Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aerox - novi auspuh  (Posjeta: 19869 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #120 : 04 Prosinac, 2008, 14:43:05 »
dottore je govorio o izvlacenju maximuma iz base kita, a kako mislis izvuc maximum a da ne skratis vjek trajanja. a to izvlacenje max. se sa ZXom nemoze... govoris ak slazes base setup, onda stavljas sve base djelove, onda opet mozes vise izvuc sa yasunijem r ili stage 6 pro i da ne nabrajam sad, uglavnom ima jacih auspuha od zxa a isto su base... i da, kojeg ce mi boga due+ kojeg vozim na 17,5 i ZXu? a ja taj tvoj takav due+ pregazim sa npr sportom i nemora et bit shot, nek bude stage 6 pro... sta ce ti midrace kit s jednom karikom koji trazi obrtaje a ti ces ga zacepit stavljajuci ZXa... i ja sam imam ZXa na malossi sportu i 19karbu...tj. imao sam do raspada iglicastog... i ok je isao, ali sa shotom ili nardom, osjetna razlika, i u startu, i u ubrzanju i u krajnjoj... ZX iz basea izvuce nekih 8,5 ks... dok mu shot izvuce svih 10,5 ks (kojih eto pise na netu da se moze izvuc) i vjerovatno cak i vise, doduse skrati se vijek trajanja, ali ako ces to gledat, onda sebi uzmi 4T ... znaci "samo" 2 ks vise... a ti kazes da isto idu base sa zxom i shotom... a 2ks razlike... onda je tu neko lud ili nesto nevalja ili vam ipak malo fali znanja u stelanju(nemoj shvatit pogresno...)
« Zadnja izmjena: 04 Prosinac, 2008, 14:46:10 PitBull Aerox »

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #121 : 04 Prosinac, 2008, 15:01:16 »
Na koga ovdje mislis ? Ako mislis na korisnika vuk  kod njega je zx privremeno jer planira stavljati nardo kada bude u mogucnosti.

Sto se tice karba 17.5 moze vrtiti midrace ako se naprave potrebne izmjene ,a to je druga igla i dizna ,bez toga nastaje steta kroz neko vrijeme jer smjesa nije ok na svim otvorima gasa.

Podaci o snazi koje si uzeo su prepisani sa neta i samo su okvirni vjerojatno na samoj radilici ,tako da puno tu ima jos detalja koji utjecu.

A sto se tice da bi obrijao base kitom midrace sa zx  , isto tako ja bi obrijao neki gus 70ccm za yasunijem na preradjenom cilindru 50ccm sa npr Athenom koja se vrti do 14.000 rpm (ili bilo kojim drugim race auspuhom)




Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #122 : 04 Prosinac, 2008, 15:16:20 »
Na koga ovdje mislis ? Ako mislis na korisnika vuk  kod njega je zx privremeno jer planira stavljati nardo kada bude u mogucnosti.

Sto se tice karba 17.5 moze vrtiti midrace ako se naprave potrebne izmjene ,a to je druga igla i dizna ,bez toga nastaje steta kroz neko vrijeme jer smjesa nije ok na svim otvorima gasa.

Podaci o snazi koje si uzeo su prepisani sa neta i samo su okvirni vjerojatno na samoj radilici ,tako da puno tu ima jos detalja koji utjecu.

A sto se tice da bi obrijao base kitom midrace sa zx  , isto tako ja bi obrijao neki gus 70ccm za yasunijem na preradjenom cilindru 50ccm sa npr Athenom koja se vrti do 14.000 rpm (ili bilo kojim drugim race auspuhom)


Treba samo znanja, trke sa evolutionom i mhr-om se voze na 19...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #123 : 04 Prosinac, 2008, 15:23:11 »
ZX chrom se meni sviđa i nije to uopće loš auspuh, za serijalu je dobar a radi dobro na base to je tko hoće da mu traje dugo, al se nemože uspoređivat po performancama sa shotom a po meni idealan za base kit auspuh je yasuni R ili gianelli reverse može i stage 6 pro i s njima će isto dugo trajat al će ić brže nego sa zx i malo bolje,yasuni R na base kitu predobro radi a ne troši ga, jer su idealni obrtaji za gus 10500, a to što se tiče održavanja imo sam shota jednu sezonu i nije nigdje bilo nikad hrže bio je poliran, tek kad je dosta odstajo malo je počeo pa sam ga sredio i namazo uljem i prodo, sad je ofraban u crno i vjerujem da nema ispod te boje ni mm metala da je zahrđo

Sad si napisal ono kaj smo mi tebi tupili cijelo vrijeme!  :uff:

I budući da je 17,5 frg ne smije uzeti ništa jače od Yasuni R radi hlađenja!  :icon_thumright:

Shot je odličan spuh ali ne u ovoj temi  :nono:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #124 : 04 Prosinac, 2008, 15:29:12 »
Dottore je tvrdio da najbolje ide gus sa Zx i da je bolji Zx od shota na gusu, napiso sam što je moja preporuka a i s čime se izvuče maxium
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #125 : 04 Prosinac, 2008, 15:34:33 »
Nemojte stalno spamat, čovjeku ste upropastili temu :sign7:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #126 : 04 Prosinac, 2008, 15:53:52 »
Nemojte stalno spamat, čovjeku ste upropastili temu :sign7:

ha,ha,ha ovo je više nego spam što se tiče teme.....I kom čoveku su upropastili temu, pa čovek koji je otvorio temu ''pajs'' nije napisao ništa u poslednjih 6 strana ?!?

 :toothy9: :toothy9:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #127 : 04 Prosinac, 2008, 17:08:19 »
Budem ja stavio ZX umjesto R-a da vidim kako bi tjerao produzenu getribu...

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #128 : 04 Prosinac, 2008, 17:28:15 »
Nemojte stalno spamat, čovjeku ste upropastili temu :sign7:


cicija...

ovaj, sto se tice teme, uopce se ne spama jer se vodi rasprava o postavljenom pitanju...

veka84sb, to si u pravu, a samo maaali broj, cak se usudim rec 3-4 covjeka na citavom forumu mogu to uradit sta si ti rekao... za preradjeni 50ccm... a i cak i mali broj ljudi bi znao napravit 17,5 da moze ic sa due+i nardom... ali dottore je rekao da najbolje ide gus sa ZXom sto je potpuno netocno... a i te KS sam naveo samo okvirno da mogu napravit usporedbu... :icon_thumright:

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #129 : 04 Prosinac, 2008, 17:45:35 »
Budem ja stavio ZX umjesto R-a da vidim kako bi tjerao produzenu getribu...
a mislis da rr nece moc izgurat 18%duzu getribu u mom slucaju?
..vidit cu rezultate kad montiram..  :dontknow:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #130 : 04 Prosinac, 2008, 17:50:55 »
Nemojte stalno spamat, čovjeku ste upropastili temu :sign7:


cicija...

ovaj, sto se tice teme, uopce se ne spama jer se vodi rasprava o postavljenom pitanju...

veka84sb, to si u pravu, a samo maaali broj, cak se usudim rec 3-4 covjeka na citavom forumu mogu to uradit sta si ti rekao... za preradjeni 50ccm... a i cak i mali broj ljudi bi znao napravit 17,5 da moze ic sa due+i nardom... ali dottore je rekao da najbolje ide gus sa ZXom sto je potpuno netocno... a i te KS sam naveo samo okvirno da mogu napravit usporedbu... :icon_thumright:

daj citajte malo.ko je rekao da gus ide najbolje sa zx-om.Ja nisam sigurno.Ja sam rekao da kaj se mene tice mene ne zanima na mom gusu ni jedan drugi auspuh osim mog zx-a a to sta drugi stavljaju nek samo stavljaju.Ima dosta boljih auspuha od novih zx-a koji spadaju u base klasu.o midrace auspusima na base-u uopce necu razgovarat kao sto sam vec rekao.Eto jel ste zadovoljni.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #131 : 04 Prosinac, 2008, 17:55:36 »
Budem ja stavio ZX umjesto R-a da vidim kako bi tjerao produzenu getribu...
a mislis da rr nece moc izgurat 18%duzu getribu u mom slucaju?
..vidit cu rezultate kad montiram..  :dontknow:
rr jači od zx za 0.3 ks lol koako ćeš osjetit tu razliku
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #132 : 04 Prosinac, 2008, 17:58:48 »
Budem ja stavio ZX umjesto R-a da vidim kako bi tjerao produzenu getribu...
a mislis da rr nece moc izgurat 18%duzu getribu u mom slucaju?
..vidit cu rezultate kad montiram..  :dontknow:
rr jači od zx za 0.3 ks lol koako ćeš osjetit tu razliku

ma j.. mi se koje jaci, samo mi je bitno da cu imat dovoljno snage za izgurat 18% duzu getribu...
za praznike cu je stavit pa cemo vidit...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #133 : 04 Prosinac, 2008, 17:59:44 »
Budem ja stavio ZX umjesto R-a da vidim kako bi tjerao produzenu getribu...
a mislis da rr nece moc izgurat 18%duzu getribu u mom slucaju?
..vidit cu rezultate kad montiram..  :dontknow:
rr jači od zx za 0.3 ks lol koako ćeš osjetit tu razliku


Osjeti se kada ides uz konstantnu uzbrdicu od 10km i u krajnjoj brzini :icon_thumright:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #134 : 04 Prosinac, 2008, 18:03:55 »
ZX nije base auspuh i nikad neće bit al dobro radi na gusu a koji K**** to preporuka on je sad neki 1200kn chrom a stage6 pro chrom 1000 kn a 5 put ljepši i savršeno se slaže sa gusanim kitom i jači je od jebenog zx za neki 1-1.5 ks a ako čovjek ima para tu je najbolje kvalitete i izrade yasuni R
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #135 : 06 Prosinac, 2008, 03:21:00 »
ak imas di nabavit veci karb stavi shot...kojeg se da naci i za 800 kn...tko nije vozio tp trophy sa shotom ne moze govorit.to je poseban osjecaj...ko kad sidnes u mustanga....al shot je osjetljiv i trebas pazit na druge stvari jako puno,pusta steljanja,valjcici,,oprugice......među ostalim najvise na preciznu mjesavinu....
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline pajs

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: orij (split)
  • Moj Skuter: aeroxx
  • MojSetup: tp trophy 70
  • MojSpuh: ARROW
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #136 : 06 Prosinac, 2008, 22:20:20 »
ej nisan moga nista pisat nesto mi se sjeba komp....ewo pratin ove vase "svade" i da se dosta korisnog naucit...trenutno je na motoru serijsski spuh a u ponediljak otvaran arrowa pa vam javim...i hvalla na korisnim informacijama
...odaziva se na gas ko beskucnici na besplatni rucak...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #137 : 08 Prosinac, 2008, 06:56:09 »
ej nisan moga nista pisat nesto mi se sjeba komp....ewo pratin ove vase "svade" i da se dosta korisnog naucit...trenutno je na motoru serijsski spuh a u ponediljak otvaran arrowa pa vam javim...i hvalla na korisnim informacijama
:icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

Niko nije arrow-a spomenul, od kud sad arrow?  :toothy9:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline pajs

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: orij (split)
  • Moj Skuter: aeroxx
  • MojSetup: tp trophy 70
  • MojSpuh: ARROW
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #138 : 08 Prosinac, 2008, 09:14:37 »
pa to je moj sta je do sada bio na njemu...procitaj od pocetka    :icon_biggrin:
...odaziva se na gas ko beskucnici na besplatni rucak...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #139 : 08 Prosinac, 2008, 09:43:32 »
Vjerojatno ces rijesiti problem rezanjem arrowa i to bi bio kraj ove price.