Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ode nam Južina u povijest :(  (Posjeta: 13172 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #20 : 15 Studeni, 2008, 15:33:11 »
najjace mi ja kad ga izbacujem iz rikverca, pa samo opalis samar menjacu hahahaahhahaha
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #21 : 15 Studeni, 2008, 15:43:20 »
frend i ja smo na juzinu stavljali lonac od neke yamahe koji je izgledao ko novi akrapovic hexagonal...na sredinu auta...ali razocarali smo se kako se slabo cuo pa nis od toga

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #22 : 16 Studeni, 2008, 23:08:32 »
...vidio yugica koji ima top akrapovica dole..prisvasan na granu od yuga...auto grmi...hah  :laughing7: :laughing7:
Frajer pere zube petardama ...

Offline matheus

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Yamaha X City 250
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #23 : 19 Studeni, 2008, 22:28:10 »
yugic je zakon... tko nije na yugu ucio vozit nije naucio vozit  :laughing6: :laughing9: :laughing7:

najdraze mi je bilo ubacis ga u prvu, krenes, a on fino izbaci iz brzine  :drunken_smilie:
zakon auto za svakog pocetnika, a moze i podnijet svasta  :notworthy: :notworthy:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #24 : 19 Studeni, 2008, 22:34:43 »
ja sam ga imao sa 16 god i j#bo sam mu majku dva dana i onda sam izbio getribu kad sam uletio u kanal sa jednom stranom auta tako da je sredina auta lupila u asvalt i izbilo mi getribu i karter probilo... al auto je strava... ima u rijeci decko koji ima u njemu 2.0 turbo preko 200ks i ima na njemu bokove ko lancia delta integrale... pogledajte malo po netu marinero integrale...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #25 : 27 Prosinac, 2008, 10:52:00 »
taj auto (uz fico) je isti ko i tomos...svi su ga vozili osim mene...dobro tomos sam vozio, al ne kao prvi motor...

Nikad ne bi imao ni yuga ni tomosa...nikad nisam i nikad necu...meni je to smece od auta...

ma j#bo majku svoju i onaj tko ga napravi, mene moj zaj#bo danas i vise nikad, u djulu cu ga otisnit, crko dabogda i on i onaj tko ga izumi!!!!


Dečki vidi se da ste nezreli i nemate pojma. U vrijeme kad ste se vi tek narodili naš narod je živio na tom autu i bil je simbol države! Ko god ima nekaj protiv Yuga nema pojma jer nije živio u vrijeme kad su se jugići vozili.

Lako je danas pljuvat po tom autu kad je 15 godina star. Ja sam se u tom autu navozio za cijeli život kad sam bil mali. I danas kad se kod frenda sednem u 45-icu, osjetim onaj neki gušt  :drunken_smilie:

I moram reć da ga nikad nebi vozio da mi taj isti frend nije reko da mu se nekud žuri a da nezna vozit brzo, al fakat nam se žurilo, i prvi put sam vozio taj auto. Bilo prije godinu i pol negdi. Auto je za svoju snagu fakat dobar, jedino kaj troši ko da mu rezervar ima rupu  :icon_biggrin: I pričaš o nekom ovjesu ili ne znam čemu. Pa taj auto je za te novce kolko je koštal u to vrijeme bil i više nego dobar. A glupi englezi se šminkaju sa njihovim aston martinima, jaguarima jer neznaju cijenit nekaj kaj je jeftino. A isto tak se onaj frajer sprdava po volvu 340 a razbije sve njihove martine i leoparde na frontalnom sudaru  :toothy12:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #26 : 27 Prosinac, 2008, 11:07:55 »
@dhorvat2

ne brini, deda je promijenio par yuga, cak je i stara imala stojadina i yuga...

osim ako se ne kupuje da traje 2 dana i da se izivljavas na njemu...auto je sranje...od prednjeg branika do zadnjeg...znam da se to prije masovno vozilo ko i fico...al to su bila ta vremena kad se nije moglo imat bolje...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #27 : 27 Prosinac, 2008, 11:16:19 »
Gle, da danas kupujem auto sigurno nebi kupil jugića. Ali samo velim kaj je taj auto bil i zato ne zaslužuje da se pljuje po njemu. Barem ne od nas. Neki razmađeni englezi to moreju, ali nije lijepo od nas koji smo rođeni na tom autu.

Slično ko da pljuješ po roditeljima koji su te odgojili. Odnosno, neodgojili  :icon_thumright:

Kod nas ih ima koji još uvijek voze jugiće i nemaju nikakvih problema (osim onih default-nih  :laughing9:) a najgore mi je kad se neko tak sprdava nad njim. Lako je kad tata i mama imaju para pa kupe mercedesa. Onda bi mogli reć da je Honda sranje. A slažem se da preko 90% ekipe to nebi reklo  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #28 : 27 Prosinac, 2008, 18:45:56 »
nije mi namjera se svadjat...ali puno filozofiras za neko sranje od auta...da mi j eto jedina opcija, radje bi pjeske hodao...nikad ne bi yuga vozio ni da mi ga netko pokloni...

hvala bogu pa sam bio mali pa sam se jedva vozio u tome...ali to nije pljuvanje, to je cinjenica da je sranje...bilo je i onda boljih auta, ali kao sto sam rekao svi su vozili isto (kao i fica)

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #29 : 27 Prosinac, 2008, 20:13:36 »
Govori ti sta oces, ali yugo je bio pojam od auta, u ONO vrijeme, i uopce nije bio los, naspram nekih, traby, i ta ekipa, i jos ces ga dugo vidit, da se vozi nasim cestama, koliko god los bio!, a da ne pricam koliko ima u egiptu, zastava starih, i koje rade, ko i prvog dana, prvenstveno, jer nema kise, ali jebiga oni rade i voze!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #30 : 28 Prosinac, 2008, 04:25:34 »
nije mi namjera se svadjat...ali puno filozofiras za neko sranje od auta...da mi j eto jedina opcija, radje bi pjeske hodao...nikad ne bi yuga vozio ni da mi ga netko pokloni...

hvala bogu pa sam bio mali pa sam se jedva vozio u tome...ali to nije pljuvanje, to je cinjenica da je sranje...bilo je i onda boljih auta, ali kao sto sam rekao svi su vozili isto (kao i fica)

Meni su rekli da vozim sranje od skutera i da to ne bu dugo išlo tak kak se ja vozim pa sam napravil kilometara koje dosta ljudi može sanjat na skuteru.

Moj susjed je imal juga 15 punih godina i nikad nije imal problema ali nikakvih. Pod zadnje prije nego kaj ga je prodal, nije htel u drugu brzinu ubacit. Ali ja sam ga uspio sa međugasom šaltat ali sa hrukanjem. Sinkroni valjda u bananu već otišli. A yugo ima sigurno prek 250 hiljada. Pa ti reci da je sranje. Uzmi si novu 407-icu HDI 1.6, 110 ks pa probaj napravit tolko bez generalke.

Tolko o sranjima. Znači po tvome je i 407 sranje?
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #31 : 28 Prosinac, 2008, 11:44:40 »
zasto je yugo bio predmet sprdnje svugdje osim u Jugoslaviji? zasto ga sad svi ne voze?

407-ica nije sranje, ali mozda ta 1,6 masina je...

ne kazem da yugo ne moze tako puno km prec, niti da tomos ne moze stalno vozit bez kvara...ali opet vidim 90% ljudi koji srafaju po tomosima, a voze se 10 min...tako i sa yugicima...

za mene je to smece od auta...za mene, ne znaci i za tebe i za druge...isto kao sto ja obozavam amere, a drugima je sranje...to je to, nitko nece misljenje promijenit

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #32 : 28 Prosinac, 2008, 14:50:51 »
evo mog misljenja, ljudi sarafaju po tomosima jer zele izvuci vise iz njih, isto tako je mozda i sa jugom, a ljudi ga ne voze jer ga je davno pregazilo vrijeme, vozio sam ga i nemogu recii da je los, ali to je zato jer sam gledao na vrijeme kada se on najvise prodavao, a to je bilo u 90 ima a ne danas, jer ima preslab motor, kocnice i jos masu mana, ali ako tako gledamo puno bih auta ja mogao nabrojati jer pratim auto-moto svijet otkada znam citati i imam 2 ormara puna novina, a citam sa netaa vise nego iz tiskovina...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #33 : 28 Prosinac, 2008, 15:05:18 »
zasto je yugo bio predmet sprdnje svugdje osim u Jugoslaviji? zasto ga sad svi ne voze?

407-ica nije sranje, ali mozda ta 1,6 masina je...

ne kazem da yugo ne moze tako puno km prec, niti da tomos ne moze stalno vozit bez kvara...ali opet vidim 90% ljudi koji srafaju po tomosima, a voze se 10 min...tako i sa yugicima...

za mene je to smece od auta...za mene, ne znaci i za tebe i za druge...isto kao sto ja obozavam amere, a drugima je sranje...to je to, nitko nece misljenje promijenit

Zapitaj se prije, koliko je on kostao vani, i onda komentiraj njegove mane, pa koliko love, toliko muzike, tako da onaj ko ga je kupovao, odmah je znao, da za te pare, ne moze ocekivat ko zna sta!
Tomos, prvo bi se ja zapitao, koliko strucni ljudi, sarafe po njima, jer imao sam 2 apeeenca, i znam sta je tomos, samo pljujes bez razloga, mrzis yugoslaviu, ne kuzim?

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #34 : 28 Prosinac, 2008, 15:15:12 »
ma tomos su nepoderivi motori, to ide i na vodu sa malo benge (provjereno) tomos je legenda
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #35 : 28 Prosinac, 2008, 16:31:36 »
ne kazem da yugo ne moze tako puno km prec, niti da tomos ne moze stalno vozit bez kvara...ali opet vidim 90% ljudi koji srafaju po tomosima, a voze se 10 min...tako i sa yugicima...

bilo sta, jednom mora da se pokvari!! Ja imam tomos automatic iz 91, i dalje ide kao i kad je izasao iz fabrike, a vozio sam ga, gde nisam, nista dirano i sta ti ja znam, toci, pali, vozi i nema problema
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #36 : 28 Prosinac, 2008, 17:20:36 »
ma tomos su nepoderivi motori, to ide i na vodu sa malo benge (provjereno) tomos je legenda

Bogami jest, taj ide i sa xx riseva i sljepljenim karikama  :frajer:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #37 : 28 Prosinac, 2008, 17:31:49 »
zasto je yugo bio predmet sprdnje svugdje osim u Jugoslaviji? zasto ga sad svi ne voze?

407-ica nije sranje, ali mozda ta 1,6 masina je...

ne kazem da yugo ne moze tako puno km prec, niti da tomos ne moze stalno vozit bez kvara...ali opet vidim 90% ljudi koji srafaju po tomosima, a voze se 10 min...tako i sa yugicima...

za mene je to smece od auta...za mene, ne znaci i za tebe i za druge...isto kao sto ja obozavam amere, a drugima je sranje...to je to, nitko nece misljenje promijenit

Zapitaj se prije, koliko je on kostao vani, i onda komentiraj njegove mane, pa koliko love, toliko muzike, tako da onaj ko ga je kupovao, odmah je znao, da za te pare, ne moze ocekivat ko zna sta!
Tomos, prvo bi se ja zapitao, koliko strucni ljudi, sarafe po njima, jer imao sam 2 apeeenca, i znam sta je tomos, samo pljujes bez razloga, mrzis yugoslaviu, ne kuzim?

svi moji frendovi...a imali su i tomose i yugice...stalno su sarafali po njima...jer nisu isli...ne mrzim jugoslaviju jer nisam ni zivio kad je postojala...

auto je za mene smece kao i tomos...i tu cu zavrsit raspravu...jer svatko ima misljenje o necemu pa tako i ja o ovome...

btw...tomos ide i na naftu...provjereno  ;D

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #38 : 28 Prosinac, 2008, 22:49:56 »
ma tomos su nepoderivi motori, to ide i na vodu sa malo benge (provjereno) tomos je legenda

Bogami jest, taj ide i sa xx riseva i sljepljenim karikama  :frajer:

ide i na rakiju i nitro razrjeđivač! provjereno!

Offline malaguti f12

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 647
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: samobor
  • Moj Skuter: ponositi vlasnik aerox-a
  • MojSpuh: hmm.......
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #39 : 29 Prosinac, 2008, 13:11:33 »
svi moji frendovi...a imali su i tomose i yugice...stalno su sarafali po njima...jer nisu isli...ne mrzim jugoslaviju jer nisam ni zivio kad je postojala...

auto je za mene smece kao i tomos...i tu cu zavrsit raspravu...jer svatko ima misljenje o necemu pa tako i ja o ovome...

btw...tomos ide i na naftu...provjereno  ;D

Kak onda uopće možeš raspravljat ako nisi živio u vrijeme kad su se vozili jugići. Eto primjer ko da veliš da je mercedes 123 linija smeće. Pa je. Ali danas! U vrijeme kad je izašo, to je bila pojava na planeti!

A tomose svi imaju i svi šerafe po njima pa i oni nestručni. I zato nejdu. Potpis na slow-ovu tvrdnju, ujak od dhorvata ima starog tomosa iz 80-te i nakon 10 godina stajanja kurblal je nekih pola sata, karike zapečene, gorivo prestarelo odavno ali motor je upalio! Pa si ti misli kaj hoćeš. Al ne pljuj po nečemu o čem nemaš pojma!