Tehnički kutak > Garaža
Baotian Rocky 125cc / 180cc
aprilija top:
jos bu vlagu navlekel i nis od njega
zvonkec92:
Zato ga treba cim vise trositi ;D
Jednom sam se dvaput doveo u situaciju da nemam dihtunga kad mi najvise treba i jedina opcija mi je bila frizer pa sam reko sam sebi necu vise biti ovisan o nikome sve cu imat u steku i kad zatreba samo štancam kopije 💪
Kod nas dihtung getribe npr 20kn na motor xu cijeli set za komplet masinu 24kn, slava Poljacima
Corector:
--- Citat: aprilija top - 03 Travanj, 2022, 10:25:48 ---jos bu vlagu navlekel i nis od njega
--- Kraj citata ---
Meni je navukao vlagu, a cuvan na suhom tavanu 4 ili 5 godina. I sad se samo mrvi i raspada. Ispada da ga ne mozes sacuvati vise od toga, jedino u nekim posebnijim uvjetima.
zvonkec92:
Moj stoji ispod kreveta, tamo nema vlage i nakon dve godine djeluje kao i prvi dan, vidjet cemo dalje
zvonkec92:
Rocky je bio u šteku vise od 2 tjedna a za to vrijeme sam vozio Rally. Opet isti problem, curi ulje negdje iz bloka ali ovaj put nisam badave raskapo, problem je diagnosticiran i eliminiran.
Ovu 180 masinu sam slagao od stek dijelova ni ja se vise ne sjecam odakle ni kojih i nisam uopce primjetio da postoje razlike u odljevcima pa se spojevi rasparenih blokova bas ne poklapaju kako treba.
Neispravno
Živio ŠTEK !!! Ošo da zavirim tamo, iskopao jedan visak blok i sa njega skinuo dekl od namotaja
Ispravno
Ali taj dekl je bio bez semeringa pa sam i za njega morao virit u štek
I opet nista bez zlatnog struga jer nisam imao adekvatan alat za uprešat ( čekičem ) semering pa sam naso 22 gedoru kaj je koju desetu manja od semeringa. Idealno ali je bila obla na vrhu pa ju je trebalo poravnat
:kinez: sastavljen, vratio staro ( novo ) ulje nazad, s njim nisam presao ni 100km pa ga steta bacit.
Taman prije posla stigo pregledat prenos, sve je super jedino sam za probu stavio lakse rolice od 11g a bile su 12.8g
Cini mi se da mu trebaju malo teze, prvom prilikom cu kupit na Motor-Xu 11.5 i 12g pa cu se igrat.
Navigacija
[0] Lista Poruka
Idi na punu verziju