Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Alfa 156 2.4 JTD razbijena  (Posjeta: 8719 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #40 : 16 Veljača, 2009, 15:37:23 »
balavac pricaj price tati doma ne po netu

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #41 : 16 Veljača, 2009, 17:44:40 »
dajte lockot na ovo jer mi se neda prepirat sa kretenima!!!

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Alfa 156 2.4 JTD razbijena
« Odgovori #42 : 18 Veljača, 2009, 13:10:17 »
To je jedan od razloga sto nevolim da "djeca" 18-21 godine; voze jake automobile. Svi smo mi bili u tim godinama gdje te pere adrenalin, gdje ne razmisljas o posljedicama, gdje mislis da si odlican vozac i da tebi nemoze nista biti ali opet ponavljam, neki to prodju bezbolno a neki ne, neki zauvijek ostanu u tim godinama (nazalost) dok neki tu zavrsavaju svoj zivotni put.

Jak automobil u rukama neiskusnog i nesvjesnog vozaca (90 posto mladici u gore spomenutim godinama) je ubojito oruzje.
Nazalost, to ne shvacaju mladici tih godina i vecina roditelja koja svojoj djeci zele pruziti ono sto sami nisu imali, a to je pogresno.
Naravno, divljaju i u daleko slabijim automobilima ali je statisticki dokazano da ovi sa slabijim automobilima prije sazrijevaju.

Govorim kao da imam 50 godina i 50 000 000 km iza sebe :)

Shvatite me kao osobu koja je prosla sve to i imala bliskih susreta sa mogucim katastrofalnim posljedicama, neke sam uzrokovao sam a vecinu sam se nasao zbog drugih, hvala Bogu sve sam izbjegao bez posljedica...
Covjek se poslije zapita sto mu je to trebalo, zasto sam to napravio, ali tada je kasno.


 
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!