Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: zakon 75kw  (Posjeta: 16154 )

0 Članova i 14 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #80 : 28 Lipanj, 2010, 20:06:52 »
treba vratit mladi vozaci do 23-5 bez voznje, a to ako imas jaci auto cacin ili materin postoji rjesenje, ili nemoj vozit ili radi pa si kupi nesto slabije, moze se masu dobrih auta nac polovnih i jeftinih
iako godine ne cine debila za volanom, ako si debil sa 19 bit ces i 5 godina kasnije
a to sta se neki ode zale sta babe i didovi voze sporo. oni ne krse zakon i nigdi in se ne zuri, ako tebi smeta sta neki ode 30 di je ogranicenje 50 ili 50 di je 70, to je vas problem. uostalom masu se dice igra na ulici i ne gleda dok pretrcava cestu na neoznacenim mjestima za prelaz i sporije je sigurnije.
...........1...........8...........7...........

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #81 : 28 Lipanj, 2010, 20:11:25 »
Jesam li ja jedini na forumu koji sporo vozim?
Imam mercedesa 220ps, puga 60ps i malog starog suzuki terenca, boli me racku sta drugi misle, cim polozim vozat cu suzukia jer malo trosi, uvjek ima parkinga, a mogu i tamo gdje se s meckom nemoze :icon_biggrin:
Svejedno je zakon glup, nije snaga bitna nego omjer mase i snage, te netko ni s 50g nema jedne kantinele u beni, razbijo deset auta i opet brzo vozi.

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #82 : 28 Lipanj, 2010, 21:07:26 »
treba vratit mladi vozaci do 23-5 bez voznje, a to ako imas jaci auto cacin ili materin postoji rjesenje, ili nemoj vozit ili radi pa si kupi nesto slabije, moze se masu dobrih auta nac polovnih i jeftinih
iako godine ne cine debila za volanom, ako si debil sa 19 bit ces i 5 godina kasnije
a to sta se neki ode zale sta babe i didovi voze sporo. oni ne krse zakon i nigdi in se ne zuri, ako tebi smeta sta neki ode 30 di je ogranicenje 50 ili 50 di je 70, to je vas problem. uostalom masu se dice igra na ulici i ne gleda dok pretrcava cestu na neoznacenim mjestima za prelaz i sporije je sigurnije.

joj daj ne seri... ja kao student bas si mogu priustiti auto i raditi posao uz faks jelda? kaj kenjas bezveze... i to kaj se nesme voziti od 23-5? koja fucking korist od toga?!?!?!?!
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #83 : 28 Lipanj, 2010, 21:31:31 »
joj daj ne seri... ja kao student bas si mogu priustiti auto i raditi posao uz faks jelda? kaj kenjas bezveze... i to kaj se nesme voziti od 23-5? koja fucking korist od toga?!?!?!?!


Nikakva osim šta bi pobrao 100 kazni kao moj šogor kada je išao iz noćne  :angry7: :angry7: :angry7:

Offline smart bbb

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 691
  • Spol: Muški
  • big bore burnout
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: aprilia sr 150
  • Moja Kaciga: nolan n62
  • MojSetup: polini speed control
  • MojSpuh: BB serijala
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #84 : 28 Lipanj, 2010, 21:41:12 »
Citat:
a to sta se neki ode zale sta babe i didovi voze sporo. oni ne krse zakon i nigdi in se ne zuri, ako tebi smeta sta neki ode 30 di je ogranicenje 50 ili 50 di je 70, to je vas problem. uostalom masu se dice igra na ulici i ne gleda dok pretrcava cestu na neoznacenim mjestima za prelaz i sporije je sigurnije
postoji kazna za presporu vožnju

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #85 : 28 Lipanj, 2010, 22:18:24 »
Nikakva osim šta bi pobrao 100 kazni kao moj šogor kada je išao iz noćne  :angry7: :angry7: :angry7:

pa o tome pricam... moj kum kad je polozio vozacki prije par godina, onda su taman uveli zakon... i iducu vecer zaustavi ga murja u 23.10 i htjeli mu kaznu pisati... a bio je na probi za svirku s bendom...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #86 : 30 Lipanj, 2010, 13:05:10 »
joj daj ne seri... ja kao student bas si mogu priustiti auto i raditi posao uz faks jelda? kaj kenjas bezveze... i to kaj se nesme voziti od 23-5? koja fucking korist od toga?!?!?!?!

koliko sam ja upucen u faksove imas cilo lito za radit, ali da ko ce onda ladit j*ja, fakin korist je od toga sto se balavurdija izopija i onda pogine neko zbog njih
...........1...........8...........7...........

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #87 : 30 Lipanj, 2010, 13:34:07 »
koliko sam ja upucen u faksove imas cilo lito za radit, ali da ko ce onda ladit j*ja, fakin korist je od toga sto se balavurdija izopija i onda pogine neko zbog njih

pa super onda... ja cu cijelo ljeto raditi negdje, a ti budes umjesto mene kod mene doma radil, moze? TO JE GLUP ZAKON. i dokazalo se da od njega vise stete nego koristi i zato su ga maknuli. i kakva balavurdija i izopija? ja imam 19 godina i vozim se po propisima, a alkohol ne pijem apsolutno nikad? i zato nesmijem voziti iza 23? to je debilizam...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #88 : 30 Lipanj, 2010, 13:41:51 »
super, ti si jedan od rjetkih, al ne radis doma cili dan, 19g i ti studiras koliko? u desetom prva godina jel? ja od 14 godine radin svako lito, i u lito se mozes nabrat love, kupis neke tralje od auta, ali kupis auto, sredis taj auto i vozis ga
...........1...........8...........7...........

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #89 : 30 Lipanj, 2010, 13:44:22 »
joj daj ne seri... ja kao student bas si mogu priustiti auto i raditi posao uz faks jelda? kaj kenjas bezveze... i to kaj se nesme voziti od 23-5? koja fucking korist od toga?!?!?!?!


i da ako zbog jednog posta planes lako, kakav si tek za volanom? i postoje poslovi koje radis pola radnog vremena kroz cilu godinu, jer ima ljudi koji studiraju i rade
...........1...........8...........7...........

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #90 : 30 Lipanj, 2010, 13:46:15 »
i da ako zbog jednog posta planes lako, kakav si tek za volanom? i postoje poslovi koje radis pola radnog vremena kroz cilu godinu, jer ima ljudi koji studiraju i rade

pa ja planem zbog gluposti... za volanom se ne zivciram, nikad... ako je neko drugi idiot, nisam ja... i jebiga, posla doma imam stalno...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #91 : 30 Lipanj, 2010, 13:56:15 »
X-Thug- i ja radim sada preko ljeta pa opet se ne sakupi...meni su troškovi puta problem pa ne uspijem toliko sakupiti.
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #92 : 30 Lipanj, 2010, 13:59:46 »
X-Thug- i ja radim sada preko ljeta pa opet se ne sakupi...meni su troškovi puta problem pa ne uspijem toliko sakupiti.
to je, ako ne radis negdi u svon gradu nego u drugom gradu potrosis vise nego zaradis, recimo na jednom od mojih prijasnjih poslova ja bi vise na hranu potrosia nego sta bi zaradia, ne zato jer mogu puno poist nego zato jer san crncia za nista
...........1...........8...........7...........

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #93 : 30 Lipanj, 2010, 14:09:16 »
to je, ako ne radis negdi u svon gradu nego u drugom gradu potrosis vise nego zaradis, recimo na jednom od mojih prijasnjih poslova ja bi vise na hranu potrosia nego sta bi zaradia, ne zato jer mogu puno poist nego zato jer san crncia za nista
ja imam dobar posao i super placen posao.. al sta mi vrjedi kad izgubim maltene sve...
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #94 : 30 Lipanj, 2010, 21:11:10 »
X-Thug...oprosti ali totalno si u krivu...ja radim na ljeto i mogu si kupit auto bez beda, malo stariji ali opet...samo ko bi ga registrirao, tocio benzin i odrzavao ga...vjeruj mi ne mozes preko ljeta zaradit za svoj auto, osim ako ti misli stajat u dvoristu...

i da ono od 23-05 ili koliko vec je glup bio zakon...ako mislis da bi ga trebalo vratit samo zato jer se ekipa zapije i vozi...onda nemas bas neke argumente...jer je takvih bilo i bit ce...a oprosti di je onda policija koja bi trebala o takvima brinut...

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #95 : 04 Srpanj, 2010, 20:48:08 »
X-Thug...oprosti ali totalno si u krivu...ja radim na ljeto i mogu si kupit auto bez beda, malo stariji ali opet...samo ko bi ga registrirao, tocio benzin i odrzavao ga...vjeruj mi ne mozes preko ljeta zaradit za svoj auto, osim ako ti misli stajat u dvoristu...

i da ono od 23-05 ili koliko vec je glup bio zakon...ako mislis da bi ga trebalo vratit samo zato jer se ekipa zapije i vozi...onda nemas bas neke argumente...jer je takvih bilo i bit ce...a oprosti di je onda policija koja bi trebala o takvima brinut...

o tome ja pricam cijelo vrijeme  :icon_thumright:
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline pixa.93

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 900
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: gilera runner vx 125
  • Moja Kaciga: na glavi u svakom momentu
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #96 : 04 Srpanj, 2010, 21:04:10 »
ce se povecavat taj zakon od 75 kw na nest vece
nigdar ni bilo da nekak ni bilo i nigdar nece bit da nekak nece bit

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #97 : 05 Srpanj, 2010, 16:55:03 »
X-Thug...oprosti ali totalno si u krivu...ja radim na ljeto i mogu si kupit auto bez beda, malo stariji ali opet...samo ko bi ga registrirao, tocio benzin i odrzavao ga...vjeruj mi ne mozes preko ljeta zaradit za svoj auto, osim ako ti misli stajat u dvoristu...

i da ono od 23-05 ili koliko vec je glup bio zakon...ako mislis da bi ga trebalo vratit samo zato jer se ekipa zapije i vozi...onda nemas bas neke argumente...jer je takvih bilo i bit ce...a oprosti di je onda policija koja bi trebala o takvima brinut...

aha dakle imat auto je tlaka i zato je bolje vozit auto od matere i cace, ko ce livat, ic na tehnicki, radit servise, skupo je jelda, a tvojim starcima nije skupo auto imat? i dok god ne kupis svoj auto neces taj auto postovat, mozes ti govorit sta god oces meni sad, al kad kupis auto od svoje love (ne neko jeftino smece) pa kad budes pazia di ga parkiras, kako prodes preko lezeceg, preko rupe, kad ga budes licka, onda ces znat o cemu ja pricam

ps. nesto je lav posta na FB-u iz auto kluba da ce se ukinut diskriminacija do 24, a sad jel to pitanje s kilovatima ili samo sa voznim stazem neznam
...........1...........8...........7...........

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #98 : 05 Srpanj, 2010, 17:04:07 »
aha dakle imat auto je tlaka i zato je bolje vozit auto od matere i cace, ko ce livat, ic na tehnicki, radit servise, skupo je jelda, a tvojim starcima nije skupo auto imat? i dok god ne kupis svoj auto neces taj auto postovat, mozes ti govorit sta god oces meni sad, al kad kupis auto od svoje love (ne neko jeftino smece) pa kad budes pazia di ga parkiras, kako prodes preko lezeceg, preko rupe, kad ga budes licka, onda ces znat o cemu ja pricam

ps. nesto je lav posta na FB-u iz auto kluba da ce se ukinut diskriminacija do 24, a sad jel to pitanje s kilovatima ili samo sa voznim stazem neznam

i opet kenjas... gle, daj se nauci vec jedanput da su ljudi razliciti... nemres sve svrstavati u isti kos... ja postujem aute od staraca... znam da nije moj i uvijek pazim na njega... stalno ga perem, i tocim kad imam za kaj...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #99 : 05 Srpanj, 2010, 17:25:38 »
i opet kenjas... gle, daj se nauci vec jedanput da su ljudi razliciti... nemres sve svrstavati u isti kos... ja postujem aute od staraca... znam da nije moj i uvijek pazim na njega... stalno ga perem, i tocim kad imam za kaj...

pa naravno da seren  ;D i sta god da ja kazen ja cu po tebi srat, i briga mene sta ti mislis jer ja govorin sta ja mislin a ti se nerviraj koliko zelis i ljuti i psuj i vridaj i sta god os jer ja se necu ljutit zbog nekog posta na nekom forumu, jer ja i dalje jos uvik iman zivot van interneta i svoje sobe.
a to sta ga peres i tocis nije ono sto sam ja mislio lickati i paziti, i vidis da neznas o cemu pricam  :bicedobro:
...........1...........8...........7...........