Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Prilog Nove TV  (Posjeta: 10322 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #20 : 21 Ožujak, 2010, 12:57:15 »
...e ekipa, lako je tu sad napadat primjenu zakona,
a sama primjena je svakako logican slijed dogadjaja,

ja svakako podrzavam sve sto moze povecati sigurnost svim sudionicima prometa,
evo recimo jedan primjer zasto :
http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-dubravi-poginuo-mladi-motociklist-na-cesti-kod-jastrebarskog-pregazen-pjesak/481977.aspx

Ima nelogicnih zakona, kao sto je zakon o blokadi,
ali s druge strane , mora se znati red  :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #21 : 21 Ožujak, 2010, 13:12:59 »
decko je poginuo i ima 23 godine i to sad treba podrzat jel je granica za  A kategoriju 24 godine o cemu pricamo??????? neko do 24 moze imat iskustva tolko kolko neko nemoze od 24 do kraja zivota
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #22 : 21 Ožujak, 2010, 13:30:10 »
zato sam ja upisao vozacki... kad polozim, kupujem nexusa 125 (viva la kreda) i hebe mi se živo
taj sam

Offline junior

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg mc3
  • Moja Kaciga: nolan N61
  • MojSpuh: serijski :)
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #23 : 21 Ožujak, 2010, 13:37:26 »
Ovo polaganje za vece kubikaze, problem s godinama, ide se logicki sto je on stariji to je mudriji i nece divljat....
ja bi napravio da moras npr. imat 3-4 godine iskustva s motorima do 125 (nije to jako) i onda da se ide polagat za "mrcinske" motore....
jer znam puno ekipe ima para, i dosta mu se u skupom autu vozit i ide on s 25 god polozit za motor i kupi cbr-ku, a taj motor mu je prvi koji je ikada upravljao...
nije ni cudo da se takve gluposti dogadjaju.....


Nije vezano uz motore al jos jedan sje zakon....
Auto jaci od 75 Kw nesmis vozit do 24.....mogli su stavit moras imat 4 god iskustva...
jer ovako dodje neko polozi s 25 i bez ikakvog iskustva moze vozit auto jacine kolko on zeli....
Nudim usluge kupnje preko e-baya i stranica slicnih njemu :)

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #24 : 21 Ožujak, 2010, 14:05:49 »
kakva drzava, takvi i zakoni


prazan proracun zbog lopovluka pa udri po narodu..


najjace mi je kad nemaju sta pisat (regan, osiguran, vozacka..) pa pisu za tablicu pod repom ili retrovizore... to mi je vrhunac  :toothy12:

ovo sta rade s vozackama je cista debilana i nema logike nikakve ... pogotovo dizanje cijena... da je vozacka za motor 2000kn svi bi polagali jer se vise ispalti platit to nego kaznu policiji...

 .. pa ko je lud polozit i dat 5000kn za a1 ili a2 :S.. pogotovo sta OPET moras platit za dobit A..

SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #25 : 21 Ožujak, 2010, 14:49:28 »
a jednostavno si kupite vecu kubikazu skutera :toothy11:

Ima nas :) A 50ku turpijat i vozat se po dvorištu :)

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #26 : 21 Ožujak, 2010, 14:55:57 »

Nije vezano uz motore al jos jedan sje zakon....
Auto jaci od 75 Kw nesmis vozit do 24.....mogli su stavit moras imat 4 god iskustva...
jer ovako dodje neko polozi s 25 i bez ikakvog iskustva moze vozit auto jacine kolko on zeli....

ali pazi ovo... polozis sa 18 za B i nesmijes voziti jace od 100 konja do 24 god...
u to vrijeme dok sam polozim B  upisem A2 i nakon dvije godine sto imam A2 polozim za A znaci sa 20 godina imam neograniceno , smijem voziti R1

znaci sa 20 godina  NESMIJEM voziti AUTO jaci od 74 kw ali zato SMIJEM voziti MOTOR od 130 kw (tj neograniceno)

a i sto se tice auta.... prije ces poginuti sa swiftom gti 100 konja nego sa audijem a4 1.8t 150 konja
 ili si zamislite neke skalamerije tipa  matiz, tiko i takve šklopocije koje budu totalka kad pokupis kantu u dvoristu, a kamol sa 100 u drugi auto stup i slicno...
ja mislim da je to idiotizam, debilizam i kakva sve ne sranja... i kako ljudi nebi ginuli
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #27 : 21 Ožujak, 2010, 15:06:40 »
ma nek nose i motor i mene i blokadu i sve pa što cu im ja...SVE CU PRODAT
---OSIGURAČ RACING---

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #28 : 21 Ožujak, 2010, 17:11:44 »
ograničenje bi trebalo bit onako kW/kg...
Jer nije isto vozit cupe od 1t od 100 konja i monovolumen 1,7t od 100 konja  ::)

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #29 : 21 Ožujak, 2010, 17:25:40 »
Nisu problem zakoni nego nas mentalitet...

Zasto hrvati ne divljaju po Sloveniji??? (zato sto znaju da bi platili visoke kazne ili cak isli direktno u zatvor)

Nemojte mi pricati gluposti, policija ne smeta onome tko se pridrzava zakona.

Podrzavam da za odredjenu dobnu skupinu ima definirana dopustena granica snage motornog vozila kojim se smije upravljati.

Najvise stradaju friski punoljetni ljudi od 18-26 godina (zbog alkohola i neprilagodjene brzine) ali sto je najgore uz svoj zivot odnose i zivote drugih ljudi (collateral damage). Ljudi s godinama sazrijevaju i postanu svjesni posljedica i opasnosti pa onda mogu sigurnije upravljati jacim motornim vozilima (ovo mogu reci i iz osobnog iskustva).
naravno ima ljudi koji nikada ne sazriju...
« Zadnja izmjena: 21 Ožujak, 2010, 17:30:16 Mr J »
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #30 : 21 Ožujak, 2010, 17:30:52 »
istina, meni nikad nie stvarala probleme
aliiii ja iman A1 polozeno, koi k se onda trean zivcirat s malom tablicon ja bih veliku a neviruen ni da ju mogu dobit  :dontknow:

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #31 : 21 Ožujak, 2010, 17:31:33 »
Nisu problem zakoni nego nas mentalitet...

Zasto hrvati ne divljaju po Sloveniji??? (zato sto znaju da bi platili visoke kazne ili cak isli direktno u zatvor)

Nemojte mi pricati gluposti, policija ne smeta onome tko se pridrzava zakona.

apsolutno slazem s tobom al problem je u tome sto pola foruma u startu krsi zakon...al bez obzira na to ja smatram ako je sve uredno znaci papiri,zmige,retrovizori,kaciga i to da se enbi imalo problema i da kao takvima ce policija cak malo mozda progledat kroz prste mene je proslo lito zaustavilo bez retrovizora,zmiga i s tablicom ispod sica al opet mi nista nisu rekli jer sam ima sve uredno.....samo se nesmi divljat....ja se ufan u to a sad vidit ce mo ocu li popusit koju kaznu zbog auspuha koji nema licencu za cestu...

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #32 : 21 Ožujak, 2010, 19:02:54 »
.. pa ko je lud polozit i dat 5000kn za a1 ili a2 :S.. pogotovo sta OPET moras platit za dobit A..

Jel znas kolika je kazna ako uopce nemas dozvolu? Minimalno 5.000kn  - maksimalno 15.000kn ili kazna zatvora do 60 dana.



Nisu problem zakoni nego nas mentalitet...

Zasto hrvati ne divljaju po Sloveniji??? (zato sto znaju da bi platili visoke kazne ili cak isli direktno u zatvor)

Nemojte mi pricati gluposti, policija ne smeta onome tko se pridrzava zakona.

Podrzavam da za odredjenu dobnu skupinu ima definirana dopustena granica snage motornog vozila kojim se smije upravljati.

Najvise stradaju friski punoljetni ljudi od 18-26 godina (zbog alkohola i neprilagodjene brzine) ali sto je najgore uz svoj zivot odnose i zivote drugih ljudi (collateral damage). Ljudi s godinama sazrijevaju i postanu svjesni posljedica i opasnosti pa onda mogu sigurnije upravljati jacim motornim vozilima (ovo mogu reci i iz osobnog iskustva).
naravno ima ljudi koji nikada ne sazriju...



 :headbang:
« Zadnja izmjena: 21 Ožujak, 2010, 19:06:06 3alfa3 »

Offline ToNYGP1Racing

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • Spol: Muški
  • Zgazi me!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 500 TwinTurbo
  • MojSetup: Nexus 500
  • MojSpuh: Akrapović ( i to 2)
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #33 : 21 Ožujak, 2010, 19:06:33 »
Zato sam ja lijepo spremio serdarevica...  :icon_biggrin:  :laughing11:

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #34 : 21 Ožujak, 2010, 19:12:33 »
Zato sam ja lijepo spremio serdarevica...  :icon_biggrin:  :laughing11:
da a sa 16 god. se vozi 250 cc
taj sam

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #35 : 21 Ožujak, 2010, 19:42:02 »
apsolutno slazem s tobom al problem je u tome sto pola foruma u startu krsi zakon...al bez obzira na to ja smatram ako je sve uredno znaci papiri,zmige,retrovizori,kaciga i to da se enbi imalo problema i da kao takvima ce policija cak malo mozda progledat kroz prste mene je proslo lito zaustavilo bez retrovizora,zmiga i s tablicom ispod sica al opet mi nista nisu rekli jer sam ima sve uredno.....samo se nesmi divljat....ja se ufan u to a sad vidit ce mo ocu li popusit koju kaznu zbog auspuha koji nema licencu za cestu...

nemaju ti nasi pojma sto se tice auspuha i licence, samo nek je skuter miran i tih na ler gasu, ja imam licencu pa je nikad nenosim
tablica treba bit na vidljivome mjestu i naljepnica tehnickog pregleda treba biti sprjeda...

a sto se zakona tice i cjene vozackog, mogu mi pusit qurac i oni i svi koji se slazu da ja nesmjem bez vozacke vozit moped, ako treba stavit cu blokadu na 25 i vozit ko deda al necu dozvolit da mi kakav peder napise kaznu sto vozim igracku, zapalio bih i njega i auto mu pa nek se hebe :hello:

Offline junior

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg mc3
  • Moja Kaciga: nolan N61
  • MojSpuh: serijski :)
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #36 : 21 Ožujak, 2010, 21:18:41 »
nemaju ti nasi pojma sto se tice auspuha i licence, samo nek je skuter miran i tih na ler gasu, ja imam licencu pa je nikad nenosim
tablica treba bit na vidljivome mjestu i naljepnica tehnickog pregleda treba biti sprjeda...

a sto se zakona tice i cjene vozackog, mogu mi pusit qurac i oni i svi koji se slazu da ja nesmjem bez vozacke vozit moped, ako treba stavit cu blokadu na 25 i vozit ko deda al necu dozvolit da mi kakav peder napise kaznu sto vozim igracku, zapalio bih i njega i auto mu pa nek se hebe :hello:

nemres nazvat skuter igrackom...istina da su to najslabiji i najsporiji motori....al i s njega se moze posteno opast il cak poginut....
a za vozacku....sve bi bilo u redu da je normalna cijena....vozis motorno vozilo moras imat vozacku....al ekipa koja ima kineza....oni moraju vise dat za vozacku nego sto im novi skuter dodje...
nema smisla....
Nudim usluge kupnje preko e-baya i stranica slicnih njemu :)

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #37 : 21 Ožujak, 2010, 21:21:13 »
nemres nazvat skuter igrackom...istina da su to najslabiji i najsporiji motori....al i s njega se moze posteno opast il cak poginut....
a za vozacku....sve bi bilo u redu da je normalna cijena....vozis motorno vozilo moras imat vozacku....al ekipa koja ima kineza....oni moraju vise dat za vozacku nego sto im novi skuter dodje...
nema smisla....

ma sve u redu, al kazna skuplja od motora nemoze biti, da je vozacka 3000-4000 ja bi je polozio bas mi se  6t nedaje jer za koji mjesec polazem b tako da cu imati m polozenu, a meni jaca netreba

Offline ToNYGP1Racing

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • Spol: Muški
  • Zgazi me!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 500 TwinTurbo
  • MojSetup: Nexus 500
  • MojSpuh: Akrapović ( i to 2)
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #38 : 21 Ožujak, 2010, 21:35:20 »
da a sa 16 god. se vozi 250 cc
Suti!  :icon_biggrin: Jos me nisu uhvatili..   :toothy12:

Makar postujem zakon u svemu osim u tome..  :)  Morao sam se rijesiti debi revolution jer mi je trosio 6l i nije iso nikud.. Zato se kupio 250 koji trosi 2l-3l i ide ko zmaj. 


Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: Prilog Nove TV
« Odgovori #39 : 21 Ožujak, 2010, 21:42:07 »
počelo je počelo,evo sam baš jučer prolazio gradom i uslikao primjere :toothy11:



nakon pet minuta sam prolazio istim putem i tablice više nije bilo na ovom quad-u  :redface:


zato ju ja na quadu ni nemam ;D ;D ;D ;D
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!