Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: My Vespa works  (Posjeta: 7296 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline beetleman

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
My Vespa works
« : 12 Ožujak, 2007, 15:20:31 »
Eto, pozdrav svima, dugo me nije bilo... :)

Naime prije zime sam krenuo sa malo povecim zalogajem radova, naime nakon obeshrabrujuceg trazenja lakirera koji  bi mi sredili vespu, i nakon mojih uspijesnih lakirerskih radova, odlucio sam sam vespu sredit i obojat u boju svog mitsubishija (crvenu) :) fuckas vespu ak nije crvena.. :)

I tako,e to radova, nazalost radi posla.. i radova na mitsubishiju, ovo se oduzilo..i ovi lijepi dani me ubijaju u pojam.. :) no mislim to sto prije zavrsit.

Evo par slikica:





Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: My Vespa works
« Odgovori #1 : 12 Ožujak, 2007, 17:05:09 »
dobro je, bubrege si sredio još prije  :icon_biggrin:
sad imaš manje posla  :laughing7:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: My Vespa works
« Odgovori #2 : 12 Ožujak, 2007, 17:40:12 »
Hmm... crvena boja... svi skuteri će se bojati kad vide crvenu bijesnu mašinu  :laughing6:
Šala... samo ti farbaj, baš me zanima kako će izgledati.
Who's looking for punishment ??

Offline beetleman

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: My Vespa works
« Odgovori #3 : 12 Ožujak, 2007, 18:26:46 »
hehe :) pa uspijesnim bojanjem bubrega dosao sam do zakljucka da mogu i ostalo.. :) znam da nece izgledat ne znam kak mrak, ali ako ispadne onak lijepo crveno,ali old skul bit ce jos bolje!

da, jos cu stavit ferrari znak naprijed ha ha ha :)  :headbang:

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: My Vespa works
« Odgovori #4 : 12 Ožujak, 2007, 20:10:56 »
kako god - samo špricaj i zašarafi sve to na mjesto što prije!
uskoro se ide na žderačinu u Trgovišće  :laughing3:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: My Vespa works
« Odgovori #5 : 12 Ožujak, 2007, 22:00:32 »
a kak to farbaš? jesi fino pošmirglal? :)

Offline beetleman

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: My Vespa works
« Odgovori #6 : 13 Ožujak, 2007, 09:54:24 »
U Maxmayeru  mi slazu vec gotovu boju po sifri (imam sifru kako sam mitsubishija dao lakirat) i onda ti fino sloze to u sprej! Uzet cu 4-5 sprejeva i to je to.

Sto se tice skidanja boje, ima ona nekakva zelatinska masa za kupit, namazes i ostavis preko noci, boja nabubri i skida se sa djetlom, tako da nema nekog pretjeranog unistavanja lima, a i vespa je ok, nije trula! samo joj mjenjam boju! :)

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: My Vespa works
« Odgovori #7 : 13 Ožujak, 2007, 12:34:20 »
samo nemoj taj sprej predaleko držat (a opet ne nit preblizu) jerbo buš dobil šmirgl-efekt....      a i to ti bas nije dugorocno rješenje, osim ak ne želiš mad-max vespu... 

Offline beetleman

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: My Vespa works
« Odgovori #8 : 13 Ožujak, 2007, 18:09:31 »
Znam, imam iskustva s tim, a cuj, to ti je sve u jednom i nemam losa iskustva, prvo sam bio bubrege fino obradio i obojao, i drzali su i po kisi i po snijegu! smjesa im je ok! a vidjet cemo, inace nadam se da cu dobiti onaj kao malo old look efekt! to mi je guba na starim vespama! :)

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: My Vespa works
« Odgovori #9 : 25 Travanj, 2007, 01:24:58 »
Ni jedna boja ne ide na goli lim. treba ga prvo fino obrusit, slijedi temeljni kit, brusni kit, koji se opet brusi pa fini kit na koji dolazi obojenje. bilo bi idealno najprije s minijem, dva tri tanka sloja pa potom s lakom najmanje tri špricanja. Onda bu držal vječno...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline deba

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • may the force be with us
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: rijeka
  • Moj Skuter: trenutno samo auto
Odg: My Vespa works
« Odgovori #10 : 22 Veljača, 2008, 22:05:24 »
e neces vjerovat ali i ja sam prije zime kupio vespu p200e bijelu ruzinavu i neodrzavanu ali sam je sam rastavio do kraja ofarbao u ''ferrari crvenu'' :headbang: i sastavio nazad i sad izgleda ko nova al sam pritom morao mjenjati sajle,rucice i sve i jedan šaraf i maticu jer su bili u banani!imam i slike samo neznam kako ih staviti!

Offline deba

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • may the force be with us
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: rijeka
  • Moj Skuter: trenutno samo auto
Odg: My Vespa works
« Odgovori #11 : 22 Veljača, 2008, 22:09:25 »
PS. po slikama vidim da ti je motor jos uvjek gore nije ga problem ni skinut ni vratit a kad je vec sredjujes napravi to kako treba jer ti ispod blatobrana vjerojatno ima hrdje pa i to sredi!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: My Vespa works
« Odgovori #12 : 22 Veljača, 2008, 22:13:11 »
e neces vjerovat ali i ja sam prije zime kupio vespu p200e bijelu ruzinavu i neodrzavanu ali sam je sam rastavio do kraja ofarbao u ''ferrari crvenu'' :headbang: i sastavio nazad i sad izgleda ko nova al sam pritom morao mjenjati sajle,rucice i sve i jedan šaraf i maticu jer su bili u banani!imam i slike samo neznam kako ih staviti!
ajde na imageshack, uplaodaj sliku i kada se uploada kopiraj ono prvo "hotlink for forum 1" i to zalijepi u svoj post kada budes pisao :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: My Vespa works
« Odgovori #13 : 22 Veljača, 2008, 23:52:46 »
e neces vjerovat ali i ja sam prije zime kupio vespu p200e bijelu ruzinavu i neodrzavanu ali sam je sam rastavio do kraja ofarbao u ''ferrari crvenu'' :headbang: i sastavio nazad i sad izgleda ko nova al sam pritom morao mjenjati sajle,rucice i sve i jedan šaraf i maticu jer su bili u banani!imam i slike samo neznam kako ih staviti!

"oces prodat" ?  :redface: :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: My Vespa works
« Odgovori #14 : 23 Veljača, 2008, 06:11:47 »
vejan prodaje... izvrsnu, vrhunski održavanu kod tome horvata...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline deba

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • may the force be with us
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: rijeka
  • Moj Skuter: trenutno samo auto
Odg: My Vespa works
« Odgovori #15 : 24 Veljača, 2008, 19:31:20 »
čuj nije registrirana ali nebi je dao ispod 5000kn-sad je ko nova a i presla je 23000 -za 82 g.mislim da je to nista

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: My Vespa works
« Odgovori #16 : 24 Veljača, 2008, 23:02:36 »
čuj nije registrirana ali nebi je dao ispod 5000kn-sad je ko nova a i presla je 23000 -za 82 g.mislim da je to nista

ma nista.. ona jos moze deset puta toliko..
e sad sto se tice cjene necu komentirati jer ako je "dobra" po meni vespa uvijek vrijedi  :redface:

ja sam se u biti malo salio  :redface: ..iako cu kad tad se vratit na vespu jos nisam "spreman" za nju  :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: My Vespa works
« Odgovori #17 : 12 Svibanj, 2008, 03:05:08 »
ovisi o stanju, ali cijena je unutar današnjih razumnih okvira...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT