Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aerox - novi auspuh  (Posjeta: 19871 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #40 : 02 Prosinac, 2008, 22:49:36 »
ja bi isto uzeo neki jači auspuh od zx-a na base kitu.....al ne treba ni preterivati sa nekim midrace auspusima tipa shot i nardo i tako to....base kit po meni ne bi trebalo vrteti preko 10.000 obrtaja pa prema tome uzeti sličan auspuh...tipa stage6 replica, laser x pro, yasuni z i brdo još takvih....

MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #41 : 02 Prosinac, 2008, 22:49:52 »
ma najbolje da uzme polini evolutio, jelda?  :icon_biggrin: :toothy12: :toothy9: :toothy11: :toothy3: :laughing6: :laughing9: :laughing7:

jedan kod mene ima malossi sport i evo auspuh.... ide dobro hehe, pitanje je kad ce zacvikat hehe

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #42 : 02 Prosinac, 2008, 22:52:36 »
nek stavi shota, al sa karbom od 17,5 i shotom ne ides nikamo-isprobano, tako da treba i veci karb... valjda 19 je dovoljno mada preporucujem 21
nije dobro zbog hlađenja sa 17.5, bio rox sa 17.5, malossi sport , mhr multivar i yasuni R i ja mu posudim svoj shot i ide mu brže za neki 5 km/h dok u ubrzanju isto skoro ko sa yasuni R,nego nakon duže vožnje, na krajnjoj se jednom remen preokrene i drugi put kad se preokrenio zaribo je i kit hehe tj klip istopio
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #43 : 02 Prosinac, 2008, 22:54:24 »
ja bi isto uzeo neki jači auspuh od zx-a na base kitu.....al ne treba ni preterivati sa nekim midrace auspusima tipa shot i nardo i tako to....base kit po meni ne bi trebalo vrteti preko 10.000 obrtaja pa prema tome uzeti sličan auspuh...tipa stage6 replica, laser x pro, yasuni z i brdo još takvih....


to i ja tvrdim al ako je skuter AC jer sam dosta klipova spalio dok nisam stavio puno slabiji auspuh, dok na LC imo je drug dosta vremena i tak ništa se ne događa osim šta ide ko lud  :icon_biggrin:
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #44 : 02 Prosinac, 2008, 22:58:17 »
Moj bi izbor bio rs 70,yasuni r,forrace,mhr replica uz taj kit, sve zavisi koliko je spreman platiti!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #45 : 02 Prosinac, 2008, 23:02:04 »
ja bi stavio ovo jer ga nitko nema i jer je gp wanna be  :icon_tongue:

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #46 : 02 Prosinac, 2008, 23:08:05 »
ma najbolje da uzme polini evolutio, jelda?  :icon_biggrin: :toothy12: :toothy9: :toothy11: :toothy3: :laughing6: :laughing9: :laughing7:

jedan kod mene ima malossi sport i evo auspuh.... ide dobro hehe, pitanje je kad ce zacvikat hehe
ide dobro, ali taj spuh ne izvlaci iz tog kita njegovu snagu jer taj spuh ima ogromnu rupu kod cilindra i taj spuh daje svoje na visokim okretajima a taj motor se sigurno ne vrti toliko koliko se motor moze vrtit s tim spuhom zato bezveze ima spuh od preko 2000kn kad ga koristi 50%

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #47 : 02 Prosinac, 2008, 23:09:40 »
pa zar ovo nije isključivo za serijale ili grešim...

jel to novi auspuh od Leovincea? ? ? gledao sam video na scooter attacku sa sajma iz Milana i čini mi se da su ovaj spuh predstavljali....
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #49 : 02 Prosinac, 2008, 23:34:55 »
hah, sta je ovo? to katalizatori? komore, sta? te 2 cjevcice na izlazu...


http://www.sitogroup.com/htmlleo/htmlscoot/popup/linea_GP_9.html

to neko smeće... :sad3:

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #50 : 02 Prosinac, 2008, 23:47:36 »
Ma to ce biti u rangu onoga ninđe twinera ili revolvera, sve u svemu, samo izgled, i nista vise!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #51 : 02 Prosinac, 2008, 23:48:10 »
sta god je lako se pocupa van...

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #52 : 02 Prosinac, 2008, 23:56:04 »
dok sam bio u benconyu pričo sam sa vladom  i reko je da če im sad to dolazit ti nekakvi gp style. to je zamjena za zx kao jel se više neče zx proizvodit. Cjena između običnog zx-a i zx-a chrome. Nisam dalje ništa pito.
Potpis

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #53 : 03 Prosinac, 2008, 08:28:42 »
2t Dottore svašta napiso manje više nevažno kake to veze ima šta ne iskoristi ni 10 % auspuha kad će sa shotom ić oko 20% bolje u startu i neki 5-10 više na sat već sa ZX a o zvuku da ne pričam, u shota je 5 put bolji a i kvalitetan je auspuh a i po meni je ZX shit po performancama i nebi ga nikad uzeo da kupujem novi, najbolje stavit neki base auspuh na base kit kao stage 6 pro ili yasuni R neće ga previše klat ali ako je cilj da ide što bolje onda shot, i to na TCR moreš stavit ZX  :icon_biggrin: nije fora u tome što više kit oslabit nego što više izvuć iz njega

tebi je to mozda nevazno ali to nije tako.ja razmisljam tako da ak se vec odlucim za ajde recimo neki base setup onda znaci probam iz tog base-a izvuc njegov maksimum s tim da koristim sve base komponenete a ne da mi neko kaze uzmi si samo midrace auspuh i motor ce ti ic brze.Mene to ne interesira.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #54 : 03 Prosinac, 2008, 08:46:43 »
drugačije maxium neš izvuć sve base komponente kad staviš to je onda standard i uvijek će bit brži i startniji onaj koji ima nardo ili shot naravno ako zna podesit
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #55 : 03 Prosinac, 2008, 09:59:43 »
drugačije maxium neš izvuć sve base komponente kad staviš to je onda standard i uvijek će bit brži i startniji onaj koji ima nardo ili shot naravno ako zna podesit

to ocito jos ne kuzis o cem ja pricam.Ali dobro mlad si jos pa ces shvatit s vremenom.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #56 : 03 Prosinac, 2008, 10:09:10 »
drugačije maxium neš izvuć sve base komponente kad staviš to je onda standard i uvijek će bit brži i startniji onaj koji ima nardo ili shot naravno ako zna podesit

to ocito jos ne kuzis o cem ja pricam.Ali dobro mlad si jos pa ces shvatit s vremenom.
looolek :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #57 : 03 Prosinac, 2008, 10:18:02 »
po meni ti je najbolje kupit shota i neku frgu 19,jel ako ces kasnije prelazit na jaci kit onda ces opet morat uzimat novi spuh,jer zx nije za jace kiteve ovo mu je maximum...a vjerujem da ces uzimat s vremenom jaci kit jer ce to ovo proc :toothy10:

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #58 : 03 Prosinac, 2008, 12:54:00 »
drugačije maxium neš izvuć sve base komponente kad staviš to je onda standard i uvijek će bit brži i startniji onaj koji ima nardo ili shot naravno ako zna podesit

to ocito jos ne kuzis o cem ja pricam.Ali dobro mlad si jos pa ces shvatit s vremenom.


ako stavis sve base komponente doci ces do nekog zida preko kojeg nes moc izvuc nis vise..... btw. neznam zasto vi mislite da je zx base auspuh? to je cep za bilo koj kit, zx je dobar za serjalu i stop, to sta se slaze sa kitevima je druga stvar....

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #59 : 03 Prosinac, 2008, 13:32:35 »
btw. neznam zasto vi mislite da je zx base auspuh? to je cep za bilo koj kit, zx je dobar za serjalu i stop, to sta se slaze sa kitevima je druga stvar....

Čep??  :o Pitaj Dottorea, Slowridera, Malagutija F12 i Aprilliatop-a kakav je ZX čep na mom Trophyju!  :toothy12:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: