Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jet Force  (Posjeta: 1716 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Jet Force
« : 22 Veljača, 2008, 17:19:14 »
Sta vi mislite o ovome skuteru...kakva mu je masina...itd...itd...i nek se jave ovi koji ga vec imaju,,,nek napisu ponesto...mislim si ga uzeti...??

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Jet Force
« Odgovori #1 : 22 Veljača, 2008, 17:20:52 »
ovi šta ga imaju će ga hvalit,ovi šta ga nemaju će reć da nije dobar i sl....

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Jet Force
« Odgovori #2 : 22 Veljača, 2008, 17:27:03 »
To je best buy skuter. :icon_thumright: Ja bi ga uzeo

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Jet Force
« Odgovori #3 : 22 Veljača, 2008, 17:52:08 »
Neću ti ga hvaliti zato što ga ja imam jer nemam ništa od toga, nego ću ti ga pohvaliti zato što mi u prvih godinu dana i pređenih 3000 km nije napravio ama baš nijedan problem... :icon_thumright:

Mašina mu je rekao bih iste snage kao i kod ostalih proverenih marki, možda zaostaje malo jer je izuzetno težak skuter od čitavih 109 kg ali se to uopšte ne oseti u vožnji...
Lepo povlači, krajnja oko 75 kmh, dobre kočnice (neko pljuje po tim AJP kočnicama ali nisu uopšte loše), osvetljenje po noći perfektno...

Ne znam koje bih ti mane naveo: možda hlađenje prenosa nije baš najbolje rešeno jer mu malo opadnu performanse kad se ugreje...eto to! i motor je dosta bučan, e sad ne znam da li to svrstavaš u manu ili ne (meni je to extra - samo da se dere makina!  :icon_biggrin:)...

ovo je moje iskustvo modela c-tech, znači karburator verzija! ! !
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Jet Force
« Odgovori #4 : 22 Veljača, 2008, 18:22:47 »
meni se svida izgled.....ima ga moj bratic(misterio).....njemu bas ne vuce ali ide mu prek 80.......ja ga osobno nebi uzel.....da uzimam nekaj onda bi zel roxa ili nrg-a.....
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Misterio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • Jet force FOREVER
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sra?inec, Varaždina
  • Moj Skuter: Peugeot jet force c-tech
Odg: Jet Force
« Odgovori #5 : 22 Veljača, 2008, 19:06:21 »
ja ti ga preporučam. i znam da svi seru po peugeotu ali taj model JET FORCE C-TECH je odličan.skuter ide preko 80 ali nema baš start dobar jer ima 110 kg ali ja ti kažem da kad se ta MAKINA zaleti da joj nema ravnih.moj bratić (proof) ima yasunija i u startu me trga ali kad moja serijala povuče onda se naguta mog dima a to ga možete pitati i sami   :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Pijem,pušim i curice bušim

Offline Misterio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • Jet force FOREVER
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sra?inec, Varaždina
  • Moj Skuter: Peugeot jet force c-tech
Odg: Jet Force
« Odgovori #6 : 22 Veljača, 2008, 19:15:22 »
a sad kad si još stavim zx-a i multivar proofovog rox bum pišal na veliko ;D ;D ;D ;D :headbang:

ej i još da samo velim da proof nije isprobal mojeg jeta bez blokada tak da nezna kakav ima start a za krajnju brzinu sam mu ja rekel da ide prek 80 :hello:
« Zadnja izmjena: 22 Veljača, 2008, 19:17:46 Misterio »
Pijem,pušim i curice bušim

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Jet Force
« Odgovori #7 : 22 Veljača, 2008, 19:30:31 »
sto se tice masine,jeli sve isto kao u speedfighta

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Jet Force
« Odgovori #8 : 22 Veljača, 2008, 19:36:35 »
nije blok ti je sličan kao piaggio :icon_thumright:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline Total Anti

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Jet Force
Odg: Jet Force
« Odgovori #9 : 23 Veljača, 2008, 14:35:15 »
dobar je jet force, kako sam gore pročito, isto, prvih godinu i pol bez problema,  tek oko 5000 km malo neš slabije povuče i to, al to je zbog slabe vožnje i nerazrađenosti, skuter je težak, zato nekad u zavoju može povuć više al i ne mora, ovisi o zadnjoj gumi, sve u svemu, ja ga imam 3 god i super motor.

Offline Misterio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • Jet force FOREVER
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sra?inec, Varaždina
  • Moj Skuter: Peugeot jet force c-tech
Odg: Jet Force
« Odgovori #10 : 23 Veljača, 2008, 15:58:28 »
dobar je jet force, kako sam gore pročito, isto, prvih godinu i pol bez problema,  tek oko 5000 km malo neš slabije povuče i to, al to je zbog slabe vožnje i nerazrađenosti, skuter je težak, zato nekad u zavoju može povuć više al i ne mora, ovisi o zadnjoj gumi, sve u svemu, ja ga imam 3 god i super motor.
kakvog ti imaš,ovu noviju verziju (c-tech,karb.) ili TSDI (s direktnim ubrizgavanjem goriva)??
Pijem,pušim i curice bušim