Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009. //Slike dodane, supersexy, must see XD  (Posjeta: 27553 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
c/p: www.scooter-inside.com

Mjesto: Rijeka Centar, MC'd
Vrijeme: 12:00h

Pozivam sve članove kluba i foruma na meet povodom zatvaranja sezone.
Pozivam sve na kulturnu vožnju, da se bez ekstremnim radnji nađemo u gradu i neprimjetno otputujemo u smjeru Grobnika.
Planiram da bi moglo bit oko 30ak skutera iako mislim da ako vrijeme posluži da će se broj udvostručit.
Za sve koji dolaze iz drugih gradova molim da se jave na iwo@scooter-inside.com Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript u vezi dogovora oko vremena i mjesta sastanka u slučaju da nemogu stić u centar u dogovoreno vrijeme.
« Zadnja izmjena: 17 Listopad, 2009, 21:45:50 Iwo SR Tuono »
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #1 : 14 Rujan, 2009, 01:48:41 »
ide ko iz zg-a?ja cu doc motorom iz pule na meet i onda u zg,pa ako ce netko ic iz rijeke motorm za zg da idemo zajedno?! :glasses9:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #2 : 06 Listopad, 2009, 17:52:54 »
nitko??? :o

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #3 : 08 Listopad, 2009, 00:23:05 »
zakri ih beje...kao i sve ostale...ugl ovo će bit isto meet oko 50-60 skutera...a za ekipu neznam, mislim 80 ljudi da će bit...
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #4 : 08 Listopad, 2009, 10:40:23 »
ti si sven cigan kakvog nema...tu kad je meet te nema a njima bi iso...sam odi sam...

od ri ekipe na nijedan meet nikad niko nije ovdje doso, u redu je bojkotirat sad njih!

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #5 : 08 Listopad, 2009, 11:14:58 »
ti si sven cigan kakvog nema...tu kad je meet te nema a njima bi iso...sam odi sam...

od ri ekipe na nijedan meet nikad niko nije ovdje doso, u redu je bojkotirat sad njih!

To je istina..
Al isto tak mi Bjelovarčani da se nebi mislilo mislili smo doć i bilo u planu i na kraju svima skuteri razj#bani tak da prvo idućom prilikom tak da kićo ne shvatite da neželimo, ja sam imao volju al kad vidio da ja idem s najsporijim izgubim volju jer moram terat ful gas cijeli put  :toothy11: Tak da opravdat ćemo vam se..

A i nebi htio da vi sad nama tak bananka date kad bude Budnica u Bjelovaru jer mi stvarno nismo imali kak  :sad1:  :)

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #6 : 08 Listopad, 2009, 12:21:16 »
ti si sven cigan kakvog nema...tu kad je meet te nema a njima bi iso...sam odi sam...

od ri ekipe na nijedan meet nikad niko nije ovdje doso, u redu je bojkotirat sad njih!
ja nisam mogao doc na meetove koji su bili u Zg-u jer sam bio na moru i nisam uopce pratio forum 3mj,a na "zagorje tour" nisam mogao doc jer mi motor nije u Zg-u i nemogu letit...zasto nitko iz rijeke ne dolazi u Zg na meetove?zato jer nitko u Zg-u nezna organizirat kvalitetan meet i skupit barem 50-tak skutera sto decki u rijeci naprave bez problema...nek sam cigan i to cu ostat dok ne pocnete radit kvalitetne meetove...sorry,ali cinjenica je da vec 2 godine u Zg-u nije bio posteni meet...

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #7 : 08 Listopad, 2009, 12:21:57 »
sve ok, vi ste bar zelju pokazali...niko vam ne zamjera kaj niste dosli!  :icon_thumright:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #8 : 08 Listopad, 2009, 12:23:56 »
ja nisam mogao doc na meetove koji su bili u Zg-u jer sam bio na moru i nisam uopce pratio forum 3mj,a na "zagorje tour" nisam mogao doc jer mi motor nije u Zg-u i nemogu letit...zasto nitko iz rijeke ne dolazi u Zg na meetove?zato jer nitko u Zg-u nezna organizirat kvalitetan meet i skupit barem 50-tak skutera sto decki u rijeci naprave bez problema...nek sam cigan i to cu ostat dok ne pocnete radit kvalitetne meetove...sorry,ali cinjenica je da vec 2 godine u Zg-u nije bio posteni meet...

loooool

gle...drugaciji su ljudi tam, drugaciji tu! Ja kad sam u Ri ono s vama iso razocarao sam se i kleo sam sebe za uzalud odvozenih 400km!!! Organizaciaj katastrofa! Ja sa sdruge strane nsiam cuo da se iko zalio na zagorje tour ili bilo koji drugi meet koji sam JA organizirao, za druge me iskreno libo racku!

A u RI meet uspije kad dode 30 ljudi van RI, od njih kolko tu dode? Nijedan! Poslozi si to malo...a bit ce i zatvaranje sezone i na MSu...pa da vidim kolko ce ih na to doc i kolko ce zagrepčana opće doć isto

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #9 : 08 Listopad, 2009, 12:26:13 »
nikad necete napravit meet kakav je u ri i s tim se pomirite

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #10 : 08 Listopad, 2009, 12:27:23 »
nikad necete napravit meet kakav je u ri i s tim se pomirite
tocno to...

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #11 : 08 Listopad, 2009, 12:28:43 »
nikad necete napravit meet kakav je u ri i s tim se pomirite

sorry zlato, al taj zadnji meet na kojem sam i ja bio su svi masovno popljuvali...pa se nadam da niti takav meet nikad necemo napravit!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #12 : 08 Listopad, 2009, 12:34:00 »
sorry al kakav god meet bio u ri opet je daleko kvalitetniji nego kod vas..zg a ne mozete skupit 20 skutera da napravite neki meet..

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #13 : 08 Listopad, 2009, 13:51:30 »
nikad necete napravit meet kakav je u ri i s tim se pomirite

 :laughing7:

Goki jel ideš ti?

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #14 : 08 Listopad, 2009, 13:57:05 »
idem  :)

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #15 : 08 Listopad, 2009, 14:04:52 »
sorry al kakav god meet bio u ri opet je daleko kvalitetniji nego kod vas..zg a ne mozete skupit 20 skutera da napravite neki meet..

aj da se i ja malo ubacim jer sam bio na zadnja 2 zagorje tura i zadnja 2 meeta u rijeci.....i realno gledajuci oba dva meeta u rjeci su samo bili kvalitetniji po tome sto se okupi velik broj skutera a ostali dio organizacije je u banani jer kad krenemo negdje nezna se ni di se ide ak neko zaostane svi se voze ko divljaci i niko na nikog ne pazi i sam se ceka kad ce neko negdje najebat...s druge strane na zagorje turu je daleko manji broj skutera i sve ovo kai za meetu u rijeci nevalja na zagorje turu valja osim kai je ove godine brzina voznje bila malo premala....ali dobro to je bila visa sila.....

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #16 : 08 Listopad, 2009, 14:15:38 »
ko vam je kriv sta se vi vozite pomalo i onda kad vidite decke kako se voze brzo izgubite se... :laughing7:

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #17 : 08 Listopad, 2009, 14:16:46 »
definitivno bi dosao da imam kako
taj sam

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #18 : 08 Listopad, 2009, 14:18:27 »
nije stvar u sporoj ili brzoj voznji....ja mogu tam svakog vise manje pratit i rjetko ko mi moze pobjec al stvar je u tome kai je prevelika guzva i svako malo neko nekom uletava ispred i naglo koci pa dize na zadnji il prednji i slicne stvari a vozimo se svi na metar dva udaljenosti i mala nepaznja je dovoljna da se nekom nesto desi....u tom je problem....ak se oces glupirat odi ispred svih na par 100 metara i glupiraj se a nemoj to radit u koloni u kojoj je guzva za popizdit.....
« Zadnja izmjena: 08 Listopad, 2009, 14:20:02 2TDottore »

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Zatvaranje sezone, Rijeka. 17.10.2009.
« Odgovori #19 : 08 Listopad, 2009, 14:20:40 »
nije to nis novo kod nas..tako se tu vozi  :icon_biggrin: