Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: beverly 200 puca iz auspuha, help  (Posjeta: 639 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zwerko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovec
  • Moj Skuter: NEXUS 500
  • Moja Kaciga: Nitro N1200VX
beverly 200 puca iz auspuha, help
« : 30 Kolovoz, 2011, 08:43:38 »
Eto, dosao mi 4t na servis a nemam bas iskustva sa 4t skuterima pa ak netko zna...
Znaci kad se vozi, stvarno jadno ubrzava, nezz kak bi trebal ali mislim da mora vuc bolje i kad se pusti gas puca iz auspuha, ali bas puno, okine 15 - 20 puta u 7 - 8 sekundi, pa ak se nastavi usporavanje bez gasa onda kad uspori onda okine onak jace jednom, ali original spuh je pa se to ne cuje bas, vise prducka...

Iz iskustva sa motorima ja bi rekao da fali goriva... Ugl kaj uopce ima biti?? Zastopao se karb pretpostavljam... Ako nije, kaj da radim? Nastelat ventile, svjecica? Kakav karb to uopce ima? XD

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: beverly 200 puca iz auspuha, help
« Odgovori #1 : 30 Kolovoz, 2011, 16:41:35 »
pogledaj prirubnicu,jako cetso znaju ic ca..a slusaj,to je vise manje normalno kod tih motora..meni na x9 isto,nekad puca nekad ne,al to je sve ono tiho i sitno kod usporavanja

Offline zwerko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovec
  • Moj Skuter: NEXUS 500
  • Moja Kaciga: Nitro N1200VX
Odg: beverly 200 puca iz auspuha, help
« Odgovori #2 : 30 Kolovoz, 2011, 18:45:49 »
pogledaj prirubnicu,jako cetso znaju ic ca..a slusaj,to je vise manje normalno kod tih motora..meni na x9 isto,nekad puca nekad ne,al to je sve ono tiho i sitno kod usporavanja

a nije, pa zato mi je i dosao u garazu jer puca a prije nije, pukne 10 puta u 2 sec, ne moze to biti normalno...