Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: tuning 4t skutera  (Posjeta: 3343 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
tuning 4t skutera
« : 05 Siječanj, 2007, 14:59:33 »
idemo dalje kaj sve trbam da pojačam b&w125 da bolje ide napravite temu
Piaggio X9 250  Black Box

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: tuning 4t skutera
« Odgovori #1 : 05 Siječanj, 2007, 15:18:07 »
a da odma lupis kit i miran si...
aki ima tako nesto, jer sve ove druge mogucnosti nisu efikasne.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: tuning 4t skutera
« Odgovori #2 : 05 Siječanj, 2007, 16:07:15 »
pa čuj ja sam stavio temu a vi razradite najefikasniji tretman za pojačanje snage i ostaloga tuninga,svjetlo,dizajn,boje,kuferi,bisage da zgleda ko goldwing od honde.
« Zadnja izmjena: 08 Siječanj, 2007, 07:52:39 mrcina »
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: tuning 4t skutera
« Odgovori #3 : 06 Siječanj, 2007, 00:52:07 »
pa čuj ja sam stavio temu a vi razradite najefikasniji tretman za pojačanje snage i ostaloga tuninga,svjetlo,dizajn,boje,kuferi,sajdbegovi da zgleda ko goldwing od honde.

Aj, probat ću ti pomoć koliko mogu...
Šta se snage tiče, bojim se da ti je jedino isplativo rješenje prodat toga, i kupit jačeg od recimo 250 kubika...
Šta se svjetla tiče, znan da možeš ubacit Xenon žarulju, ali je skupo i mislin da se ne isplati... Od ostalih svitala, možeš nabacit tonu ledica na razna mista, ali ja nisan baš za takve projekte, to će ti neko drugi bolje pomoć...
E, sad, za vjetrobran i kufere, tu ti mogu preporučit, i to Givi, naravno...
Imaš veliki vjetrobran za tvog B&W 125, koji od njega napravi super tourera... Moj veliki vjetrobran ludilo pomaže protiv hladnoće i lagane kišice...
http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_accessori.asp?CO_ID=229
Sad, to je veliki vjetrobran, i nije za lito, ali s njim dobijaš odlične nosače koje ne moraš nikako skidat, nego možeš napravit ka i ja, dat po mjerama izrezat i zakrivit mali vjetrobran koji ćeš stavit na iste nosače, samo mali koji ti ne pokriva ruke, nema kompleksnih krivina i nije visok toliko da moraš gledat kroz njega, nego gledaš preko... Zbog svega toga, plexi ne mora bit debel ni previše kvalitetan ka šta mora bit veliki kroz koji gledaš (a Givi je kvalitetan), nema veze ako se zamuti ili izgrebe, ionako si ga napravija tako da gledaš uvik priko njega, pa neće doć ni skupo... Služi ti da ti vitar ne tuče u prsa nego u kacigu, da skut izgleda lipše, i da ne moraš skidat-stavljat nosače svako lito, samo minjat vjetrobran...
Šta se kufera tiče, imaš nosač za 1 kufer za tvoj skut...
http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_accessori.asp?CO_ID=764
Na njega mmožeš stavit sve kufere iz monolock (skuter) i monokey (moto) serija, ali bi ti preporučija monolock skuter seriju jer dolazi sa podložnom pločom, dok bi je za monokey seriju triba kupit posebno... Ovaj je najveći iz monolock serije, 47 litara, i preporučija bi ti da ga odma naručiš sa ugrađenim štop svitlom, dobro dođe kod vidljivosti, pogotovo u sunčani dan... Ja san svome naknadno ugradija Givi kit štop svitlo, ludilo je, i nije problem kad se stavlja-skida kufer, ali bi bilo bolje da san ga kupija odma ugrađenog, manje zajebancije... Možeš uzet još i naslon za suvozača...
http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_accessori.asp?CO_ID=922
...EDIT...
Sa svim tim gore, i bez suvozača, moga bi imat na sebi još i manji ruksak, i ić na duža putovanja komotno i sa puno stvari, a za po gradu samo sa top kuferom, bez bočnih, ima bi masu mista za bilo šta, a nebi ti smetalo, čak bi po gradu bilo udobnije za suvozača jer bi ima naslon...
Eto, to bi sve ja uzeja, kad bi ima tu mašinicu ka ti...
U biti, i jesan sve uzeja osim bočnih, a njih na moga je problem stavit, ako ih uspijen skužit kako montirat, uzet ću i njih...
 :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 09 Siječanj, 2007, 12:33:51 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: tuning 4t skutera
« Odgovori #4 : 07 Siječanj, 2007, 22:15:25 »
http://scooter-center.com/catalog/default.php?cPath=7_68_378              <-evo tu si pogledaj šta ima od tuninga ili stylinga za tog tvog kymca!

a jedino šta bi se možda isplatilo stavit je multivar i tvrđi federi kvačila i bit ćeš sretan! motor će ti se preporodit! budeš vidio!

na malossievoj stranici nema ništa od dijelova za tog kymca!
inače ti to nije motor za neki ''tuning'', nema za njega dijelova ko za gileru na svakom ćašku! staviš multivar, makneš retrovizore,otpiliš nosač tablice i 10 puta ljepši skuter!
..::4T Powaa::..

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: tuning 4t skutera
« Odgovori #5 : 09 Siječanj, 2007, 12:55:52 »
Ovo ide umisto texta koji je bija u mom gornjem postu na mistu ...EDIT...

Dakle, kontaktom sa GIVI-jem, sazna san da se na skutere većinom (osim u nekim rijetkim slučajevima kad se univerzalni Wingrack fitting kit nekako uspije upasat) ne mogu stavljat bočni kuferi...

Ali, zato su mi preporučili bočne polutvrde torbe za skutere (naravno, prije kupovine isplati se vidit dali pašu)...

http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_accessori.asp?CO_ID=56

Još možeš uzet i ovu mekanu univerzalnu torbu za skutere koja ide na podnicu...

http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_accessori.asp?CO_ID=132

I ako nemaš suvozača, ovu mekanu torbu koja ide na suvozačev sic...

http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_accessori.asp?CO_ID=58

Iako, ove dvi mekane ne moraš kupovat Givi, možeš uzet bilo koje 2 torbe pogodnih gabarita sa mistima za zakačit elastične držače prtljage...

I još dobar ruksak (ako nemaš suvozača) i možeš ponit mali miljun stvari na putovanje...

Preostaje ti još samo izabrat destinaciju i krenit...

 :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7: