Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aerox - novi auspuh  (Posjeta: 19870 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #60 : 03 Prosinac, 2008, 13:38:03 »
 :toothy12: tebi dhorvat taj zx je jeben cep, motor ti ide jedva 60, ali zadovoljan si, zar ne? :icon_tongue:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #61 : 03 Prosinac, 2008, 13:40:00 »
:toothy12: tebi dhorvat taj zx je jeben cep, motor ti ide jedva 60, ali zadovoljan si, zar ne? :icon_tongue:

I onda je svizac zamotao čokoladu u omot  :beah:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #62 : 03 Prosinac, 2008, 13:49:43 »
lol :toothy9: :toothy9: :toothy9: kako sam se sad nasmijao... salim se ne vidim zasto bi zx bio neki cep na kitu, ja sa ga cak imao jedan dan na due+ i jebiga motor ide koliko mu dopusta auspuh a auspuh je sasvim ok za neki base kit...

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #63 : 03 Prosinac, 2008, 13:56:26 »
e kako ti se ponasao zx sa due +  ,ima jedan kolega i bas mu sastavljamo skut pa da znamo sta mozemo ocekiati

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #64 : 03 Prosinac, 2008, 14:02:49 »
niko nije predlozio reverse....kaj je smece i to :toothy9:
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #65 : 03 Prosinac, 2008, 14:14:39 »
ma ja sam ga imao samo jedan dan, i to ipak nije spuh za takav kit, jednostavno ga gusi, treba mu neki bolji spuh...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #66 : 03 Prosinac, 2008, 14:20:56 »
lol :toothy9: :toothy9: :toothy9: kako sam se sad nasmijao... salim se ne vidim zasto bi zx bio neki cep na kitu, ja sa ga cak imao jedan dan na due+ i jebiga motor ide koliko mu dopusta auspuh a auspuh je sasvim ok za neki base kit...

Gle, sa 17,5 karbom i base kitom ne može puno više izvući iz njega... Zato sam i reko da su najbolji spuhovi koji su malo jači za serijalu pa do neke granice najslabijih za midrace... Sve iznad toga nebi nikome preporučio!

Malaguti F12 ima prerađenog ZX-a sa morinija na malagutiju i due plusu i motor mu ide isto ko i moj trophy tako da njega definitivno guši ZX. Sad kupuje Narda tak da ću i ja vidit (nadam se) kak se ponaša Nardo na mom gusu  :laughing7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #67 : 03 Prosinac, 2008, 15:03:57 »
drugačije maxium neš izvuć sve base komponente kad staviš to je onda standard i uvijek će bit brži i startniji onaj koji ima nardo ili shot naravno ako zna podesit

to ocito jos ne kuzis o cem ja pricam.Ali dobro mlad si jos pa ces shvatit s vremenom.
:toothy12: :toothy9: dobro jesam mlad, al to je činjenica da maxium izvučeš iz gusa ako staviš nardo auspuh i nema onog koji će reć da bolje ide sa npr ZX na gusu već sa shotom, a po meni se u potpunosti izvuče kapacitet shota na gusu jer se vrti na 11000- 11500 kroz ubrzanje gdje daje najveću snagu, a svakako ja ne preporučujem shot to je ipak za kit s jednom karikom,i kažu pravit za due+ a na njemu more dat neki 12 ks dok sa roostom ili c16 se izvuče full snaga neki 13.5-14 ks al zna se koliko traje :'( najbolja opcija je yasuni R na gus i moja preporuka, može i laser xpro,hebo performer,MHR replica, gianelli reverse ili stage6 pro - je preporuka ako nemaš para za yasuni r)
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #68 : 03 Prosinac, 2008, 15:08:43 »
drugačije maxium neš izvuć sve base komponente kad staviš to je onda standard i uvijek će bit brži i startniji onaj koji ima nardo ili shot naravno ako zna podesit

to ocito jos ne kuzis o cem ja pricam.Ali dobro mlad si jos pa ces shvatit s vremenom.
:toothy12: :toothy9: dobro jesam mlad, al to je činjenica da maxium izvučeš iz gusa ako staviš nardo auspuh i nema onog koji će reć da bolje ide sa npr ZX na gusu već sa shotom, a po meni se u potpunosti izvuče kapacitet shota na gusu jer se vrti na 11000- 11500 kroz ubrzanje gdje daje najveću snagu, a svakako ja ne preporučujem shot to je ipak za kit s jednom karikom,i kažu pravit za due+ a na njemu more dat neki 12 ks dok sa roostom ili c16 se izvuče full snaga neki 13.5-14 ks al zna se koliko traje :'( najbolja opcija je yasuni R na gus i moja preporuka, može i laser xpro,hebo performer,MHR replica, gianelli reverse ili stage6 pro - je preporuka ako nemaš para za yasuni r)


Radje bi se vozio na ZX-u par sezona nego da mi Shot propuca nekoliko klipova kroz par mjeseci. :laughing7:


Defitnivno ide bolje sa midrace spuhom, ali sve ima svoje mane i prednosti.
« Zadnja izmjena: 03 Prosinac, 2008, 15:30:52 SlowRider »

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #69 : 03 Prosinac, 2008, 15:16:11 »
stavi gianneli reverse(to ti je isti auspuh kao arrow extreme) a za malju lovu, košta 1150,00kn

na ljega če ti motor ići najbolje, na "shot" ili tako neki otvoreni auspuh ćeš ga jeko teško uštelati, jer su to malo preotvoreni auspusi za base kitove

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #70 : 03 Prosinac, 2008, 15:39:33 »
stavi gianneli reverse(to ti je isti auspuh kao arrow extreme) a za malju lovu, košta 1150,00kn

na ljega če ti motor ići najbolje, na "shot" ili tako neki otvoreni auspuh ćeš ga jeko teško uštelati, jer su to malo preotvoreni auspusi za base kitove
vrlo će lako uštimat ne treba bit neki stručnjak a reverse sigurno nije kao arow extreme on je u rangu s yasuni r
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #71 : 03 Prosinac, 2008, 15:45:28 »
stavi gianneli reverse(to ti je isti auspuh kao arrow extreme) a za malju lovu, košta 1150,00kn

na ljega če ti motor ići najbolje, na "shot" ili tako neki otvoreni auspuh ćeš ga jeko teško uštelati, jer su to malo preotvoreni auspusi za base kitove
vrlo će lako uštimat ne treba bit neki stručnjak a reverse sigurno nije kao arow extreme on je u rangu s yasuni r
ma za shota sto lakse rolice i to je to  :laughing3: :laughing3:

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #72 : 03 Prosinac, 2008, 16:15:05 »
stavi gianneli reverse(to ti je isti auspuh kao arrow extreme) a za malju lovu, košta 1150,00kn

na ljega če ti motor ići najbolje, na "shot" ili tako neki otvoreni auspuh ćeš ga jeko teško uštelati, jer su to malo preotvoreni auspusi za base kitove
vrlo će lako uštimat ne treba bit neki stručnjak a reverse sigurno nije kao arow extreme on je u rangu s yasuni r


tocno :icon_thumright:
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #73 : 03 Prosinac, 2008, 16:17:24 »
stavi gianneli reverse(to ti je isti auspuh kao arrow extreme) a za malju lovu, košta 1150,00kn

na ljega če ti motor ići najbolje, na "shot" ili tako neki otvoreni auspuh ćeš ga jeko teško uštelati, jer su to malo preotvoreni auspusi za base kitove
vrlo će lako uštimat ne treba bit neki stručnjak a reverse sigurno nije kao arow extreme on je u rangu s yasuni r
ma za shota sto lakse rolice i to je to  :laughing3: :laughing3:
meni su bile 5.5g na multivaru
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #74 : 03 Prosinac, 2008, 16:35:00 »
posto je moj arrow otisao (protuklo je nesto u njemu i klapa ko ludo) koji bi mi auspuh preporucili uz tp trophy, da nije skup a da ima dobre performanse. (mozda zx ili rr)??


Ajde da se vratimo na početak...

Kakav tebi treba auspuh? Jel pucaš na maximalnu snagu koja se dade izvući ili na dugotrajnost sa 15 % slabijim performansama?  ::)
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #75 : 03 Prosinac, 2008, 16:51:48 »
btw. neznam zasto vi mislite da je zx base auspuh? to je cep za bilo koj kit, zx je dobar za serjalu i stop, to sta se slaze sa kitevima je druga stvar....

Čep??  :o Pitaj Dottorea, Slowridera, Malagutija F12 i Aprilliatop-a kakav je ZX čep na mom Trophyju!  :toothy12:

da? i sta si time zelio rec? ima i kod mene pun k**ra* likova koji imaju kit i zx i motor kazu da im leti..... ko prvo jer nisu provali nesto napravljeno kako treba a ko drugo jer im urice lazu na veliko..... zx nije spuh za kit i gotovo, pomirite se time.....

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #76 : 03 Prosinac, 2008, 16:54:16 »
btw. neznam zasto vi mislite da je zx base auspuh? to je cep za bilo koj kit, zx je dobar za serjalu i stop, to sta se slaze sa kitevima je druga stvar....

Čep??  :o Pitaj Dottorea, Slowridera, Malagutija F12 i Aprilliatop-a kakav je ZX čep na mom Trophyju!  :toothy12:

da? i sta si time zelio rec? ima i kod mene pun k**ra* likova koji imaju kit i zx i motor kazu da im leti..... ko prvo jer nisu provali nesto napravljeno kako treba a ko drugo jer im urice lazu na veliko..... zx nije spuh za kit i gotovo, pomirite se time.....

horvat daj mu reci nesto da ja nemoram jer nebu dobro jer pali nas na guranje.  :angry9:
« Zadnja izmjena: 03 Prosinac, 2008, 16:56:37 2TDottore »

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #77 : 03 Prosinac, 2008, 17:03:43 »
A jebiga Zx ima dottore onda nije ni čudo šta valja hahah onaj tko kaže da motor ide extra sa zx na gusu nije probao drugi auspuh ili je probao drugi od leo vince hah
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #78 : 03 Prosinac, 2008, 17:10:35 »
kao prvo kad cete ustelat motore da idu ko moj i od horvata onda podjebavajte a kao drugo zasto mijenjat auspuh s kojim motor radi savrseno i ide predobro.  :thefinger:

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #79 : 03 Prosinac, 2008, 17:15:21 »
kao prvo kad cete ustelat motore da idu ko moj i od horvata onda podjebavajte a kao drugo zasto mijenjat auspuh s kojim motor radi savrseno i ide predobro.  :thefinger:

sa ZXovima... hahaha...