Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Speedfight 2problem  (Posjeta: 1216 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline acosp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Speedfight 2problem
« : 22 Kolovoz, 2016, 14:33:07 »
Pozdrav, da predjem odma na stvar, skuteru je zamjenjeno sve sto se tice prenosa jer kad je poceo gubiti snagu mislio sam da je do toga, onda sam karb. i filter ocistio, spuh koliko sam mogao ocistio sam, i sve je  tako fino isao 10 dana,i opet probemi... gubi mi snagu tacnije sporo krece i nema krajnj kao prije i ima rupu u ubrzanju na nekih 30-35km/h i onda opet uhvati i treba 1-2km da dostigne krajnju.

Sto se tice setup:
Cilindar je serijski 50cc LC
Variomat Polini-rolnice 5,5g(znaci nisam ja mjenjao tako ga kupio samo ubacio nove i isao je fino max po gps 65km/h ali zato start ubija dize na zadnji)
Remen original njegov
Centralna zuta malossi
Oprugice crne sa bijelom linijom Stage 6
Auspuh seriski
Karb je serisiski sad ne znam koja je dizna u njemu pogledacu..

I da vodena mi propisala da li je moguce da zbog nje gubi snagu i ne ide da li moze tu da vuce fals zrak, novi sam cilindar kupio jer sam mislio da gubi kompresiju jer kada sam skino klip je imao lufta unutra i stavio sam novu svjecicu NGK

Offline FeZox-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1159
  • Spol: Muški
  • *Nije brzina opasna vec budala za volanom
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: PIASPEEDY
  • Moja Kaciga: Rap Helmet
  • MojSetup: ima $e
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Speedfight 2problem
« Odgovori #1 : 22 Kolovoz, 2016, 19:08:15 »
ajd nemoj jb da pezo ide na zadnji :icon_biggrin:
mijenjao si cilindar, a sta je s klip i karikama
65 po gps je pre malo
moguce da je semering radilice popusio, ali vidim da nisi nis pisao da skuter tesko pali i to
*Fuckas krizu kad imas zizu

Offline acosp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Speedfight 2problem
« Odgovori #2 : 22 Kolovoz, 2016, 19:32:03 »
Svega mi isao je kao grom sto se tice na zadnji to ne lazem, a za klip i karike se podrazumjeva i njih sam, sto se tice paljenja prvo paljenje je da izludis nema sanse jedno 50 puna moram na kurblu pa hvatati gas.. onda sam uzeo coold start i naspricam dva puta zakurblam uhvatim gas lagano kao turiram i onda normalno sve pali dok je vruc na kljuc i cim se ohladi opet zezancija, i  da ler gas ne mogu ustimati tj kad zavrnem do kraja on se ne mjenja odvrnem on se ugasi svjecica je svjetlo smedje boje to sam stimao, a igla u karb nema da se podesava visina nego neka opriuga samo stoji i drzi tako iglu da se ne moze podesavati ..

Offline montis

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 340
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika
  • Moj Skuter: Aprilia sr50minerali
  • Moja Kaciga: Airoh
Odg: Speedfight 2problem
« Odgovori #3 : 22 Kolovoz, 2016, 19:57:34 »
Motor kada jedamput proba start sprej bez njega više hladan neće paliti  :icon_biggrin:

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Speedfight 2problem
« Odgovori #4 : 22 Kolovoz, 2016, 21:57:46 »
Vuče ti falš zrak, a sad jedino ti si u mogućnosti da otkriješ gdje, mi tu ne možemo ništa po forumski..
Taj dio sa oprugom se rasklapa, oprugu povučeš gore i otkačiš sajlu gasa pa onda imaš pristup igli koju izvadiš iz tog klipića i podešavaš visinu sa zeger osiguračem. Pazi da ga ne izgubiš ili ne slomiš. Mada mislim da ti to neće biti potrebno jer su ovo simptomi falš zraka.

Offline acosp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Speedfight 2problem
« Odgovori #5 : 22 Kolovoz, 2016, 22:12:47 »
Vuče ti falš zrak, a sad jedino ti si u mogućnosti da otkriješ gdje, mi tu ne možemo ništa po forumski..
Taj dio sa oprugom se rasklapa, oprugu povučeš gore i otkačiš sajlu gasa pa onda imaš pristup igli koju izvadiš iz tog klipića i podešavaš visinu sa zeger osiguračem. Pazi da ga ne izgubiš ili ne slomiš. Mada mislim da ti to neće biti potrebno jer su ovo simptomi falš zraka.

Nismo se razumili on nema tu zeger osigurac nego opruga u obliku slova S i ona pritisne iglu.. karb je cudan skroz, i ima feder od sajle gasa to je to u njemu

Offline Brother

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 80
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • Moja Kaciga: Jet
Odg: Speedfight 2problem
« Odgovori #6 : 23 Kolovoz, 2016, 18:35:56 »
a kerozin?