Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!  (Posjeta: 5596 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!
« Odgovori #40 : 30 Prosinac, 2010, 20:27:40 »
Da, zaboravil sam reć, bil sam danas u Ami Trade i pogledal malo Reverse kak izgleda, i ono isto dobar spuh, ima pojačanja neka iza kod suženja ali top je koma, one tiple i sam top je ostavil loš dojam i izgleda kinesko. Makar sam ja sretniji sa Laserom(bar po izradi) i drago mi je da sam uzel njega umjesto Reversa. :icon_thumright:

jači je reverse/rekord full od tog lasera pretiho je to meni nešto da bi bilo dobro , ako te top brinuo na reversu nije trebo jel sad izlazi cijeli novi set topova , ja sebi uzimam crni rekordov i ovaj aluminij reverse top čim izađu

http://www.facebook.com/pages/Giannelli-Silencers-Facebook/139613059402255?v=wall#!/album.php?aid=35906&id=139613059402255

kopiraj cijeli link

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!
« Odgovori #41 : 30 Prosinac, 2010, 21:50:47 »
zakljuci su ti ono  ::)

dokazi da je nesto slabije jace

i yasuni R je među tisima al zato među jacima i kvalitetnijima u toj klasi

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!
« Odgovori #42 : 30 Prosinac, 2010, 22:47:00 »
Laser uopće nije tih, po decibelima je sigurno sa reversom koji ima duboki zvuk dok laser ima "limeni" zvuk, što se tiče performansi mislim da je laser bolji razlika je tolika da bi teško primjetio, laser je ljepši i puno ljepše stoji aeroxu
« Zadnja izmjena: 30 Prosinac, 2010, 22:48:35 Crazy Kuree »
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!
« Odgovori #43 : 30 Prosinac, 2010, 22:51:05 »
zakljuci su ti ono  ::)

dokazi da je nesto slabije jace

i yasuni R je među tisima al zato među jacima i kvalitetnijima u toj klasi



taj laser je neš sitno jači od zxa i to je to , i u klasi je sa zxom , zxrom , gianelly extra , jedino kaj dobro izgleda , yasuni r je možda tih sa svim blokadama meni se on čini glasan dosta ali je ipak neš tiši od rekorda za kojeg ja mislim da mu nardo nije ni do koljena po glasnoči   :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 30 Prosinac, 2010, 22:56:23 funkyzg26 »

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!
« Odgovori #44 : 30 Prosinac, 2010, 22:53:52 »
taj laser je neš sitno jači od zxa i to je to , jedino kaj dobro izgleda , yasuni r je možda tih sa svim blokadama meni se on čini glasan dosta ali je ipak neš tiši od rekorda kojem ja mislim nardo nije ni do koljena po glasnoči mislim  :icon_biggrin:

o cem ti pricas, kakav yasuni s blokadama, ko je ikad vozio yasuni r s blokadama i da si ti cuo kako to zvuci, jesi cuo kad nardo/shot kad vriste na 12+t

prestani gledat youtube i komentirat spuhove  :icon_thumright:

sto se ja uopće obazirem, tvrdoglavi ovan nedokazni  :laughing6: :laughing6:
« Zadnja izmjena: 30 Prosinac, 2010, 22:55:47 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!
« Odgovori #45 : 30 Prosinac, 2010, 22:57:19 »
o cem ti pricas, kakav yasuni s blokadama, ko je ikad vozio yasuni r s blokadama i da si ti cuo kako to zvuci, jesi cuo kad nardo/shot kad vriste na 12+t

prestani gledat youtube i komentirat spuhove  :icon_thumright:

sto se ja uopće obazirem, tvrdoglavi ovan nedokazni  :laughing6: :laughing6:

jesi ti čuo rekorda kao vrišti na 4-5000 okr  :binkybaby:

neznam kakve veze ima di sam čuo spuh ja na svojim 5.1 THX creative 450w zvučnicima i creative zvučnom jako dobro čujem spuhove na youtubu , sad neznam kakve zvučnike ti imaš vjerovatno one za 5 banki al ja ih jako jako dobro čujem na youtubu  :icon_tongue: youtube je u hdu odavno  :laughing7:
« Zadnja izmjena: 30 Prosinac, 2010, 23:18:48 funkyzg26 »

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!
« Odgovori #46 : 31 Prosinac, 2010, 00:34:31 »
A gle, da je kviletniji/jači/bolji bio bi i skuplji! Oba spuha su tu ngdje, svi su mi rekli (čak i dečki u trgovini) da je Laser jači od reversa pogtovo na minareliju. Jer ipak njemu je svejedno kaj sam ja uzel a preporučil mi je Lasera za aeroxa ko i većina ovdje...valjda nisu svi ludi .

Laser je možda malkice jači od ZX-a ali samo dok ima homologaciju(blokadu u grani) no ja sam to odmah riješil !

Jbg o zvuku ti nemrem niš reći...meni je ok, od reversa mi je ljepši ali kaj je tu je, nem uzel spuh radi zvuka jer nije istina da Laser ima ružan zvuk, samo je drukčiji.  Hehe, da , pa nema ti veze jel ti imaš 5.1 zvučnike i nafrljiš ih do kraja pa da dobro čuješ zvuk, bitno je s čime je sniman zvuk, jer ak je sniman sa mobitelom zvuk je koma(nije vjerodostojan) pa ti ne pomažu niš 5.1 zvučnici...

Oba su tu negdje eto uzel sam Lasera jer ste rekli da je bolji a i nema ga puno ljudi pa da mogu biti bar među onima koji se je zaj#bo kaj ga je uzel  :toothy12: ili nije... :icon_thumright:

Pa ljepi su topovi za reversa, samo kaj će koštat oko 70€ kaj je više od pola spuha, i kakvog onda to smisla ima kupovat?
« Zadnja izmjena: 31 Prosinac, 2010, 00:36:03 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!
« Odgovori #47 : 31 Prosinac, 2010, 00:54:19 »
funkyzg26-laser x pro je jaci od reversea i svi to kazu,cak i na ostalim forumima dok je tebi na reverseu sigurno vec izgorila vuna te se tako dere,brijem da si ti prvi kaj se zali na reverse sto je bucan a sigurno nikad u zivo nisi cuo shota ili narda kaj zavrti na 12t rpm pa da onda vidis kaj zvuci reverse bez vune naspram shota/narda

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!
« Odgovori #48 : 31 Prosinac, 2010, 01:21:56 »
Dečko okani se youtube, pored narda nijedan slabiji auspuh se ne čuje uopće, zx je za serijalu i osjetno je gori od lasera, yasuni R je možda i najtiši base auspuh... Nardo po jačini zvuka može konkurirat high end auspuhu ima inače jedan od najljepši tonova
« Zadnja izmjena: 31 Prosinac, 2010, 01:23:59 Crazy Kuree »
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!
« Odgovori #49 : 31 Prosinac, 2010, 09:51:59 »
nardo bi bio tiši da ima duži top, al ne znam koliko bi to utjecalo na performanse.. paše na šaraf top od giannellija (extra, reverse) koji je i 50% duži pa ću to kad zatopli testirati..

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!
« Odgovori #50 : 31 Prosinac, 2010, 10:05:06 »
Nardo je tih spuh dok ne dodas gas ;D
Funky blokade su ti za tehnicki, ako oces iskoristit spuh skines ih i bok, u tebe je gianelli record a ne reverse, record je jaci i glasniji od reversa i lasera...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!
« Odgovori #51 : 31 Prosinac, 2010, 10:13:13 »
rekord je lijep, samo bi ja skinuo onu plastiku na izlaznom pipe-u..
a sad na koliko okretaja daje max snagu to treba ispitati... ima li koji graf negdje?

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!
« Odgovori #52 : 31 Prosinac, 2010, 11:32:12 »
imamo se ja i ivan sučeliti u decibelima nardo vs rekord  :toothy10: ja ti kažem da ovo nije normalno kako vrišti j#bote pogotovo kad krečem , čim dam gas to počne vrištat j#bote sve me sram se vozit po gradu ,

http://en.scooter-attack.com/index2.php?main=/shop/artikel.php%3Fs%3D%26artnr%3DS6-31DEL-19%26modell%3D1077%26l%3Dnavigation

na hp charts odite je da piše da je bolji nekih 18 posto al ako se vrti samo 250rpm više od zxa u klasi je zxa ,zx ima na dynu 95kmh dok laser ima 97kmh ,još zx ima pol konja više gledajte plavi i zeleni chart

evo laser 250rpm se samo vrti jače od zxa nemojte me jebat ,reverse je u klasi yasuni r dok je laser u klasi ispod

ima još jedan chart di se uspoređuje mhr replika,laser xpro,stage 6pro i tamo se vidi da mu je powerband između 8-9000 rpm i to je teški dokaz da je u klasi za zxom
« Zadnja izmjena: 31 Prosinac, 2010, 11:51:55 funkyzg26 »

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!
« Odgovori #53 : 31 Prosinac, 2010, 12:00:40 »
http://en.scooter-attack.com/index2.php?main=/pskurven/kurve.php%3Fs%3D%26id%3D508

Pogledaj ovaj graf! Onaj je na serijskom SF i to sa preteškim rolicama, a Laser radi najbolje na malo višim okretajima dok ZX-u pašu niži pa je valjda i zato pokazal takve rezultate. Pogledaj ovaj test na minarelliu 70ccm pa reci jel rang ispod reversa, ak je onda je revers za midrace setup. BMK za to kaj piše na testovima ili kaj ti veliš samo na temelju tih grafova, da si ga imal vjeroval ti bi na riječ ovak čekam pa da se sam uvjerim, ak je slabiji od ZX-a snimil bum filmić kak bum ga scijepal na drvocjepu sa sjekiorm od 3Kg za kalanje, pa buš mogel videti kaj je i unutar njega!

A jel si imal uopče Revers i Yasuni R ?
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!
« Odgovori #54 : 31 Prosinac, 2010, 13:28:44 »
oko cega se svadjate...
Nijedan graf na scooter shopovima nije pouzdan vjerujtemi, prema njima kit mhr replica daje 13ks a zx vrti 9000rpm, usput nedaje zx najvecu snagu na istim okretajima na serijskoj luni ili na aeroxu sa due+...
Mhr replica auspuh je radjen prema gianelli reversu, replica je negdje izmedju yasuni R-a i zx-a, a za technigas neki govore i da je jaci od yasunija?
Rekord mi se cini mrvicu jaci okretajima od yasuni r-a, mada to nis nemora znacit?

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!
« Odgovori #55 : 31 Prosinac, 2010, 14:24:16 »
Ako ti se ne sviđa laser ja ću ti dat yasuni R 07 za njega  :icon_biggrin:
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!
« Odgovori #56 : 02 Siječanj, 2011, 16:31:36 »
laser voli okretaje,ja sam se u to uvjerio jer recimo ditech do 80km/h ide normalno, al nakon toga kad se još zavrti samo krene spuštat kazaljku i nema mu kraja, čak i sa dvojicom.
A i ja vozim svoj skuter na rolinama 4.7gr dok nitko ditecha ne vozi ispod 6gr recimo

i kao treće ZX mi nikad nije pao u rupu dok sam uzbrdo išao dok Laser redovito pada u rupu ako fulaš roline samo za 0.3gr tako da nemojte pričat gluposti, sa ss-u imate usporedbe auspuga i laser je definitivno iznad svih
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!
« Odgovori #57 : 02 Siječanj, 2011, 17:25:31 »
Znači definitivno bum trebal podešavat kumplug ponovno? Imam set federa malosi MHR vjerojatno, zeleni-plavi-crveni ! Sad su gore plavi oni su kao srednje tvrdoće, i mislim da su premekani za lasera, jer lovi prerano, tj nema onakav šus ko sa ZX-om(na samom startu, prvih metar dva).

Recite mi, tu blizo je Auto Krešo, pa mogu uzet RMS podešavajuće kvačilo(107 je fi za minareli jel tak), jel bi dobil kaj naspram serijskog, serijsko mi nije skroz potrošeno, čak ni pola(10 000km) Ili samo da puknem gore crvene najtvrđe federe i bok(samo ne znam kak bum ih del, plave sam jedva jedvice rastegnul). A centralni je ok mislim, 50% je tvrđi od serijale tak da s njim nisam imal problema nikad!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Laser X pro ili Gianelli Reverse za 70ccm base, pomoć!
« Odgovori #58 : 02 Siječanj, 2011, 17:37:45 »
sad si pao u probleme kao i ja, štelovao sam sa crvenim centralnim lagane roline i žute šuštice na kvačilu iz sport seta, to mi je bilo tromo pa sam išao na crvene MHR međutim nisam dobio šus pa sam stavio bijeli centralni malossi i žute šuštice i roline 5.25 prosjek, sad imam sve samo me zeza rupa uzbrdo a to ću riješiti sa 5.0gr rolinama, bar na neko vrijeme, s tim da nisam napomenuo da kad sam stavio kevlar komplet dosadašnji setup si u smeće mogo bacit,sve sam moro isponova štelovat
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka