Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Trekker .....malo naturpijan  (Posjeta: 184972 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #340 : 17 Listopad, 2008, 13:56:39 »
meni nije bilo puno dat 300 kn već sam htio nogar u koji ću imat povjerenja pa sam ga zato radio + što sam ga htio montirat tu gdje jesam što sa kupovnim ne bi mogao.......nemam sad vremena slikat ali evo imaš u FAQu napisano i pofotkano kako se to radi http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=10561.0

hvala...tak cu nest i slicno napraviti... bas sam danas napravio jednu skicu, gledao sam frendov i mozgao kako cu...
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #341 : 26 Listopad, 2008, 14:14:59 »
svaka cas,lijepo si sredio scooter,kad budem iso kod bake u novu gradisku svratim da vidim pilu! :)  pozzz

slobodno navrati kad budeš dolazio u NG

.......nabavio sam gps pa če ubuduće bit malo više mjerenja......evo za početak prvo mjerenje max brzine,101 kmph ,max rpm 12610 rpm......e sad to je max brzina bez razvrtavanja na krajnjoj,tu u ulici imam nekih 300 m otprilike......još moram ugradit olakšani magnet i bosh pumpu za vodu pa ču krenut sa štelanjem prenosa jer ga još nisam ni dirnuo kak je složen setup



The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline apriliatuner

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 314
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #342 : 26 Listopad, 2008, 14:45:26 »
odlično,samo izvještavaj kad budu kakva mjerenja,svaka čast na projektu

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #343 : 30 Listopad, 2008, 12:19:17 »
...........okrenuo sam magnet u tokarskom,nisam išao na max olakšavanje tako da je trenutno težina magneta 650 g dok je ori 750 g....100 g manje trebalo bi se osjetit



bosh pumpa spojena,moram još samo neki fancy nosać napravit ....


The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #344 : 30 Listopad, 2008, 12:26:37 »
Ovo je odlicno ,olaksavanje 100 g rotirajuce mase na radlilici ,to bi se trebalo osjetiti , odlican potez ,dali imas u planu jos neka olaksavanja? Dali mozda znas koliki je protok te pumpe sto si stavio?

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #345 : 30 Listopad, 2008, 12:36:22 »
imam več u pripremi olakšani ventivar i bit če sve skupa 1/2 kg manje rotirajučih masa na radilici.....samo lagano,ne želim sve odjedamput ruknut gore već idem pstepeno da lakše mogu vidjet koje stvari funkcioniraju a koje ne...........bosh pumpa ima protok nekih 18 l/min
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #346 : 30 Listopad, 2008, 13:12:23 »
sto ga je fino ofarbo da malo baca na malossi struju hehe prekrasno si to napravio

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #347 : 30 Listopad, 2008, 13:42:01 »
sto ga je fino ofarbo da malo baca na malossi struju hehe prekrasno si to napravio


ak ja dobro raspoznajem boje mislim da je malosssijev inerrotor ipak zute boje a ne crvene  :punicemi: Njegovo podsjeca na italkitovo paljenje koje je isti inerrotor ali crvene boje. :icon_tongue:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #348 : 30 Listopad, 2008, 13:59:44 »
sto ga je fino ofarbo da malo baca na malossi struju hehe prekrasno si to napravio


ak ja dobro raspoznajem boje mislim da je malosssijev inerrotor ipak zute boje a ne crvene  :punicemi: Njegovo podsjeca na italkitovo paljenje koje je isti inerrotor ali crvene boje. :icon_tongue:
u pravu si.malossi  struja je zute boje.a ital kit crvene  :icon_thumright:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #349 : 30 Listopad, 2008, 14:17:12 »
ko da je to bitno.  :laughing7: bitno je samo da je hac to stvarno dobro napravio. :headbang:

E da jedno strucno pitanje kad smo vec kod magneta: Kako i na kojim mjestima bi ja mogo olaksat magnet na stalkeru. :icon_scratch:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #350 : 30 Listopad, 2008, 15:21:01 »
pa isto kao i on slicni su magneti smijes irat samo tu okruglu plohu jer ova rubna povrsina ima magnet a nemos njega skinit znaci isti princip kao i on

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #351 : 30 Listopad, 2008, 15:30:30 »
najviše se isplati skidat po obodu masu sa magneta.....ali ne vjerujem da češ išta osjetit,mislim da se to isplati radit samo kad je rjeć o malo ozbiljnijem tuningu
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #352 : 30 Listopad, 2008, 15:32:45 »
to je frend prije 2 god napravio na malagutiju...posto nije imao inerrotor,odnjeo tokaru da mu olaksa za skoro duplo:)) i dosta se razlika osjetila,naravno osjeti se na high end setupima
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #353 : 30 Listopad, 2008, 16:58:09 »
ma nebi ja to sebi radio jel ne patim za takvim nekim malim poboljsanjima performansi koje na cesti ni ne osjetis nego samo pitam jel me zanima ak ce mi nekad trebat za ubuduce.Hvala na informacijama. :icon_thumright:

Offline gs-runner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Gilera-Runner Vxr-180
  • Moja Kaciga: v-can
  • MojSpuh: shacal
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #354 : 01 Studeni, 2008, 19:14:52 »
svaka čast............kolko je uloženo u motor?
4T-Power        
                 Pendrek lomi kosti,ali srce ne

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #355 : 01 Studeni, 2008, 19:20:38 »
a iskreno nemam pojma koliko je točno uloženo.......niti želim znat.
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #356 : 01 Studeni, 2008, 20:20:35 »
scoot je brutalan....bas mi je lijepo ovo,stock izgled,a ide..........

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #357 : 01 Studeni, 2008, 21:00:16 »
a iskreno nemam pojma koliko je točno uloženo.......niti želim znat.
to je odgovor..

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #358 : 01 Studeni, 2008, 21:17:06 »
kad bi mi počeli zbrajati koliko smo utukli u tuning i styling trebalo bi nam najmanje 3 dana da zbrojimo sve! hac ima sreću, pa puno stvari može sebi napraviti sam jer ima pojma i strojeve! a mi smrtnici plaćamo tokara za svaku sitnicu!  :toothy9:

Offline djsmola

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 701
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: Shark S500
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #359 : 01 Studeni, 2008, 21:38:19 »
Super projekt!  :icon_thumright: