Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: punto gt  (Posjeta: 37327 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: punto gt
« Odgovori #100 : 20 Siječanj, 2009, 20:06:33 »
ja opcenito nemam problema sa tim da mrzim neke aute, ali mislim na to sto nude uz koju cijenu i odrzavanja, i zbog toga ne volim dosta marki jer ili su preskupi, ili nevaljaju za nista, ali treba obratiti pozornost da se talijani konstantno gaze,imao sam fiata i znam da je to stalno pri crvenom bilo, ali nikada sa njim problema nisam imao, samo servis redoviti..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: punto gt
« Odgovori #101 : 20 Siječanj, 2009, 22:32:34 »
tako je svabo,svabo i samo svabo........kad budes imo boljeg njemca onda dojdi napisat koji post nemoj se smatrat uvredjenjim ali punto je skula naspram njemca!

a naspram kojeg to nemca??
naspram svakog :icon_tongue: e i dobro kazes o ukusima se neraspravlja ali kvaliteta je jedno a ukus drugo i ovdje se raspravlja o puntu a neki su zapoceli protiv "njemca"..........>wtf?
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: punto gt
« Odgovori #102 : 21 Siječanj, 2009, 08:03:38 »
a jme meni ovaj gore spominje passata semafora kolko sam skužio koji je 10 god mlađi od punta i vrijedi 10 eura više...samo kaj je,pola tu vaših švaba i mojih se može sakrit pred puntom turbakom

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: punto gt
« Odgovori #103 : 22 Siječanj, 2009, 18:11:28 »
a jme meni ovaj gore spominje passata semafora kolko sam skužio koji je 10 god mlađi od punta i vrijedi 10 eura više...samo kaj je,pola tu vaših švaba i mojih se može sakrit pred puntom turbakom

 :notworthy: :notworthy: napokon jedan pametan odg.

A ti ivan postedi takvih kometara utucina si na te svabe i bok a kada te talijan podere onda kenjate svi vi takvi SUTI

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: punto gt
« Odgovori #104 : 22 Siječanj, 2009, 22:32:01 »
a jme meni ovaj gore spominje passata semafora kolko sam skužio koji je 10 god mlađi od punta i vrijedi 10 eura više...samo kaj je,pola tu vaših švaba i mojih se može sakrit pred puntom turbakom

 :notworthy: :notworthy: napokon jedan pametan odg.

A ti ivan postedi takvih kometara utucina si na te svabe i bok a kada te talijan podere onda kenjate svi vi takvi SUTI
slobodno dojdi sa talijanom,tata je spreman :frajer:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: punto gt
« Odgovori #105 : 22 Siječanj, 2009, 22:40:40 »
i daj molimte stavi kolko godina imas u profilu jel neznam dal razgovaram sa deckicem od 15g koji vozi skuter pola godine i pametuje o autima a vozis se sa tatom u autu i sjedis na zadnjem sicu ili razgovaram sa nekim starijim gospodinom lijepo je znat jel trebo bi te persirat ako si dosta stariji :icon_thumright:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: punto gt
« Odgovori #106 : 22 Siječanj, 2009, 23:04:18 »
dečki još uvjek se borite sa puntom,golfom,hondom... kako vam nije dosadilo...nemojte da ja uzmem od frenda jednu zvijer od auta( stojadin) kojemu sav pod trul,vozi ga skoro kao kremenko,trese se kao da će se razletit svake sekunde,škripi čuješ ga na kilometre, sve vas operem sa njim,a vi gutate dim iza mene...
 :laughing9: :laughing9:

Offline AdrO

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: po prednjem SRku...
Odg: punto gt
« Odgovori #107 : 23 Siječanj, 2009, 00:03:08 »
a jme meni ovaj gore spominje passata semafora kolko sam skužio koji je 10 god mlađi od punta i vrijedi 10 eura više...samo kaj je,pola tu vaših švaba i mojih se može sakrit pred puntom turbakom

 :notworthy: :notworthy: napokon jedan pametan odg.

A ti ivan postedi takvih kometara utucina si na te svabe i bok a kada te talijan podere onda kenjate svi vi takvi SUTI
slobodno dojdi sa talijanom,tata je spreman :frajer:

a šta to tata ima u garage???

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: punto gt
« Odgovori #108 : 23 Siječanj, 2009, 00:50:23 »
ma da...fijati su nekvalitetna smeća koja se kvare...ti bižiš od takvih škovaca...ti samo kvalitetne stvari voziš...zato si i kupia kineski skuter :toothy12:
sve je to isti ku*ac...svi će lipo vozit i radit ako se vodi briga o njima, naravno da će ti na starom autu 10-15 godina otić neka sitnica, nema auta koje se ne kvari...
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: punto gt
« Odgovori #109 : 23 Siječanj, 2009, 01:13:16 »
zemlja proizvodnje:Austija al nije bitno vidim da si dobro upucen!
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: punto gt
« Odgovori #110 : 23 Siječanj, 2009, 01:20:05 »
zemlja proizvodnje:Austija al nije bitno vidim da si dobro upucen!
KTM X-bow  :o :o :o :o :o ,ne ozbiljno koji ima da je iz austrije
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: punto gt
« Odgovori #111 : 23 Siječanj, 2009, 01:25:12 »
zemlja proizvodnje:Austija al nije bitno vidim da si dobro upucen!

svejedno je isti k**ra* ko i kinez...i za kineza ima više djelova nego za tog generica :laughing7:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: punto gt
« Odgovori #112 : 23 Siječanj, 2009, 01:44:20 »
zemlja proizvodnje:Austija al nije bitno vidim da si dobro upucen!

svejedno je isti k**ra* ko i kinez...i za kineza ima više djelova nego za tog generica :laughing7:

a cuj ima 9600km i jos se nije pokvario ma ja sam zadovoljan cemu sluzi dobar je :happy3:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: punto gt
« Odgovori #113 : 23 Siječanj, 2009, 08:55:41 »
pa kaj se vi svađate bezveze..punto turbag ovo ono,a taj auto košta 3000 ojra,a vaše švabe 15 000 ojra,to je isto?? taj turbag za te novce jako puni vrijedi...

imam golfa,i sad bi kao trebal pljuvat po turbaku,taj auto je stroj kao i renault 5 gt turbo,puntići su takvi jer su več promjenili puno vlasnika,vozi ih mlada ekipa,stalno ih goni,ne održavaju se jer su mladi budale,štedi se...imaju svi sigurno po 150 000 km praktički bez održavanja,pa taj auto treba stalno održavat....

a ovo čuo sam od ovoga onoga ili mehaničara,toga se suzdržite malo...

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: punto gt
« Odgovori #114 : 23 Siječanj, 2009, 13:34:28 »
pa kaj se vi svađate bezveze..punto turbag ovo ono,a taj auto košta 3000 ojra,a vaše švabe 15 000 ojra,to je isto?? taj turbag za te novce jako puni vrijedi...

imam golfa,i sad bi kao trebal pljuvat po turbaku,taj auto je stroj kao i renault 5 gt turbo,puntići su takvi jer su več promjenili puno vlasnika,vozi ih mlada ekipa,stalno ih goni,ne održavaju se jer su mladi budale,štedi se...imaju svi sigurno po 150 000 km praktički bez održavanja,pa taj auto treba stalno održavat....

a ovo čuo sam od ovoga onoga ili mehaničara,toga se suzdržite malo...
hehe,a drustvo mi se odi smije kad im kazem da bi volio imat renaulta 5 gt turbo.brzi od polovice *ebackih auta danas......bas se prodaje jedan odi u super stanje.masina nanovo sredjivana u francuskoj.sve tvornicko.i jos registriran za samo 13000 kn...........

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: punto gt
« Odgovori #115 : 23 Siječanj, 2009, 18:42:50 »
ma masserati ghibli  2.0 v6 biturbo 345ks jede sve te vaše prdilice za doručak ko se nije vozio u tom autu nezna šta je sportski auto!ljudi BEZ UVREDE :headbang:

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: punto gt
« Odgovori #116 : 23 Siječanj, 2009, 19:43:27 »
vozil sam se ja u m5 pa kaj mi to vrijedi

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: punto gt
« Odgovori #117 : 23 Siječanj, 2009, 20:10:09 »
ljudi tema je punto gt a ne usporedba s biturbo sestacima i bemburama,mjesate babe i zabe  :laughing6:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: punto gt
« Odgovori #118 : 24 Siječanj, 2009, 18:16:24 »
punto sto ga znam odi 1.4 gt turbo ima blizu 200 konja.turbo s lancie delte.ljudi,cipirana starija m3 ga ne moze stic,nisam vjerovao svojim ocima.auto doslovno ispaljuje,bog te pita na koliko se to vrti.znam da je turbo otvarao s nule i da je imao kamionsko velik intercooler...

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: punto gt
« Odgovori #119 : 24 Siječanj, 2009, 18:18:54 »
jel m3 mozda 64 godiste:::::::::> :icon_biggrin:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD