Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Prilog Nove TV  (Posjeta: 10371 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #40 : 21 Ožujak, 2010, 21:42:27 »
Suti!  :icon_biggrin: Jos me nisu uhvatili..   :toothy12:

Makar postujem zakon u svemu osim u tome..  :)  Morao sam se rijesiti debi revolution jer mi je trosio 6l i nije iso nikud.. Zato se kupio 250 koji trosi 2l-3l i ide ko zmaj. 



Postoji i Gp1 125ccm  :icon_biggrin:

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #41 : 21 Ožujak, 2010, 23:01:45 »
Kako sam ja cuo u madarskoj, ako imas 21 god. smijes polagati A kategoriju bez problema! Kod njih je A kategorija oko 3500 kn, a ne moras imati A2 ni nista! I mislim da svi znate da skuteri nemaju tablice! :toothy10: Frend tamo ima Malaguti Warrior i regan je kao 50 ccm i vozika se bez tablice, a u papirima pise da je Malaguti f15 od 50 ccm! Ja cu u madarskoj polagati A kategoriju u 9 mjesecu! Jel zna neko mozda jel licence za TT je ona siva naljepnica sa brojevima i slovima!  :icon_scratch:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #42 : 22 Ožujak, 2010, 00:13:08 »
Jel znas kolika je kazna ako uopce nemas dozvolu? Minimalno 5.000kn  - maksimalno 15.000kn ili kazna zatvora do 60 dana.

legendo moja budimo realni...


da je ovo njemacka glave bi padale na te prekrsaje... u ovoj losoj nasoj  maloljetnici mogu radit sta hoce...

ja samo komentiram pljackanje naroda da 3 puta placas od a1 do A za nesto sta bi se trebalo polagat 1 puta pa "godinama" iskustva odobravat vece kategorije..

ovako nisu zastitili nikog, samo stvorili veci broj kamikaza na cesti koji voze bez vozacke i kad te opale mos se slikat za naplatu!!!!


ja iskreno da nisam polozio 2006. i dobio direkt A kategoriju nikad nebi vozia motor ... 10 000kn za vozacki nemam niti bi ga platia toliko... uracunaj sad i b kategoriju u to... 15 000kn...
za 15 000kn bolje kupit kucno kino i play station pa se vozat u dnevnom boravku nego lopovima placat!
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #43 : 22 Ožujak, 2010, 04:22:13 »
pricate gluposti neke ...kakve veze ima ko koliko ima godina ?? neko sa 30 ima razmisljanje i ponasnje kao da mu je 15 godina....ja eto imam 21 god i kad hocu da se vozam i divljam po cesti..u glavi mi postoje granice....kao prvo mislim na sebe...drugo na ljude kojima nesto znacim u zivotu..trece danas sutra treba imat zenu,djecu....znaci ko hoce bit pametan bice brate i sa 15 i sa 25..ko nece nece it pametan ni sa 60 godina....tako da ...ja sam i sa 15 godina razmisljo unaprijed o nekim stvarima i uvijek sam imo neke granice i kazem sebi...alo stani malo ?? nemoj tako ,nemoj ovo,nemoj ono ....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #44 : 22 Ožujak, 2010, 07:36:21 »
rossi cinjenica je da mladji od 25 godina uglavnom divljaju na cesti...

i jedan od 100 ne divlja i ima granice tako da ako si ti jedan od tih 100 sta ne divlja ne mozes se usporedit s ostalih 99 kamikaza  :icon_biggrin:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #45 : 22 Ožujak, 2010, 12:21:50 »
Osobno mi je ovo sa 24 godine jako glupo...trebali su stavit npr. 4 godine iskustva i onda ako se položi sa 18 do 22 godine ne može se vozit preko 100ks.Isto tako ako netko hoće polagati sa 30 godina,do 34. godine mora vozit auto ispod 100ks,jer ovo jednostavno nema smisla.Važno je iskustvo,a ne dob.Bio je tako davnije slučaj baš ovdje u Gospiću gdje su jednom liku za 18. rodjedan roditelji kupili Porschea.Za tjedan dana se stukao.S njom je bilo dvoje ljudi.Jedan je ostao invalid,a prijateljica je umrla.On je imao samo nekolike ogrebotine.I zato podrzavam da se ne može početniku "bogatašiću" dat auto od 300ks,al ako netko stekne iskustvo,zašto ne.
Npr. susjeda moja ima preko 24 godine i ima muža i troje djece.Sad je nju zainteresirala voznja i uči se kod kuće na starom Yugiću.Ako položi može kupit auto od 600ks i vozit normalno.A netko tko legalno od 16. godine vozi motorna vozila(a1),nemože do 24. godine(to je znači 8 godina iskustva upravljanja motorinim vozilom) vozit auto preko 100ks...

Isto tako,ovaj zakon jako loše utječe na mlade koji npr. rade u nekoj firmi gdje moraju kombi vozit.A malo koji kombi ima ispod 100ks,što onda s njima,dobiju otkaz? Također je ista stvar s mladim policajcima,on nemože vozit one škode,al ja sam se osobno više puta uvjerio da policjaci mladji od 24 godine voze službene škode s preko 100ks.

Jednostavno je zakon pun nelogičnosti,i idu mi više na ku*ac s tim promjenama,nek se gone u 3PM :headbang:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #46 : 22 Ožujak, 2010, 12:23:01 »
rossi cinjenica je da mladji od 25 godina uglavnom divljaju na cesti...

i jedan od 100 ne divlja i ima granice tako da ako si ti jedan od tih 100 sta ne divlja ne mozes se usporedit s ostalih 99 kamikaza  :icon_biggrin:
a moze bit....ja razmisljam uvijek tako pa kontam da svi tako razmisljaju kao ja :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #47 : 22 Ožujak, 2010, 13:01:56 »
A glasić iznutra mi je rekao da stavim serijalu na motor  :toothy3:

Izgleda da će "SlowRider blokada na daljinski" biti glavni adut mom roxu, a i ostalima koji su vlasnici iste  :laughing7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #48 : 22 Ožujak, 2010, 13:04:34 »
nema nam druge...bloakde pd sic daljinski uvik u ruci...inace smo svi nahebali...

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #49 : 22 Ožujak, 2010, 13:15:01 »
A hebiga sad, dvoumim se dali skinut dole pm-a, i vratit ga u 9. mjesecu, hhh, iskreno mi se neda placat ovim seljoberima, radje te pare ulozim u motor  :dontknow:

Offline zedooo

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 441
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Atlantic 200
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: štok
  • MojSpuh: štok
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #50 : 22 Ožujak, 2010, 13:42:15 »
pricate gluposti neke ...kakve veze ima ko koliko ima godina ?? neko sa 30 ima razmisljanje i ponasnje kao da mu je 15 godina....ja eto imam 21 god i kad hocu da se vozam i divljam po cesti..u glavi mi postoje granice....kao prvo mislim na sebe...drugo na ljude kojima nesto znacim u zivotu..trece danas sutra treba imat zenu,djecu....znaci ko hoce bit pametan bice brate i sa 15 i sa 25..ko nece nece it pametan ni sa 60 godina....tako da ...ja sam i sa 15 godina razmisljo unaprijed o nekim stvarima i uvijek sam imo neke granice i kazem sebi...alo stani malo ?? nemoj tako ,nemoj ovo,nemoj ono ....

Rossi moraš gledati u globalu. Znači najviše nesreća je od mlađih. To je to, dalje nema govora...njih zanima smanjenje u postotku a ne to da li si ti kao mlad pametan ili glup.

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #51 : 22 Ožujak, 2010, 13:47:03 »


Isto tako,ovaj zakon jako loše utječe na mlade koji npr. rade u nekoj firmi gdje moraju kombi vozit.A malo koji kombi ima ispod 100ks,što onda s njima,dobiju otkaz? Također je ista stvar s mladim policajcima,on nemože vozit one škode,al ja sam se osobno više puta uvjerio da policjaci mladji od 24 godine voze službene škode s preko 100ks.



Mislim da kombi spada pod teretno vozilo i stoga ga ne kači taj zakon  :icon_scratch:

Offline nostra

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 311
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Runner 70 bgm
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: yasuni r
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #52 : 22 Ožujak, 2010, 14:01:14 »
možda blokadu stavim(za putovanja 80 plus kilometara od grada),bit ću legelan totalno što se izgleda tiče..retrovizori idu gore,blatobrani,zadnji štop+žmige ide serijala od runnera žuto crvena konbinacija,yasuni r bi trebao biti tiši od TT-a,po gradu lagano,a van grada gas...ovo definitivno nema logike ja sa 26 godina bi morao voziti 50 kmh ccc,a radim rute malo duže jer po ljeti na skuteru radim teren....polaganje za A nedolazi u obzir...
-e da papire neću imati za yasunia,šta po tom pitanju napraviti???
razguliiii

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #53 : 22 Ožujak, 2010, 14:14:01 »
možda blokadu stavim(za putovanja 80 plus kilometara od grada),bit ću legelan totalno što se izgleda tiče..retrovizori idu gore,blatobrani,zadnji štop+žmige ide serijala od runnera žuto crvena konbinacija,yasuni r bi trebao biti tiši od TT-a,po gradu lagano,a van grada gas...ovo definitivno nema logike ja sa 26 godina bi morao voziti 50 kmh ccc,a radim rute malo duže jer po ljeti na skuteru radim teren....polaganje za A nedolazi u obzir...
-e da papire neću imati za yasunia,šta po tom pitanju napraviti???

a nista kad te zaustave odma izgasu skut i moli boga da ti ne pitaju papire....barem cu tako ja hehehe

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #54 : 22 Ožujak, 2010, 21:21:53 »
pricate gluposti neke ...kakve veze ima ko koliko ima godina ?? neko sa 30 ima razmisljanje i ponasnje kao da mu je 15 godina....ja eto imam 21 god i kad hocu da se vozam i divljam po cesti..u glavi mi postoje granice....kao prvo mislim na sebe...drugo na ljude kojima nesto znacim u zivotu..trece danas sutra treba imat zenu,djecu....znaci ko hoce bit pametan bice brate i sa 15 i sa 25..ko nece nece it pametan ni sa 60 godina....tako da ...ja sam i sa 15 godina razmisljo unaprijed o nekim stvarima i uvijek sam imo neke granice i kazem sebi...alo stani malo ?? nemoj tako ,nemoj ovo,nemoj ono ....

u svakom zitu ima kukolja :)
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline ToNYGP1Racing

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • Spol: Muški
  • Zgazi me!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 500 TwinTurbo
  • MojSetup: Nexus 500
  • MojSpuh: Akrapović ( i to 2)
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #55 : 23 Ožujak, 2010, 14:26:50 »
Postoji i Gp1 125ccm  :icon_biggrin:
Nije bilo nigdje među oglasima 125... uspio sam nac jedva 125, ali je frajer bio iz dubrovnika...  ;D

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #56 : 23 Ožujak, 2010, 20:14:52 »
Mislim da kombi spada pod teretno vozilo i stoga ga ne kači taj zakon  :icon_scratch:

teretna vozila su c kategorija i jedino kombi sa zatvorenim kosem zada spada u to

svi ostali su b kategorija  :icon_thumright:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #57 : 23 Ožujak, 2010, 20:22:36 »
teretna vozila su c kategorija i jedino kombi sa zatvorenim kosem zada spada u to

svi ostali su b kategorija  :icon_thumright:
nisu, kombi iznad 3,5t-7,49t spada u c1 kategoriju i smije imati do 150ks ako ga s c1 kategorijom voziš

Ja ću vozit skuter do iduće registracije, a tad se iskreno nadam modanju na 125-150 i velikoj tablici i vozačkoj s kojom mogu vozit >125  :)
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #58 : 23 Ožujak, 2010, 20:56:20 »
Netreba to nikome! :angry7: Ne zelim da me na svakom cosku cekaju policajci, morat cu jako brzo nabaviti el. blokadu!

e da... stavis el blokadu i onda te nece cekat =)