Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 4T skuter  (Posjeta: 7946 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dolac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: serijala
4T skuter
« : 11 Ožujak, 2009, 17:44:53 »
trazim si nekakav 4t skut, moze i kinez :D

ne znam kaj na trzistu od 4t skutera valja pa molim vasa misljenja, savjete.. jedino kaj mi je zapelo za oko jest kymco agility city 50, ima cak i 16 cola kotace.. sam me hebe kaj ima zracno hladjenje.. znam da nemrem i ovce i novce, al ja bi nes 4t s vodenim hladjenjem :D

Offline juric_16

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Žabjak
  • Moj Skuter: Zippetollini 4t
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: top secret
  • MojSpuh: top secret
Odg: 4T skuter
« Odgovori #1 : 11 Ožujak, 2009, 18:35:15 »
novi neos 4t
Kad Zip naraste bit će Tuono ;)

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: 4T skuter
« Odgovori #2 : 11 Ožujak, 2009, 21:56:50 »
neos, ili ako ces za jednokratnu upotrebu-baotian-djelova ko u prici mos kupit tri umjesto neosa pa kad se koji pokvari samo premjestis tablicu s jednog na drugi i vozi :happy6:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: 4T skuter
« Odgovori #3 : 12 Ožujak, 2009, 09:55:38 »
neos, ili ako ces za jednokratnu upotrebu-baotian-djelova ko u prici mos kupit tri umjesto neosa pa kad se koji pokvari samo premjestis tablicu s jednog na drugi i vozi :happy6:

 :uff: Eto, tako to mi radimo na balkanu  :toothy9:

Neznam zašto baš mora biti 4T ali taj Neos sam već prije jako nahvalio, ali htio bih baš vidjeti kako to funkcionira u praksi. Ako ga kupiš, javi dojmove  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline dolac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: serijala
Odg: 4T skuter
« Odgovori #4 : 12 Ožujak, 2009, 11:05:33 »
:uff: Eto, tako to mi radimo na balkanu  :toothy9:

Neznam zašto baš mora biti 4T ali taj Neos sam već prije jako nahvalio, ali htio bih baš vidjeti kako to funkcionira u praksi. Ako ga kupiš, javi dojmove  :icon_thumright:

imao sam nrg powera i opet bi njega uzimao, al mi serijala troši 5l.. ne da mi se ić svaki dan na pumpu ostavljat po 40kn.. :/

a i 4t mi je jeftiniji zbog ulja kaj ne moram svakih cca soma km davat >100kn..

znam da su 4t slabiji i da to nije to, al čisto za po gradu će mi bit valjda dobro.. znam da idem s konja na magarca, al eto, za sad se samo informiram dal ima kaj dobrog 4t kaj ima u ponudi..

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: 4T skuter
« Odgovori #5 : 12 Ožujak, 2009, 13:42:36 »
imas dobrih hondinih cetverokolica, imas kymco i jos dosta drugih

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: 4T skuter
« Odgovori #6 : 12 Ožujak, 2009, 13:50:44 »
imao sam nrg powera i opet bi njega uzimao, al mi serijala troši 5l.. ne da mi se ić svaki dan na pumpu ostavljat po 40kn.. :/

a i 4t mi je jeftiniji zbog ulja kaj ne moram svakih cca soma km davat >100kn..

znam da su 4t slabiji i da to nije to, al čisto za po gradu će mi bit valjda dobro.. znam da idem s konja na magarca, al eto, za sad se samo informiram dal ima kaj dobrog 4t kaj ima u ponudi..

Pa čuj, ne zaboravi da moraš mijenjati ulje na 4T.  :drunken_smilie:

I nema vožnje fol gas cijelo vrijeme ako želiš dugotrajno rješenje. A ako uzmeš u obzir da 4T sa fol gasom ide ko 2t na 2/3 gasa, onda računaj kakva će ti to biti vožnja.  :toothy3:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline DaBo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Miholjac- Velika Gorica
  • Moj Skuter: Kymco S9RR 70
  • MojSetup: Airsal T6 70
Odg: 4T skuter
« Odgovori #7 : 12 Ožujak, 2009, 16:36:59 »
Pa čuj, ne zaboravi da moraš mijenjati ulje na 4T.  :drunken_smilie:

I nema vožnje fol gas cijelo vrijeme ako želiš dugotrajno rješenje. A ako uzmeš u obzir da 4T sa fol gasom ide ko 2t na 2/3 gasa, onda računaj kakva će ti to biti vožnja.  :toothy3:
Istina  :icon_thumright:
.....:::::2fast4you:::::.....

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: 4T skuter
« Odgovori #8 : 12 Ožujak, 2009, 17:33:11 »
moj Kymco Agility s kitom 80 ( realno 72 ) - proizvođač kita Sundiro Honda...ide 75 po ravnom, 85 na nizbrdici....full gas kad mogu, nikad zagrijavanje...ulje na 2/3..već dugo....., s kitom prešao 6200 ( ukupno 8200 )...nikad ni jedan kvar koji ja nisam osobno napravio....čak je i truba proradila...- bilo do akumulatora....

mislim da je ( da će biti ) Neos preskup (update 13 999 - za te pare dobiješ City 50 i ostane ti još 2K kuna ) i za mene ima image "poštarskog" ( bez uvrede, za neke je to kvalitet ), a i tehniološke novosti koje nosi ( 2 ventila, injection ? ) zahtijevaju provjeru....uostalom imaš i Yamahu Giggle s imageom "picadostavljača"

drž se ti GY6 motora...imaš puno veći izbor od Baotiana i kopija Baotiana, odnosno Filly-ja  - Peugoeta vclic, npr...( SYM Sympli, TGB.Capuccino ...i naravno Kymco - City, Super 8, stari agility..., eventualno RS..- vidi review na SS portalu)..

istina, 50 ccm GY6 je preslab za brdoviti Balkan, za Panonsku nizinu i nije...- zato obavezno kit 80 !

( iz osobnog iskustva - zračno hlađenje je sasvim dovoljno za vožnje do 40 km ( duže nisam vozio) - a za dalje...ma ionako ne kupuješ skuter za dalje....)

uostalom i Zip ti je 4T, s tim da je kit puno teže dobavljiv....
« Zadnja izmjena: 12 Ožujak, 2009, 17:41:38 Agil »

Offline sfx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 4T skuter
« Odgovori #9 : 12 Ožujak, 2009, 18:33:44 »
kymco super 8 ne izgleda loše, a trebao bi imat mašinu kao agility  :icon_biggrin:

Offline dolac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: serijala
Odg: 4T skuter
« Odgovori #10 : 13 Ožujak, 2009, 13:48:48 »
Pa čuj, ne zaboravi da moraš mijenjati ulje na 4T.  :drunken_smilie:

I nema vožnje fol gas cijelo vrijeme ako želiš dugotrajno rješenje. A ako uzmeš u obzir da 4T sa fol gasom ide ko 2t na 2/3 gasa, onda računaj kakva će ti to biti vožnja.  :toothy3:

naravno da moram mijenjat. al jeftinije mi je svakih 10k km promjenit ulje nego svakih 1000km doljevat.

jasno je meni i oko v-max, i glupo zvuci, ja bi 2t najradje, al mi je skuplji utoliko kaj vise trosi i jer ja ne stavljam žnj ulje u skuter.. ne znam, našao sam jedan dobar nrg za soma eura u oglasniku pa cu vidjet jos sta cu. :/ zakinut sam s lovom, a sve oslo u kujac kad me u 9.mj. prosle god lik s bmw-om skupio na cesti i tad sam popušio svoj nrg....

Offline dolac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: serijala
Odg: 4T skuter
« Odgovori #11 : 13 Ožujak, 2009, 13:51:35 »
drž se ti GY6 motora...imaš puno veći izbor od Baotiana i kopija Baotiana, odnosno Filly-ja  - Peugoeta vclic, npr...( SYM Sympli, TGB.Capuccino ...i naravno Kymco - City, Super 8, stari agility..., eventualno RS..- vidi review na SS portalu)..

istina, 50 ccm GY6 je preslab za brdoviti Balkan, za Panonsku nizinu i nije...- zato obavezno kit 80 !

( iz osobnog iskustva - zračno hlađenje je sasvim dovoljno za vožnje do 40 km ( duže nisam vozio) - a za dalje...ma ionako ne kupuješ skuter za dalje....)

uostalom i Zip ti je 4T, s tim da je kit puno teže dobavljiv....
kaj znači to GY6?

apropo kita, nisam ga stavljao na 2t nebi ni na 4t motore.. meni je samo da imam prijevoz do grada iz remeta i obavit po gradu kaj trebam. i jasno mi je da sam na brdu i da se treba popet gore.. no sa serijskim nrg powerom nisam išao prek 6 banki uz mirogojsku.... :/ a kad smo sjeli burki i ja ne želim se ni prisječat onih 34 km/h na cesti..... :BangHead:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: 4T skuter
« Odgovori #12 : 13 Ožujak, 2009, 14:15:22 »
kaj znači to GY6?


Vrsta 4t motora, kopija honde, ugradjiva se u baotjane i vecinu zutih

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: 4T skuter
« Odgovori #13 : 13 Ožujak, 2009, 14:38:45 »
kaj znači to GY6?

apropo kita, nisam ga stavljao na 2t nebi ni na 4t motore.. meni je samo da imam prijevoz do grada iz remeta i obavit po gradu kaj trebam. i jasno mi je da sam na brdu i da se treba popet gore.. no sa serijskim nrg powerom nisam išao prek 6 banki uz mirogojsku.... :/ a kad smo sjeli burki i ja ne želim se ni prisječat onih 34 km/h na cesti..... :BangHead:

Sa 4T skuterom ces ici duplo sporije o ovom slucaju...

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: 4T skuter
« Odgovori #14 : 14 Ožujak, 2009, 17:35:49 »
eto za orijentaciju....uz mirogojsku mislim da bi moj Agility s serijskim 50 ccm mojih 90 kg žive vage vukao 20 - 25 km /sat, a s kitom 40 - 42 km

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: 4T skuter
« Odgovori #15 : 14 Ožujak, 2009, 18:39:20 »
Po preformansama/cjena Agility je zakon od 4t ali ipak za te pare mozes kupit dva silverstona i manji vatrogasni aparat. U cjenu je ukljucen i krizni sarafciger za pemjestanje tablice i broja sasije. A da ne zaboravimo da uz svaki peti silverston, od onih na kojim pise da rade, dobivate i blokadu kako bi ga mogli registrirat pod M kategoriju :drunken_smilie: