Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Trekkerom po srbiji  (Posjeta: 6158 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #20 : 15 Listopad, 2008, 20:28:49 »
iskreno...... ne da mi se sad uvlaćit u takve igrice i dovodit se u situaciju da se moram nekom pravdat.......moj project je meni za gušt i šta će reći tamo neki lik potpuno mi je nebitno.....

Imaš pravo, šta se imaš pravdat nekome koji nema pojma o tuningu skutera!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #21 : 15 Listopad, 2008, 22:43:04 »
Citat:
vlasnik tog Peugeota je prilicno poznat tuner u HR i velik broj cilindara i blokova dolazi njemu na obradu prije ugradnje

alfa ne znam šta da kažem..........ganulo me

Pa......recimo....
"jos ove godine cu uhvatiti vremena pa ti napraviti onaj radapciger za montazu/denmontazu radilice za piaggio"
 :sign020:
« Zadnja izmjena: 15 Listopad, 2008, 22:44:41 3alfa3 »

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #22 : 16 Listopad, 2008, 00:41:53 »
"Btw, ja sam moderator (tuning i tehnika) na 2 najpopularnija foruma za skutere u HR"

alfa ovo necemo da ti oprostimo ;D samo je jedan najpopularniji ;) :D

Ma ovde 1% ljudi nemaju veze sa tuningom skutera...
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #23 : 16 Listopad, 2008, 07:39:58 »
Citat:
vlasnik tog Peugeota je prilicno poznat tuner u HR i velik broj cilindara i blokova dolazi njemu na obradu prije ugradnje

alfa ne znam šta da kažem..........ganulo me

Pa......recimo....
"jos ove godine cu uhvatiti vremena pa ti napraviti onaj radapciger za montazu/denmontazu radilice za piaggio"
 :sign020:

uh i zaboravio sam na to.......čim uhvatim vremena,jbg nemam blizu ni jedne pia blokove al skemijat ću nešto
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #24 : 16 Listopad, 2008, 11:14:29 »
Citat:
vlasnik tog Peugeota je prilicno poznat tuner u HR i velik broj cilindara i blokova dolazi njemu na obradu prije ugradnje

alfa ne znam šta da kažem..........ganulo me

Pa......recimo....
"jos ove godine cu uhvatiti vremena pa ti napraviti onaj radapciger za montazu/denmontazu radilice za piaggio"
 :sign020:

uh i zaboravio sam na to.......čim uhvatim vremena,jbg nemam blizu ni jedne pia blokove al skemijat ću nešto

Nije hitno :sign092:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #25 : 17 Listopad, 2008, 00:26:25 »
Hehe, pa ja cu poludit... Covjek na tom forumu tvrdi kako se bavio izradom cilindara, klipova i karika, a nije nikad cuo za nikasil, kovani klip...  ;D
http://scooterclubbeograd.forumup.com/viewtopic.php?p=18573&mforum=scooterclubbeograd#18573

Offline vladans

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 79
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: Piaggio Free
  • MojSetup: Stage6 sport pro
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #26 : 17 Listopad, 2008, 10:01:41 »
Grnju znam licno, i zaista decko radi na obradi delova za motore, automobile i kamione...
Radi u radionici u motinsu, koji su proizvodili cilindre, klipove i ostale delove za automatika i sl.
Tako da ne laze, a sad koliko zna...

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #27 : 17 Listopad, 2008, 12:16:40 »
Grnju znam licno, i zaista decko radi na obradi delova za motore, automobile i kamione...
Radi u radionici u motinsu, koji su proizvodili cilindre, klipove i ostale delove za automatika i sl.
Tako da ne laze, a sad koliko zna...

Dobro, ali to ne mijenja cinjenicu da ne zna sto je to alu cilindar niti koja mu je tehnologija izrade. A te informacije su dostupne vec 40 godina od kad postoje alu cilindri

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #28 : 17 Listopad, 2008, 12:21:25 »
Meni bilo dosadno...
http://scooterclubbeograd.forumup.com/viewtopic.php?p=18501&mforum=scooterclubbeograd#18501

Hvala, druze.
Odlican post, pa k`o shvati...
A tesko kapiraju u pm.Probao i ja da kazem tamo po nesto al sam vido kolko je sati pa zaj#bo :icon_biggrin:
Citiram samo sebe :icon_tongue:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekkerom po srbiji
« Odgovori #29 : 17 Listopad, 2008, 15:14:50 »
mislim da ovaj tkr izaziva burne reakcije nasih susjeda i ugrozava odnose s nasom sussjednom srbijom.hac sta si to napravio??teroristu!

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Trekkerom po srbiji
« Odgovori #30 : 17 Listopad, 2008, 16:19:03 »
u da sam ha hac ja bi im cijeli projekt od 100+ slika naljepio na čelo i crvenim slovima im pisao po forumu setup i ubrzanja  :icon_biggrin: :icon_biggrin:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekkerom po srbiji
« Odgovori #31 : 17 Listopad, 2008, 16:26:25 »
ne vredi se oko tog uzbuđivat,ljudi ono što ne razumiju toga se boje i najlakše im je vjerovat da su neke stvari nemoguće.......neznanje je blaženstvo koje se teško postiže legalnim sredstvima
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Trekkerom po srbiji
« Odgovori #32 : 17 Listopad, 2008, 19:51:50 »
ne vredi se oko tog uzbuđivat,ljudi ono što ne razumiju toga se boje i najlakše im je vjerovat da su neke stvari nemoguće.......neznanje je blaženstvo koje se teško postiže legalnim sredstvima

Samo bih napomenuo da je ovo pravo dobra rečenica i izreka i ono pravo mi se sviđa ali i da se nadovežem što se tiče te rečenice..

E ovako..pričam ja nekim momcima i starijim kolegama s posla kako mogu da brijem na zadnji par metara otprilike a oni meni kažu da je nemoguće..ja to naravno prešutim..par puta dok je moj scoot bio UP probao al pošto je bio banana nije išlo..i tako neki dan odem do frenda uzmem Aprilia SR50 onako solidan tuning da ne zavlačim znam šta je na njoj i odem na posao..krenem kući oni u auto ja kacigu na glavu i polako za njima..sačekam fin pravac lijevu žmigu, noge dole ( početnik ) i lagano trzaj nazad i jedno 10m ako ne i više kraj njih na zadnjem..ono wtf ? Kažu oni..spustim ja lagano otvaraju prozor kad ja njima kažem : "Nabrijavanje skutera nije kriminal a i zadnji nije nemoguć"...

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: Trekkerom po srbiji
« Odgovori #33 : 18 Listopad, 2008, 01:11:34 »
Citat:
Nisam nigde ni napisao da kuzim termo grupu vec u izradu cilindra,klipa i karika ;)

Pa sta rec.  :icon_biggrin:
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline I.D.I.O.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 298
  • Spol: Muški
  • e Kiza dobro je!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bELISCE
  • Moj Skuter: Yamaha R6 recesija edition
  • Moja Kaciga: I. Kiflica (25)
  • MojSetup: LOL, kit na R6!!! pa nije to SXV550
  • MojSpuh: ipak je Wings zakon
Odg: Trekkerom po srbiji
« Odgovori #34 : 18 Listopad, 2008, 02:33:34 »
hac zajebi sve mejmune i nastavi sa svojim pug projektom  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


jebes budale koji nevide ni sa coroskopima  :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:
fakin hondoholichar!!

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2023
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Trekkerom po srbiji
« Odgovori #35 : 18 Listopad, 2008, 10:44:20 »
a bas citam sve ovo...

stvarno se ne isplati svadjati i zajebavati sa njima, ti znas sto imas i amen, sto drugi misli, njegova stvar!

a ako bas zele dokaz, lipo zalipi gps kraj ovog obicnog brzinomjera, neces moci snimiti ubrzanje (gps ce uvik kasniti) al nije ni bitno, vidit ce se max brzina i eto... pa nek se lipo Hebu!