Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problem ,Runner ?!Update!zadnji post pitanje ?!  (Posjeta: 6169 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Problem ,Runner ?!Update!zadnji post pitanje ?!
« Odgovori #40 : 13 Srpanj, 2009, 21:50:25 »
eh pitanje...da nebi drugu rasklapo pola skutra da skidam namotaje,bombinu ..i slicno....daja prvo rijesim dilemu na svom skuteru....ovo za otpor cu sutra izmjerit na namotajima ....nego drugo pitanje ...onaj dzek sto ide u Bombinu ima na sebi 3 pina....neznam koje su zice tj koje boje ...ali kako njega ispitat tj dali dolazi struja na njega kad vreglam uopste....mislim znam ja kako ispisat ...nego koja zica je zasta i na koju treba spojit multimetar ...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Problem ,Runner ?!Update!zadnji post pitanje ?!
« Odgovori #41 : 13 Srpanj, 2009, 22:02:08 »
Pa to su zice koje idu iz namotaja. Mjerio ti na konektoru kod namotaja ili gore kod bobine - svejedno.
Jedna je masa (crna), jedna je sa pickupa (mislim crvena) koja kaze bobini kad udarit i jedna zelena po kojoj dolazi struja koju onda bobina pretvori u impuls svjecici

Offline zokizo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 564
  • Spol: Muški
  • betmeeen na na na nananana betmeeeeen
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Find Prettys Girls in your town for night
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Runner SP50
  • Moja Kaciga: miemusy
  • MojSetup: miemusy
  • MojSpuh: miemusy
Odg: Problem ,Runner ?!Update!zadnji post pitanje ?!
« Odgovori #42 : 13 Srpanj, 2009, 22:02:45 »
nisam citao sve mozda je vec netko to spomenuo, ali ja isto imam runner sp 50 malo starija
upalio bi pa nekad nebi pa se to pocelo sve cesce desavat i nakraju uopce nije htio upalit, uglavnom mijenjao sam svijecice prcko sve i svasta i na kraju CDI/bobina riknula uzeo novu u sloveniji 20eura i nakon toga radi kako treba, probaj od nekog posudit da vidis da nije do toga

pozdrav

Offline psycho

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: nrg mc2
  • MojSetup: stage6 sport pro
  • MojSpuh: zx
Odg: Problem ,Runner ?!Update!zadnji post pitanje ?!
« Odgovori #43 : 14 Srpanj, 2009, 00:21:56 »
gledaj ako imas kit diza 75 bi trebala biti premala ili digni igliu na 3 utor i daj mu malo zrakaa :icon_thumright:
PRODAJEM kit stage 6 sport pro 500 kn i malossi multivar 200 kn za piaggio gilera masine

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Problem ,Runner ?!Update!zadnji post pitanje ?!
« Odgovori #44 : 14 Srpanj, 2009, 01:52:16 »
gledaj ako imas kit diza 75 bi trebala biti premala ili digni igliu na 3 utor i daj mu malo zrakaa :icon_thumright:
nije premala dizna 100% jer kod mene je 17.5 sa iglom A7 koja daje dosta bogatiju smjesu nego obicni 17.5 ....imo sam ja prije 82 diznu pa motor je radio ko kanta...probo 80..mala promejen stavio 78 bio...jos bolej radi ...sa 75 mu je taman...a kako dam u dam vise zraka ?? saraf za zrak mi je odvrnut max koliko moze da ne ispadne napolje....sve preko one granice ..od vibracija se odvrne i ispadne saraf...jedino da preradim airbox...ali to sad mi nije najveci problem..da mi je prvo nac to ne daje iskru pa cu se pozabavit sa ovim ostalim...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Problem ,Runner ?!Update!zadnji post pitanje ?!
« Odgovori #45 : 15 Srpanj, 2009, 23:34:41 »
Ovako upalio sam skuter ...problem je bio do toga da je neznam ni sam kako..onaj kabal od svjecice tj dio koji se zavrce u bombinu pa gore one bakrene licne...eh konakt tu bio oksidiro valjda od vlage i ocistio ga malo ..nasprico sprejem protiv hrdje i zavrno ,upalio skuter od prve....onda sam i iglu podigo tj spustio osigurac za jedan zarez ....i sad se rijesio problem onog kad idem full gas pa dam min da izgubi gas pa onda tek krene ...sad odma prima...ali sad imam problem do max 50 ako idem 50 pa pustim skroz gas i dam min 10% gasa ...sjecne kao da nestane goriva...znaci sto je prije se desavalo kad idem npr 90 pa pustim i dam 10-20% gasa .....sad se ne desava ...ali se to isto desava kad idem 50 i pustim i dam 10% gasa ....vise nisam pametan...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline nostra

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 311
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Runner 70 bgm
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: yasuni r
Odg: Problem ,Runner ?!Update!zadnji post pitanje ?!
« Odgovori #46 : 16 Srpanj, 2009, 14:36:55 »
Ovako upalio sam skuter ...problem je bio do toga da je neznam ni sam kako..onaj kabal od svjecice tj dio koji se zavrce u bombinu pa gore one bakrene licne...eh konakt tu bio oksidiro valjda od vlage i ocistio ga malo ..nasprico sprejem protiv hrdje i zavrno ,upalio skuter od prve....onda sam i iglu podigo tj spustio osigurac za jedan zarez ....i sad se rijesio problem onog kad idem full gas pa dam min da izgubi gas pa onda tek krene ...sad odma prima...ali sad imam problem do max 50 ako idem 50 pa pustim skroz gas i dam min 10% gasa ...sjecne kao da nestane goriva...znaci sto je prije se desavalo kad idem npr 90 pa pustim i dam 10-20% gasa .....sad se ne desava ...ali se to isto desava kad idem 50 i pustim i dam 10% gasa ....vise nisam pametan...


podigni iglu do kraja...(probaj to je ni 5 min posla)
razguliiii

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Problem ,Runner ?!Update!zadnji post pitanje ?!
« Odgovori #47 : 16 Srpanj, 2009, 15:36:25 »

podigni iglu do kraja...(probaj to je ni 5 min posla)
probat cu..ali cu ic po jedan onaj zarez hehe ....pa na kojem bude najbolej ostavit cu tako...
Valentino Rossi 46!!!!!