Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: runner pure jet  (Posjeta: 9926 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline B.E.G.A

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1182
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novska
Odg: runner pure jet
« Odgovori #60 : 28 Lipanj, 2009, 15:45:06 »
A jeste se nasrali tu ...

Kao prvo na PJ bi odma promjenio auspuh jer je serijski katastrofa,unutra ima milijnu pregrada,nije dobar kao na ditechu. ZX ili RR majka.
Dalje,mulitivar ide gore bez problema,meni nije baš šljakalo sa bijelim i žutim centralnim pa sam stavio najtvrđi crveni i pun pododak.
Rolice su cca 7g to moraš sam kombinirat jer ak budeš samo pročito tu na forumu i stavio nisi ništ napravio.
Remen obavezno malossi special belt.
Federčići kvačila iz malossi sport paketa i kombiniraj,mislim da će ti naj odgovarat serdnje tvrdoće.
Ako budeš mogo nabavit malossi ecu ili polini čašicu uzmi obavezno i kombiniraj sa malossi crvenom spužvom.

Bit ćeš zadaovoljan,vjeruj.
Pogle u potpisu mog ditecha serijski sa tim djelovima ...

Offline R3nchi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 168
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: yamaha xmax 300
  • Moja Kaciga: hjc f15
  • MojSetup: StoCk
  • MojSpuh: StoCk
Odg: runner pure jet
« Odgovori #61 : 28 Lipanj, 2009, 16:12:44 »
Relativno sam nov kaj se tiće skutera i nisam baš upoznat s prerađivanjem istih jer sam se više bavio motorima. Uglavnom radi se o runneru pure jet s kojeg su skinute blokade i ide 85. Problem je u tome kaj kad je bio hladan je dobro lovio start al kad se zagrijao trebalo mu sek.-dvije da se razvrti i onda je bio trom. Taj skuter vozim tu i tamo pa mi je već akumulator bio lagano prazan pa sam ga napunio i išao se malo provozat, začudilo me to da mali se više nije zamarao i nije gubio start i rekciju na gas mada sam ga malo duže forsirao, po mojem zaključku da to ima veze s pumpom goriva i da sa slabijim akumulatorom nije filalo gorivo kako treba.Mali se preporodio, a ja sam dobio volju za njim.  :toothy9: E sad, u skoroj budućnosti planiram ga lagano nabrijat pa me zanima kakva kombinacija spuha sa ostalim piz.... ide na njega da to šljaka kak treba jer zanam da je injection na skuteru zajebana stvar. Ne mislim ići u krajnost s friziranjem ugradnjom kita nego samo spuh + prijenos, pa ko zna koje kombinacije provjereno valjaju na toj mašini neka se jave

ja imam gore carb verziju pa sam s malossijem 2000 i leovince tt i red sponge filterom...
Dobio nista..
Sad ukrstene rijeci ne mogu da rjesim, ne pitaj me nista kilo granja lesim...

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: runner pure jet
« Odgovori #62 : 28 Lipanj, 2009, 16:14:53 »
ja imam gore carb verziju pa sam s malossijem 2000 i leovince tt i red sponge filterom...
Dobio nista..
koju diznu, rolice, centralni si stavia?

Offline bijesna glista

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Vi
  • Moj Skuter: Runner4ever
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: -a
  • MojSpuh: nemam auspuh
Odg: runner pure jet
« Odgovori #63 : 28 Lipanj, 2009, 19:02:48 »
ne ne, nije PJ, ditech je...čim saniram injektor stavim filmić neki  :icon_thumright:

E to je vec druga stvar,pure jeet je ipak zajebaniji za nabrijati.Zao mi samo sto nisam napravio koji filmic dok je imao taj kit gore da se malo smijete....sve u svemu katastrofa:-)
Op mala mic imam novi bic sjedni mi na sic ako neceš onda šic.

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: runner pure jet
« Odgovori #64 : 29 Lipanj, 2009, 02:48:11 »
ja nekuzim kak je vama py sa kitom isao samo 65kmh.
moj tech sa krepanom sjvecicom, filtrom zraka sa par mm prasine na sebi, orginal spuhom koji je bio zastopan pogađate, i jos k svemu tome je iamo gorivo sa znj benzinske sa koji mi i kultivator trokira.. isao je jebenih 70 kmh... i k tome je bio 50ccm

nakon nove svjecke, novog filtera, leovinc rr, i gorivo sa tifona, te odgovarajuce rolice, skuter je isao jebeno sretnih 90 kmh uspravnog i 100 kmh polegnutog polozaja, tako ide i sad.. i to je po cukici do 120 kmh koja laze ko pas al nema veze..

sve mi se cini da niste maknuli blokadu sa ispuha, ili ste imali prelagane rolice gore.. jer tech i py bas i nisu ljubitelji rpm..

i ako netko ima glavu od malossi kita za tech povoljno kupujem..
🙈

Offline R3nchi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 168
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: yamaha xmax 300
  • Moja Kaciga: hjc f15
  • MojSetup: StoCk
  • MojSpuh: StoCk
Odg: runner pure jet
« Odgovori #65 : 29 Lipanj, 2009, 14:10:45 »
koju diznu, rolice, centralni si stavia?

64,centralni je serijski..
ja kontam da kod mene treba rolice prave pogodit...
ako stavim teze onda mi glupavo vuce (nista nista, pa onda potegne) a sad na ovima 5.x ima lijepo ravnomjrno ubrzanje al mi je krajnja slaba..
ako legnem onda je na predzadnjoj crti (to je 95 kao mislim) a ovako do 90..
Sad ukrstene rijeci ne mogu da rjesim, ne pitaj me nista kilo granja lesim...

Offline bijesna glista

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Vi
  • Moj Skuter: Runner4ever
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: -a
  • MojSpuh: nemam auspuh
Odg: runner pure jet
« Odgovori #66 : 30 Lipanj, 2009, 03:37:21 »
ja nekuzim kak je vama py sa kitom isao samo 65kmh.
moj tech sa krepanom sjvecicom, filtrom zraka sa par mm prasine na sebi, orginal spuhom koji je bio zastopan pogađate, i jos k svemu tome je iamo gorivo sa znj benzinske sa koji mi i kultivator trokira.. isao je jebenih 70 kmh... i k tome je bio 50ccm

nakon nove svjecke, novog filtera, leovinc rr, i gorivo sa tifona, te odgovarajuce rolice, skuter je isao jebeno sretnih 90 kmh uspravnog i 100 kmh polegnutog polozaja, tako ide i sad.. i to je po cukici do 120 kmh koja laze ko pas al nema veze..

sve mi se cini da niste maknuli blokadu sa ispuha, ili ste imali prelagane rolice gore.. jer tech i py bas i nisu ljubitelji rpm..

i ako netko ima glavu od malossi kita za tech povoljno kupujem..

Problem je u malossi injection control unit-u koji sam dobio uz kit,jer on bi trebao slati vise goriva u diznu,a ja i dan danas vjerujem da on nije bio ili dobro isprogramiran ili sam jednostavno kupio robu sa greškom.I imao sam rr-a gore,sve skinute blokade tj,sa glavnog kompa i sa variomata,a purejeet ionak nema blokadu na spuhu.Sve u svemu isao mi je 65 i šta sad ja tu mogu?Zato sam i stavio karb mašinu gore sto mi je pun qurac tih injection-a........to je smeće od mašine i sama činjenica sto se vise neuvoze govori za sebe...........Bar cu ušparati na djelovima ako nist drugo jer svjećica za purejeet je 50-80 kuna,za karb je uvrh glave 20 kuna,kit za purejeet je 2600 kuna,a isti takav za karb sad kupim za 500-600 itd.......Sa lovom koju sam ulozio u tu masinu mogao sam na kerburator izvedbi sloziti ful race mašinu.Pogledajte samo sto se moze kupiti za 2600 kuna za obićnu mašinu pa si sad izračunajte kolko se isplati vozit ditech-a i purejeet-a.........
Op mala mic imam novi bic sjedni mi na sic ako neceš onda šic.

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: runner pure jet
« Odgovori #67 : 30 Lipanj, 2009, 08:03:24 »
isplati ga se vozit kao serijalu uz redovite servise i uz uvjet da ne jede svjećice. Sve ostalo je muka i patnja...znam ja  :'(
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka