Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yamaha Slider  (Posjeta: 58158 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline XSH_tuned_MHR

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aEROx
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #40 : 03 Rujan, 2010, 20:53:54 »
odlicno izgleda.,, stop je moćno sia
ako ne vrti 13 ipo nevalja

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #41 : 04 Rujan, 2010, 21:37:51 »
danas kupio RMS roline 5.0gr, i centralnu sustu bijelu polinijevu...na skuteru je do sad bilo 5,8gr (dobio sa spuhom) i serijska susta...

prvi djir od frenda do kuce doma sam dosta zadovoljan...pocelo je puhat kod mene posteno tako da pravi djir po uzbrdicama i na punom gasu ce malo pricekat da vidim dal sve funkcionira kako hocu...ako se ne bude prevrtavao i ako uzbrdice bude izvlacio kako treba, a ne kako je do sad, mislim da je prica oko stelanja prijenosa gotova jer ovo sto sam probao mi je taman po volji...

sad se bacamo na stelanje karba i otkrivanje zas skuter nekad nece uopce ic...frendov zakljucak je da je igla previse dinuta i da karb prelijeva i zagusi ga...sto bi moglo bit tocno pa se nadam da ce uskoro i prica oko toga bit gotova...

nadam se da se polako blizi kraj ovome svemu nakon 3 godine...danas sam mogao ostat bez njega jer je malo rija s maricom bacila oko na njega al ja se pravim blesav dok cugam cedevitu u kaficu pokraj  :icon_biggrin:

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #42 : 05 Rujan, 2010, 00:01:21 »
danas kupio RMS roline 5.0gr, i centralnu sustu bijelu polinijevu...na skuteru je do sad bilo 5,8gr (dobio sa spuhom) i serijska susta...

prvi djir od frenda do kuce doma sam dosta zadovoljan...pocelo je puhat kod mene posteno tako da pravi djir po uzbrdicama i na punom gasu ce malo pricekat da vidim dal sve funkcionira kako hocu...ako se ne bude prevrtavao i ako uzbrdice bude izvlacio kako treba, a ne kako je do sad, mislim da je prica oko stelanja prijenosa gotova jer ovo sto sam probao mi je taman po volji...

sad se bacamo na stelanje karba i otkrivanje zas skuter nekad nece uopce ic...frendov zakljucak je da je igla previse dinuta i da karb prelijeva i zagusi ga...sto bi moglo bit tocno pa se nadam da ce uskoro i prica oko toga bit gotova...

nadam se da se polako blizi kraj ovome svemu nakon 3 godine...danas sam mogao ostat bez njega jer je malo rija s maricom bacila oko na njega al ja se pravim blesav dok cugam cedevitu u kaficu pokraj  :icon_biggrin:
:toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #43 : 05 Rujan, 2010, 02:25:50 »
ovo mi je jedan od dražih skutera

dobra kombinacija boja  :icon_thumright:
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #44 : 05 Rujan, 2010, 17:28:36 »
evo danas malo isprobao setup na ravnici i po brdima...

iznenadio me kako po uzbrdici nabire stalno brzinu...kako sam stalno imao nekih problema na brdima ovo mi je novi dozivljaj  :icon_biggrin:
na ravnici po sluhu se ne prevrtava, samo se moram sad naucit da mi je krajnja 85 (po procjeni), a ne 110 kao na libertyu 200 kojeg sam do sad vozio  :icon_biggrin:

mislim da je setup sad pogodjen bas po mojoj volji, sad se treba posvetit stelanju karba...

i malo cu pocet gledat za radilicu drugu iako mislim da ce serijska bit dobra, ali da budem siguran

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #45 : 05 Rujan, 2010, 20:15:32 »
opet ja bio djir i susretnem frenda sa roxom (serijasa sa arrowom) i pitam dal mu radi brzinomjer...kaze on da, reko ajde da isprobamo...on pun gas ja ga preletim posteno, pitam koliko ti ide kaze on 85...znam da je to brzina po uricama, ali ako mi ide vise od 85 ja sam itekako zadovoljan  ;D

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #46 : 13 Rujan, 2010, 19:33:55 »
evo danas zavrseno zajebavanje oko masine, bar se nadam...setup je sljedeci...DR Evo, Leo Vince RR, Dell'Orto PHBN 17,5 LS (78 dizna), Topov variomat (RMS 5.0g roline), Stage6 Torque Control (bijele Stage6 sustice i bijela polinijeva centralna susta), Stage6 Racing Bell i Red Sponge...sve ostalo serijala...svjecica je NGK BR8HS...i jos je polinijev cok na skutu...

danas mi je stari sredio plovak u rezervoaru pa napokon mi sad pokazuje i koliko benzina imam  :icon_biggrin:

sad pocinje sastavljenje prednjeg dijela i registracija...

blokada po meni ne radi kako bi trebala, ne znam zasto...prije je odlicno radila...osim toga brine me cok koji je na deklu i ne znam kako ce to stajat ubuduce jer su mi neki navoji provrtili na bloku  :(

planovi za dalje...uzet kevlar, Stage6 cok (mozda), radilica druga (mozda) i ne znam dal da uzimam BR9HS ili da ostavim 8...ide zima a sad ide odlicno i boja je super...

we'll be in touch  :hello:

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #47 : 13 Rujan, 2010, 19:45:16 »
Stvarno ste ga lijepo slozili,svaka cast,pravi je ovo posao.
A sto se tice vida na deklu,pokusaj nabaviti 2,3,5 mm dulje vide i zavidaj ih tamo gdje su provrtile,i deklo ne zavidavaj jako.
Skoro sam 100% siguran da ces ih uspjeti sve zavidati.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #48 : 13 Rujan, 2010, 19:49:31 »
Stvarno ste ga lijepo slozili,svaka cast,pravi je ovo posao.
A sto se tice vida na deklu,pokusaj nabaviti 2,3,5 mm dulje vide i zavidaj ih tamo gdje su provrtile,i deklo ne zavidavaj jako.
Skoro sam 100% siguran da ces ih uspjeti sve zavidati.

tamo di mi cok stoji vec je dulja vida...probat cu sto god mogu, ako ostane bar ovako isto ok jer ne ispada nigdje ali cok nije full fixiran iako se ne mice on u voznji

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #49 : 13 Rujan, 2010, 20:01:48 »
Ako nista zasarafi ga za neku plastiku.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #50 : 13 Rujan, 2010, 20:04:32 »
Ako nista zasarafi ga za neku plastiku.

ma glavno da sraf stoji, to sto je cok malo labav mi nis ne znaci samo da ne visi uokolo...predaleko sam dosao da bi se oko ovoga sad brinuo  :icon_biggrin:

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #51 : 13 Rujan, 2010, 20:11:04 »
hh. Eto kako to stunteri rade.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline Nero

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 398
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Fiume
  • Moj Skuter: Piaggio zip sp BT
  • MojSetup: S6r
  • MojSpuh: r1200
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #52 : 14 Rujan, 2010, 14:18:14 »
gdje si kupio rolice?

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #53 : 14 Rujan, 2010, 19:51:19 »
Moto grand prix na zametu

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #54 : 15 Rujan, 2010, 22:49:15 »
danas kupljeni srafi za plastike, deklo, airbox itd. ali ipak ce ih bit premalo odnosno za neke stvari se nisam ni sjetio uzet kao sto je prednji blatobran i urica...

sto se tice dekla...sve je posrafano osim jednog gdje onaj originalni uopce ne hvata, a jedini takav duzi sto su imali je predug (iza na navoju nije suplje kao na nekima), ako ne nadjem nes izmedju ostat ce prazno jbg...

probao sam kilometar sajlu i ne pokazuje nista na urici...odnosno kad rukom zavrtim pokazuje, kad spojim na puz ne pokazuje...tako da sad sumnjam na puz a di cu ga nabavit ne znam...

umjesto kako sam planirao da rega bude sutra, sve ce se oduzit...sto zbog faxa, sto zbog najavljene kise za vikend sto zbog ostalih stvari...to me pomalo pocinje zivcirat jer volim kad je nesto po planu a i hocu se vozit napokon...

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #55 : 17 Rujan, 2010, 19:24:11 »
uf di da pocnem...od posla koji je trebao trajat pola sata, bome smo stari i ja radili cijeli dan na skuteru...

znaci skidanje prednjeg kotaca zbog puza koji je naravno neispravan odnosno fali mu jedan dio unutra i felga ne vrti zupcanik...ajd dobro vracaj sve na mjesto pa cemo ga nabavit u hodu...pa montiranje urice i jebada sa jednim srafom i najglupljim otvorom za sraf ikad napravljenim...nakon sto je pao 3 puta, 4. put je pao di drugdje nego izmedju plastika...pa onda rastavljaj sve plastike i nadji sraf...ajde i to je rijeseno na kraju...onda smo skocili po srafe za blatobran u i ducanu jednom u crikvenici sasvim slucajno naisli na puz za slidera...160kn see ya some other time...pa opet doma skidat kotac, celjst itd...sve stavljeno, zatezem ja srafe za celjust kad jedan pukne...dobro da mi frend jucer donesao inbus srafe iste velicine...pa opet skidat kotac i skinut taj komadic...e nakon svega kad se sve sastavilo idemo probat po kisi malo dal radi blokada (koja ne radi) i skuzimo da svjetlo uopce ne svjetli...pa opet skidaj plastiku i zica se drzi na dve niti i baca iskru kad takne ramu...ok to izolirano, slozeno, sastavljeno i sve radi ko urica osim te blokade...skuter je gotov ajmo rec 99,5% jos neke manje sitnice...sad se ceka samo bolje vrijeme za ic na registraciju, nekako sam siguran da cu proc i bez te blokade  ;D

evo kako to izgleda nakon svega danas...




nov iz tvornice, ima smao 4 kilometara  :icon_biggrin:


Offline edo haker

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 475
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zgb Bronx
  • Moj Skuter: Yamaha Neos LC
  • Moja Kaciga: ixs hx224
  • MojSetup: Malossi Sport Lc
  • MojSpuh: Techngas RS II
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #56 : 17 Rujan, 2010, 20:01:18 »
zanimljivo...nego daj mi reci kako se ponasa taj kit s RR-om, nemam djelova kao ti al nes sam kemijao ugl i ja sam zadovoljan kako kit radi...za te pare je super...a boja mi je super....i tak ...sve pet ! respect.. koliko ti ide po gps-u?
:-P jebe se mene

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #57 : 17 Rujan, 2010, 20:06:38 »
a ne znam sto bi rekao za spuh...ponasa se dobro po meni, ali nemam ti s cim usporedit jer od kad imam kit imam i spuh...tako da nisam isprobavao s nicim drugim...

ali moj i tvoj (vidim da imas neosa) nemaju iste masine...

koliko ide...ne znam nisam mjerio jos ali u planu je...gps je spreman na mobu pa cemo vidjet...

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #58 : 17 Rujan, 2010, 20:16:53 »
skutic je fora,taman dusu dao za stunt :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Yamaha Slider
« Odgovori #59 : 17 Rujan, 2010, 20:22:54 »
skutic je fora,taman dusu dao za stunt :icon_biggrin: :icon_biggrin:

je, al vec sam puno toga zaboravio od prije, cimam ga stalno ali nikakvi trikovi ni nista...zao mi je sad kad je skroz slozen heh