinit i stavit aftermarket, rms gljiva kosta 64kn...
em nije ruzna kutijetina kod amortizera, em se lipse cuje...
al da bi skuter uopce radio, treba se popraviti smjesa, dovoljno je diznu probusiti svrdlom 0.9mm i nista vise...

ima na youtube-u video, neda mi se sad trazit, di sam tako postelao malog silverstona iz peveca, kad mi opet dodje na servis, malo cu mu jos bolje postelat karb, ventile i prjenos pa cu opet snimit malo ganjanja po cesti...

clanu stunt master sam takodjer sredio malog baotiana, dakle postelao prjenos, dizna 88-90 i rms filter 64kn, nijedan tvornicki skuter nema onakav start...

ko mi viruje nek viruje, ko neviruje moze mi popusit...

Offline baotian 1996

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 360
  • Spol: Muški
  • BAOTIAN U SRCU <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jablanovec
  • Moj Skuter: SPEEDY i ORION 250cc
  • Moja Kaciga: GREX
Odg: dali ova gljiva pase na batinu?
« Odgovori #46 : 09 Prosinac, 2011, 19:54:03 »
100 puta san napisa i opet cu...

PROTOCNI FILTER + DIZNA je najisplatljiviji tunning na baotianu...
pola vas debila sto serete kako gljiva nevalja nabijete filter a neminjate diznu ili u filter nabacate spuzve da smanjite protok zraka LOL

baotian ima 18mm membranski karb, gust filter, pregradu gumenu na poklopcu spuzve itd itd... najjednostavnije je filter taj skinit i stavit aftermarket, rms gljiva kosta 64kn...
em nije ruzna kutijetina kod amortizera, em se lipse cuje...
al da bi skuter uopce radio, treba se popraviti smjesa, dovoljno je diznu probusiti svrdlom 0.9mm i nista vise...

ima na youtube-u video, neda mi se sad trazit, di sam tako postelao malog silverstona iz peveca, kad mi opet dodje na servis, malo cu mu jos bolje postelat karb, ventile i prjenos pa cu opet snimit malo ganjanja po cesti...

clanu stunt master sam takodjer sredio malog baotiana, dakle postelao prjenos, dizna 88-90 i rms filter 64kn, nijedan tvornicki skuter nema onakav start...

ko mi viruje nek viruje, ko neviruje moze mi popusit...
evo ovako nesto sam zelio cut a svi mi vi samo ser*te da ljiva nista nevalja kupio sam prosli tjedan dizne 80-90 sad samo jos gljivu necu kupit ovu stage 6 nego nekakvu jeftiniju
BATINE SU ZAKON :)

Offline Loris Ri

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka---->Kostrena
  • Moj Skuter: Gilera vx 200
  • Moja Kaciga: Held robot,Suomy trek dog
  • MojSpuh: deak hexagonal
Odg: dali ova gljiva pase na batinu?
« Odgovori #47 : 09 Prosinac, 2011, 20:44:01 »
Neznam, uz gljivu na batini će ti faliti samo još

Zajebi kit, to nikada nikome nije pomoglo (sada razbijam mit), F1 turbina ti je
puno bolja stvar za staviti, ali samo ako prvih 15 kilometara voziš sa gljivom.

Imaš pravo, drži se ti svoje ideje sa gljivom, ne slušaj nikog drugog..
Ma boli tebe briga za njihovo iskustvo i troškove jer im nitko nije rekao
informacije koje su im trebale u to vrijeme. Deri ti po svome i sve će ti
u životu biti super.



Mulac jedan

 
:icon_thumright:
pa sta ste vi g**pi ili sta nije bilo pitanje nista od toga nego dali pase ovagljiva ili ne sta vas briga dali cu ju ja stavit ili necu moj je skuter i radit cu sa njim sta got hocu
a mi smo ti rekli da izmjeris karb......ja neznam kolki je ulaz u karb na batini,da si izmjerio bi ti reko dal pase il nepase....
a mene nije briga sta ces ti radit sa svojim skuterom....radi sta oces......
-------------------------------------------------
:::::::::::::::  Runner Club Croatia  :::::::::::::::::
::::::::>> http://runner-club.all-up.com/ <<:::::::
-------------------------------------------------

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: dali ova gljiva pase na batinu?
« Odgovori #48 : 09 Prosinac, 2011, 21:23:07 »

ima na youtube-u video, neda mi se sad trazit, di sam tako postelao malog silverstona iz peveca, kad mi opet dodje na servis, malo cu mu jos bolje postelat karb, ventile i prjenos pa cu opet snimit malo ganjanja po cesti...

clanu stunt master sam takodjer sredio malog baotiana, dakle postelao prjenos, dizna 88-90 i rms filter 64kn, nijedan tvornicki skuter nema onakav start...

ko mi viruje nek viruje, ko neviruje moze mi popusit...

Ja ti virujem  :icon_thumright: ... Na sto si tocno mislio kad si rekao postelao prijenos?? i dakle kolko je vise trosio nego inace??
Ne brže od života!!

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: dali ova gljiva pase na batinu?
« Odgovori #49 : 09 Prosinac, 2011, 23:35:24 »
Ja ti virujem  :icon_thumright: ... Na sto si tocno mislio kad si rekao postelao prijenos?? i dakle kolko je vise trosio nego inace??

potrosnja je ista ko i inace... od prjenosa racunaj da ga ustelan da polazi na ok okretajima i ubrzava kroz solidne okretaje...ugl da se negusi u startu i ubrzanju...
ja prjenos stelan ko minarelliju, ono prvo otprilike rolice pa podloskama rupu i start i onda ako se sto da oturpijat i sl... nikad nije idealno, al neki optimum se nadje...

svi ti skuteri trose oko 2l...sumnjam da je itko osim djele to mirio, on je prosa 130km s jaaako malo goriva nemogu se sjetit tocno... al kodnjega je onaj veci model silverstona, devil 50...

Offline kkihalic

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Baotian Rocky
  • Moja Kaciga: AGV Strada
  • MojSetup: 82ccm
  • MojSpuh: poliran :D
Odg: dali ova gljiva pase na batinu?
« Odgovori #50 : 09 Prosinac, 2011, 23:38:08 »
100 puta san napisa i opet cu...

PROTOCNI FILTER + DIZNA je najisplatljiviji tunning na baotianu...
pola vas debila sto serete kako gljiva nevalja nabijete filter a neminjate diznu ili u filter nabacate spuzve da smanjite protok zraka LOL

baotian ima 18mm membranski karb, gust filter, pregradu gumenu na poklopcu spuzve itd itd... najjednostavnije je filter taj skinit i stavit aftermarket, rms gljiva kosta 64kn...
em nije ruzna kutijetina kod amortizera, em se lipse cuje...
al da bi skuter uopce radio, treba se popraviti smjesa, dovoljno je diznu probusiti svrdlom 0.9mm i nista vise...

ima na youtube-u video, neda mi se sad trazit, di sam tako postelao malog silverstona iz peveca, kad mi opet dodje na servis, malo cu mu jos bolje postelat karb, ventile i prjenos pa cu opet snimit malo ganjanja po cesti...

clanu stunt master sam takodjer sredio malog baotiana, dakle postelao prjenos, dizna 88-90 i rms filter 64kn, nijedan tvornicki skuter nema onakav start...

ko mi viruje nek viruje, ko neviruje moze mi popusit...
e sve si ti tu lijepo napisao i rekao...ali ajd molim te reci mi šta nije bolje da si kupi kit za jebenih 250 kn i vozi se ko čovjek , em motor ide bolje , nema nikakve usporedbe sa gljivom jer ide puno puno bolje , al pošto je dečec još mlad , neko mu je to u glavu utuvio i to je to  :angry7:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: dali ova gljiva pase na batinu?
« Odgovori #51 : 09 Prosinac, 2011, 23:53:15 »
al pošto je dečec još mlad

sjebat ce skut ak sam prova stavit kit, ak da nekome da mu montira, to opet cjena ide... prominit filter i diznu valjda zna svak..nema tu nekog znanja lol
druga stvar ako stavi kit treba i tako i tako nanovo stelat karb...

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: dali ova gljiva pase na batinu?
« Odgovori #52 : 10 Prosinac, 2011, 00:52:15 »
Aha fala @LUNA na detaljnom objasnjenju  :icon_thumright:
Ja sam na svom skuteru znaci skinio sam crijevo ono sta ide na katalizator i zacepio ga, onda sam takodjer skinio i onu cjev sta dovodi zrak u airbox i pritom sam dobio nesto malo sitno na ubrzanju,Odpilao one rese di je ventilator i namontirao neki kao "rostilj" da bolje struji zrak, i skino sa dekla isto onu cjev sta ide u njega radi boljeg ladjenja.. i probusio jos 3 busilicom male povise otvora na airboxu, i te kugle od 5.1..i mogu reci da sam tu dosta dobio,. ali do dan danas nisam rjesio rupu u ubrzanju a ni sam neznam kako izmedju 25-30 do 35-40 kako kad al uglavnom u tom rasponu :icon_thumright: jednostavno na tom djelu gasa motor izgubi ubrzanje i moras malo napumpat!! Sutra idem kupit svrdlo pa cu na stupnu busilicu prosirit diznu, i skinit cu samo lulicu jos iz airboxa i bit ce to dobro dok ne nabavim gljivu..a i do nove bi trebao i kit narucit  :hello:



A to da ce sjebat skut., ma nece mu nista biti!! gledaj ako ti se svidja kupis, i uzivas..poslije kad ti dosadi skines i gotovo...moj je s gljivom brujio samo tako sve je odzvanjalo

« Zadnja izmjena: 10 Prosinac, 2011, 00:56:44 ziloryder »
Ne brže od života!!

Offline kkihalic

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Baotian Rocky
  • Moja Kaciga: AGV Strada
  • MojSetup: 82ccm
  • MojSpuh: poliran :D
Odg: dali ova gljiva pase na batinu?
« Odgovori #53 : 10 Prosinac, 2011, 14:59:30 »
sjebat ce skut ak sam prova stavit kit, ak da nekome da mu montira, to opet cjena ide... prominit filter i diznu valjda zna svak..nema tu nekog znanja lol
druga stvar ako stavi kit treba i tako i tako nanovo stelat karb...
kak sam ja sam prvi puta zamjenio i ništa nisam sj#bo ? ima 300 instrukcija po netu i samo polako...

Offline baotian 1996

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 360
  • Spol: Muški
  • BAOTIAN U SRCU <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jablanovec
  • Moj Skuter: SPEEDY i ORION 250cc
  • Moja Kaciga: GREX
Odg: dali ova gljiva pase na batinu?
« Odgovori #54 : 10 Prosinac, 2011, 21:56:07 »
Aha fala @LUNA na detaljnom objasnjenju  :icon_thumright:
Ja sam na svom skuteru znaci skinio sam crijevo ono sta ide na katalizator i zacepio ga, onda sam takodjer skinio i onu cjev sta dovodi zrak u airbox i pritom sam dobio nesto malo sitno na ubrzanju,Odpilao one rese di je ventilator i namontirao neki kao "rostilj" da bolje struji zrak, i skino sa dekla isto onu cjev sta ide u njega radi boljeg ladjenja.. i probusio jos 3 busilicom male povise otvora na airboxu, i te kugle od 5.1..i mogu reci da sam tu dosta dobio,. ali do dan danas nisam rjesio rupu u ubrzanju a ni sam neznam kako izmedju 25-30 do 35-40 kako kad al uglavnom u tom rasponu :icon_thumright: jednostavno na tom djelu gasa motor izgubi ubrzanje i moras malo napumpat!! Sutra idem kupit svrdlo pa cu na stupnu busilicu prosirit diznu, i skinit cu samo lulicu jos iz airboxa i bit ce to dobro dok ne nabavim gljivu..a i do nove bi trebao i kit narucit  :hello:



A to da ce sjebat skut., ma nece mu nista biti!! gledaj ako ti se svidja kupis, i uzivas..poslije kad ti dosadi skines i gotovo...moj je s gljivom brujio samo tako sve je odzvanjalo


pa zas si skinuo gljivu ako ju jos imas dali ju prodajea ?
BATINE SU ZAKON :)