Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: zakon 75kw  (Posjeta: 16147 )

0 Članova i 9 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #100 : 05 Srpanj, 2010, 17:30:39 »
X-thug stvarno baljezgas gluposti  ::) pa ne rade svi ljudi samo za auto,jos ako i studiras nije lako ni za skuter skupit a kamoli za auto

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #101 : 05 Srpanj, 2010, 17:41:58 »
ok ja seren i glup san i nean pojma sta prican, najlakse je vozit necije tude, materino cacion stricevo strinino iz blize i daljnje familiji i od susjeda i okolice, tako da sve oni placaju a vi mozda gorivo i to je to. i cekaj vi studirate, masu je ljudi i prije vas studiralo i radilo i zaradilo za auto, za stanarinu, za isti, za zivit opcenito, auto je skupa investicija i ja nisan reka da ti moras radit i da moras kupit auto, kupi si biciklu, termo carape za zimu, kabanicu, i dobru jaketu, i super ce ti bit, ne moras ni na servise ni tocit u nju + zdravije je

X-thug stvarno baljezgas gluposti  ::) pa ne rade svi ljudi samo za auto,jos ako i studiras nije lako ni za skuter skupit a kamoli za auto
u pravu si, neki koji ni ne studiraju nemogu skupit ni za skuter a kamoli za auto, a neki ni ne rade, a neki potrose na nesto drugo. i dosta smo vec previse posli u off stoga ne zelim nastavljat nikakve sulude rasprave koje se nikad nece zavrsit, pa eto vi ste upravu, najpametniji ste + studirate, zakon je glup, ja san glup, i da se mene pita ja nebi da nikome da vozi ni auto ni motor ni skuter, najbolje je bilo konji kocije i kasnije i bicikle
...........1...........8...........7...........

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #102 : 05 Srpanj, 2010, 17:42:05 »
aha dakle imat auto je tlaka i zato je bolje vozit auto od matere i cace, ko ce livat, ic na tehnicki, radit servise, skupo je jelda, a tvojim starcima nije skupo auto imat? i dok god ne kupis svoj auto neces taj auto postovat, mozes ti govorit sta god oces meni sad, al kad kupis auto od svoje love (ne neko jeftino smece) pa kad budes pazia di ga parkiras, kako prodes preko lezeceg, preko rupe, kad ga budes licka, onda ces znat o cemu ja pricam

ps. nesto je lav posta na FB-u iz auto kluba da ce se ukinut diskriminacija do 24, a sad jel to pitanje s kilovatima ili samo sa voznim stazem neznam

vidi oprosti na ovome, mozda i ban dobijem, ali jednostavno moram pitat: Jesi ti glup ili se samo pravis glupim?

mojim starcima sigurno nije jeftino imat auto, ali oni za razliku od mene imaju stalan posao i koliko-toliko redovitu placu...nismo bogati, zato i stara vozi auto koji trosi 5 litara eurodizela...ja nisam vanredni student i na fax putujem svaki dan u rijeku koja je udaljena 30km i isto toliko za nazad...radim na ljeto 2-3 mjeseca i to je to, di bi onda ja preko zime trebao radit molim te, a ilegalnim poslovima se ne zelim bavit...pa mi sad ti reci kako bi mogao odrzavat jedan auto, jedino da se ne vozim pa da ga registriram svake godine...i vjeruj mi vozim taj auto isto onako kako bi i svog vozio...

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #103 : 05 Srpanj, 2010, 18:08:20 »
X-thug - banaliziras malo previse neke stvari,necu dalje raspravljat u ovoj temi jer ne bi bilo razumno,al evo da te pitam,kako da ja uz studij medicine radim i zaradim za auto kad moram ic na vjezbe,seminare do veceri  i onda doc doma i jos sve nabubat?a ljeto koje mi traje kad mi zavrsi faks-kraj 7.mj iskoristavam da nabubam predmete koji mi slucajno ostanu za 9.mj. ako ti mozes uz predmete koji svaki prosjecno ima 1500str jos skupit za auto tijekom ljeta i odrzavat ga tijekom godine i spavat manje od 4 sata dnevno onda be my guest  :icon_thumright:

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #104 : 05 Srpanj, 2010, 18:30:28 »
eto vidis... ja nemam zivot i vrijeđam tebe, a tebi je barem 10 ljudi uz mene reklo da nisi u pravu, a nitko te nije podrzao... razumijes kaj ti tocno pricam?

P.S.

ja ti se stvarno ispricavam ako sam te uvrijedio. nije mi u naravi da vrijeđam ljude jer sam stvarno odgojen dobro... ja ti se ispricavam jos jednom...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #105 : 28 Srpanj, 2010, 14:24:02 »
III JEL KO STA NAČUO? ja jesam  :toothy3: bio u policiji i onak bezezze pitam i kaze men murjak da se nesto pricalo kao prvi deveti al da ništa nezna  :icon_biggrin:
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: zakon 75kw
« Odgovori #106 : 28 Srpanj, 2010, 15:10:51 »
III JEL KO STA NAČUO? ja jesam  :toothy3: bio u policiji i onak bezezze pitam i kaze men murjak da se nesto pricalo kao prvi deveti al da ništa nezna  :icon_biggrin:

jebate led  :toothy10: jos da maknu ogranicenje 50 za mopede i da vidis partyyyyyyyy
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9: