Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: runner 70-malossi sport  (Posjeta: 7678 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner 70-malossi sport
« Odgovori #40 : 11 Travanj, 2011, 21:35:36 »
daj rađe pukni link sa sipa od ler dizne i cok dizne(ili glavne,sta nisu iste?)

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner 70-malossi sport
« Odgovori #41 : 11 Travanj, 2011, 21:37:05 »
sve 3 su različite..

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner 70-malossi sport
« Odgovori #42 : 11 Travanj, 2011, 21:39:57 »
aa nisam gledo

jel ima tog opce na sipu?

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner 70-malossi sport
« Odgovori #43 : 11 Travanj, 2011, 21:45:03 »
5 glavnih dizni i 5 ler dizni
http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/40100700/Jet+DELLORTO+5mm+mainidle+mixture+jet.aspx

DELL`ORTO MJ/SJ 5mm, 40-140
main jets for  PHBD/PHBG,
secondary jets for PHBL/VHS, in grades 40,42,45,48,50,...

ler 40
http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/40244000/Idle+jet+40+for+PHBGPHBD.aspx

ler 45
ne radi link

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner 70-malossi sport
« Odgovori #44 : 12 Travanj, 2011, 00:13:31 »
e ivanm ali ti si stavil sa easyparts link za 17,5 karb,neznam jesu i na phbg različite?!

http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/40100700/Jet+DELLORTO+5mm+mainidle+mixture+jet.aspx

jel to cok dizna?


Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner 70-malossi sport
« Odgovori #45 : 12 Travanj, 2011, 08:29:18 »
za phbg su, idle je ler dizna, choke je čok :icon_thumright:
ne gledaj slike neg čitaj šta piše.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner 70-malossi sport
« Odgovori #46 : 12 Travanj, 2011, 15:05:15 »
na deelu 19 su iste glavna dizna i cok dizna,danas sam usporedivo,a evo i slike(neznam kak nemogu bolje uhvatit  :drunken_smilie: )

i jos jedno pitanje,ovaj link sa sipa sta je ivanm stavio za ler diznu(idle jet),jel slika simbolicna ili,jer vidi se na mojoj slici kakvu imam ler diznu,drukcija nego ta sa slike pa da ne narucim krivo!?



znaci sa ljeva na desno :ler dizna,glavna dizna,cok dizna i ovo je kalibrator(ili kak se kaze kod nas)?

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: runner 70-malossi sport
« Odgovori #47 : 12 Travanj, 2011, 16:03:51 »
na deelu 19 su iste glavna dizna i cok dizna,danas sam usporedivo,a evo i slike(neznam kak nemogu bolje uhvatit  :drunken_smilie: )

i jos jedno pitanje,ovaj link sa sipa sta je ivanm stavio za ler diznu(idle jet),jel slika simbolicna ili,jer vidi se na mojoj slici kakvu imam ler diznu,drukcija nego ta sa slike pa da ne narucim krivo!?

znaci sa ljeva na desno :ler dizna,glavna dizna,cok dizna i ovo je kalibrator(ili kak se kaze kod nas)?
da nisi njega okrenuo krivo, probahj bez njega
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner 70-malossi sport
« Odgovori #48 : 12 Travanj, 2011, 18:58:05 »
kak cu ga krivo okrenut?

ide on pa na njega limic i glavna dizna!

daj neka kaze sam nek jel ovo na sipu za ler diznu slika sibolicna ili koji k,jer moj ko sto se sa slike vidi nije ko taj?

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner 70-malossi sport
« Odgovori #49 : 12 Travanj, 2011, 19:13:10 »
ler je takva mala, ide u rupu i šiljasta je :icon_biggrin:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner 70-malossi sport
« Odgovori #50 : 12 Travanj, 2011, 19:21:16 »
moja onda neka specijalna...

a bum narucil pa bum videl

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: runner 70-malossi sport
« Odgovori #52 : 12 Travanj, 2011, 20:50:46 »
kak cu ga krivo okrenut?

ide on pa na njega limic i glavna dizna!

daj neka kaze sam nek jel ovo na sipu za ler diznu slika sibolicna ili koji k,jer moj ko sto se sa slike vidi nije ko taj?
moj bed mislio sam da piše sa desna na lijevu, ovaj prvi limić sa lijeva na desnu makni i probaj bez njega! ja sam ga jednom krivo okrenuo pa mi je skut trokirao
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner 70-malossi sport
« Odgovori #53 : 12 Travanj, 2011, 21:18:19 »
ma makni taj limić..

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner 70-malossi sport
« Odgovori #54 : 23 Travanj, 2011, 16:15:41 »
jucer mi je dosla druga ler dizna,ali u međuvremenu skuter je radio na leru,skoro do kraja je bio stegnut ler,sarafic skroz zavrnut od smjese,i iso je motor,vxa sam dero do 50-60 i poslje do 100 isto i onda me prođe zbog getribe...

e sad ta ler dizna je ona skroz mala,a sa slike se vidi kakva je moja,ali stavio sam ju i isti rac ko i sa 60 ler diznom

prijasnji setup je bio:                          a sad je:

needlejet - 262 A N                                    isto
klipić 30                                                   isto
ler dizna 60                                               40
glavna dizna 75                                         isto
čok dizna 80                                              60
igla w9                                                      isto


i dalje je sve isto,vratio sam lulicu na airbox,ostalo sam ostavio,mozda je mrvicu bolje ali prakticki neosjetno,pogotovo potrošnja,nešto nije uderu sigurno,75 dizna a troši ko lud,ocekivao sam da ce trosit vise od serijale ali tolko puno bas i ne,pa diesis mi nije tolko trošio ko ovo jeate...

jucer sam probo sa 7,2 rolicama da vidim oce se potrošnja sta smanjit ali nista...
danas sam vratio 5,7 i malo jos setup prijenosa promjenio i vratio sam gore 17,5 karb( 82 glavna dizna,isgla na sredini,sarafic na 1 krug,ostalo sve serisko u njemu),zasad radi ok,nadam se da ce se potrosnja smanjit jer mi je  to trenutno najbitnije jer svaki dan točit mi je previše...

neznam,jedino sam mislio probat sa 70 diznom u 19 karbu,al cini mi se nekak premalo,neznam,kaj vi kažete?



Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner 70-malossi sport
« Odgovori #55 : 23 Travanj, 2011, 16:31:37 »
radi se o karbu koji je vjerojatno raz#eban.. tak sam ja davno za sitne pare kupio dellorta 19 za pežo koji nije nitko uspio uštelat, pa ni ja na kraju..

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner 70-malossi sport
« Odgovori #56 : 23 Travanj, 2011, 16:36:28 »
a možda onda ti nisi znao, a ni ja sad neznam sta da mu više radim,ali karb normalno radi,jedino sta je ler do kraja stegnut al skuter ide ko mutav,akinuo sam ga radi potrošnje,nadam se da bude ovaj 17,5 malo to smanjiti!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner 70-malossi sport
« Odgovori #57 : 23 Travanj, 2011, 16:38:49 »
nisam znao? na punom gasu je ostajao bez benzina... makar stavio diznu 100 nije radilo.. ostalo je bilo ok.. probaj drugi karb..
postoje 2 vrste karbova, dobri i raz#ebani.. nema tu nauke.. staviš npr. novi i radi sve super..

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner 70-malossi sport
« Odgovori #58 : 23 Travanj, 2011, 16:47:25 »
nisi napiso to sto si sad u prijasnjem postu...

karb je ispravn jer skuter ide ko mutav s njim,samo kaj i troši,samo sta ja nisam ocekivo tolku potrošnju

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner 70-malossi sport
« Odgovori #59 : 23 Travanj, 2011, 16:51:31 »
ni meni nije jasno kak sa diznom 75 troši tak puno..
kakav je čok, da on nije uključen stalno?