Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Trekker .....malo naturpijan  (Posjeta: 184976 )

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #480 : 12 Veljača, 2009, 17:53:34 »
kolko kosta moment kljucevic znam da nije bas jeftina dumin i  di ga ima za uzet  ???

Offline mmario73

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 529
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Čoka
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #481 : 12 Veljača, 2009, 18:09:17 »
a moram i ja jedan uzeti, ja sam sve dosad po osećaju stezao... mada više verujem brezonima nego li ovim štafovima što ulaze u alu, naježim se od pomisli da će pokidati navoje...

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #482 : 12 Veljača, 2009, 18:13:05 »
Ovi koji stezu izmedju 0.5 i 2-3 kg kostaju najcesce od 500 kn na vise (u HR)

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #483 : 12 Veljača, 2009, 19:10:58 »
bilo je na akciji moment kljuć u pevecu LUXov za 400 kn prošli mjesec......naravno nisam uzeo jer nisam imao para
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #484 : 12 Veljača, 2009, 19:32:01 »
a moram i ja jedan uzeti, ja sam sve dosad po osećaju stezao... mada više verujem brezonima nego li ovim štafovima što ulaze u alu, naježim se od pomisli da će pokidati navoje...

alu navoj je vrag, ako nepaziš, 2-3 puta skineš i staviš nazad brezone i možeš se pozdravit s navojima.
Inače moment ključ je prava stvar, čisto zbog toga što je sve jednako zategnuto i dovoljno jako. Samo netreba pretjeivati, tko jednom godišnje skida dole netreba mu moment ključ koji košta previše za one koji ga doista netreba. I stvari tipa dotezanje dekla moment ključem i sličnih "običnih" stvari je čista perverzarija i glupost. Valjda nije nitko toliki bivol da nema toliko osjećaja u ruci za takve stvari.
« Zadnja izmjena: 12 Veljača, 2009, 19:43:58 Area51 »

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #485 : 12 Veljača, 2009, 19:40:29 »
ja imam od starog kljuć i povremeno ga koristim.........kad jednom uđeš u sistem onda odoka možeš pritegnut sve jednako,meni recimo sa gedorom koja ima dužinu ručke 15 cm uvjek mi je vrednost između 1,2 i 1,5 kg......treba pazit,na moja 2 pežo bloka nisam još ni jedan navoj sredio a rastavlja se dosta često
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #486 : 12 Veljača, 2009, 19:52:36 »
ma ono rukom stegnit je cist ok - ali onak mal jace


btw.
kak da imam osjeca za ista kad na poslu radim s vicima M30 (kljuc 46) i cekickom od cvaj (2) kile i udri (lupas)  :toothy12:

moment kljucem stezemo na 38-40kg  :icon_biggrin:




jebiga malo offtopik...

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #487 : 12 Veljača, 2009, 20:01:31 »
ja imam od starog kljuć i povremeno ga koristim.........kad jednom uđeš u sistem onda odoka možeš pritegnut sve jednako,meni recimo sa gedorom koja ima dužinu ručke 15 cm uvjek mi je vrednost između 1,2 i 1,5 kg......treba pazit,na moja 2 pežo bloka nisam još ni jedan navoj sredio a rastavlja se dosta često
drugi nacin je umjesto momentkljuca, po stupnjevima okreces gedoru, znaci ako su 4 sarafa, prvi 45, prekoputa saraf 45 i tako sva 4, onda npr pod 90stupnjeva istim redosljedom i dobije se kg kojim treba bit stegnuto. naravno stupnjevi su izdani od strane proizvodaca.
mislim tako samo stezali glavu na autu jer nam je zaribo moment kljuc, mislim vjerujem da je poznato to vecini, al neka. :D
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #488 : 12 Veljača, 2009, 20:06:39 »
drugi nacin je umjesto momentkljuca, po stupnjevima okreces gedoru, znaci ako su 4 sarafa, prvi 45, prekoputa saraf 45 i tako sva 4, onda npr pod 90stupnjeva istim redosljedom i dobije se kg kojim treba bit stegnuto. naravno stupnjevi su izdani od strane proizvodaca.
mislim tako samo stezali glavu na autu jer nam je zaribo moment kljuc, mislim vjerujem da je poznato to vecini, al neka. :D

Glava i sl. stvari se stežu na kile pa na stupnjeve!

Od koje početne vrijednosti dobiješ kilu kada stegneš 45 stupnjeva? Za stezanje na kile je bitno da su navoji čisti da to prljavština nepravi otpor pri stezanju.
« Zadnja izmjena: 12 Veljača, 2009, 20:09:04 Area51 »

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #489 : 12 Veljača, 2009, 20:17:32 »
 :toothy12:

mi moment kljuc tada nismo uopce koristili, ne kuzim se ja toliko u auta, pa necu pametovat, prvo smo pontali sarafe, i onda pod kutevima odmah stezali, mislim ne ja, al bio sam prisutan, te nisam mislio doslovno 45stupnjeva.. odprilike sam reko, jer se i ne sjecam bas davno je to bilo.  :)

ne zelim zalazit u offtopic, ugl skonto sam, da ide prvo na kile pa stupnjeve, nisam znao to. :D
ja sam zabrio ili moment kljuc ili stupnjeve. :S
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #490 : 14 Veljača, 2009, 15:18:18 »
alu navoj je vrag, ako nepaziš, 2-3 puta skineš i staviš nazad brezone i možeš se pozdravit s navojima.
Inače moment ključ je prava stvar, čisto zbog toga što je sve jednako zategnuto i dovoljno jako. Samo netreba pretjeivati, tko jednom godišnje skida dole netreba mu moment ključ koji košta previše za one koji ga doista netreba. I stvari tipa dotezanje dekla moment ključem i sličnih "običnih" stvari je čista perverzarija i glupost. Valjda nije nitko toliki bivol da nema toliko osjećaja u ruci za takve stvari.
i onda kad ti netko dođe na servis pa mu poglodaš navoj na deklu bilo skutera ili motora, pa mu pučne ulje curit i tak, di si onda?
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #491 : 14 Veljača, 2009, 20:59:36 »
i onda kad ti netko dođe na servis pa mu poglodaš navoj na deklu bilo skutera ili motora, pa mu pučne ulje curit i tak, di si onda?
Postoji alat za popravljat brzinski te navoje,radio sam ja jedan speedfight svi navoji su bili ubijeni oćeš od karba pa do blokova sve sam ih napravio onaj ko je to prije radio bio je neki zemljak,imam kilo ključ,ali s njime stežem samo bitne stvari,ipak je skup :icon_thumright:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #492 : 15 Veljača, 2009, 16:35:35 »
lagani update......bitubo ZZD je gore,trekker je bez plastika jer stavljam gore SR M vilice




« Zadnja izmjena: 15 Veljača, 2009, 18:10:41 hac »
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #493 : 15 Veljača, 2009, 16:41:14 »
predobro  8)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #494 : 15 Veljača, 2009, 17:08:20 »
Predobar amortizer imam ja isto bitubo na sp180 vozi se sada super u odnosu na serijalu :icon_thumright:

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #495 : 15 Veljača, 2009, 17:22:30 »
ima HAC volje i nema šta :headbang:
---OSIGURAČ RACING---

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #496 : 15 Veljača, 2009, 19:46:14 »
vidim da si se odlucio ipak za serijsku pumpu vode  :) zasto sta fali onoj bosch

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #497 : 15 Veljača, 2009, 19:51:20 »
ne fali ništa............ ali mi treba ta bosh za moj big bore project
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #498 : 15 Veljača, 2009, 20:32:43 »
Koliko košta ta pumpa vode i di ih ima za kupiti nisam baš to tražio ali bi mogal i to staviti na svoga :icon_thumright:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #499 : 15 Veljača, 2009, 21:06:39 »
ja mislim da ti je to pumpa za ventilaciju neznam na koju foru to ide ali za grijanje je valjda....kosta nova oko 500kn a polovnu mos naci za 300kn ali jako rjetko ko prodaje  :icon_thumright: