Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: carb me *ebe :(  (Posjeta: 4047 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kemo_nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH
  • Moj Skuter: NRG
  • Moja Kaciga: MTR
  • MojSetup: u garazi
  • MojSpuh: nema ga
Odg: carb me *ebe :(
« Odgovori #20 : 20 Srpanj, 2009, 19:01:10 »
Treba ti veca dizna...Probaj sa 5-7 brojeva vecom
*ebiga sad, imam diznu 70 nju sam bio stavio isto se gusio  , aj  probacu poslije nemam vise zivaca to sad raditi  :angry9:

Offline Kemo_nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH
  • Moj Skuter: NRG
  • Moja Kaciga: MTR
  • MojSetup: u garazi
  • MojSpuh: nema ga
Odg: carb me *ebe :(
« Odgovori #21 : 20 Srpanj, 2009, 20:41:11 »
ev bogu fala, cini se da sam ustelao  :toothy10: , mislim da nije skroz isto ko prije, da je prije bilo bolje ustelano, al eto de stas   :happy8:    ,

sad je unutra dizna 70 i twin air spuzva, al je prljava dosta i skoro sva je od benzina, a red sponge je nov al nesmijem ga staviti da nebi opet sta raz*ebo  :toothy12: :toothy9:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: carb me *ebe :(
« Odgovori #22 : 20 Srpanj, 2009, 20:48:35 »
Ako se gusi na full gasu treba ti veca glavna dizna.. Uglavnom na full gasu uticaj ima samo glavna dizna, igla sluzi za stelovanje od 1/4 do 3/4 gasa... Dizanjem i spustanjem igle stelujes smesu na srednje spektru otvora gasa....

Skoro da je tako.
Ipak i igla ima nesto malo utjecaja.

Dokaz?

Sa bogatijom iglom sam imao diznu 70, a sada sa siromasnijom iglom 85 i smjesa je ista na ful gasu

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: carb me *ebe :(
« Odgovori #23 : 20 Srpanj, 2009, 22:54:46 »
Skoro da je tako.
Ipak i igla ima nesto malo utjecaja.

Dokaz?

Sa bogatijom iglom sam imao diznu 70, a sada sa siromasnijom iglom 85 i smjesa je ista na ful gasu
Dobro to stoji da sa npr. W7 iglom ide veca dizna nego sa W16... Ali decko nije nista menjao samo se zeza oko dizni i filtera  :icon_thumright:

Offline Kemo_nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH
  • Moj Skuter: NRG
  • Moja Kaciga: MTR
  • MojSetup: u garazi
  • MojSpuh: nema ga
Odg: carb me *ebe :(
« Odgovori #24 : 21 Srpanj, 2009, 23:23:11 »
danas opet isti problem, scooter ide fino , al nije ni blizo kako je prije iso, fino krene do 30 km/h i onda me zaebava, ubrzanje dosta slabije nego prije osjetim da mu nesto neda daide  :( , neznam sta da radim , max nece preko 95   :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9:


Offline Kemo_nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH
  • Moj Skuter: NRG
  • Moja Kaciga: MTR
  • MojSetup: u garazi
  • MojSpuh: nema ga
Odg: carb me *ebe :(
« Odgovori #25 : 25 Srpanj, 2009, 17:02:43 »
jos nisam rjesio roblem, krajnja i ubrzanje me *ebu, poludiiiii, aj mora neko biti sto mi moze pomoci u vezi carba???

sad je igla dignuta na drugi zub odozdo (dignuta je malo gore, a bila je spustena do kraja), dizna 70 twinair spuzva i seraf za smjesu na pola kruga odvrnut od kraja, (imam i red spogne u garazi novu, ako bi bilo ikakve promjene da stavim red  :sad1:)

na startu fino krene do nekih 40km/h tad se malo pocne gubiti i pomalo se gusi i onda dosta slabije nego prije ide do 85-90, i nekad navucem 100, al nekad, a prije je isao super do 90-95 i dalje onda malo sporije do 105-110

 :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:
 :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :( :( :( :( :( :( :( :( :( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Offline psycho

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: nrg mc2
  • MojSetup: stage6 sport pro
  • MojSpuh: zx
Odg: carb me *ebe :(
« Odgovori #26 : 25 Srpanj, 2009, 17:50:52 »
mozda ti stvarno vuce fals zrak ali ne mora biti da samo vuce na prirubnici mene je to dugo dugo jebalo sve dok nisam skinuo cok elektricni je i tad sam primjetio da mi je ona gumica puknuta stavim novu gumicu i motor trgaaa :toothy9: :toothy9: :toothy9:
probaj to vidjeti :dontknow:
PRODAJEM kit stage 6 sport pro 500 kn i malossi multivar 200 kn za piaggio gilera masine

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: carb me *ebe :(
« Odgovori #27 : 25 Srpanj, 2009, 21:18:32 »
Treba ti veca dizna ako se gusi... Probaj sa 75

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: carb me *ebe :(
« Odgovori #28 : 25 Srpanj, 2009, 21:23:56 »
Ako je prije bilo dobro, mora i sada (po uvjetom da si karb sastavio ispravno).

Ili je zastopana dizna (operi diznu i karb) ili vuce zrak.

Treceg nema

Offline Kemo_nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH
  • Moj Skuter: NRG
  • Moja Kaciga: MTR
  • MojSetup: u garazi
  • MojSpuh: nema ga
Odg: carb me *ebe :(
« Odgovori #29 : 25 Srpanj, 2009, 21:29:27 »
mozda ti stvarno vuce fals zrak ali ne mora biti da samo vuce na prirubnici mene je to dugo dugo jebalo sve dok nisam skinuo cok elektricni je i tad sam primjetio da mi je ona gumica puknuta stavim novu gumicu i motor trgaaa :toothy9: :toothy9: :toothy9:
probaj to vidjeti :dontknow:
probacu i to pogledati  :icon_thumright:

Treba ti veca dizna ako se gusi... Probaj sa 75
nije mi samo jasno kako da mi treba veca dizna  :icon_scratch: , prije je islo super sa 64(samo malo nekad zaebavalo) , al eto i to cu probati, ovjde nema kupiti dizni al ode u ponedeljak na more pa cu tamo kupiti...

Ako je prije bilo dobro, mora i sada (po uvjetom da si karb sastavio ispravno).

Ili je zastopana dizna (operi diznu i karb) ili vuce zrak.

Treceg nema
carb sam sastavio kako treba 100% nema tu puno pameti, diznu sam stavio novu al eto pogledqacu sutra jel zastopana, carb cu isto ocistiti sutra,   a za zrak neznam gdje bi moglo vuci, filter zraka nije prirubnica nije  :icon_scratch: , ocisticu sutra carb pa cu vidi kakvo je onda stanje



ps. kad sam zadnji put bio u zadru prie 10-ak dana, na onoj gore magistarli vise zadra "aprilia,gilera, piaggio" tako nekako se zove, cojk sto radi unutra nema pojma ni od cega, prvi put sam trebo kupit federe kvacila za fly a on mene pita koji motor, koja godina, koji model motora i kolko kubika i onda oso tamo na onom ormaru trazi.trazi, i dade mi onaj top perfeomances set sto dodje u njemu remen i variomat, i kaze mi "evo imas ovo ako ti pase!" ,ccc nidji veze  :laughing9:   , nije mi jasno ko te ljude tu zaposljava, i zadnji put kad sam kupovao diznu jedva sam se sporazumio sanjim, ccc

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: carb me *ebe :(
« Odgovori #30 : 25 Srpanj, 2009, 21:32:23 »
Kad vec skidas karb, pogledaj i da li su usisne lamelice citave.
Svakako dobro ocisti dosjed prirubnice na bloku jer i mala kolicina prljavstine moze napraviti da prirubnica ne dihta (pogotovo ako imas papirnati dihtung)