Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VESPA CLUB CROATIA  (Posjeta: 361686 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #940 : 01 Svibanj, 2007, 23:16:48 »
Znao sam da će biti problema sa bojom.

a čuj, ili ćeš promijenit boju ili spol  :beljj:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #941 : 02 Svibanj, 2007, 08:47:36 »
Zanemarimo li boju, doista je prekrasna i zgleda vrlo uščuvano...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #942 : 02 Svibanj, 2007, 09:15:06 »
I njoj bi jako lipo išle whitewall gume... :toothy9:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #943 : 02 Svibanj, 2007, 09:37:08 »
ideeeeš....lepa 125ica...    a kaj to ima sic od gs-a?   sve u svemu, dobrodosao u klub.... :hello:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #944 : 02 Svibanj, 2007, 09:54:26 »
nije važno od čega je sic, važno je da je bijel!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Kivno

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespu!!!
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #945 : 02 Svibanj, 2007, 12:19:47 »
Alo starim i novim članovima.
Sori za jučer, djeca mi se rasplakala u krilu da ostanem još malo a fakat ih rijetko vidim duže od sat vremena. Iskupit ću se već nekako.

A kakav je ovo kurčevi VESPA izlet??? Deda pa daj poderi malo "jajčeka" i na Vespi a ne samo na testisima. Mrči pa otkud sad ti opet na VESPA skupu? Tebi fakat nisu svi doma.
Pa nije se valjda presidente demonsrativno pokupio doma? Nadam se da mu je ipak bilo hladno u toj pederskoj trenirkici.

OK, ajmo malo ponovit gradivo: Svaka čast vama na neVespama, burazi smo, haj fajv i to...OK?

ALI - VESPA Club Croatia - DOBRODOŠLI!!! Pa šta sad tu i kome nije jasno?  :icon_scratch:
www.vespaclubcroatia.com

Traži se kolega dopredsjednik

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #946 : 02 Svibanj, 2007, 12:39:57 »
Ja derem jajčeka na pravim stvarima.... mislim da nije poanta na elitističkom vespa druženju, nego na druženju kao takvom i da nije važno ko kaj vozi...  a to pitanje vezano za ukućane smatram neumjesnim... pederska jakna, duša... tko zna što je prevagnulo. matija me zvao da svakako dosdjem... a onda utekao. nije to u redu.
sto se tice kluba, to je ok, kad je riječ o specifičnim interesima... ali neke aktivnosti ne bi trebalo vezati uz vrstu bvozila, kao što su izleti....
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #947 : 02 Svibanj, 2007, 14:07:15 »
evo da malo razbijem prepirku....
dobio sam mail od vespa world cluba, tak da nas ima i tam....
evo link...
http://www.vespaworldclub.com/VespaClubNelMondo/tabid/96/language/en-US/Default.aspx

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #948 : 02 Svibanj, 2007, 14:52:10 »
nema tu prepirke... zao mi je ako se itko osjeća loše...
i zao mi je sto nisi ostao s nama... isli smo na chevose
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #949 : 02 Svibanj, 2007, 17:05:28 »
a ništa...ubuduće na susrete vespa kluba dolaze isključivo vespe...

a prvomajska tura na Sljeme se nije ni mogla nazvat vespa susretom (2 vespe  :dontknow:), bilo je to druženje forumaša!
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #950 : 02 Svibanj, 2007, 18:27:27 »
a dobro, tajniče, vozit ćete se uglavnom bez mene.... sve zbog ljepote, ekskluzivnosti i stila... još da predsjednik položi vozački i sredi si onaj zgužvani blatobran, bit će kao u opereti...i
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #951 : 02 Svibanj, 2007, 19:04:26 »
ma nema preprike, ja sam malo isto impulzivno reagirao, ali samo zato kaj mi je stalo do interesa vespe i kluba....
i htio bi da dedu vidim jednom na tom px-u.... :)

Offline Kivno

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespu!!!
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #952 : 02 Svibanj, 2007, 20:40:52 »
Ja derem jajčeka na pravim stvarima.... mislim da nije poanta na elitističkom vespa druženju, nego na druženju kao takvom i da nije važno ko kaj vozi...  a to pitanje vezano za ukućane smatram neumjesnim... pederska jakna, duša... tko zna što je prevagnulo. matija me zvao da svakako dosdjem... a onda utekao. nije to u redu.
sto se tice kluba, to je ok, kad je riječ o specifičnim interesima... ali neke aktivnosti ne bi trebalo vezati uz vrstu bvozila, kao što su izleti....

Elitističkom?  :rofll:
Druženje kao takvo? Pa zar i ti, koji si "napisao stotine klupskih statuta", ne kužiš pojam kluba kao "interesne udruge građana"???

Ajmo još jednom: Nitko ovdje nije protiv ikoga koji ne vozi Vespu al JA fakat ali fakat NE KUŽIM!!!! ljude koji sa "novim Golfom dođu na sastanak ili izlet Buba Kluba" kako mu je jednom neko pokušao objasnit. I onda još traži da se ne zove Vespa Klub ili da Vespa nije uvjet ili ona najbolja - Klub ljubitelja vozila grupe Piaggio!!! Da mu nisu svi doma je najljepše što sam u tom trenutku mogao reć. Slažem se da je neumjesno. Mrči, ispričavam se stvarno al daj ono - ma znaš, počinje sa o, drugo slovo d.
Matija te zvao jer je mislio da ćeš doć na Vespi i zato jer si mu drag i fora i voli s tobom popit pivu. Nije znao da imaš obaveznu pratnju.
Što se druženja i vožnji van aktivnosti OVOG kluba tiče i ja sam za pa i jedva čekam da me Mrči prestigne onakav "sav vražji" na svom BW Krmku. Mislim da bi nam jedno pivničenje sad najbolje sjelo. Ono, nemoraš mi se opravdavat da inače piješ coca-colu.

Čuj, ja se s tobom ne želim a obzirom na tvoju profesiju i broj postova niti nemogu kačit preko foruma (a da ne popušim gadno) ali kad si već spominjao uskogrudnost - TI si prvi svoje članstvo uvjetovao neučlanjivanjem nekog drugog. Sad ćeš to valjda pripisat x-toj pivi ali tako je bilo...ili nije?
www.vespaclubcroatia.com

Traži se kolega dopredsjednik

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #953 : 02 Svibanj, 2007, 21:24:37 »
jbg, vespa klub će se organizirat i djelovat onako kako se predsjedništvo dogovori. a to je već riješena stvar...
inače, meni je prvomajski izlet bio zabavan i ugodan. Deda i mrc su zapravo spasili stvar, inače bi od sveg skup ispao jedan veliki  :fingerr:

meni je vespa jako drag motorić, ali prije svega guštam u vožnji na 2 kotača (nekad i na jednom  ;D) pa ne mislim strogo birat društvo. al kad se skupljaju vespaši, nek dođu na vespama  :)   jer osobno ne priznajem ni jednog vespaša, ukoliko vespu ne posjeduje. zato i je u statutu određeno da redovni član može bit isključivo vlasnik dotične.


www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #954 : 02 Svibanj, 2007, 22:48:30 »
ovako kivno da ne budeš kivan na mene jer ti ja nisam kivan na tebe ali ovo nemogu pretrpjeti.
nisam došao samostalno nego na poziv antea pa se posvadi sa njim a ne sa dedom ili bilo kim drugim sa ovog foruma.
nisam uskogrudan ali ovakvi ispadi ala ""Mrči pa otkud sad ti opet na VESPA skupu? Tebi fakat nisu svi doma. "" neču pretrpjeti nego ču ti odgovoriti da sam bio zadovoljan i skoro pa veseo kad sam dobio pozivnicu. a što se tebe tiče prvo riješi probleme kod kuče a tamo ih i ostavi  jer nas se to ne tiče to su tvoji problemi. mi smo se lijepo proveli, a to što si rekao aludira da bi napravio scenu več u startu.ako misliš ti biti uskogrudan ostani kod kuče i nemoj dolaziti jer kao što kaže djed ljude nemožeš dijeliti po onome što voze več kakvi su u društvu i kako se ponašaju.

ako ovako nastaviš prisvajati vespa klub i određivati tko smije a tko nesmije doč usprkos pozivnice bolje da se ne pojavljuješ na skupovima bilo kakvim jer prema tvom ponašanju ljudi če imati loše mišljenje o tom klubu,ljudima u njemu i ljudima oko njega.


kivno pozdrav i neču se ispričavati za ništa jer ovaj put odgovaram na provokaciju a moje kod kuče ostavi na miru nisu ti ništa krivi a ako treba doči ču na svaki skup samo tebi za inat.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #955 : 02 Svibanj, 2007, 23:06:28 »
Ja svoje članstvo nisam uvjetovao ničim, niti to mogu, niti to želim, niti to bih... nisam ja nikakva zvijezda da mogu bilo što uvjetovati. no transparentno sam iznjeo svoj stav: jednostavno ne želim biti član društva u kojem su meni nemile osobe, što je, smatran posve razumno i ok... zašto bih dobrovoljno bio član neke organizacije u kojoj mi se ne svidjaju pojedini članovi? no, to je moj odabir i moja privatna stvar. ... i nema veze s pivom, nego s razumom. ako moje pravo odabira smatraš uskogrudnošću, opet ok. možda si o meni stekao svoj sud, no varaš se ako misliš da bih se ja zbog takvih stvari s Tobom prepucavao i kačio preko foruma i inače... želiš li to, morat ćeš prvo na mene jako grubo džonom... kao što su to neki, bez razloga i povoda, s moje strane! :-))
uopće mi nije do sukoba. jako sam miroljuvive prirode. jedini je problem što otvoreno iznosim svoje mišljenje, na forumu, baš kao u životu. ponekad me to skupo košta... no, spreman sam ga u svakom trenutku i prilagoditi i modificirati, ako utvrdim da su druge, tuđe opcije bolje, ispravnije, poštenije... dakle, s moje strane nema razloga za frku. Što se Vespa kluba tiče, još barem formalno nisam član. Vespu posjedeujem, pa valjda udovoljavam temeljnim kriterijima. Hoću li je i voziti, u svakoj prigodi, ne znam... Ako je to uvjet za odlaske na izlete kluba, možda i hoću na tim izletima... ali još nisam siguran da sam na to spreman... Neće me ni najmanje smetati, ako predsjedništvo odluči da se na izlet smije samo na vespi, a meni se, kažimo, radije vozi na nekom testnom motoru. Jednostavno se neću priključiti društvu. I sve će biti ok! Ili kako lijepo piše u Righvedi: Ima toliko osvita, koji još nisu zarudili!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #956 : 02 Svibanj, 2007, 23:17:38 »
Mrc,
pozvao Te Ante i ja sam Te pozvao, od srca!
I sretan sam i ponosan što sam imao čast jahati u Tvojem društvu! I hebe mi se jesi li bio na vespi, krmku ili Baotijanu. I opet želim s Tobom jahati, ma što itko misli o tome! Meni bi bilo drago da je došlo još više ljudi s foruma, s motorima, quadovima i kaj ti ga ja znam...
Jasno mi je da pravi vesposi valjda žele svi jahat na proizvodima marke Vespa, da budu jednoobrazni, da se to lijepo vidi, kao parada. Meni nije toliko do toga. Ali, ako je tome tako, valja im se prilagodit ili odustat... ne treba se inatit, još manje prepirat. Odlazit ću na izlete s kim meni paše i kome ja pašem i znam da neću ostati osamljen!

www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline luky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #957 : 02 Svibanj, 2007, 23:34:38 »

imam osjećaj kao da sam se uključio na neki ženski forum,tek smo počeli a ono problemi moje mišljenje da svi oni koji su imalo pomogli ostvarenju našeg sna su dobrodošli pa čak i oni koji vole vespu kao motor ali je nemogu priuštit zbog ovog ili onog razloga,a kad vas se skupi 50 na sljemenu sa vespama e onada možete "birat" tko će sa vama u đir.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #958 : 02 Svibanj, 2007, 23:44:12 »
tako je luki ili si napred ili si iza ali nikad u skupini jer im ne spadaš.
što bi rekli da ima se u vožnji prikrpi neki skuteraš kivno bi ga zgural sa ceste jer nema vespu.
kaj je to ponašanje vozača vespe, pa oni su barem poznati po tolerantnosti a ne grubostima.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #959 : 03 Svibanj, 2007, 00:06:33 »

imam osjećaj kao da sam se uključio na neki ženski forum,tek smo počeli a ono problemi moje mišljenje da svi oni koji su imalo pomogli ostvarenju našeg sna su dobrodošli pa čak i oni koji vole vespu kao motor ali je nemogu priuštit zbog ovog ili onog razloga,a kad vas se skupi 50 na sljemenu sa vespama e onada možete "birat" tko će sa vama u đir.

vidi, imam vespicu, sasvim ok, volio bih ju ipak mehanički sredit zbog sigurnosti...  eto, Anti je na sljemenu pukla guma, svasta se s njima događa. čujem da znaju otić sajle, a koliko mi je poznato, ima ih čak sedam... dakle, za izlete želim pouzdan stroj, a to će biti tek nakon servisa. drugo, ne znam dobro vozit vespu. na skuterima s automatikom mi je ok. usvojio sam korištenje komandi. na vespi mi se tek predstoji naučit vozit i kočit nožnom i ručnom i spontano mijenjat brzine... dakle, samo bih zavlačio skupinu drugih, koji jure kao zmajevi... tek trebam otkriti njenu stabilnost i mogućnosti u raznim uvjetima...  vespa je ipak po mnogočemu specifičan stroj.
Inače, potpuno se sla-em s onim što si napisao. upravo tako i ja mislim. meni se vespa svidja i simpa mi je i guba i zato sam ju i uzeo, ali vjeruj ,mi ne nosim njenu sliku u novčarki i ne masturbiram na nju. možda bi bilo lijepo da mi znači onoliko koliko znači pojedincima. ovako ih teško razumijem. moj... ili njihov problem???
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT