Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bliski susreti s policijom  (Posjeta: 88526 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #160 : 24 Veljača, 2008, 15:35:09 »
Ja imam vozacku i regan motor al je 150ccm a imam 16g,tablica skroz ispod,nema retrovizora,urica....bla,bla...koga briga,zelena pozicija... :headbang:

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #161 : 24 Veljača, 2008, 19:22:52 »
idem ja neki dan a ovaj snima sa pistoljem u civilu, ja sam oko 70 vozio i nisam ga skuzio uopce on na pola ceste i lizalo izbaci nista ja stanem ugasim jos se on usere kad se meni alarm upalio ono kad da ga nisam upalio... Uglavnom kaze on meni prometna, vozacka, ja kazem prometnu imam vozacku nemam, onda mi poceo srat kako mozes bez vozacke, ko ti dao motor di si krenio, ja kazem motor sam uzeo sam niko nezna. Krenio do prijatelja sto i jesam. On okolo jos snima s onim kurcem i kaze evo ti prometna idi kuci nemoj da te vidim vise da se vozis, ja hvala doviđenja  :laughing6: :headbang:

Offline lucky_boy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 117
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Runner 50 SP
  • MojSetup: Trophy u planu...
  • MojSpuh: Leovince TT
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #162 : 24 Veljača, 2008, 22:13:42 »
Eo jucer isao kod kolege po kacigu, jos idem ulicom kojom ima najmanje prometa u nadi da ih bar nece bit dok dodjem do frenda kad ono 100 m od njegove kuce, oni se pojavljuju odnekud, rotirka se pali i ja moram stat. Vozacka, prometna sve ok, al kaciga?? 700 kn-veli murjak, ja njemu objasnjavam i pokazujem kucu od frenda on meni kaze: ajd pjeske po kacigu. ostavili mi vozacku i prometnu u skuteru kazu nemoj da te vise vidimo bez kacige, ja njima ok i fala! Valda nece nista stic...
...::Bog ?e uvijek svakom dati, samo treba vjerovati::...

Offline Gerbi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #163 : 28 Veljača, 2008, 09:19:33 »
17 godina, A1 i 180 ccm...retrovizori i tablica ispod il je nema...dvaputa me zaustavili kada sam po propisima vozio...dvaput pobrao kazne za "voznju bez vozacke"...dopustili su mi da "iskrivim tablicu" na licu mjesta pa to nisu računali kao prekršaj...
Ne opraštaju više, makar ja znao da imam sigurniji motor od 90% skuteraša na cesti, opremu i da vozim pametnije od njih...dapače, policajci su bili više nego korektni, čak je i jedan stao u moju obranu...

Prošlo je vrijeme zajebancije kada je stara ekipa išla za onim "ko će više kazni za vožnju bez kacige u danu" pobrat!

Gledao sam novi zakon, ovo je strašno kolike su kazne sada...

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #164 : 28 Veljača, 2008, 10:02:29 »
kod nas još nisu krenuli tako oštro, ustvari nisu nikako krenuli sa tim pojmom tablica ispod se ne vidi i to, retrovizori....Al sa kacigama jesu, pišu kazne sve pršti...Ja sam popio jednu kaznu za kacigu, 40 eur, nikako se nisam mogao dogovoriti sa pandurom, neće da čuje...Al zato sad obavezno kaciga na glavu i peglaj!  :toothy12:

U najavi je novi zakon gde će biti kategorije A, A1, tako da će verovatno imati osnova za zajebavanje za sve te stavke, i moraćemo verovatno i 50 cc registrovati svake godine, dok je to sada trajno (samo jednom registruješ)...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Gerbi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #165 : 28 Veljača, 2008, 10:54:19 »
Prejako je ovo da se 50 ccm trajno registrira...

Meni ovo bez kacige nije nikad predstavljalo problem...pogotovo jer mi je život spasila!

Offline nostra

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 311
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Runner 70 bgm
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: yasuni r
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #166 : 27 Travanj, 2008, 00:14:59 »
Hee,da..
Idem danas poslijepodne do kladare uplatit listić,kad ono iskoći policajac na cestu lizaljku van itd..,stao sam jer nisam imo kud uglavnom pred mj.dana kupio skut i nisu me do sad zaustavljali.Imam 25.god. vozio auto,skutere itd... ali nisam položio jer sam reko neidem polagat dok si neš ne kupim i sad prcc,koliko vidim kazna za bez vozačke minimum 2000,00 kn,imo prometnu regan je motor ,još mi je htio kaznu od 300,00 kn jer nemam naljepnicu naljepljenu za regu na skutu,pff
nudim mu soma kn,neće,kažem mu da mi je tast bio šef zatvora i pozna ga al neee...
Jel imao tko kakvih iskustava da zna kolika je visina-stvarna za vožnju bez vozačke???
razguliiii

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #167 : 27 Travanj, 2008, 01:45:34 »
hee, da... mogao bi se i predstaviti

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?board=3.0
 ::)
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #168 : 28 Travanj, 2008, 15:31:59 »
najjači su mi likovi što glume neke frajere bježe od murije ovo ono, i onda kad krene priča, murjak mi izašo s lizalom ja nisam imo gdje pa sam stao
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #169 : 28 Travanj, 2008, 16:39:28 »
^ ahahahahahah :D

Offline nostra

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 311
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Runner 70 bgm
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: yasuni r
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #170 : 28 Travanj, 2008, 17:46:12 »
da stao sam jer je otvorena cesta bila u pitanju a on parkiro iza grmlja na jednom parkingu od tvornice jedne...,da je bio grad možda bi i bježo ali sumnjam,vidim da je glavna fora bježat!!!
Osjetio sam se prozvanim sa ovim:
najjači su mi likovi što glume neke frajere bježe od murije ovo ono, i onda kad krene priča, murjak mi izašo s lizalom ja nisam imo gdje pa sam stao
[/quote]
Inače ozbiljno razmišljam i za svoje postupke i odgovaram,tak da vjerovatno nebi bježao ali ak bi me u tom trenu puko adrenalin možda i bi...
Uglavnom pomoglo bi kad bi mi netko rekao kolika je stvarna kazna za vožnju bez položenog vozačkog ispita???
razguliiii

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #171 : 28 Travanj, 2008, 18:57:53 »
evo ti odg iz prve ruke :toothy12:
2000 kn :icon_thumright:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #172 : 28 Travanj, 2008, 19:41:54 »
nostra nemoj se smatrat uvrijeđenim nisam na tebe direktno mislio... neg ono čitam tu malo te priče ovo ono i svi odma stanu.
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline nostra

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 311
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Runner 70 bgm
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: yasuni r
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #173 : 28 Travanj, 2008, 20:36:37 »
nostra nemoj se smatrat uvrijeđenim nisam na tebe direktno mislio... neg ono čitam tu malo te priče ovo ono i svi odma stanu.

no frx,no problem nema durenja kod mene ,sve 5 lega.

evo ti odg iz prve ruke :toothy12:
2000 kn :icon_thumright:
Hvala majstore,sad sam bio s jednim krimovcem,možda se kod sudca za prkršaje nešt iskombinira,min.kazna ili dobrotvorni rad,uglavnom reko mi je da ga zovem kad budem na sud išao i da ni pod razno ne plaćam kaznu...
razguliiii

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #174 : 02 Svibanj, 2008, 17:31:10 »
hahahaaaaaaa  :laughing7: :laughing7:....koji lol...
Inace po propisu kad murjak na motoru vozi pored tebe(ti si također na motoru) i upozorava te da stanes,ako ne stanes nakon treceg puta ima te pravo sutnut nogom... :laughing7: tj oborit sa motora

Oprostite na Off ali...

Evo slucajno naisao na ovo, dali je ovo istina? Ili je to samo tako na papiru, nevjerujem da ce ti sad doc murjak u puknut te nogom radi nestajanja, a ti samo niz cestu..  :dontknow:.
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #175 : 02 Svibanj, 2008, 17:42:18 »
hahahaaaaaaa  :laughing7: :laughing7:....koji lol...
Inace po propisu kad murjak na motoru vozi pored tebe(ti si također na motoru) i upozorava te da stanes,ako ne stanes nakon treceg puta ima te pravo sutnut nogom... :laughing7: tj oborit sa motora

Oprostite na Off ali...

Evo slucajno naisao na ovo, dali je ovo istina? Ili je to samo tako na papiru, nevjerujem da ce ti sad doc murjak u puknut te nogom radi nestajanja, a ti samo niz cestu..  :dontknow:.
evo ja radim puno  na policijskim postajama i imam jednog ok policajca koji mi je nekidan dao sve informacije!
1. ako ti on da znak da staneš a ti dalje on te sa njegovog motora ima pravo zaustaviti na bilo koji način ako i dalje bježiš!
to znači prisiliti te u stranu, nogom oboriti ili u najgorem slučaju pucati!

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #176 : 02 Svibanj, 2008, 17:48:43 »
Dakle on moze upotrijebit i najvecu dopustenu sliu tj pucat u tebe, jet ti ne zelis platit 500kn  :sad1:.
A dali je taj zakon samo na papiru, a ne toliko u praksi, ili netko vec ima iskustva da ga je policajac sutnuo s motora ili slicno.
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #177 : 02 Svibanj, 2008, 17:51:10 »
U praksi ne zele riskirat svoj i tudji zivot pa puste onog ko bjezi. Vjerujem i da imaju upute da ne ugrozavaju sebe i druge u prometu, a lovljenje onog koji bjezi je upravo to.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #178 : 02 Svibanj, 2008, 17:54:15 »
jedno mi nije jasno i ispričavam se unaprjed na izražaju!
kog kurca vozite bez dozvole, kacige ili registracije pa onda bježite od policije?

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #179 : 02 Svibanj, 2008, 17:58:03 »
jedno mi nije jasno i ispričavam se unaprjed na izražaju!
kog kurca vozite bez dozvole, kacige ili registracije pa onda bježite od policije?

Pridruzujem se pitanju  :)