Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Leon@rDo :)  (Posjeta: 19747 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline VXR_deda

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • VXR u srcu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: SP180 / Suzuki Swift
  • MojSetup: o.O
  • MojSpuh: serijalović
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #20 : 11 Lipanj, 2009, 13:52:19 »
TNX za info  :icon_thumright:

Offline Bogus

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 175
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 125
  • Moja Kaciga: za vatrpolo
  • MojSetup: x2
  • MojSpuh: šta će mi
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #21 : 11 Lipanj, 2009, 14:04:07 »
Rotaxovi problemi, fazni lanac (zna otići za 4-5tkm, ako pukne, veselje), ako dugo stoji vergla, neće upali (jebe ga elektronski čok), dijelova za rotaxa po oglasima nema, a novi skupi ko sveto ulje...

istina za čok, to sam znao... ali fazni lanac je kod mene imao preko 18tkm i sasvim je lijepo radio....
sto mi se sviđa jedino, puno je jednostavniji nego piaggo.... lakse je raditi na njemu... a i opet jako su izdržljivi klip i cilindar....

dijelovi jesu skuplji, malossi multivar za njega me je kostao 1100 kn kod benceka...

........................
hvala ljudi za pohvale... nadam se da ce vam se sve do kraja sviđati 8)




...........................
ufffff,predobro :) mislim da je slican projekt bio i na bs forum.....da nije to to mozda?


koji ti je to bs forum???

...........................

majstore, kako si struju rješia, jel ostala instalacija od leonarda ili je sve od runnera nabacano gore? pozz


gore ti je kompletna instalacije od gilere, jedino je bobina ostala moja od leonarda, i kljuc na koji ga palim
zato sam i mjenjao satove, bas radi te instalacije, nije mi se dalo zezati sa prebrikama za leonardove satove, a i njih sam bio prije rastavio i raspilio... kad sam imao drag onda su oni bili ispod drag governala.... temperatura i gorivo....



odličan ti je project kolega  :icon_thumright:

hvala kolega :toothy12:
...za Prijatelje sam BrK...

http://bjteam.s2.bizhat.com   BJELOVARSKI FORUM

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #22 : 11 Lipanj, 2009, 14:35:59 »

koji ti je to bs forum???


Black-scooters.. Mislim da jesam i tamo vidio da si pisao ;)

Offline Bogus

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 175
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 125
  • Moja Kaciga: za vatrpolo
  • MojSetup: x2
  • MojSpuh: šta će mi
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #23 : 11 Lipanj, 2009, 14:52:16 »
Black-scooters.. Mislim da jesam i tamo vidio da si pisao ;)

to sam i mislio.... jel sam gledao u favorite, jesam pisao sam.... ali to je bilo prije kojih godinu i pol ako se ne varam, onda sam stavljao tamo slike kak sam radio drag za svoj skut...
...za Prijatelje sam BrK...

http://bjteam.s2.bizhat.com   BJELOVARSKI FORUM

Offline marinzd

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: vxr 200
  • MojSpuh: serdarevic
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #24 : 11 Lipanj, 2009, 23:47:13 »
samo naprid, zasad sve odlicno
u koju boju ide ako se smije znat

Offline Bogus

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 175
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 125
  • Moja Kaciga: za vatrpolo
  • MojSetup: x2
  • MojSpuh: šta će mi
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #25 : 12 Lipanj, 2009, 17:47:16 »
samo naprid, zasad sve odlicno
u koju boju ide ako se smije znat



Smije se znati boja...  ;D
........................................
ajmo dalje :)

baćen špric-kit....





to su bile pripreme za farbanje...

a sada ide vec kak je laganini sastavljen... ne do kraja, al dovoljno da se moze voziti...
zbog toga sto se trebalo ici na budnicu :toothy9:









malo mi je guma prdnula :frajer:





evo polako se privodi kraju to sastavljanje... motor uredno pali i sve, al najgore su instalacije jel treba proci na tehničkom ;D

eto to je to za sada... uskoro ce ostalo  :hello:
...za Prijatelje sam BrK...

http://bjteam.s2.bizhat.com   BJELOVARSKI FORUM

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #26 : 12 Lipanj, 2009, 18:06:02 »
nego ovaj kad si sad spojio ove plastike sa undertailom jel ih mos normalno skinut i stavit???

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #27 : 12 Lipanj, 2009, 18:08:44 »
super posao,ja bi jos stavio serdarevica i skinuo nosac tablice.skinut ces nosac,zar ne??  :)

Offline Bogus

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 175
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 125
  • Moja Kaciga: za vatrpolo
  • MojSetup: x2
  • MojSpuh: šta će mi
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #28 : 12 Lipanj, 2009, 18:34:48 »
nego ovaj kad si sad spojio ove plastike sa undertailom jel ih mos normalno skinut i stavit???


moram samo amortizere skinuti i onda ide van undertail,... bio je plan da se moze sarafiti, 2 u 1, al na kraju sam ga spojio sa repom... i meni je ispalo predobro...

..........................
super posao,ja bi jos stavio serdarevica i skinuo nosac tablice.skinut ces nosac,zar ne??  :)
zasto serdarevica ??? što fali ovom spuhu, meni je predobar i nebi ga mjenjao.... :nono:
a ovo sam namjerno radio da bude nosac tablice, jel me caca zajebavao a i u bj su policajci alergicni na to kad imas tablicu na undertailu a ne na nosacu, i odmah ti kaznu pribibere... tako da ce ostati ovako, a i žmigavci su na tom nosacu....
« Zadnja izmjena: 12 Lipanj, 2009, 18:36:24 Bogus »
...za Prijatelje sam BrK...

http://bjteam.s2.bizhat.com   BJELOVARSKI FORUM

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #29 : 12 Lipanj, 2009, 18:38:37 »

moram samo amortizere skinuti i onda ide van undertail,... bio je plan da se moze sarafiti, 2 u 1, al na kraju sam ga spojio sa repom... i meni je ispalo predobro...

..........................zasto serdarevica ??? što fali ovom spuhu, meni je predobar i nebi ga mjenjao.... :nono:
a ovo sam namjerno radio da bude nosac tablice, jel me caca zajebavao a i u bj su policajci alergicni na to kad imas tablicu na undertailu a ne na nosacu, i odmah ti kaznu pribibere... tako da ce ostati ovako, a i žmigavci su na tom nosacu....

heh :) samo sam predlozio,ti najbolje znas :)

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #30 : 12 Lipanj, 2009, 18:45:16 »
A kolika ce tablica biti jbt! Da stoji onako sa strane na dekli uzimala bi par kmh krajnje :)

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #31 : 12 Lipanj, 2009, 19:21:38 »
lud projekt!! inace mi se jako svidja leonardo... neznam zasto!  :icon_thumright:
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline psycho

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: nrg mc2
  • MojSetup: stage6 sport pro
  • MojSpuh: zx
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #32 : 12 Lipanj, 2009, 22:20:01 »
ma decki waluh je car.jedino on ima pravi motor  u bjelovaru.on dok prode ljudi se sam okrecu.motor je zvjer
PRODAJEM kit stage 6 sport pro 500 kn i malossi multivar 200 kn za piaggio gilera masine

Offline Bogus

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 175
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 125
  • Moja Kaciga: za vatrpolo
  • MojSetup: x2
  • MojSpuh: šta će mi
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #33 : 28 Lipanj, 2009, 14:17:24 »
poslije registracije sam napravio oko 2500 km... dosta sam se navozio ali eto stao je motor...
evo rastavljena masina, i utvrdilo se stanje... GENERALKA potrebna...

klip i cilindar dobili svoje, puno su kuhali i kad je otisao dihtung je doslo malo vode i pocelo je struganje... kad smo rastavljali masinu to je smrdilo kao 100 leševa, odvratan miris...
osim toga razletio mi se ležaj u getribi, i to ležaj koji je vec bio mjenjan... dakle desilo se ovo da mi nekako odsarafio šarafić na getribi koji sluzi kao čep za ispustanje ulja... i tako da mi je u vožnji sve iscurilo... a taj ležaj nije imao podmazivanje i hlađenje tako da je zacvikao.... vodena izgleda dobro, lijepo se okrece i sve... ali negdje curi vjerovatno je semening malo losiji i tu pusta vodu... budem se malo igrao s njom i probao je rastaviti, mozda se da nešto složiti...

Sada definitivno slažem komplet struju da sve radi kao švicarski satić, bilo bi dobro jos kada bi stavio neke digitalne ipak nekak vise njima vjerujem nego ovima od gilere, ovi su mi skroz čudni... jos bi bio najsretniji kad bi uspio si sloziti sam digitalne satove i to programirati... tako da bi se odmah skinuo ove satove i ostavio gol governal... ali naravno gore moraju biti prekidaci i retrovizori...

definitivno moram mjenjati ova crijeva za hlađenje... vidio sam u bauhausu neka crijeva sa spiralom, i kak god da ga okrenes i svines ona ostaju okrugla, samo su dosta tvrda tako da bi ih bilo malo teže stegnuti s ovim obicnim šelnama, to bi trebale onda biti one šelne sa šarafom i maticom... tak dok stegnes da si siguran u to... a sada preko ljeta bi onda mogao i staviti prednju felgu od ranera i posloziti to kak spada...

ovo sve je bilo složeno nabrzinu i fuš, jel sam htio se voziti... vise sam pizdio, al dobro mislio sam da bi moglo se ovakvo sta desiti i je... nisam imao srece da izdrži... hehe, nema veze

najveci problem je sada caca, razumije se u to sve pa ga ne mogu muljati... a vec mi od prije pametuje da ga moram prodati jel je to krš i obicna krama... znam ja da to je, al nebih to prodavao jel ipak znam sve na tom motoru... i želio bi si ga sloziti tako da znam da je to mojih ruku proizvod... i kasnije kad sjednem na njega, da znam nitko nema takav motor 8)


ovako sada najvjerovatnije ce biti... moram cijelo ljeto raditi da skupim neke pare, a onda cu najvjerovatnije uzeti novi klip, cilindar 200 (gus) ili cu kupiti polovni kit 209... s tim dolaze naravno nove karike i dihtunzi...
možda se nađe odmah neka bregasta, al otom potom jel vidjet ce se koliko ce novaca biti...
uglavnom sada bi ga stvarno želio srediti da kad ga prvi put upalim, nemoram ga rastavljati ni kemijati po njemu malo dulje vrijeme, samo rolice, klizači, ulje, remen...

eto živi bili pa vidjeli kako ce biti....

evo sada malo slika....


ovo je još od prije kako sam mjenjao ležaj na polutkama... ima neka cudna dimenzija, tako da sam morao kupiti manji ležaj i dati raditi košuljicu za njega... pa ga staviti i cak je dobro :)


a ovo su bile zadnje prinove, dakle malossi sekundar i polini variomat...

sada idu slike od trenutnog stanja motora



   









eto pozdrav... na greškama se najvise naući, mada bile skupe
...za Prijatelje sam BrK...

http://bjteam.s2.bizhat.com   BJELOVARSKI FORUM

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #34 : 28 Lipanj, 2009, 14:47:19 »
Prevelika šteta kolega.. Baš mi žao šta je tak moro završit... Sad skupljat pare i nanovo sve i nek ti bude sa srećom  :hello:

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #35 : 28 Lipanj, 2009, 17:46:28 »
sad vratiš rotaxa dok ne središ ovo :jerk:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Bogus

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 175
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 125
  • Moja Kaciga: za vatrpolo
  • MojSetup: x2
  • MojSpuh: šta će mi
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #36 : 29 Lipanj, 2009, 10:37:02 »
ma nema rotaxa, prodan je.... :(
...za Prijatelje sam BrK...

http://bjteam.s2.bizhat.com   BJELOVARSKI FORUM

Offline alfist159

  • Tržnica : (+27)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 766
  • Spol: Muški
  • Honda Helix
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Honda Helix CN250
  • Moja Kaciga: Zaštitna
  • MojSetup: Bude...
  • MojSpuh: Sadomazođubrilović
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #37 : 29 Lipanj, 2009, 13:31:57 »

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #38 : 29 Lipanj, 2009, 13:35:42 »
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=19298.0
...care stavi ovo ako imas para na lea i mali ce biti bomba :icon_thumright:..inace leo mi je jako ljep skut i meni je zao sto nisu bar jean model izbacili ko  dvotaktni sr 150 ili 180sp ...inace jako ljep skuter :icon_thumright:...

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Leon@rDo :)
« Odgovori #39 : 29 Lipanj, 2009, 13:38:01 »
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ