Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Alfa 156 2.4 JTD razbijena  (Posjeta: 8721 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #20 : 30 Siječanj, 2009, 12:11:18 »
180 u stup pa u kucu kome se tu prodaje magla tip bi bio 2m pod zemljom

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #21 : 30 Siječanj, 2009, 19:47:54 »
180kmh je malo pretjerano,ja kad sam se obo ljeto zgruvao s meckom s 90kmh auto je tak izgledal,a meni dobar potres mozga,od tog dana svaki dan mi je vrijedniji od proslog

Offline smedamecka

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Vespa px
  • MojSpuh: sito+
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #22 : 30 Siječanj, 2009, 21:19:34 »
ne mora bit istina sta je kazaljka ostala na 180km/h...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #23 : 31 Siječanj, 2009, 18:16:06 »
nemojte bas biti tako sigurni...moj frend najbolji sa frendom ovim jednim...sa alfom 156 2.0Ts + chipovana i nitro je imala cak i sve...evo sta im se desilo...isli su cestom 200 naletili na saht na cesti i pukne im desna prednja guma,islu si 200 jer je ostalo na satu a i na mini racunaru koji pamti max brzinu i sve ..osto je za cudo citav i na kraju kad su pogledali u trentnu kad je presto radit isli su 200......kako je pukla bacilo ih na ivicnjak a vec su se poceli prevrtat i od ivicnjak udare prevnru se par puta i par metara dalje obore stubo od rasvjete i nastave dalje i  od ordinacije jedne udare u betonski stub ..koji treba 2 covjeka da opasaju rukama ...stub su izvalili skoro, alfa zguvana sa svih strana...njima nista...evo da nije prazna prica link od te vijesti kad se desilo pa pogledajte :::
http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewnewnews.php?id=26386
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #24 : 31 Siječanj, 2009, 18:22:24 »
Sjetio sam se jedne snimke kada je Niko Pulic odnesao drvo, navodno sa 207km/h  :o


Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #25 : 31 Siječanj, 2009, 18:26:39 »
au,gadno izgleda ova alfa. :nono:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #26 : 31 Siječanj, 2009, 21:14:10 »
ne cudi me ovo,s obzirom da talijani imaju losu limariju.ja vjerujem jer sam se nagledao nevjerojatnih stvari...
Daj ne trkeljaj da talijani imaju lošu limariju, sereš gluposti! Stvarno ne znam kad si vidio da Alfa ili Fiat hrđaju, a jebeni Opel ima hrđe po sebi do 2001 godine proizvodnje!! 156ica je jako tvrd auto (šta se tiće limarije), vjeruj mi i ja sam se razbil u jednoj!! Iako ne vjerujem da je ovaj auto sa 180 zaletil u kuću... Al da 156 ima lošu limariju, to je glupost na kvadrat  :nono: :nono: :nono:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #27 : 01 Veljača, 2009, 14:38:01 »
ne cudi me ovo,s obzirom da talijani imaju losu limariju.ja vjerujem jer sam se nagledao nevjerojatnih stvari...
Daj ne trkeljaj da talijani imaju lošu limariju, sereš gluposti! Stvarno ne znam kad si vidio da Alfa ili Fiat hrđaju, a jebeni Opel ima hrđe po sebi do 2001 godine proizvodnje!! 156ica je jako tvrd auto (šta se tiće limarije), vjeruj mi i ja sam se razbil u jednoj!! Iako ne vjerujem da je ovaj auto sa 180 zaletil u kuću... Al da 156 ima lošu limariju, to je glupost na kvadrat  :nono: :nono: :nono:
potpis :) licno imam 156 i imo sam sudar jedan manji davno...extra limarija sve extra :) auto je 2000 godiste a nigdje hrdje niti sta nema...u zadnje 4 godine sma samo promjenio Maf sondu na njemu koja je crka ,i naravno ono sto se mjena remenja,ploccie,ulja....tecnosti sve...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #28 : 01 Veljača, 2009, 14:39:23 »
Sjetio sam se jedne snimke kada je Niko Pulic odnesao drvo, navodno sa 207km/h  :o


jbt drvo se savi koda je od kartona :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #29 : 01 Veljača, 2009, 14:43:24 »
@ Shiltac di se ta nesreca dogodila..?
jer jedna slicna takva nesreca kao sto si i ti opisao se dogila tu blizu mene isto se covjek zabio u kucu..  :icon_scratch:
Frajer pere zube petardama ...

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #30 : 01 Veljača, 2009, 15:18:30 »
@ Shiltac di se ta nesreca dogodila..?
jer jedna slicna takva nesreca kao sto si i ti opisao se dogila tu blizu mene isto se covjek zabio u kucu..  :icon_scratch:

tu blizu mene di ja živim..

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #31 : 01 Veljača, 2009, 16:18:24 »
ne cudi me ovo,s obzirom da talijani imaju losu limariju.ja vjerujem jer sam se nagledao nevjerojatnih stvari...
Daj ne trkeljaj da talijani imaju lošu limariju, sereš gluposti! Stvarno ne znam kad si vidio da Alfa ili Fiat hrđaju, a jebeni Opel ima hrđe po sebi do 2001 godine proizvodnje!! 156ica je jako tvrd auto (šta se tiće limarije), vjeruj mi i ja sam se razbil u jednoj!! Iako ne vjerujem da je ovaj auto sa 180 zaletil u kuću... Al da 156 ima lošu limariju, to je glupost na kvadrat  :nono: :nono: :nono:
potpis :) licno imam 156 i imo sam sudar jedan manji davno...extra limarija sve extra :) auto je 2000 godiste a nigdje hrdje niti sta nema...u zadnje 4 godine sma samo promjenio Maf sondu na njemu koja je crka ,i naravno ono sto se mjena remenja,ploccie,ulja....tecnosti sve...
A normalno!! Inače T.S. mašinama je taj maf (debimetar-regulator protoka zraka) mana, al sve drugo je OK!! I onda dođe neko tko je Alfu vidio samo nacrtanu i veli, a limarija im je u kur*u!!
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #32 : 02 Veljača, 2009, 12:31:19 »

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #33 : 02 Veljača, 2009, 16:59:17 »

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #34 : 14 Veljača, 2009, 10:19:30 »
shiltac pun mi te k**ra*... majke mi.
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #35 : 14 Veljača, 2009, 16:45:48 »
shiltac pun mi te k**ra*... majke mi.


hvala! i meni tebe!

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #36 : 14 Veljača, 2009, 16:50:10 »
MULCI.
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #37 : 14 Veljača, 2009, 17:58:08 »
hvala! i meni tebe!

ajde balo obrazlozi zasto??


idi kuci sisaj sisu ili se prihvati ucenja ili idi radi samo nemoj vise srat po forumu neka sranja i prenosit i izmisljat kojekakve price.

prvo si me nazivciro sa svojim (tatinim) bmw-om kojeg vjerovatno i ne smijes vozit, da ima m paket, jedino sto ima je m znacka koju mogu ja na bicikli nalijepit.

sad brijes tu o nekim nadzvucnim brzinama i prezivjelim vozacima, i alfama sa celicnim mudima koji i na 180 ostaju citave u direktnom sudaru sa stupom, kucom.
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #38 : 14 Veljača, 2009, 18:30:49 »
ajde balo obrazlozi zasto??


idi kuci sisaj sisu ili se prihvati ucenja ili idi radi samo nemoj vise srat po forumu neka sranja i prenosit i izmisljat kojekakve price.

prvo si me nazivciro sa svojim (tatinim) bmw-om kojeg vjerovatno i ne smijes vozit, da ima m paket, jedino sto ima je m znacka koju mogu ja na bicikli nalijepit.

sad brijes tu o nekim nadzvucnim brzinama i prezivjelim vozacima, i alfama sa celicnim mudima koji i na 180 ostaju citave u direktnom sudaru sa stupom, kucom.

takvih mulci kao što si ti mi je pun k**ra*! tak da znaš! kaj te boli k**ra* za bmw od mog starog? I za mene? to sa alfom je istina! ti ili vjeruj ili ne!! I ODJEBI MI LAGANO AMERIČKI!!!!!

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #39 : 14 Veljača, 2009, 18:40:51 »
get a life. kad nadjes zivot nece ti biti dosadno i neces srat po forumu.

eod
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake: