Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje?!!!!  (Posjeta: 1173 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Pitanje?!!!!
« : 12 Rujan, 2007, 20:11:09 »
Ovako posto sam se uvjerio da motor ide 10000 X puta bolje sa RR i Zx pa cak i TT-om nego sa tecnigas next r odlucio sam sebi uzet RR ....proso sam ja tu jos i Hebo nekakav spuh i Laserov i Yasuni neki je bio ...onako skido kod ovog jednog servisera ,dodje mu scoot sa takvim spuhom ja skinem i probam posto sam dobar snjim i najbolje je iso sa Yasuni spuhom i Hebo gotovo identicne preformance tj start i sve...onda je doso RR sa njim je iso poslije ovih najbolje sa tecnigas Next R definitivno ide najlosije sto se tice i starta i medjuubrzanja i svega...eh ovako...uzeo sam Multivar 2000 i sad cekam RR da uzmem ako bog da :) hehe uz multivar se dobije centralni ...koje onda da stavim oprugice na kvacilo ?? bijele ili zute malossi??ili su najbolji oni sto dodju uz RR?? i rolne bi trebale 6.1g ? jel tako ?? ja imam Stage 6 , 6g ...hocel one biti ok ili moram uzet ove 6.1g? ako mi moze neko sto prije odgovorit posto sutra mi frend ide u njamcku pa sam konto preko njega to uzet...hvala unaprijed
« Zadnja izmjena: 12 Rujan, 2007, 20:39:39 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Pitanje?!!!!
« Odgovori #1 : 12 Rujan, 2007, 20:51:52 »
eto sve si si sam odgvorio.  :icon_biggrin:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanje?!!!!
« Odgovori #2 : 12 Rujan, 2007, 23:05:30 »
Ajmo sad koji su iz HR ....gdje ima za kupit se Leovince RR ..posto se vise ne proizvodi pa jel zna neko gdje ima da je osto koji i to ?? ime firme,broj telefona ..stranica ...bilo sta :) thx unaprijed
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline popovec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovec
  • Moj Skuter: runner 50sp
Odg: Pitanje?!!!!
« Odgovori #3 : 12 Rujan, 2007, 23:27:48 »
ima ima kak nebi bilo utipkaj u google auto bil i tam bude ti se otvorila samo adresa i broj telefona kosta ti meni se cini 1015 kn....mislim barem ih je bilo prije 1mj mozda su ih rasprodali...
POPOVEC REJSING TEAM

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Pitanje?!!!!
« Odgovori #4 : 13 Rujan, 2007, 11:03:53 »
AUTO-BIL d.o.o.

Jarun 66
10000 Zagreb

Telefon: 098/357-307
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanje?!!!!
« Odgovori #5 : 13 Rujan, 2007, 22:11:47 »
thx ...kupio sam nov na sajmu u italiji za 110 eura:) dje ces dalje kad je zx bio skuplji od njega 12 eura ...ovaj je na rasprodaji zato jer se ne proizvodi....frend sto mi je uzeo ga u italiji je uzeo 80 komada :) hehe ia prodavat ce ih po 150 eura ...jbt koja zarada :)
Valentino Rossi 46!!!!!