Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Radilica-odabir  (Posjeta: 16290 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #20 : 21 Listopad, 2008, 17:15:34 »
pitao sam i ja, 600i neki kusur je tu u puli,tako da ću ako sad stavljam stavit to

To je manje nego posao + lageri i semerinzi (koji se obavezno mijenjaju kod svakog otvaranja blokova).
NE isplati ju se kupit samo privremeno. Kupi odmah kvalitetnu radilicu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #21 : 21 Listopad, 2008, 17:15:41 »
koju mi radilicu predlažete na moj setup, pošto je ova pri kraju,kolika je cijena od mhr radilice?

Koliko si prošao sa serijskom ??? (zanima me jer imamo isti kit,spuh...pa da znam šta me čeka :icon_biggrin:)
Malossi hpc je dobra radilica!
prošo sam 15000, od toga 3000 sa kitom, a 7000 sa replica spuljom, samo prvih 5000 je bio serijala,evo odvezo sam ga u servis, reko mi je tip da su otišli ležajevi radilice, a i radilica je pri kraju, za prvu ruku ću uzet običnu piaggiovu i bok!,a kasnje, kad si skupim neke pare, možda razmislim o dalnjem tuningu,thx na odgovorima, ako budem kupovao, kupit ću malossi hpc :headbang:

tip u servisu sere gluposti.kak se polutke radilice mogu potrosit.Moze jedino otic klipnjaca tj.donji iglicasti pa onda zamijenis klipnjacu i teras dalje.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #22 : 21 Listopad, 2008, 17:17:52 »
negdje sam procitao da je 1200kn  :dontknow:
ja sam otisao u piaggio i pitao
evo, pitao sam i ja, 600i neki kusur je tu u puli,tako da ću ako sad stavljam stavit to

pa stavi topovu za 800kn.






j#bo tu topovu radilicu za 800kn.serijska je 3 put bolja od te topove ili rms-ove. :icon_thumright:

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #23 : 21 Listopad, 2008, 17:18:44 »
negdje sam procitao da je 1200kn  :dontknow:
ja sam otisao u piaggio i pitao
evo, pitao sam i ja, 600i neki kusur je tu u puli,tako da ću ako sad stavljam stavit to

pa stavi topovu za 800kn.






j#bo tu topovu radilicu za 800kn.serijska je 3 put bolja od te topove ili rms-ove. :icon_thumright:


ma daj ne pricaj gluposti

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #24 : 21 Listopad, 2008, 17:26:05 »
negdje sam procitao da je 1200kn  :dontknow:
ja sam otisao u piaggio i pitao
evo, pitao sam i ja, 600i neki kusur je tu u puli,tako da ću ako sad stavljam stavit to

pa stavi topovu za 800kn.






j#bo tu topovu radilicu za 800kn.serijska je 3 put bolja od te topove ili rms-ove. :icon_thumright:


ma daj ne pricaj gluposti

a dobro kako ti kazes.al ja nikad na neki base ili slabiji midrace sta se vrti do nekih 11000 nebi stavio tu radilicu nego bi sigurno ostavio serijsku gore jer je to cisto bacanje novaca.
« Zadnja izmjena: 21 Listopad, 2008, 17:31:29 2TDottore »

Offline malaguti f12

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 647
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: samobor
  • Moj Skuter: ponositi vlasnik aerox-a
  • MojSpuh: hmm.......
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #25 : 21 Listopad, 2008, 22:41:34 »
ja imam rms spoliranom klipnjacom na due+ i prezadovoljan sam "jedina stvar kaj me na motoru ne j*be"

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #26 : 21 Listopad, 2008, 22:48:44 »
Bezveze ces dat pare za serijsku, a za 200-tinjak kn vise dobis bolje. Koja logika...

Offline nesho_SR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 [70] R
  • MojSetup: TP trophy
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #27 : 21 Listopad, 2008, 23:12:14 »
ja sad stavljam na motor preradjeni TP trophy i Stage6 PRO i imam serijsku radilicu. presao sam 15000km a od toga 7000km sa trophy-em (nepreradjenim).. i nevejrujem da cu mijenjat fabricku radilicu.. sem ako ne bude u bas bas losem stanju..
Top Performance Trophy 70 (tuned by hac)
Stage6 Pro
Dell`Orto 20.5 (od Runner-a 180)
Usis Serisjki (od Runner-a 180) Malossi Airfilter Malossi Multivar (6,5g roline, zuti federcici, centralni serijski)

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #28 : 21 Listopad, 2008, 23:30:01 »
j#bo tu topovu radilicu za 800kn.serijska je 3 put bolja od te topove ili rms-ove. :icon_thumright:


Od topove radilice bježi, ljudi je hvale a meni se gadno zamjerila... Možeš se namjerit na sfušanu ko i ja i zato nije pouzdano ju kupit...

Al oko RMS-ove se nebi s tobom složil, dottore. Bolja je od TOP-ove, ima ju ovaj lik na malagutiju i 2+. Ko nova...

Ja sam uzel Malossi MHR, 1400 kn dal i zadovoljan sam  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #29 : 21 Listopad, 2008, 23:53:26 »
oko RMS-ove se nebi s tobom složil, dottore. Bolja je od TOP-ove

RMS-ova ima dokazano losiji lager na klipnjaci od TOP-ove.
Sto niej bilo dobro na tvojoj TOP-ovoj?

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #30 : 22 Listopad, 2008, 07:13:23 »
RMS-ova ima dokazano losiji lager na klipnjaci od TOP-ove.
Sto niej bilo dobro na tvojoj TOP-ovoj?

Spigala se! A tvornička greška je bila kaj je klipnjača bila napravljena da nije sjedala u centar polutki nego bliže jednoj i kad se to počelo pigat polako, počela mi je klipnjača strugat po polutki i mašina zacvikavat počela...

Iam tu radilicu doma, ko nova je još, dal sam ju ravnat kod onog frajera iza dinamovog stadiona ali klipnjača je još uvijek di je i bila... tak da ništa! I reko je da ju nemre centrirat kak se spada jer su polutke nekak popigane... nisam točno skužil na kaj je mislil  :dontknow:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #31 : 22 Listopad, 2008, 08:11:38 »
pitao sam i ja, 600i neki kusur je tu u puli,tako da ću ako sad stavljam stavit to

To je manje nego posao + lageri i semerinzi (koji se obavezno mijenjaju kod svakog otvaranja blokova).
NE isplati ju se kupit samo privremeno. Kupi odmah kvalitetnu radilicu.
MA , ZA SAD IDU GORE NOVI LAGERI I semerinzi, a za dalje bumu vidli!
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #32 : 22 Listopad, 2008, 08:54:27 »
zato i kazem da se serijska najvise isplati ostavit do nekog slabijeg  midrace-a.i ja sam cuo da je kavez od donjeg iglicastog na rms radilici dosta lose kvalitete a i i gornji glicasti mi se nekak ne cini bas kvalitetan tak da nebi uzeo rms-ovu nikad a kaj se tice topove stvar je malo bolja ali zna se naletit na radilicu koja nije bas dobro balansirana ili centrirana tak a ni nju nebi uzeo.prva koju bi uzeo je malossi hpc. :icon_thumright:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #33 : 22 Listopad, 2008, 11:55:50 »
i ja sam cuo da je kavez od donjeg iglicastog na rms radilici dosta lose kvalitete a i i gornji glicasti mi se nekak ne cini bas kvalitetan

Ma gornji je smijesan i na RMS-ovo i na TOP-ovoj.


Malossi je odlicna radilica za jake midrace i slabije race setupe, ali i tu se da naletiti los primjerak.
Imao sam je nekih 6000-7000km i onda je provrtila lezaj. Vozio je skut dalje bez problema, samo je bilo malo lufta n astrani variomata pa sam ju zamijenio.
Nakon toga vozim TOP-ovu oko 15000 km i u redu je.



« Zadnja izmjena: 22 Listopad, 2008, 13:31:33 3alfa3 »

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #34 : 22 Listopad, 2008, 12:25:16 »
 :o :o :o

Pa kak ti tak ležaj ide lagano van? Ja i na TOP-ovoj i na Malossi i na tvorničkoj radilici sam izbijal ležajeve van! Kaj na Piaggiu normalno tak idu glatko?  :o :o :o
« Zadnja izmjena: 22 Listopad, 2008, 13:32:17 3alfa3 »
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #35 : 22 Listopad, 2008, 13:23:33 »
Ma bravo,pa napisao je da je radilica provrtila lezaj
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #36 : 22 Listopad, 2008, 13:33:47 »
Citat:
RMS-ova ima dokazano losiji lager na klipnjaci od TOP-ove.

alfa jel imaš neke konkretne dokaze.......ja se vozim na RMS super competicion radilici i zadovoljan sam,prošle godine mi je odvrtila 5,5 tkm na 11-12,5 trpm,na novom setupu ju vrtim 12 700 pa do 13500 i drži za sad
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #37 : 22 Listopad, 2008, 13:37:28 »
Citat:
RMS-ova ima dokazano losiji lager na klipnjaci od TOP-ove.

alfa jel imaš neke konkretne dokaze.......ja se vozim na RMS super competicion radilici i zadovoljan sam,prošle godine mi je odvrtila 5,5 tkm na 11-12,5 trpm,na novom setupu ju vrtim 12 700 pa do 13500 i drži za sad

Na svoje oci nisam vidio.
Ali od vise ljudi koji su imali u rukama obje radilice sam cuo da je lezaj klipnjace losiji.
Bilo je i slika na netu sa skinutim klipnjacama i usporedba, ali ne mogu to vise pronaci, a nisam sejvao slike.

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #38 : 22 Listopad, 2008, 13:40:17 »
Ja sam samo vidio na SS forumu da je Chupsy stavio slike te dvije radilice(TP i RMS) i reko je da na oko izgleda RMS iglicasti losiji...
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Radilica-odabir
« Odgovori #39 : 22 Listopad, 2008, 15:07:31 »


Isti ovaj filmic mogu snimiti i ja, rijec je o serijskoj radilici sa 13 000km otprilike.
Ako cemo tako pricati onda su sve radilice za smece, i opcenito sve od dijelova.