Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: C16 stelanje pomoc!!!  (Posjeta: 13854 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Gilera2003

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bihać
  • Moj Skuter: Gilera Runner
  • Moja Kaciga: Lazer
  • MojSetup: Polini sport
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: C16 stelanje pomoc!!!
« Odgovori #60 : 21 Listopad, 2010, 16:27:56 »
vidjecu jos za tu zamjenu c16 za R ali nije mi ovaj kolega jos dosao njemacke ne moze naci auto za sebe da mu pase a on mi treba donjeti djelove za skuter itd.
ja to nisam ni mislio steleti jer to su zajebancije velike i uvjek se pitas jel to to ili nije mozda jos malo itd. nastelati nego sam mislio odvesti skuter u karlovac ili zg u neki servis koji ima dinometar itd. i kad oni izmjere i stave diznu i rolnice itd. onda je to to

Offline salej600

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: C16 stelanje pomoc!!!
« Odgovori #61 : 21 Listopad, 2010, 22:08:25 »
Ta ti valja. I onda ti za koji dan malo štucne, zatrokira, crkne svijeća, zaštopa se karb, filter. Dalje neću ni nabrajati jer bi ispisao cijelu stranu, a ti opet skut u vozilo pa nazad u servis. I tako u jednoj sezoni nabiješ iljade km, ali vozeći ga u gepeku.
« Zadnja izmjena: 21 Listopad, 2010, 22:15:02 salej600 »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: C16 stelanje pomoc!!!
« Odgovori #62 : 21 Listopad, 2010, 22:21:49 »
Da, to il si sam svoj majstor ili nista. Nije ovo njemačka da dofuraš skut u servis i svi sretni.

Offline salej600

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: C16 stelanje pomoc!!!
« Odgovori #63 : 21 Listopad, 2010, 22:42:39 »
Ma, ajd da ga još može dogurati u servis, al ono iz Bihaća.

Offline MazdaMurairotor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 232
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Zip sp
  • Moja Kaciga: Kbc
  • MojSetup: Malossi MHR replica 70
Odg: C16 stelanje pomoc!!!
« Odgovori #64 : 21 Listopad, 2010, 23:17:28 »
@Gilera svi ti govore da mjenjas tog c16 i uzmes yasuni r i usrecit ces se jer ti nece vrtiti pretjerano termo grupu, nemas tolko sarafanja i straha da ce se nesto raspasti na masini i ic ce jako dobro i trajati :icon_thumright:

Offline Gilera2003

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bihać
  • Moj Skuter: Gilera Runner
  • Moja Kaciga: Lazer
  • MojSetup: Polini sport
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: C16 stelanje pomoc!!!
« Odgovori #65 : 21 Listopad, 2010, 23:37:00 »
samo kazem da je najbolje tako dovesti ga u servis ljudi ti postelaju kako sve treba smjesu,valjke,itd. karb ako se zastopa ili svjecica ili bombina to se zna kako se ponasa skuter to govorim iz iskustava sa autom golf 2 GTI ljudi stelali takozvani  servisi uvjek nesto zeza i jednom kad sam ga odvezao na servis pravi kad je covjek prikopcao na aparat (pritisak,elektro pumpe za gorivo,pritisak dizni rasprsivanje goriva itd.)  nastelao K-GLAVU dizne to je bilo to auto je islo 20% bolje manje trosio itd.  do tada jedan dan ide jedan dan ne ide ko vrijeme
 a jos nisam odlucio da li cu mjenjati spuh 60/40 da cu mjenajati, a meni je bitno da mi postavi valjke odgovarajuce gramaze i diznu ostalo je lako dostelavati

Offline Nixa-ST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 82
  • g-runner4ever
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split / Hvar
  • Moj Skuter: eX ...runner sp70
Odg: C16 stelanje pomoc!!!
« Odgovori #66 : 21 Listopad, 2010, 23:43:46 »
@Gilera svi ti govore da mjenjas tog c16 i uzmes yasuni r i usrecit ces se jer ti nece vrtiti pretjerano termo grupu, nemas tolko sarafanja i straha da ce se nesto raspasti na masini i ic ce jako dobro i trajati :icon_thumright:

 :icon_thumright: po X put
Kad sam trijezan mislim šta govorim, kad sam pijan govorim šta mislim
g-runner sp70 by nixa http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,55044.0.html

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: C16 stelanje pomoc!!!
« Odgovori #67 : 21 Listopad, 2010, 23:57:55 »
samo kazem da je najbolje tako dovesti ga u servis ljudi ti postelaju kako sve treba smjesu,valjke,itd.

Koji je to servis (da mu podignemo spomenik)?

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: C16 stelanje pomoc!!!
« Odgovori #68 : 22 Listopad, 2010, 02:06:28 »
vidjecu jos za tu zamjenu c16 za R ali nije mi ovaj kolega jos dosao njemacke ne moze naci auto za sebe da mu pase a on mi treba donjeti djelove za skuter itd.
ja to nisam ni mislio steleti jer to su zajebancije velike i uvjek se pitas jel to to ili nije mozda jos malo itd. nastelati nego sam mislio odvesti skuter u karlovac ili zg u neki servis koji ima dinometar itd. i kad oni izmjere i stave diznu i rolnice itd. onda je to to
ja još nisam vidio niti jeda servis niti čuo za takav koji ima dyno
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: C16 stelanje pomoc!!!
« Odgovori #69 : 22 Listopad, 2010, 06:17:38 »
nema toga kod nas, nije ovo njemačka, ponavljam... :icon_biggrin:
skuter scena je kod nas jako slaba, i najviše ćeš naučit od ekipe sa nekog foruma, tipa ovdje ili slično..

Offline Gilera2003

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bihać
  • Moj Skuter: Gilera Runner
  • Moja Kaciga: Lazer
  • MojSetup: Polini sport
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: C16 stelanje pomoc!!!
« Odgovori #70 : 22 Listopad, 2010, 10:13:19 »
ne znam ko ima dyno al znam servis u ami trade i moto trade kod zeljke u karlovcu oni su dosta dobri                           a za auto dyno ima u banjaluci jedan od savremeniji u sm cip tuning tko da i to nije neka velika investicija i nije nesto zasto se mora ici ne neke zemlje evrope dosta dobro rade 
ma ima tih foruma dosta ovaj ovdej je najaci mislim najvise se ljudi odgovarajuk,javljaju ,prodaju itd. al ima dosta foruma gdje balavci pisu itd.  stavio ono ovo i tako to dobro oik mislim nije nikome zabranjeno pisati al se previse provalju nekim izjavama gluposti itd. u svakom slucaju ovaj forum je STRAHA sto bi mi rekli

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: C16 stelanje pomoc!!!
« Odgovori #71 : 22 Listopad, 2010, 20:21:33 »
oni svi budu ti uzeli novce, a ti budeš kratko sretan i kad se osvjestiš, već ćeš imat rupu na klipu..

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: C16 stelanje pomoc!!!
« Odgovori #72 : 22 Listopad, 2010, 21:00:30 »
sm chip tuning u banjaluci je dobra firma ali neznam ako bi htjeli se zajebavat sa štelanjem skutera, da dovezeš složenu mašinu i par setova rolina i par centralnih i da štelaš cijeli dan  :toothy3: :icon_biggrin:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline marin18

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1302
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Polini Alu 70
  • MojSpuh: Yasuni c16 city
Odg: C16 stelanje pomoc!!!
« Odgovori #73 : 22 Listopad, 2010, 21:50:19 »
sm chip tuning u banjaluci je dobra firma ali neznam ako bi htjeli se zajebavat sa štelanjem skutera, da dovezeš složenu mašinu i par setova rolina i par centralnih i da štelaš cijeli dan  :toothy3: :icon_biggrin:
meni je prije uvijek stelo i prijenos i karb Sandi iz LSmota u Rijeci uvijek je sve bilo savrseno i covjek bi mi uzo 200kn za oboje sa njegovom diznom,nikad problema ni najmanjeg...i da decko je vozio prije trke sa zipovima i stvarno zna sto se tice tuninga... :icon_thumright:

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: C16 stelanje pomoc!!!
« Odgovori #74 : 23 Listopad, 2010, 03:30:55 »
dobro je kad nadjes korektnog covjeka koji ce to napraviti. lose je kad se ne razumijes a svi te vuku za nos... moje misljenje je da prvo sebi vjerujem pa tek onda ostalima, u jednom danu se nauci princip rada prijenosa i karba i sutradan vec mozes ustimati i lagani midrace...
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline marin18

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1302
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Polini Alu 70
  • MojSpuh: Yasuni c16 city
Odg: C16 stelanje pomoc!!!
« Odgovori #75 : 25 Listopad, 2010, 15:02:45 »
dobro je kad nadjes korektnog covjeka koji ce to napraviti. lose je kad se ne razumijes a svi te vuku za nos... moje misljenje je da prvo sebi vjerujem pa tek onda ostalima, u jednom danu se nauci princip rada prijenosa i karba i sutradan vec mozes ustimati i lagani midrace...
to je najbolje,bit sam svoj majstor a i ako sta zajebes znas da si sam kriv.... ;D

Offline Gilera2003

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bihać
  • Moj Skuter: Gilera Runner
  • Moja Kaciga: Lazer
  • MojSetup: Polini sport
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: C16 stelanje pomoc!!!
« Odgovori #76 : 25 Listopad, 2010, 15:45:18 »
hahahaah jest ako sta sjebes izgorio si pare bezveze ehehe i to je ok al onda ne bi majstori toliko zarađivali nego samo ovi sto prodaju djelove al kod nas u bosni nema toliko dilera djelova pa je to onda bed moramo puno čekati da nabavimo a skuter čeka da se vozi na zadnjem hehhe