Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VW Passat njuskalo  (Posjeta: 7827 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline hrca

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Gilera runner vx
  • MojSetup: eno pliva u moru
  • MojSpuh: Serijalović
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #20 : 05 Listopad, 2011, 16:58:06 »
de robi pokri se usima nemas pojma o cem pricas,to nije velika cijena za taj model stovise to je odlicna cijena za kranjeg kupca ;)

Offline mark055

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #21 : 05 Listopad, 2011, 17:00:59 »
planiram kupnju navedenog auta s linka
dali mozda ima tko da poznaje osobu tj. vlasnika, a i mozete mi reci kakva su iskustva s ovim autom
http://www.njuskalo.hr/auti/vw-passat-1.9-tdi-130ks-1-vlasnik-oglas-3654131
i previše ti kw ima auto :S
mladi vozači <3

Offline Dino46

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: IXS HX 253
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #22 : 05 Listopad, 2011, 17:09:52 »
svako ima svoj koncept auti koji voli i koji hoce iimati, vajda clan zeli samo vw i to hoce, ne zanimaju ga nikakve alfe kako niti mene, tak i ti imas svoje misljenje o alfi, al ti niko ne predmece da je bolji vw ovo no, mladic je pital za misljenje o TOM autu a ne o alfi  :icon_thumright:

Offline Robi_PU

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 125
  • Moja Kaciga: Suomy
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #23 : 05 Listopad, 2011, 17:17:27 »
de robi pokri se usima nemas pojma o cem pricas,to nije velika cijena za taj model stovise to je odlicna cijena za kranjeg kupca ;)

 :icon_thumright: Za tvoje misljenje
Vw svi znamo, ima napuhanu cijenu, ako je tko treba drzat- tu s mercedes, bmw i onda audi. A za te pare koje on misli dat u ovo, nadjes odlicnu e46(98-02') dizela za 2 soma vise.
Ako ce netko radije vozit vw nego audi, onda smijesno
« Zadnja izmjena: 05 Listopad, 2011, 17:19:04 Robi_PU »

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #24 : 05 Listopad, 2011, 17:19:23 »
svako ima svoj koncept auti koji voli i koji hoce iimati, vajda clan zeli samo vw i to hoce, ne zanimaju ga nikakve alfe kako niti mene, tak i ti imas svoje misljenje o alfi, al ti niko ne predmece da je bolji vw ovo no, mladic je pital za misljenje o TOM autu a ne o alfi  :icon_thumright:

koliko se ovdje puta pitalo za neki auto pa su prijedlozi bili samo vw...

na ovom forumu da mi nitko ne govori dal je vw bolji od alfe...cekaj jesi ti uopce clan foruma ili sta, ne budi smijesan...ja sam samo dao bolji prijedlog

Offline nrg extreme

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1114
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: da
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #25 : 05 Listopad, 2011, 17:23:17 »
bolje je uzeti auto iz uvoza sa 200 000 km nego iz hrvatske sa 80 000  :)
Ovo ti nije trebalo. :omfg:

Offline ^^GlavonjA^^

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 473
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: koprivnica
  • Moj Skuter: VxR 200 =)
  • Moja Kaciga: 2xHeld
  • MojSetup: pliva u moru
  • MojSpuh: čista serijala
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #26 : 05 Listopad, 2011, 17:28:32 »
ovak...vozil sam passata 2000. 12 mj liniju prije ovog....bil je uvoz iz Belgije, došel je s 92 000 km. Kod mene je izdržal 5 god i navrtel do 500 000 km. tek onda je počel jebevat, bosh pumpa dala svoje, ventil turbine, semering u getribi na 2. brzini, krajnici, ramena...u biti trebala je generalka. ovo s ramenima se slažem da se trebaju mjenjat, kod mene su izdražala max god dana, prije svakog tehničkog sam moral mjenjat, potrošnja mala. A kaj se tiće ove linije, vozim ju tu i tam, od cure je, i nema nikakvih problema. Ima 6 brzina i jako dobro ide, ima snage. max nateran na 200 km/h....mana: tvrd je, tvrđi od linije prije (sjedala, volan, kuplung)....al sve u svemu dobar auto!  :hello:

Offline Luksy

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1808
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner sp
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #27 : 05 Listopad, 2011, 17:43:57 »
bolje je uzeti auto iz uvoza sa 200 000 km nego iz hrvatske sa 80 000  :)

samo da taj auto iz uvoza nije ima u npr njemackoj 300 000km a kad je uvezen u hrvatsku 50 000km
PRODAJEM
Dijelove:GILERA 98-05

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #28 : 05 Listopad, 2011, 17:49:11 »
opća je glupost kaj svi preferiraju auto iz uvoza da je bolji nego naši..
niko ne uzima u obzir to da jedan švao 'potroši' auto u 3 4 godine i onda ga prodaje..
oni se voze na posel i preko 100km u jednom smjeru po auto putu..pa sad ti meni reci da je auto koi je teeran po švabiji po autobanu svakodnevno na brzinama 130 150 na sat bolji nego neki koi se kod nas vozi svaki dan normalno na posel..
s tim da ni neznaš kilometržau dok dojde kod nas jer ju svi uredno skidaju.

i da,uvijek su najveći eksperti dečkići od 18 godina koi su tek dobili vozačke,iskustvo na cesti nikakvo ko ni s autima..
de looooooooooooool
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Robi_PU

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 125
  • Moja Kaciga: Suomy
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #29 : 05 Listopad, 2011, 18:02:19 »
Pa bolje po autobanu u svabiji nego po ovim nasim rupama od ceste, i gusit auto po gradu  ::)
A to sto imam 18 god ne znaci da znas bolje od mene, jer si iskusniji sa ajmo rec 2 godine vise  :laughing6:

Offline ^^GlavonjA^^

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 473
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: koprivnica
  • Moj Skuter: VxR 200 =)
  • Moja Kaciga: 2xHeld
  • MojSetup: pliva u moru
  • MojSpuh: čista serijala
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #30 : 05 Listopad, 2011, 18:07:44 »
opća je glupost kaj svi preferiraju auto iz uvoza da je bolji nego naši..
niko ne uzima u obzir to da jedan švao 'potroši' auto u 3 4 godine i onda ga prodaje..
oni se voze na posel i preko 100km u jednom smjeru po auto putu..pa sad ti meni reci da je auto koi je teeran po švabiji po autobanu svakodnevno na brzinama 130 150 na sat bolji nego neki koi se kod nas vozi svaki dan normalno na posel..
s tim da ni neznaš kilometržau dok dojde kod nas jer ju svi uredno skidaju.

i da,uvijek su najveći eksperti dečkići od 18 godina koi su tek dobili vozačke,iskustvo na cesti nikakvo ko ni s autima..
de looooooooooooool

slažem se....do sad sam vozil 3 auta iz uvoza i samo na jednom je skidana kilometraža!  :icon_thumright: i mele je iz uvoza i sve je uredu s njim....samo kaj je on zet iz autokuće...to treba gledat i preferirat ak se uzima iz uvoza jer je tu odma i servisna!  :icon_thumright: testna vozila!  :hello:

Offline Robi_PU

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 125
  • Moja Kaciga: Suomy
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #31 : 05 Listopad, 2011, 18:10:16 »
Slazes se sa steefom a pricas suprotno kao potvrdu ??  :icon_scratch:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #32 : 05 Listopad, 2011, 18:20:08 »
Pa bolje po autobanu u svabiji nego po ovim nasim rupama od ceste, i gusit auto po gradu  ::)
A to sto imam 18 god ne znaci da znas bolje od mene, jer si iskusniji sa ajmo rec 2 godine vise  :laughing6:


ne mislim se prepirat ni spuštat na tvoj nivo.al morem si mislit kolko more bit iskusan neko sa 18 godina..zato je puna crna kronika dječurlije koja se poubija jer sve zna i puna je sebe.tak da moreš se smijat kolko oš,mene to ne dira smao potvrđuje tvoju zrelost(ne).

druga stvar da znaš imalo fiziku znal bi o čemu govorim..tak da nije isto dok se voziš 80 90 po našim rupama ili dok se vozi 150 po autobanu makar on bil ravan i gladak ko staklo..otpor vjetra,sila teža i još masa faktora utječe na auto..
isto tak i mašina kotači i ostale komponente podvozja i općenito karoserije pate 5 puta više na brzini od 150 nego na 80 90.
i oni voze po gradu pa ga guše još bolje neg tu kod nas.+,malo je veća koncentracija auta.

iz iskustva..frendica dopelala iz auto luće iz švabije golfa 4 1.6 benzin..za 9 mjeseci riknul motor..kupi drugog u švabiji i taj rikne za manje od 6 mj..
poznanik dopelal golfa 5 sa malo manje 200 000 km iz beča,rikla turbina,getriba itd..
ja vozim škodu octaviju koja je kupljena u hrvatskoj nova,stara je sad 7 godina i najveći kvar mi je bila izgorena žarulja u prednjem faru i štop prekidač na papučici kočnice..ostalo samo točim i vozim.

ima još hrpa primjera kaj sam videl i doživjel.
ima naravno i dobrih..ovo je samo općenit osvrt na te glupe stereotipe da jedino uvoz valja..pokakim se na to.
pozdrav  :hello:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Robi_PU

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 125
  • Moja Kaciga: Suomy
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #33 : 05 Listopad, 2011, 18:35:18 »
 :icon_thumright:
Ima i macaka u vreci, al kazu neki da ne rade iste aute za nas (ex yu) i i ove malo jace zemlje. Ne da mi se pisat detaljno, da se dijelovi za nase zemlje rade u slabijim zemljama za jeftinije, a za njemacko trziste iskljucivo se radi u njemackoj npr.
Sto se tice kvarova tvoje skode, zarulja ne spada pod kvar jer je to potrosni materijal koji mozda ima i kracu vrijednost. Pa ja bi onda radije skodu novijeg godista nego tog starog passata.
A opet se vracam na svabska i nada, pogle nase gorivo i njihovo??
A normalno da puno faktora ulazi u izdrzljivost auta, mene npr kod uvoza brine auti koji voze po snijegu. To je sje*ano za sve, komplet podvozje.
A sto se tice mladih vozaca, hvala sto se brines al nisam takav vozac, vozio bmw od starog ili puno slabiji auto.  :icon_thumright:

Offline mark055

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #34 : 05 Listopad, 2011, 18:47:53 »
samo da taj auto iz uvoza nije ima u npr njemackoj 300 000km a kad je uvezen u hrvatsku 50 000km
tako i bude al..
eo uzeli smo golfa 4,2000 god iz uvoza,,na satu je bilo 145 000 km, s time da mi računamo da ima bar još tolko xD a unutrašnjost auta je odlično očuvana i sve ostalo..
napravili smo dosad već 10 000 km i nikakvog kvara većeg nije bilo.

Offline FeZox-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1159
  • Spol: Muški
  • *Nije brzina opasna vec budala za volanom
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: PIASPEEDY
  • Moja Kaciga: Rap Helmet
  • MojSetup: ima $e
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #35 : 05 Listopad, 2011, 19:10:45 »
navedeni VW:
masina u kur*u, lik opra auto komplet i masinu
vanjski dio sve 5 sminkerski, nakon voznje da ne se prica dije sve ulja bilo, a i vidi se taj auto rasturan, ipak 130HP niko ne stedi
i osjeti se kad se da gas, oce turbina da iskoci
a sto je najgore od svega,,on je vlasnik samo 3 dana
*Fuckas krizu kad imas zizu

Offline Dino46

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: IXS HX 253
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #36 : 05 Listopad, 2011, 19:13:39 »
koliko se ovdje puta pitalo za neki auto pa su prijedlozi bili samo vw...

na ovom forumu da mi nitko ne govori dal je vw bolji od alfe...cekaj jesi ti uopce clan foruma ili sta, ne budi smijesan...ja sam samo dao bolji prijedlog

necu se svadat s tobom, mozemo se prepirat do jutra, sve 5 sto kazes  :notworthy: . ti imas svoje misljenje, ja svoje, kvit smo  :icon_thumright:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #37 : 05 Listopad, 2011, 19:21:20 »
:icon_thumright:
Ima i macaka u vreci, al kazu neki da ne rade iste aute za nas (ex yu) i i ove malo jace zemlje. Ne da mi se pisat detaljno, da se dijelovi za nase zemlje rade u slabijim zemljama za jeftinije, a za njemacko trziste iskljucivo se radi u njemackoj npr.
Sto se tice kvarova tvoje skode, zarulja ne spada pod kvar jer je to potrosni materijal koji mozda ima i kracu vrijednost. Pa ja bi onda radije skodu novijeg godista nego tog starog passata.
A opet se vracam na svabska i nada, pogle nase gorivo i njihovo??
A normalno da puno faktora ulazi u izdrzljivost auta, mene npr kod uvoza brine auti koji voze po snijegu. To je sje*ano za sve, komplet podvozje.
A sto se tice mladih vozaca, hvala sto se brines al nisam takav vozac, vozio bmw od starog ili puno slabiji auto.  :icon_thumright:

respekt za ovakav odgovor  :icon_thumright:
ima nest u tome,sigurno da stede na proizvodnji auta i dijelova za balkansko trziste al ne znaci da je to smece..
uvijek bude svega di god da se kupi auto..tu je jos i faktor kak ga ko vozi.
samo sam htel rec da to iz uvoza more bit i gore nego kaj se kod nas prodaje.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Robi_PU

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 125
  • Moja Kaciga: Suomy
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #38 : 05 Listopad, 2011, 20:42:03 »
Eto steef, svatko ima svoje misljenje i na kraju dodemo do skoro isto zakljucka  :icon_thumright:

FeZox - cini se da znas osobno vlasnika? ako je to istina, pomogao si forumskom kolegi da izbjegne kupnju macka u vreci  :icon_thumright: (to je bio i cilj teme, kolega je pitao da li netko poznaje tog covjeka koji prodjae auto)  :)

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #39 : 05 Listopad, 2011, 21:01:15 »
sta se tice kupnje vozila danas je sve sreca..

u firmi teram sluzbeni šaran (blizu 400tkm) i kedi (270tkm) nijedan nije imao ozbiljniji kvar.. novi auti.. svi teraju..svi gaze.. sluzbeni auto..stas vise da ti kazem..  :icon_biggrin: i jos jedna zanimljivost.. auto koji dnevno promjeni po 10-20 vozaca nema neke oznaka habanosti.. volan, mjenjač, sjedala i to tak.. nikad nebi reko da ima toliko km.. auto je uredan.. samo me zanima koliko km ima onaj na kojem švercer nije uspio zamjenit kuglu mjenjaca i skaj oko volana.. di je ishabano ko da je cigani se igrali skirvača unutra..

a sad malo priča od moga tatka..  :toothy9:

kupio golfiča 4 02-03 (1.9tdi PD) drugi vlasnik.. vozio 4-5 god bez ikakvog kvara i nakon 150-160tkm počinje zajebancija.. frknila 1 dizna ..skoro iljadu €vra.. resilo se to.. kasnije turbina.. i tako to.. auto ima nekih 180tkm i ima u zadnjih 2 godine ulupano blizu 3 iljade €vra..uz servise kod majstora koji radi u ovlastenom vw servisu i ostale potrosne dijelove tipa gume, kočnice, diskovi.. ::)

moje mišljenje je zavisi ko sta ulovi.. cuo sam uz tatkove price s ostalim iskustvima sto imaju vw.. jbga.. kog sta zadesi.. nije danas nista cudno da nov auto krepa i da ima problema da neide dalje od servisa..

osli smo malo van teme..al napisao sam svoje neko osobno iskustvo o vw al moras znat da sto imas noviji auto manje ces se vozit.. :binkybaby: