Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sta mislite o... Derbi GP1 50  (Posjeta: 6861 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline spy_hard

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: jest
  • Moj Skuter: biciklo sa celavom zadnjom gumom
  • MojSetup: podmazani lanac sa 18-to brzinskim mjenjacem
  • MojSpuh: nije potreban
Sta mislite o... Derbi GP1 50
« : 13 Lipanj, 2009, 16:11:11 »
bio sam na mnostvu foruma i... cini mi se da onako svi izdvajaju aerox-a i gp1
e sad, posto sam malo i upoznat sa rox-om, zanima me dali iko od vas posjeduje gp1 (50 cc usput :P), kakav je (bolji od runnera, nrg-a, sr, rox-a itd...), tehnicki podaci i to tak, kocnice, ubrzanje kakvo mu je  ???


ovo je spider-man !  Peter Parker (Tobey Macguire) je samo glumac ! x)

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Sta mislite o... Derbi GP1 50
« Odgovori #1 : 13 Lipanj, 2009, 16:14:42 »
ima ti dinogp1 sa foruma,samo njegov nije 50cc,meni je skuter jako lijep,vozio ga nisam tako da ne znam nista o voznim osobinama

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Sta mislite o... Derbi GP1 50
« Odgovori #2 : 13 Lipanj, 2009, 16:57:50 »
nista on nije bolji od nrg ,runnera ili roxa,sr --sve zavisi sta trazis ...rox ti je vise za osobe koje nisu preko 180cm visoke i vise je za jednu osobu...nrg i runner se uzima ako trazis udobnost ,sr nisam vozio i neznam kakav je po pitanju toga...ono po cemu se gp1 izdvaja je dosta atraktivniji dizajn od drugih ali je manje udoban npr od runnera....ali ako ne planiras da se vozis u turama od 50-100 km ..uzmi gp1 slobodno...jer nema ga tako puno ljudi kao runnera ili nrg ..a i po meni izgleda ljepse....sto se tice motora ....gp1,runner,nrg,sr imaju piaggio masine identicne tako da su prefomanse iste...i ima djelova na svakom cosku za tuniranje ....rox isto ima skoro identicne prefomanse motora i ako nije piaggio ...ali isto ima djelova na svakom cosku za sredjivanje i jos sto je veliki plus imas za stayling djelova za njega stvarno puno...dok npr za runner,gp1,nrg nove modele nemas bas puno...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline _aerox_

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 953
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: Aerox skuplja prašin
  • Moja Kaciga: šarko
  • MojSetup: Plavetni
  • MojSpuh: Serija
Odg: Sta mislite o... Derbi GP1 50
« Odgovori #3 : 13 Lipanj, 2009, 17:38:01 »
vozio sam ja derbi gp1,lancani prjenos,ima frend gore s mhr team 2,motor mi se cini dosta udoban,okretan,ubrzanje mu je brutalno(s obzirom na kit,neznam kak je serijala)...mada ti ja preporucam da uzmes nes drugo,u piaggio centru su mi rekli da im cjene naglo padaju jer nisu bas kvalitetni...ja imam aeroxa i zadovoljan sam s njim,a ti razmisli :icon_thumright:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Sta mislite o... Derbi GP1 50
« Odgovori #4 : 13 Lipanj, 2009, 18:21:47 »
gp1 je najnudobniji od navedeni skutera..jedino neznam za sr jer nisam vozio...i istna je i za plastike da im bas nisu kvalitetne...ali to sam sam cuo ovdje po forumu za plastike..kdo mene frend ima isto lancani prenos gp1 i poslije evo 2 god ..plastike mi ok izgledaju..nijedan da se trese ,lupa i slicno....mada ako budes uzimo gp1 ni slucajno nemoj uzet onaj sa lancem...nego onaj sa obicnom piaggio masinom ...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline LoNca

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Metkovic
  • Moj Skuter: samo 2T strojeve
  • MojSetup: eno ga u trgovini..
  • MojSpuh: sportski..
Odg: Sta mislite o... Derbi GP1 50
« Odgovori #5 : 13 Lipanj, 2009, 18:58:09 »
Meni se bas svida jer se razlikuje od svih skutera ima aluminijski okvir,centralno smjesten agregat,felge 14"...lijep je,a sto se masine tice istu masinu koristi kao aprilia,piaggio i gilera (hyper pro 2),nisam ga vozio,al koliko znam plastike su ti zeznute nisu bas najbolje,ali moze stat,a u zavojima je vrhunski..toliko od mene  :icon_thumright:  :icon_thumright:

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Sta mislite o... Derbi GP1 50
« Odgovori #6 : 13 Lipanj, 2009, 20:41:16 »
Performanse su iste kao i kod ostalih skutera sa piaggio mašinom (runner, nrg, novi sr), ja sam se odlučio za kupnju gp1 zbog dizajna i nisam požalio, ako budeš uzimao gp1 kupi opena jer za njega imaš puno veći izbor tuning dijelova...

Offline _aerox_

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 953
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: Aerox skuplja prašin
  • Moja Kaciga: šarko
  • MojSetup: Plavetni
  • MojSpuh: Serija
Odg: Sta mislite o... Derbi GP1 50
« Odgovori #7 : 14 Lipanj, 2009, 14:53:11 »
dino a ti imas onaj bez lancanog prjenosa?

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Sta mislite o... Derbi GP1 50
« Odgovori #8 : 14 Lipanj, 2009, 18:33:12 »
vozim malo malo derbija sa lancem... najbolje kocnice u klasi skutera,po zavojima stabilan,dobre plastike ima,nepucaju pri manjim padovima kao na runnerima i sl... jedina mana su mu vibracije tako da udoban nije nikako
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Sta mislite o... Derbi GP1 50
« Odgovori #9 : 14 Lipanj, 2009, 18:43:26 »
probao sam vozit i s lancanim i obican, ja bi radije uzeo znaci obican, ma da je ovaj lancani malo lijepsi, za vozit je derbi super, po zavojima je stabilan itd itd, ima dobre kocnice, ako kupis neke bolje gume i ako ides divljat malo po zavojima, istrugat ces plastike doljnje al lako za to...
e sad jedino sta mi se ne svidja, ako padnes, to se sve raskaseta u 500 komada, plastike pucaju ko lude, a i podnice se iskrive odmah, zanam to na nekoliko primjera, prijatelj se prosle godine razbio, pao na lijevu stranu, pukla prednja plastika, i bocna, ma da su bile malo postrugane...
motor je lijep i da se super sredit uz malo maste,
ja imam nrg i jako sam zadovoljan, serijski ide ko i svi piaggio motori tipa runner, derbi,
ali moja preporuka ti je gilera runner, jer imas djelova na svakom koraku, sto se tice plastika, itd, udoban je motor ima velik sic, itd
nova aprilia SR za vozit predobra znaci za zavoje itd, vilice prednje i kocnice su extra, jedino za suvozaca ima malo manje iza mjesta, a kod runnera, i nrga ima puno vise, neznam, sta god da uzmes neces pogrijesiti, ali jedino ja nebi derbi radi losih plastika, sve ostalo je super...

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Sta mislite o... Derbi GP1 50
« Odgovori #10 : 14 Lipanj, 2009, 18:50:01 »
dino a ti imas onaj bez lancanog prjenosa?

Da

Offline Tony_gp1

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kraljevica (Rijeka)
  • Moj Skuter: mlade djevojke po selu
  • MojSetup: stage 6
  • MojSpuh: Gianelli
Odg: Sta mislite o... Derbi GP1 50
« Odgovori #11 : 14 Lipanj, 2009, 19:14:09 »
ja imam derbija.....iskreno motor je super.....u zavojima je ful stabilan.....šta se tiče udobnosti na male relacije je  udoban a na malo veće preko 100 km....sačuvaj bože guzica utrne.....ja sam uzeo taj motor jer mi se sviđo i nisam požalio jedino.....ako voliš divljat i naginjat se postrugat ćeš si plastike....ja sam si još stavio podizač da mi ne struže ali opet struže.....hh...motorin ti je super i nećeš požalit......

Offline spy_hard

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: jest
  • Moj Skuter: biciklo sa celavom zadnjom gumom
  • MojSetup: podmazani lanac sa 18-to brzinskim mjenjacem
  • MojSpuh: nije potreban
Odg: Sta mislite o... Derbi GP1 50
« Odgovori #12 : 15 Lipanj, 2009, 14:07:25 »
ne znam, nisam bas mislio ni divljat ni radit kakav 'zesci' tuning. jedino mi je gp1 lijep onako naprijed ali to sto kazete da sjediste nije bas udobno... ja sam mislio vise uzimat scoot onako za vozat se po gradu i da ima malo udobnije sjediste i za suvozaca jer mora negdje i cura sjest  :icon_biggrin:
tako da... za sad su mi u planu runner sp50, sr50 r i nrg power. stavio bih i derbija ali... nazalost, malo sam se raspitao, i sazno sam da ovdje nemam nigdje blizu ovlastenog dilera tako da bi morao ici u hrvatsku/srbiju a ne ide mi se jer ima i ovih skutera sto sam nabrojao, sto su mi u prvobitnom planu a ima i ovlasteni diler ovdje u gradu nedaleko gdje ja zivim.
inace hvala na ponudjenim odg  :icon_thumright:
ako hocete mozete ovdje jos i dalje iznosit svoje ideje o derbiju  :icon_thumright:


ovo je spider-man !  Peter Parker (Tobey Macguire) je samo glumac ! x)

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Sta mislite o... Derbi GP1 50
« Odgovori #13 : 15 Lipanj, 2009, 14:38:37 »
Sto se tice suvozaca runner je fora jer ima rucke, al moja cura se nonstop zali da ju leđa bole... ona valjda krivo sjeda neznam

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Sta mislite o... Derbi GP1 50
« Odgovori #14 : 15 Lipanj, 2009, 14:56:51 »
imam gp1 open i novu sr50, a vozio sam sve žive skutere, od svim gp1 malo slabije ide jer je najteži, ali zato ima najbolje vozne osobine, jedina greška su mu vibracije i slabije koći od ostalih, jer ostali imaju brembo a on ajp, na ostale mislim na nrg, runnera i sr... i derbi ti ima 11 litara rezervoar

Offline DaBo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Miholjac- Velika Gorica
  • Moj Skuter: Kymco S9RR 70
  • MojSetup: Airsal T6 70
Odg: Sta mislite o... Derbi GP1 50
« Odgovori #15 : 15 Lipanj, 2009, 14:57:18 »
vozim malo malo derbija sa lancem... najbolje kocnice u klasi skutera,po zavojima stabilan,dobre plastike ima,nepucaju pri manjim padovima kao na runnerima i sl... jedina mana su mu vibracije tako da udoban nije nikako
istina :icon_thumright:
Da malo poprave završnu obradu bilo bi puuno bolje
.....:::::2fast4you:::::.....

Offline R3nchi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 168
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: yamaha xmax 300
  • Moja Kaciga: hjc f15
  • MojSetup: StoCk
  • MojSpuh: StoCk
Odg: Sta mislite o... Derbi GP1 50
« Odgovori #16 : 15 Lipanj, 2009, 21:43:04 »
Sto se tice suvozaca runner je fora jer ima rucke, al moja cura se nonstop zali da ju leđa bole... ona valjda krivo sjeda neznam

ja ne znam jel ja ne znam sjedit al mene nakon 20ak min na mojoj runnericu legdja UBIJU!!
186cm...
Sad ukrstene rijeci ne mogu da rjesim, ne pitaj me nista kilo granja lesim...

Offline gekko_1993

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sta mislite o... Derbi GP1 50
« Odgovori #17 : 18 Lipanj, 2009, 00:41:09 »
evo i ja kupio derbija 50 open,koje mi ulje preporucujete?

Offline spy_hard

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: jest
  • Moj Skuter: biciklo sa celavom zadnjom gumom
  • MojSetup: podmazani lanac sa 18-to brzinskim mjenjacem
  • MojSpuh: nije potreban
Odg: Sta mislite o... Derbi GP1 50
« Odgovori #18 : 18 Lipanj, 2009, 14:11:42 »
posto je ista masina kao kod nrg-ja power, ja mislim da bi trebalo ici full synthetic ulje, ali prije kupovine bilo kakvog ulja i stavljanja trebao bi se posavjetovati sa nekim iskusnijim ili u servisu kod dilera kod kojeg si kupio scoot...
probaj vidjeti na njihovoj ofiicjalnoj web stranici  :icon_thumright:


ovo je spider-man !  Peter Parker (Tobey Macguire) je samo glumac ! x)

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Sta mislite o... Derbi GP1 50
« Odgovori #19 : 18 Lipanj, 2009, 15:16:57 »
evo i ja kupio derbija 50 open,koje mi ulje preporucujete?

Netrebas kupovati sintetiku jer je serijala. Sintetika ti je za malo jace naturpijane strojeve .... Bilo koja polusintetika ce ti biti ok provjereno samo ni za zivu glavu ne sipaj ina proizvode (dvotatkol) ,a preporuka izbjegavaj i Valvoline polusintetiku jer je smece!
Savjet je izbjegavati razlicite tipove ulja ,znaci ne sipati sintetiku i polusitetiku nego sta pocnes stalno toci ,eventulano mjenjaj proizvodjaca ,ako ne mozes nabaviti isto ulje.

Do sada sam sipao sve sto mi doslo pod ruku osim dovtaktola ,samo sam sa Valvoline polusintetikom imao problema