Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problem sa strujom  (Posjeta: 441 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline duko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Zelina
  • Moj Skuter: Xmoto Raver 50
  • MojSpuh: rezonantni
Problem sa strujom
« : 30 Kolovoz, 2011, 14:37:19 »
Prije 2-3 tjedna ispraznio sam akumulator zbog zalijane svjecice. Nisam ga punio jer mi se to i prije događalo, ali se akumulator za nekih tjedan dana (50 km) skroz napunio. I sad sam se vozio 10-ak dana na paljene samo kurblom i prekjučer ajd probam na akumulator. I... nema nista, ni verglanja najmanje. Kad dam kontakt kazaljka za benzin nepomaknuta. Jučer sam napunio akumulator. I probam ja, opet nista. Kazaljka nista, truba nista, kad dam zmigavac pocne najprije nest pucketati onak di je volan, i onda nakon 10 sec pocne skroz slabo trepetati. Kad ga upalim na kurblu, na ler gasu trube nema ni zmigavca, i sad sto ja vise dam gasa to je truba jaca i zmigavci bolje svijetle. Mjerio sam napon akumulatora: najprije je oko 14 V, a kad stisnem za paljenje pocne samo padat odmah je na 0 V , kad pustim gumb vrati volte. Molim pomoć  ??? ???

Offline Aprilia maniac

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • Aprilia <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 ditech
  • Moja Kaciga: AGV V. ROSSI
  • MojSetup: Volan i dva kotača
  • MojSpuh: ručni rad sa BRUSILICOM
Odg: Problem sa strujom
« Odgovori #1 : 30 Kolovoz, 2011, 15:40:29 »
možda ti je negdje kratki spoj...jesi li pokušao palit na akumulator neki od auta ili nečeg drugog?
a i osigurač provjeri kakvi je..
Ako niste spremni voziti po kiši-niste za motore!!!

Prijatelj je onaj koji će ustati u ponoć kako bi došao do vukojebine u kojoj ste ostali u kvaru!!!