Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: UFF!  (Posjeta: 6270 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LOOD

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI oliver sport (krsina)
UFF!
« : 05 Svibanj, 2007, 01:39:29 »
Evo da vam ispricam kaj mi se dogodilo i nemogu vjerovati da ima takvih supaka. Odvezem neki dan skut na servis i ostavim kacigu u sicu i gotov skut nakon 3 dana i nazovem nekog lika posto je danas padala kisa da mi ode po skut i da ce dobiti pare kad ga doveze i doveze on meni skut sve radi sve 5, dam ja njemu pare i ode on, a ja otvorim sic i nema kacige, popizdio u pm  i sad brzo moram zvati sutra servis i njega, ko je maznuo kacigu jer ce dobiti po pi*ki svi koji bi mogli biti upleteni. Samo da vas upozorim ne znam kakva imate iskustva s servisima ali pazite na svoje stvari i ne ostavljajte nista ispod sica kad vozite skut na servis.

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: UFF!
« Odgovori #1 : 05 Svibanj, 2007, 01:44:40 »
hehe pazi ovo:

ja doveo skut na servis REDOVAN dok je jos pod garancijom bio i ladno doso po njeg i ocu kresnit el. starter i nece i ajd mislio otkacila se klema sa akomulatora otvorim dolje pretinac NEMA akomulatora

reko koji ku***
nist vratio se u servis kao di je "gospodine nije ni bio akomulator" i na kraju kad je stari doso mal reda napravit ured je stavljen drugi pod izgovorom kao da ovoga stvarno nije bilo

e i da kljuc za svjecicu su mi makli isto, reko stvarno ostavite si to

ma strasni su onoo... stvarno neam rijeci

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: UFF!
« Odgovori #2 : 05 Svibanj, 2007, 12:27:11 »
Dobro je da ti nisu rekli: "Gospodine, ovo nije Vas skuter"

Offline lik-bj

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bjelovar
Odg: UFF!
« Odgovori #3 : 05 Svibanj, 2007, 12:52:41 »
zato ja nikad nebi vozio motor na servis, naj bolje sam svoj majstor
Kaciga glavu čuva,A što čuva kacigu?

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: UFF!
« Odgovori #4 : 05 Svibanj, 2007, 12:59:11 »
pazite ovo...idem ja kupit gumice,one šta idu oko klipića u kočnici(to se inaće ne prodaje u salonima,nego sam ja otišo u dućan sa gumicama),pokažem da mi trebaju te gumice,trgovac kaže da ima i koštaju par kuna,pita on za šta mi to je,ja budala kažem da mi je to za skuter,a on meni,aha za skuter,te gumice ti ja nemogu prodat,pitam ja pa zašto,a on meni jednostavno kaže,oprosti nemogu ti ih prodat i otiđe...ići će stari u ponedjeljak pa će reč da mu trebaju za kompresor pa ih možda njemu prodaju...mislim stvarno...

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: UFF!
« Odgovori #5 : 05 Svibanj, 2007, 13:20:58 »
kad kupujes dijelove za skuter nikad nemoj rec da su za njega jer te mogu doc i dva puta skuplje,ili jos gore da ti nece prodati

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: UFF!
« Odgovori #6 : 05 Svibanj, 2007, 16:48:42 »
je da uopce mi ih nebi proda, otisa bi van uzea prvu stvar malo vecu i tezu pa mu u izlog zabia
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline metalac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Pimp My Pickup
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Gilera Runner
Odg: UFF!
« Odgovori #7 : 05 Svibanj, 2007, 17:05:52 »
pazite ovo...idem ja kupit gumice,one šta idu oko klipića u kočnici(to se inaće ne prodaje u salonima,nego sam ja otišo u dućan sa gumicama),pokažem da mi trebaju te gumice,trgovac kaže da ima i koštaju par kuna,pita on za šta mi to je,ja budala kažem da mi je to za skuter,a on meni,aha za skuter,te gumice ti ja nemogu prodat,pitam ja pa zašto,a on meni jednostavno kaže,oprosti nemogu ti ih prodat i otiđe...ići će stari u ponedjeljak pa će reč da mu trebaju za kompresor pa ih možda njemu prodaju...mislim stvarno...

nebrem belivati koji krebil  :djirdjir:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: UFF!
« Odgovori #8 : 05 Svibanj, 2007, 17:24:07 »
Ima ih... meni na sreću još nije ništa maznuto (nadam se  :laughing7:)...
Treba se paziti danas... prevara je svugdje oko nas  :dontknow:
« Zadnja izmjena: 05 Svibanj, 2007, 17:40:51 Punisher »
Who's looking for punishment ??

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: UFF!
« Odgovori #9 : 05 Svibanj, 2007, 17:29:03 »
....bil sam tako jako zbunjen da nisam znal kaj da napravim...kakve veze za kaj mi trebaju gumice....vjerovatno se boje odgovornosti...

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: UFF!
« Odgovori #10 : 05 Svibanj, 2007, 20:15:54 »
kad kupujes dijelove za skuter nikad nemoj rec da su za njega jer te mogu doc i dva puta skuplje,ili jos gore da ti nece prodati

molim? mora ti prodat!!

kao prvo, mora se znat cijena, ona mora biti istaknuta na proivodu! i nesmije se mjenjat! i ako ti to zelis, i on te neznam kako ne voli... mora ti prodat! sve to brani USTAV RH  :glasses9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline metalac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Pimp My Pickup
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Gilera Runner
Odg: UFF!
« Odgovori #11 : 06 Svibanj, 2007, 14:14:59 »
pa mozda je to nekva hungčung kvaliteta i sve u k*rcu pa ti zato nije htel prodati jer zna da nesto nije uredu s tim proizvodom.. nemam pojma  :dontknow:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: UFF!
« Odgovori #12 : 06 Svibanj, 2007, 18:06:05 »
Evo da vam ispricam kaj mi se dogodilo i nemogu vjerovati da ima takvih supaka. Odvezem neki dan skut na servis i ostavim kacigu u sicu i gotov skut nakon 3 dana i nazovem nekog lika posto je danas padala kisa da mi ode po skut i da ce dobiti pare kad ga doveze i doveze on meni skut sve radi sve 5, dam ja njemu pare i ode on, a ja otvorim sic i nema kacige, popizdio u pm  i sad brzo moram zvati sutra servis i njega, ko je maznuo kacigu jer ce dobiti po pi*ki svi koji bi mogli biti upleteni. Samo da vas upozorim ne znam kakva imate iskustva s servisima ali pazite na svoje stvari i ne ostavljajte nista ispod sica kad vozite skut na servis.
a likova ludi,a imaju hrabrosti ili im se slučajno desilo :laughing7: :laughing7:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: UFF!
« Odgovori #13 : 06 Svibanj, 2007, 18:27:43 »
To ja uopće ne bi zvao servisom...  :angry7:
Who's looking for punishment ??

Offline Bongo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Mojito
Odg: UFF!
« Odgovori #14 : 06 Svibanj, 2007, 23:36:15 »
Ja samo ne kužim jednu stvar. Zakaj ne velite na glas i ne napišete ime servisa i prodavaone? Čega vas je frka? Da im se ne zamjerite? Pa nebute valjda opet išli u taj servis/dućan?

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: UFF!
« Odgovori #15 : 07 Svibanj, 2007, 09:03:13 »
neće ti prodat gumice za skuter za kočnice iz jednostavnog razloga jer vjerojatno nisu testirane-predviđene za ugradnju na vozila..
jedno je kad propusti neka home-made gumica na nekom kompresoru i on stane, ali da ti to sebi smontiraš na kočnicu, ili tvoj stari, pa nebudete možda dobro odzračili, pa budeš ti sjeo na skut, gaas do 90 na sat, može se dogodit da gumica procuri ili pukne ili tako nešto, kočnica propadne, ti padneš ili slično, onda bude tvoj stari išo tam kod lika u dućan i reko:
"J***te, kakve si to gumice prodo mom sinu za skuter, evo leži u bolnici pao je jer kočnica nije radila kako treba.."
ja razumijem tog trgovca..
kupi original i bok..

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: UFF!
« Odgovori #16 : 07 Svibanj, 2007, 09:24:06 »
...pa i ja razumijem tog trgovca...odmah sam rekao da mislim da se boji odgovornosti...nisam ja budala,stavio bi prvo gumice jedno dva dana da plivaju u ulju a ako se pokažu dobre tek bi onda stavio na skuter...stvar je u tome šta nemogu nigdje nać orginal gumice ili klipiće s gumicama,nego moram kupit cjelu čeljust a košta 600 kn pa sam mislio malo probat da ne lupim novce bezveze...gledao sam u servisima u klc i u forticaru i nema...kupit ću cjele čeljusti,nemam izbora...pa molim sve ako znaju da se di mogu kupit samo klipići s gumicama da mi javi,jer je prije nekih 2 god. bilo za kupit...

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: UFF!
« Odgovori #17 : 07 Svibanj, 2007, 09:26:46 »
neće ti prodat gumice za skuter za kočnice iz jednostavnog razloga jer vjerojatno nisu testirane-predviđene za ugradnju na vozila..
jedno je kad propusti neka home-made gumica na nekom kompresoru i on stane, ali da ti to sebi smontiraš na kočnicu, ili tvoj stari, pa nebudete možda dobro odzračili, pa budeš ti sjeo na skut, gaas do 90 na sat, može se dogodit da gumica procuri ili pukne ili tako nešto, kočnica propadne, ti padneš ili slično, onda bude tvoj stari išo tam kod lika u dućan i reko:
"J***te, kakve si to gumice prodo mom sinu za skuter, evo leži u bolnici pao je jer kočnica nije radila kako treba.."
ja razumijem tog trgovca..
kupi original i bok..
Slažem se s tobom u potpunosti... ne znam i zašto bi uopće riskirao skuter a pogotovo svoj život radi gumica... mogu se one isprobavati i raditi neko vrijeme pa poslije naglo 'otkazati'...  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
Who's looking for punishment ??

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: UFF!
« Odgovori #18 : 07 Svibanj, 2007, 09:28:47 »
ili probaj nabavit rabljenu a dobru čeljust..
ili nađi nekoga tko će s tim gumicama otić opet ovome i reć mu da mu treba za neku mazalicu, pumpu ili slično, pa riskiraj..
ovlašteni dućani ne prodaju takve stvari nego nove u garnituri, jer to mora bit 100% ispravno, isprobano, pa ljudski je život (tvoj) u pitanju..
čak na autu ako jedan kotač ne koči, nije strašno, odma vidiš da te zanosi, ali ako tebi otkaže kočnica na skuteru a ne snađeš se u brzini da staneš samo s jednom to može bit pogibeljno..

Offline Tino22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG-Sesvete
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Nemam
  • MojSpuh: Serijski
Odg: UFF!
« Odgovori #19 : 07 Svibanj, 2007, 18:19:00 »
Meni nije jasno ovo:
zašto recimo, u nekom servisu (koji ima koncesiju) košta jedna žarulja za svjetlo 70 kn a u forticaru je 36 kn,
Znači da je bolje kupovati dijelove u forticaru jer je duplo jeftiniji nego taj servis tj. dućan jer ti računa dvostruko za neki dio.