Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: tuning za utrke SF2  (Posjeta: 12146 )

0 Članova i 9 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline el

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner50
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #20 : 20 Ožujak, 2007, 20:29:41 »
sta se dobije s tim usisom?

dobije se bolje punjenje cilindra, bolji odaziv na gas...
a cijena nekoh boljeg usisa i dal je to dobro stavljat


ILLEGAL SCOOTER TEAM

Offline frnta

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #21 : 20 Ožujak, 2007, 20:35:59 »

a cijena nekoh boljeg usisa i dal je to dobro stavljat
cijena nekog boljeg usisa ti je oko 1000kn a snjim dobis i bolje preformanse

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #22 : 20 Ožujak, 2007, 21:00:59 »
Ona moja dobra Glupane :D :D

Ovako stavi si Airsal T6 Racing 50ccm  ( alu kit 50ccm sa jednom karikom)  150 eura
ili Stage 6 Alu 50 ccm nesto kao ovaj gore mozda i malo bolji  150 eura
Stavi si narda   1600kn  na to i sredit squish

stavit malossi multivar 2000        500kn
remen kevlar   250kn novi ( imam ja za prodat malo vozen ak te zanima )
deltu kvacilo      700kn  + set oprugica za stelanje 100kn
frgu 19mm      800kn nova ( probaj nac polocnu)
radilicu stavit bolju         800kn  RMS, Malossi ili BGM
usis preradit   i stavit stage 6 gore dojde oko 50 eura
i to ti je na sf-u oko 8ks

te si djelove mozes nabavit na Scooter-attack ili scooter-center  ili scooterkit
« Zadnja izmjena: 20 Ožujak, 2007, 21:28:47 BlitzMan »

Offline frnta

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #23 : 20 Ožujak, 2007, 21:03:22 »
Ona moja dobra Glupane :D :D

Ovako stavi si Airsal T6 Racing 50ccm  ( alu kit 50ccm sa jednom karikom)

Stavi si narda na to i sredit squish

stavit malossi multivar 2000
remen kevlar
deltu kvacilo
frgu 19mm
radilicu stavit bolju
usis preradit
i to ti je na sf-u oko 8ks

e jer mi mozes okvirno rec cijene

Offline frnta

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #24 : 20 Ožujak, 2007, 21:39:37 »
za kolko mi prodas remen i jer mozda znas nekog ko bi mi prodo frgu za neke normalne pare
« Zadnja izmjena: 20 Ožujak, 2007, 21:45:13 frnta »

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #25 : 20 Ožujak, 2007, 22:06:48 »
a bokte, daj brini se di ces nabavit kit, odi si kupi spuh, j#bo te remen sad i remen se ne kupuje polovni, ti bi vozio trke na ZX, i ser cilindru ma lol

i ono sto si reko usis ti je 50e - 350kn, a ne 1000kn.
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #26 : 20 Ožujak, 2007, 22:17:05 »
Cekaj ti mislis na PH sa polovnim dijelovima,pa kolko znam nije to bas jeftin sport  i zasto ici sa SF2.Pa to ce te svako pokidat pa Minarelli se da nabrijat bolje od tog SF2.Ili mislis malo otici se zezat pa sta bude bude  ???
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline frnta

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #27 : 20 Ožujak, 2007, 22:19:28 »
a bokte, daj brini se di ces nabavit kit, odi si kupi spuh, j#bo te remen sad i remen se ne kupuje polovni, ti bi vozio trke na ZX, i ser cilindru ma lol

i ono sto si reko usis ti je 50e - 350kn, a ne 1000kn.
a gle frend ima zipa i na utrkama vozi s TT-om,ja ne mislim vozit s ZX nego cu si nabavit neki bolji spuh ali isto tako ne mislim ulozit 5000 kn

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #28 : 20 Ožujak, 2007, 22:37:13 »
postoje 50 ccm kitevi al mislim da prelaze 6kw

Offline frnta

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #29 : 20 Ožujak, 2007, 22:42:29 »
postoje 50 ccm kitevi al mislim da prelaze 6kw
mislim da bi mi s ovim svim kaj su mi napisali preso puno vise od 6KW ako mi po papirima serijala ima 4KW

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #30 : 21 Ožujak, 2007, 08:08:54 »
nekužim zakaj sf za trke, to jednostavno nebude prošlo.. težak je, ima loše držanje po zavojima, premekan ovjes, prednja ruka je slaba, mašina se teško tunira, uglavnom da i složiš nešto bil budeš zadnji..
usis od stage 6 za njega je oko 300 kn, mislio sam i ja to upiknut, al ne za sada..

Offline frnta

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #31 : 21 Ožujak, 2007, 08:16:20 »
nekužim zakaj sf za trke, to jednostavno nebude prošlo.. težak je, ima loše držanje po zavojima, premekan ovjes, prednja ruka je slaba, mašina se teško tunira, uglavnom da i složiš nešto bil budeš zadnji..
usis od stage 6 za njega je oko 300 kn, mislio sam i ja to upiknut, al ne za sada..
a trenutno imam sf2 pa nemam sad dosta para da kupim drugi skuter i nabrijem ga a sad cu ga slozit pa cu vidjet kako ce ic jednom cu otic na neku stazu i probat protiv frenda da vidim jer ima kakva razlika

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #32 : 21 Ožujak, 2007, 08:27:51 »
Slušaj (čitaj) (i unaprijed sorry na off) :
To ti nije igra - vidim da si baš zapeo za to - u redu, svatko ima svoje gušte.

Ali prvo di griješiš jest da želiš sve što prije napraviti i tu ćeš se najviše zeznut. Trebaš polagano prikupit sve moguće informacije pa vidjeti kako ćeš što napraviti i da li se uopće to isplati napraviti - a vidim da si prilično nestrpljiv a to neće najbolje završiti. Plus što bi nešto sredio a odmah postavljaš granice u lovi - tu se vidi da si (malo) neozbiljan.
A druga stvar je: vidiš da ti ljudi govore da ti skuter nije baš poseban za nabrijavanje - što ćeš sredit ga pošto-poto i to (najvjerojatnije) krivo i još jednom pasti i ode ti skuter u prošlost. I di ćeš onda - radi ludosti završit gore nego na početku.

Polakše malo... samo savjet  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #33 : 21 Ožujak, 2007, 10:28:05 »
pa ti da slozis skuter za trke, kosta ko jos 3 nova skutera. daj odustani, nije to za svakoga....

Offline frnta

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #34 : 21 Ožujak, 2007, 10:55:17 »
Slušaj (čitaj) (i unaprijed sorry na off) :
To ti nije igra - vidim da si baš zapeo za to - u redu, svatko ima svoje gušte.

Ali prvo di griješiš jest da želiš sve što prije napraviti i tu ćeš se najviše zeznut. Trebaš polagano prikupit sve moguće informacije pa vidjeti kako ćeš što napraviti i da li se uopće to isplati napraviti - a vidim da si prilično nestrpljiv a to neće najbolje završiti. Plus što bi nešto sredio a odmah postavljaš granice u lovi - tu se vidi da si (malo) neozbiljan.
A druga stvar je: vidiš da ti ljudi govore da ti skuter nije baš poseban za nabrijavanje - što ćeš sredit ga pošto-poto i to (najvjerojatnije) krivo i još jednom pasti i ode ti skuter u prošlost. I di ćeš onda - radi ludosti završit gore nego na početku.

Polakše malo... samo savjet  :icon_thumright:
puno hvala na savijetu ja ne mislim stavljat nis na njega sljedecih mjesec dana samo me zanima vase misljenje a nisam postavljo neku granicu u lovi ali ne zelim bas da me sve skupa kosta prko 4000kn jer bi toliko mogo izdvojit a znam da moj skuter nije najbolji za utrke ali nemam drugi no jos cu vidjet mozda uspijem nabavit nekog zipa pa njega slozim ali mozda

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #35 : 21 Ožujak, 2007, 11:51:12 »
4000kn????
pa to ti je za malo bolji base setup.  :laughing9:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #36 : 21 Ožujak, 2007, 13:41:14 »
Bez puno novaca se moze sloziti skuter za utrke, samo treba znati, da se dosta izvuci iz serijskog cilindra samo ga treba obraditi, olaksati magnet, ima raznih "caka"...

Ja ti savjetujem da procitas malo one knjige koje sam stavio u FAQ i naucis princip rada 2t motora koji je prilicno jednostavan, malo racunas i obradis cilindar, auspuh uzmes polovan i njega preuredis i sredis prijenos i bude dosta dobro to islo... ciklistika ce te zezati ali sta je tu je...

naravno takva masina ce trajati krace od serijske jer se izvlaci maximum iz nje, zato i je radjena za utrke a ne guranje izmeju auta po gradu...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #37 : 21 Ožujak, 2007, 15:17:36 »
ma svasta, onda bi svi bili na trkama. pa nije to samo procitat. treba tu jako puno prakse ,iskustva i para. to su trke, idu sve vrhunski materijali. samo postena radilica ti je minimalno 300 eura....
s 4k ne mozes nista, doslovno!

Offline frnta

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #38 : 21 Ožujak, 2007, 16:02:39 »
ma svasta, onda bi svi bili na trkama. pa nije to samo procitat. treba tu jako puno prakse ,iskustva i para. to su trke, idu sve vrhunski materijali. samo postena radilica ti je minimalno 300 eura....
s 4k ne mozes nista, doslovno!
pa nemoj me ucit kolko sta kosta imam dva frenda oji voze utrke i jednu poznanicu koja vozi utrke
frend je na motor potrosio oko 4000 kn i bio je na kraju medu prvih deset a ovaj drugi nije ulozio ni tolko nego mu se stari kuzi u to i slozio jedan motor od dva a na kraju je bio 2 u ukupnom poretku

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: tuning za utrke SF2
« Odgovori #39 : 21 Ožujak, 2007, 16:17:17 »
onda ok... ne znam koje su to trke.
al vidim kolko ljudi trose za to i nije ni priblizno ovim novcima.