Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Izlet u Novi Marof  (Posjeta: 22790 )

0 Članova i 11 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Izlet u Novi Marof
« : 26 Veljača, 2009, 20:56:18 »
Danas se uputili ja i dottore na jedan mali izlet  :toothy3: Moglo nas je biti i više, ali situacija nam nije omogućavala drukčije  :'(

Ajmo izračunat:
Moja_dom - Dottore - Bencony - Kašina - Marija Bistrica - Zlatar Bistrica - Konščina - Novi Marof
25km do dottorea, 85 od njega do Marofa, znači 110 puta 2 za nazad = 220 km!!! I još šećer na kraju, sve to sa 7 litara goriva  :toothy12:

Evo priče popraćenom SLIKAMA i ponekim VIDEOM  :jerk: ..:::


Čim smo krenuli, Dottoreov stalker se počel ispucavat ko da vode ima u benzinu. Nešto u zadnje vrijeme čudno radi  :laughing7: I stali na pola puta od njega do benconyja i kažem mu da je to struja, on pizdi, htel ga je zapalit s benzinom al sam mu reko nek promjeni svjećicu i da bude dobro. I ajde on rastavi pol motora za 37 sekundi, promijeni svjećicu i nakon 100 metara vožnje veli dottore da motor prejebeno radi, da smo spremni za Novi Marof. Ja reko dobro i krenuli mi kupiti Robyju semeringe kod benconija  :icon_thumright:




Nakon Benconyja vratili smo se u centar Sesveta i produžili preko Kašine i brda u predivno nam Zagorje  :icon_biggrin: Eto jedan filmić na izlazu iz Zagreba (prema Kašini). Ako pratite moj kilometar-sat, računajte da su vrijednosti po GPS-u, iliti 10 do 15 km/h manje nego na serijskim cajgerima pri krajnjim brzinama  :jerk:






Reko sam dottoreu da obavezno moramo stat u Mariji Bistrici da poslikamo sliku-dvije za Robyja, da ga podsjetimo na nešto  :toothy12:





Eto još dva videa sa jakim vjetrom u prsa, motor je jedva nabirao brzinu, a dottore sa sagnuo i otišo napred. P#zda  :angry7:





Nakon duge uživancije na našim dvotaktašima stigli mi konačno na naše odredište. Trkaća staza - Novi Marof. Dottore mi opet upao u kadar sa svojim pišanjem. Izgovor mu je bio navodno da nije više mogo izdržat  :angry7:








Naravno mi nebi bili mi kad nebi našli negdje ulaz na stazu.  :binkybaby: :drunken_smilie: Šteta kaj je bilo preveliko blatom, jer inače bi s motorima ušli na pistu.  :laughing7: Dottore odma kroz najveće blato, samo da čim prije dođe na pistu, da osjeti kakav je to osjećaj stajat na njoj  :icon_biggrin:







I pješačili mi po putanji po kojoj se voze krugovi i počelo se dešavati nešto čudno. Ja sam na jednoj šikani pronašao pohrđavili šeraf koji je vjerojatno izletio Perkušiću kad mu je na izlasku iz zavoja zacvikala mašina i odmah sam znao da će se desit nekaj lošega  :icon_scratch: Malo kasnije Dottore je pronašo lajtung od uljne pumpe, sigurno nekome zacvikala mašina jer je bez ulja ostao  ::)





I na kraju smo već postali sumnjivi okolnim domaćinima pa su počeli pripremat puške, a mi počeli pripremat naše pete vjetrom i bez traga smo nestali sa staze, upalili motore i krenuli put nazad. U jednom trenutku mi je sinula jedna prekrasna ideja. Kažem ja dottoreu: "Mogli bi u Mariji Bistrici stat na čevape"  :laughing7:




I tako, mislili smo da je naše prekrasno putovanje završilo, stigli u Zagreb i niotkuda skočio pred mene drot pješice!!  :angry9: :angry9: Mogo sam ili zgazit troje ljudi, ili zgazit njega ili zabit se u rizol. Ipak sam radije stao  :redface:


Nema naljepnice - 300 kuna, vožnja po pješačkoj zoni 300 kuna. 600 kuna ode u državnu blagajnu. Al jebiga. Isplatilo se ić, jer vožnja je bila prejebena!!!  :glasses2:


Do drugog puta, pozdrav ekipa!   :hello:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #1 : 26 Veljača, 2009, 21:04:56 »
e to su pravi bečari  :notworthy: svaka vam čast i btw. ovaj stalker ljepo beči  :laughing7:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #2 : 26 Veljača, 2009, 21:11:45 »
Svaka čast, jako lep izlet i druženje!  :icon_thumright: :icon_thumright:

a stalker samo pun gas... beee bbee beee  :icon_biggrin:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #3 : 26 Veljača, 2009, 21:14:17 »
a pajkan nije vidjeo da dottore nema tablice ;D
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #4 : 26 Veljača, 2009, 21:42:30 »
e to su pravi bečari  :notworthy: svaka vam čast i btw. ovaj stalker ljepo beči  :laughing7:

Malo mu je vuna već izgorila. Nije ni čudo, auspuh je iz 1999. godine i nikad diran  :icon_thumright:

a pajkan nije vidjeo da dottore nema tablice ;D

Dottore je skoro zgazil pajkana koji je mene zaustavljal. Frajer skočio pred mene ko neka budala. A vozio se 35-40 kmh. Mogo sam ga zgazit. Pisat ću žalbu i unutra ću napisat to!  :angry7: Idijot


Vožnja cijelim putem je većinom bila na trećini odnosno polovici gasa. Bilo je par navrata gdje smo ga potegnuli, pa malo gradske vožnje na početku. E, SVAKI j#beni semafor je bilo crveno. Nismo mogli vjerovat više. Niti jedan da bi bilo zeleno  :o :o :o

Al zato su vožnjice po otvorenoj cesti bile odlične. Javit će vam Dottore doživljaje oko 11, sad je na badmintonu  :toothy12:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #5 : 26 Veljača, 2009, 22:27:10 »
a cesto on taj badminton :toothy9:
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #6 : 26 Veljača, 2009, 22:49:44 »
uff, 600 kuna za preživjelog pandura?
ja bi ga rađe pregazio. :laughing11:
ne moraš se bojati, tvoj rox je tvrđi od plavca.

e da, u mojoj starosti sam postao zaboravan,
HVALA ZA SEMERINGE!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #8 : 26 Veljača, 2009, 22:54:24 »
evo i mene....bome je to horvat ljepo prezentirao nema sta....  :laughing7:

Danasnja voznja je bila prejebena s obzirom da je pocetak kad je meni krepavao motor i kraj kad su horvata zaustavili murjaci bio koma.Jedino mi je zao sta je oko staze u marofu bilo jako veliko blato jer inace bi ja kolko sam blesav gurao motor preko livade samo da dodjem na stazu i odvezem par krugova iz zajebancije da malo krepavate od smjeha.....a mozda bi vidjeli i koji pad.......sala mala......nisam bas tolko blesav da opadnem bez opreme da se cijeli spotrgam......a i trebalo bi jos doc i do doma poslije toga......a to bi bio malo veci problem :laughing7:

BTW Sto se tice toga kaj je horvata zaustavila murja to je bilo zbog toga sto me nije htio slusat kad sam mu ljepo reko ak idemo preko glavnog trga koji nam skracuje put jedno 10 minuta da se tamo vozi uvjek pun gas bez obzira na brdo ljudi koji se tak i tak sami micu kad cuju kak se deru nase klamote  :laughing11: a pogotovo zbog takvih nadobudnim murjaka koji su uvjek tamo negdje i koji stalno skacu pred motoriste.Al dobro napisat cemo horvatu jednu lijepu zalbu i nece nista platiti a murjake ko jebe  :icon_tongue:

Sve u svemu bas smo se fino provozali sa gustom......malo smo se i izdivljali da propusemo ventile.....nista strasno...... i bas nam je bilo super

jedino nemogu prezalit kaj nismo bili na stazi.....ali nema veze bit ce jos prilika i to vrlo brzo...... :toothy10:


http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&code=38f0ceadbc40e4432565401fc0fa3993

 :la: :thefinger: :rofl1:
« Zadnja izmjena: 26 Veljača, 2009, 22:57:38 2TDottore »

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #9 : 26 Veljača, 2009, 23:51:50 »
nevjerujem , dottore nema ni tablice ni retrovizora i njemu nista a tebi 600  :toothy3:

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #11 : 26 Veljača, 2009, 23:55:24 »
ma daj horvat skidaj i tablicu i nosac i retrovizore i gas...boli te rac... :toothy10:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #12 : 27 Veljača, 2009, 01:45:41 »
...220 km!!! I još šećer na kraju, sve to sa 7 litara goriva...

Prosjek od 3,18l/100km.  :o

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #13 : 27 Veljača, 2009, 07:48:13 »
ma daj horvat skidaj i tablicu i nosac i retrovizore i gas...boli te rac... :toothy10:

Ako ne uspijem riješit žalbom ovo, sve kaj si naveo ide u provedbu, plus zatamnjeni vizir  :icon_thumright:


Prosjek od 3,18l/100km.  :o

Sad zamisli kolko moraš gasa držat da bi se tolko kilometara vozio. Motori su se čak znali i do 80 razvuć, a na lagano brdo bi čak i na manje od 65 usporili  :icon_biggrin:

Sve u svemu. Jako sam zadovoljan trenutnim setupom i neću ništa dirati  :icon_thumright:


...da se tamo vozi uvjek pun gas bez obzira na brdo ljudi koji se tak i tak sami micu kad cuju kak se deru nase klamote

Deru se samo klamote, a moj po tome onda nije klamota  :thefinger:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #14 : 27 Veljača, 2009, 08:38:10 »
nevjerujem , dottore nema ni tablice ni retrovizora i njemu nista a tebi 600  :toothy3:

i jos nisam imao ni upaljena svjetla a bila je noc.....  :icon_biggrin:

i naravno da meni nista od kazni kad sam se ja vozio tamo pun gas i murjaku je bilo frka izletit pred mene a horvat se vozio turisticki jel nema u sebi ugradjen sustav za izbjegavanje pjesaka pri velikim brzinama  :laughing7:

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #15 : 27 Veljača, 2009, 08:46:06 »
naučite se da su po novom drotovi stalno na trgu, kolko puta ja prolazim lik istrčava ja se okrećem i gas nazad nema stajanje liku koji je pješke!!!

a ovo kaj su sva crvena, to ti je zeleni val.... :toothy9:
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #16 : 27 Veljača, 2009, 09:41:42 »
naučite se da su po novom drotovi stalno na trgu, kolko puta ja prolazim lik istrčava ja se okrećem i gas nazad nema stajanje liku koji je pješke!!!

Ionak mi treba novi vizir, pa ako ne rješim kaznu bez kuna, onda zatamnjeni vizir i tablica dole  :laughing7:


a ovo kaj su sva crvena, to ti je zeleni val.... :toothy9:

 :toothy12: :toothy12:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #17 : 27 Veljača, 2009, 10:17:47 »
Prosjek od 3,18l/100km.  :o

Sad sam mjerio, ipak je malo više od 7 litara. Oko 7,5 litara. Znači 3,4 litre na 100  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #18 : 27 Veljača, 2009, 10:29:29 »
Ionak mi treba novi vizir, pa ako ne rješim kaznu bez kuna, onda zatamnjeni vizir i tablica dole  :laughing7:


 :toothy12: :toothy12:

ma nije poanta u tablici i tome, poanta se ne usrat kad vidiš drota, pa nije bog i neće te spržiti fazorom, ja sam se opekao jednom kad sam bježao, ali i to je bila lekcija koju skupo plaćam tako da sad nestajem dok me ne pregazi ili tako nešt
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: Izlet u Novi Marof
« Odgovori #19 : 27 Veljača, 2009, 10:30:54 »
Sad sam mjerio, ipak je malo više od 7 litara. Oko 7,5 litara. Znači 3,4 litre na 100  :icon_thumright:

molim na dvije decimale, ovo je neprofesionalno i neprecizno :toothy9: :toothy12: :icon_biggrin:
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029