Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aerox - novi auspuh  (Posjeta: 19872 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #100 : 03 Prosinac, 2008, 22:54:56 »
 :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: ZX nije base auspuh već za serijalu, razmisli da ti neko ponudi yasuni r ja bi dao 2 ZX za njega s tim kako je lijepo napravit
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #101 : 03 Prosinac, 2008, 22:59:12 »
:toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: ZX nije base auspuh već za serijalu, razmisli da ti neko ponudi yasuni r ja bi dao 2 ZX za njega s tim kako je lijepo napravit

gle nije stvar u tome.odem sutra i kupim si yasunija kak ne kuzis.A moj zx je star skoro 10 godina i to je prva serija zx-a i sentimentalno sam vezan uz njega i nebi ga mijenjo za nista.  :toothy10:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #102 : 03 Prosinac, 2008, 23:23:44 »
imao sam zx-a i na serijali i nak base kitu i poslje zx-a sam imao dosta auspuha i opet kazem da je zx- dobar auspuh i da je sasvim dobar za neki base kit, istina da bi motor mozda isao bolje sa nekim midirace spuhom, ali zx je sasvim dovoljan spuh za takav neki kit...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #103 : 03 Prosinac, 2008, 23:26:01 »
:toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: ZX nije base auspuh već za serijalu, razmisli da ti neko ponudi yasuni r ja bi dao 2 ZX za njega s tim kako je lijepo napravit

gle nije stvar u tome.odem sutra i kupim si yasunija kak ne kuzis.A moj zx je star skoro 10 godina i to je prva serija zx-a i sentimentalno sam vezan uz njega i nebi ga mijenjo za nista.  :toothy10:

E sad to nema veze s tuningom ni s bilo čim! Ti ćeš radije dat ruku dole nego zamijenit svog ZX-a za narda radi nostalgije!  :toothy12:

ŠALA!  :icon_tongue:

Gle, ja sam napral novog VXR-a 200 od 0-30 kmh sa istim setup-om ko sad samo kaj je tvornički spuh bil gore... Pa nek si ljudi misle kakav ja to tvornički spuh imam  :rofll:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #104 : 03 Prosinac, 2008, 23:27:27 »
ja znam ja znam ja znam... :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline vuk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 310
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski brod
  • Moj Skuter: RS 125 07
  • MojSetup: polini 154 BBK
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #105 : 03 Prosinac, 2008, 23:45:46 »
evo ja sam vozio due+ sa ZX-om i mogu reć da je dobro išo dok je išo, po satovima vozio je 20 kmh na 7000 rpm i kad got bi samo cimnuo gasom obrtomjer bi se teleportiro na 9000 a brzinomjer na 50 kmh. razlog zbog kojeg sam vozio due+ na ZX-u je taj što je radilica bila serijska s 11000km. tako sam ga uspio provozat možda 1 kilometar a onda je due pokido navoj radilice na strani variomata do kraja jer je već otprije bio malo oštećen.  ;D
nemože pametan popustit koliko budala može nategnit

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #106 : 04 Prosinac, 2008, 00:50:03 »
evo ja sam vozio due+ sa ZX-om i mogu reć da je dobro išo dok je išo, po satovima vozio je 20 kmh na 7000 rpm i kad got bi samo cimnuo gasom obrtomjer bi se teleportiro na 9000 a brzinomjer na 50 kmh. razlog zbog kojeg sam vozio due+ na ZX-u je taj što je radilica bila serijska s 11000km. tako sam ga uspio provozat možda 1 kilometar a onda je due pokido navoj radilice na strani variomata do kraja jer je već otprije bio malo oštećen.  ;D

Eto razloga više za odabir ZX-a!  :icon_biggrin:

Hehe...

Vozio sam Dujeta sa Ze-iksom na malagutiju i moram priznat da je živčaniji od mog trophyja! Ali nije ništa brži niti jači na ubrzanju! Možda zato jer je imal ispumpane gume  :toothy9:

Samo jedna stvar mi nije jasna  :icon_scratch: Zašto ekipa tolko pljuje po ZX-u? To je sasvim dobar auspuh za serijalu i za base! I nitko nije rekao da izvlači maksimum iz base-a! Ali tim bolje kaj se dobro ponaša na base kitu je i što povećava dugotrajnost kita radi dosta niskih okretaja!

BTW. ja preko zime stavljam tvornički spuh i trenutno sam u fazi razmišljanja dal da ga i ove sezone stavim jer je motor dosta živčan a radi na 1500 okretaja manje nego ZX! I još jedna stvar! Budući da imam termostat na kitu, motor mi se zagrije puno brže i još k tome radi na nižim okretajima... Po meni je to za zimu puno bolje nego Gianelli Shot bez termostata  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #107 : 04 Prosinac, 2008, 03:38:49 »
Uzmi yasuni :icon_thumright:

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #108 : 04 Prosinac, 2008, 09:00:21 »
Jeste se raspisali ,kako ovo ranije nisam vidio...
ZX je po mome misljenju ok auspuh koji ima mozda malo vecu cijenu nego sto bi trebala biti ali ove price da ne valja nisu istina! Ok podlozan je hrdjanju ako se ne pazi ,ali da kao auspuh ne valja nije istina!

Vjerojatno pola ove ekipe sto pise da ne valja nije ga znala ustimati kako treba a druga polovica po zvuku ocjenjuje kako im skuter ide ... brmmm brrrrmmm...  :jerk:

Ok nesta manje snage izvlaci iz kita od ostalih auspuha ,a sto se hrdjanja tice ako imalo pripazite nece biti problema.
Moj nakon godinu dana nije imao hrdje na sebi.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #109 : 04 Prosinac, 2008, 09:01:30 »
Jeste se raspisali ,kako ovo ranije nisam vidio...
ZX je po mome misljenju ok auspuh koji ima mozda malo vecu cijenu nego sto bi trebala biti ali ove price da ne valja nisu istina! Ok podlozan je hrdjanju ako se ne pazi ,ali da kao auspuh ne valja nije istina!

Vjerojatno pola ove ekipe sto pise da ne valja nije ga znala ustimati kako treba a druga polovica po zvuku ocjenjuje kako im skuter ide ... brmmm brrrrmmm...  :jerk:

Ok nesta manje snage izvlaci iz kita od ostalih auspuha ,a sto se hrdjanja tice ako imalo pripazite nece biti problema.
Moj nakon godinu dana nije imao hrdje na sebi.

ni moj nakon 10 godina jos uvjek nema hrdje.  :toothy9:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #110 : 04 Prosinac, 2008, 09:40:05 »
dokaži dottore, daj sliku da vidimo....

ako je tako, ja mog zx-a ne neću menjati dok sam živ!  :icon_biggrin:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #111 : 04 Prosinac, 2008, 09:44:26 »
ja vidio dottoreovog zx-a i ako ima 10 godina stvarno je u odlicnom stanju jer nije nigdje hrdav i izgleda ko nov...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #112 : 04 Prosinac, 2008, 10:03:22 »
evo za sve radoznale.ak treba poslikat cu iz iz blizeg.Znaci ovaj dio grane od cilindra pa jos jedno 20cm se maze redovito uljem nakon svake voznje po mokrom a ovo sve ostalo je ko iz ducana jos.

« Zadnja izmjena: 04 Prosinac, 2008, 10:05:14 2TDottore »

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #113 : 04 Prosinac, 2008, 10:26:57 »
svaka čast! To se zove ODRŽAVANJE! ! !  :notworthy: :notworthy:

evo i mog posle 1 godine.........kao iz radnje, osim grane koja mora da promeni boju....






« Zadnja izmjena: 04 Prosinac, 2008, 10:30:13 pitaNS »
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #114 : 04 Prosinac, 2008, 10:45:04 »
super. :icon_thumright:
btw ti to jos imas one seriske gume?

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #115 : 04 Prosinac, 2008, 10:52:44 »
ko ja ili dottore? ? ? ja imam, tvrde su ko kamen...  :tongue3:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #116 : 04 Prosinac, 2008, 11:09:44 »
ti ti... uzasne su, vozio sam se jednom na njima, zasto to ne mijenjas?

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #117 : 04 Prosinac, 2008, 12:16:14 »
ti ti... uzasne su, vozio sam se jednom na njima, zasto to ne mijenjas?

a neam pojma...vozim se i na njima pa mi valjda žao al bi ih trebo promeniti...   :dontknow:

nema se sad baš para, to moje crveno sranjce mi je sada izbilo 320 eura za kit,karb.....
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #118 : 04 Prosinac, 2008, 14:29:52 »
ZX chrom se meni sviđa i nije to uopće loš auspuh, za serijalu je dobar a radi dobro na base to je tko hoće da mu traje dugo, al se nemože uspoređivat po performancama sa shotom a po meni idealan za base kit auspuh je yasuni R ili gianelli reverse može i stage 6 pro i s njima će isto dugo trajat al će ić brže nego sa zx i malo bolje,yasuni R na base kitu predobro radi a ne troši ga, jer su idealni obrtaji za gus 10500, a to što se tiče održavanja imo sam shota jednu sezonu i nije nigdje bilo nikad hrže bio je poliran, tek kad je dosta odstajo malo je počeo pa sam ga sredio i namazo uljem i prodo, sad je ofraban u crno i vjerujem da nema ispod te boje ni mm metala da je zahrđo
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #119 : 04 Prosinac, 2008, 14:34:10 »
:toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: ZX nije base auspuh već za serijalu, razmisli da ti neko ponudi yasuni r ja bi dao 2 ZX za njega s tim kako je lijepo napravit

gle nije stvar u tome.odem sutra i kupim si yasunija kak ne kuzis.A moj zx je star skoro 10 godina i to je prva serija zx-a i sentimentalno sam vezan uz njega i nebi ga mijenjo za nista.  :toothy10:

E sad to nema veze s tuningom ni s bilo čim! Ti ćeš radije dat ruku dole nego zamijenit svog ZX-a za narda radi nostalgije!  :toothy12:

ŠALA!  :icon_tongue:

Gle, ja sam napral novog VXR-a 200 od 0-30 kmh sa istim setup-om ko sad samo kaj je tvornički spuh bil gore... Pa nek si ljudi misle kakav ja to tvornički spuh imam  :rofll:
ja sam u ubrzanju do 80 km/h dero sr 150 sa 8000km dok sam imo shot i base, da mi neko daje shot ja ga nebi stavio na svoj setup (nije to za AC) al zato forrace koji za 1000 obrtaja manje radi za njega bi dao funkya i gutu para hahha
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije