Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: UFF!  (Posjeta: 6271 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: UFF!
« Odgovori #20 : 07 Svibanj, 2007, 19:33:43 »
ja sam pitao u moto trade u karlovcu za čeljusti i koštaju 597 kn,i bio sam danas u forticaru i koštaju 597 kn...

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: UFF!
« Odgovori #21 : 08 Svibanj, 2007, 11:33:27 »
ako trebaš imam ti ja čeljust za peugeot, samo što sa jedne strane fali klipić unutra

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: UFF!
« Odgovori #22 : 08 Svibanj, 2007, 18:01:03 »
ako trebaš imam ti ja čeljust za peugeot, samo što sa jedne strane fali klipić unutra
kkm, samo :laughing3: :laughing3:
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: UFF!
« Odgovori #23 : 08 Svibanj, 2007, 18:36:17 »
Meni nije jasno ovo:
zašto recimo, u nekom servisu (koji ima koncesiju) košta jedna žarulja za svjetlo 70 kn a u forticaru je 36 kn,
Znači da je bolje kupovati dijelove u forticaru jer je duplo jeftiniji nego taj servis tj. dućan jer ti računa dvostruko za neki dio.
ja sam u forticaru za sf-a platio H4 žarulju 35W, mađarsku, 55 kn, a philips 55W za auto je 12 kn..

Offline LOOD

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI oliver sport (krsina)
Odg: UFF!
« Odgovori #24 : 08 Svibanj, 2007, 23:09:01 »
Evo da vam ispricam kaj mi se dogodilo i nemogu vjerovati da ima takvih supaka. Odvezem neki dan skut na servis i ostavim kacigu u sicu i gotov skut nakon 3 dana i nazovem nekog lika posto je danas padala kisa da mi ode po skut i da ce dobiti pare kad ga doveze i doveze on meni skut sve radi sve 5, dam ja njemu pare i ode on, a ja otvorim sic i nema kacige, popizdio u pm  i sad brzo moram zvati sutra servis i njega, ko je maznuo kacigu jer ce dobiti po pi*ki svi koji bi mogli biti upleteni. Samo da vas upozorim ne znam kakva imate iskustva s servisima ali pazite na svoje stvari i ne ostavljajte nista ispod sica kad vozite skut na servis.

Evo da se ispricam servisu sto sam ih napao bez argumenata. Ipak je bilo doslo do zabune jer kad su rastavljali skut izvadili su kacigu i kad su ga slozili zaboravili su je vratiti. Sve je bio nesporazum ja sam njih danas zvao rekli su da me kaciga ceka i ja otisao po nju sve u redu... Jos jednom isprika deckima i vlasnici.

Offline Bongo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Mojito
Odg: UFF!
« Odgovori #25 : 09 Svibanj, 2007, 17:05:55 »
Lijepo od njih kaj su vratili, a i lijepo od tebe kaj si se javno ispričal  :icon_thumright: