Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kveščn  (Posjeta: 7487 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kveščn
« Odgovori #20 : 01 Studeni, 2008, 16:01:25 »
Lageri i semerinzi idu za mina masine -6204-c3[c4],semering veci 20-42-7[8] i manji 20-30-6[7] :icon_thumright:
znaci uzet cu skf c3 lezaje ove 6204-c3(jel pasu na keeway),i koje semeringe(corteco) i koja dimenzija ova prva ili druga...

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: kveščn
« Odgovori #21 : 01 Studeni, 2008, 16:31:57 »
Lageri i semerinzi idu za mina masine -6204-c3[c4],semering veci 20-42-7[8] i manji 20-30-6[7] :icon_thumright:
znaci uzet cu skf c3 lezaje ove 6204-c3(jel pasu na keeway),i koje semeringe(corteco) i koja dimenzija ova prva ili druga...
Oba semeringa ti trebaju -samo su im dim. razlicite[levi ,desni] :icon_thumright:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kveščn
« Odgovori #22 : 01 Studeni, 2008, 16:39:52 »
aha...da znam da trebaju 2...znaci te semeringe i lezaje...ovi lezajevi pasu na keeway... ???

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: kveščn
« Odgovori #23 : 01 Studeni, 2008, 16:53:56 »

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: kveščn
« Odgovori #24 : 01 Studeni, 2008, 17:48:42 »
Aj da se i ja malo nadovezem na temu,kad se sve to mijenja moraju se stavljati novi dihtunzi,e sad dal se kupuju gotovi dihtunzi ili materijal pa ih sam kidas kako ti treba,i kako se zove taj materijal i koje su cijene...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: kveščn
« Odgovori #25 : 01 Studeni, 2008, 20:27:21 »
kayo ležajevi su najbolji,450kn 2 kom al ih je teško naći.

jbt.di si ti kupio te lagere da mi je znat koji tolko kostaju.u lager commercu imas i skf i koyo i fag pa mozes birat koje oces a svi kostaju podjednako.Kakvi su ti tvoji koyo za 225kn komad. :icon_scratch: To mora da si se zaj#bo ili su te opako prevarili. :laughing11:
« Zadnja izmjena: 01 Studeni, 2008, 20:29:00 2TDottore »

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: kveščn
« Odgovori #26 : 01 Studeni, 2008, 20:28:50 »
kayo ležajevi su najbolji,450kn 2 kom al ih je teško naći.

jbt.di si ti kupio te lagere da mi je znat koji tolko kostaju.u lager commercu imas i skf i koyo i fag pa mozes birat koje oces a svi kostaju podjednako.Kakvi su ti tvoji koyo za 225kn komad. :icon_scratch:

Ovo je fkt previse, a mozda su gold edition  :dontknow:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: kveščn
« Odgovori #27 : 01 Studeni, 2008, 20:30:01 »
kayo ležajevi su najbolji,450kn 2 kom al ih je teško naći.

jbt.di si ti kupio te lagere da mi je znat koji tolko kostaju.u lager commercu imas i skf i koyo i fag pa mozes birat koje oces a svi kostaju podjednako.Kakvi su ti tvoji koyo za 225kn komad. :icon_scratch:

Ovo je fkt previse, a mozda su gold edition  :dontknow:

ili od titana mozda  ;D  al opet ne vrijede tolko.ma sigurno se zaj#bo ili su njega zajebali.Treceg nema. :laughing7:

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: kveščn
« Odgovori #28 : 01 Studeni, 2008, 21:15:18 »
kayo ležajevi su najbolji,450kn 2 kom al ih je teško naći.

jbt.di si ti kupio te lagere da mi je znat koji tolko kostaju.u lager commercu imas i skf i koyo i fag pa mozes birat koje oces a svi kostaju podjednako.Kakvi su ti tvoji koyo za 225kn komad. :icon_scratch:

Ovo je fkt previse, a mozda su gold edition  :dontknow:

ili od titana mozda  ;D  al opet ne vrijede tolko.ma sigurno se zaj#bo ili su njega zajebali.Treceg nema. :laughing7:

e bokte, nokia od titana 8000kn... skup je titan   :laughing6:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kveščn
« Odgovori #29 : 02 Studeni, 2008, 11:06:21 »
kolko je novi klip od piaggia kaj mi treba i jel dolazi sa karikama,...kolko dojdu karike...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kveščn
« Odgovori #30 : 02 Studeni, 2008, 16:38:18 »
kolko je novi klip od piaggia kaj mi treba i jel dolazi sa karikama,...kolko dojdu karike...
kolke velicine treba bit klip kad je cilindar izbrusen an 1 specijalu...i kolko dojde klip...jel doaze karike s njim... :help: :help: :help: :help: :help:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: kveščn
« Odgovori #31 : 02 Studeni, 2008, 16:48:01 »
kolko je novi klip od piaggia kaj mi treba i jel dolazi sa karikama,...kolko dojdu karike...
kolke velicine treba bit klip kad je cilindar izbrusen an 1 specijalu...i kolko dojde klip...jel doaze karike s njim... :help: :help: :help: :help: :help:
47,4mm,dobijes karike

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kveščn
« Odgovori #32 : 02 Studeni, 2008, 17:08:52 »
kolko je novi klip od piaggia kaj mi treba i jel dolazi sa karikama,...kolko dojdu karike...
kolke velicine treba bit klip kad je cilindar izbrusen an 1 specijalu...i kolko dojde klip...jel doaze karike s njim... :help: :help: :help: :help: :help:
47,4mm,dobijes karike
sigurno... :icon_scratch:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kveščn
« Odgovori #33 : 02 Studeni, 2008, 17:27:29 »
kolko je novi klip od piaggia kaj mi treba i jel dolazi sa karikama,...kolko dojdu karike...
kolke velicine treba bit klip kad je cilindar izbrusen an 1 specijalu...i kolko dojde klip...jel doaze karike s njim... :help: :help: :help: :help: :help:
47,4mm,dobijes karike
vraga je 47...ovaj cilindar je 50ccm i oko 40mm mi je reko gumy...

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: kveščn
« Odgovori #34 : 02 Studeni, 2008, 17:41:52 »
tocno, valjda su mislili na kit... uglavnom ja mislim da je prva specijala 40,4 al neznam  :dontknow:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kveščn
« Odgovori #35 : 02 Studeni, 2008, 17:44:54 »
tocno, valjda su mislili na kit... uglavnom ja mislim da je prva specijala 40,4 al neznam  :dontknow:
hvala ti hrga,to mi je reko i gumy...a di da sad kupim tu velicinu klipa za piaggio...on ima 12mm bolcnu kaj ne...

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: kveščn
« Odgovori #36 : 02 Studeni, 2008, 17:49:30 »
da piaggio ima 12 bolcnu, uglavnom nazoves bencony i pitas dali imaju klip za prvu specijalu za piaggio... i kad dode klip onda nosis i klip i cilindar na busenje, nebusi se klip nego da majstor uzme mjere i toleranciju da odredi...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kveščn
« Odgovori #37 : 02 Studeni, 2008, 17:52:53 »
da piaggio ima 12 bolcnu, uglavnom nazoves bencony i pitas dali imaju klip za prvu specijalu za piaggio... i kad dode klip onda nosis i klip i cilindar na busenje, nebusi se klip nego da majstor uzme mjere i toleranciju da odredi...
ma uzo sam od gumya izbuseni vec cilindar na prvu specijalu...samo mi klip treba..naci nazovem benocy i pitam jel imaju klip sa bolcnom 12 za piaggio velicine 40,4mm,kolko dojde klip...

jel ima na attacku il negdi za uzet...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kveščn
« Odgovori #38 : 02 Studeni, 2008, 18:03:43 »
ima ko broj od benocia...jel kod njih jeftinije neg drugdi...

Offline djsmola

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 701
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: Shark S500
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: kveščn
« Odgovori #39 : 02 Studeni, 2008, 18:07:36 »
tel. 01/ 2059 - 960, mob. 098/ 280 - 893
mislim da je to