Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VESPA CLUB CROATIA  (Posjeta: 365013 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1040 : 05 Svibanj, 2007, 21:14:06 »
ne dopusti patuljku da ti se popne na glavu, pomislit će da je veći od tebe!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline luky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1041 : 05 Svibanj, 2007, 22:55:07 »

danas sam bio na kupresu sređivo sam neki smještaj za nas ukoliko nam padne na pamet da posjetimo taj biser Hrvatskog naroda.
šalim se iako nadmorska visina od 1200 m čovjeku promjeni sve u organizmu od želje za spavanjem pa do otvaranja apetita.imam nekih planova u tom lijepom gradiću,zašto ići u sloveniju ili austriju kad ima snijega puno bliže za 3 puta manju cifru.gledajući na kartu mislim da je kupres na pola puta dbk-zg ali naravno kroz bih.ako netko izrazi želju za zimskim ili ljetnim radostima ja mu mogu pomoć.ljeti imaju motokros i paraglaiding a da ne spominjem spavanje u srcu ljeta na 10 stupnjeva a u dubrovniku 40 u hladu.

Offline Beler

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Trzista kapitala
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespa PX200E
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1042 : 05 Svibanj, 2007, 23:36:18 »
Slažem se što se tiče kupresa, takve netaknute divljine nema nigdje. Svako ljeto i zimu sam tamo bar par dana. Milina živa, staze uvijek pune snijega, birtije pune lijepih žena :P
Mislim di još postoje krda DIVLJIH konja na slobodi osim na kupresu?
Možda se i sretnemo koji put gore na krigli imenjače :)

Offline Kivno

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespu!!!
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1043 : 06 Svibanj, 2007, 00:18:56 »
Jel onaj Ivan preoro to polje? A šta je sa žitom? Reko je i pokosit livadu ako se dobro sjećam...
www.vespaclubcroatia.com

Traži se kolega dopredsjednik

Offline Kivno

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespu!!!
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1044 : 06 Svibanj, 2007, 02:09:32 »

lijepo si to sročio.
već sam nevoljko počeo vjerovati da si kreten....

OK, sad si ti na redu...




 :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :rofll:
www.vespaclubcroatia.com

Traži se kolega dopredsjednik

Offline luky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1045 : 06 Svibanj, 2007, 23:12:31 »

preoro je polje i posadio krumpir ili po dubrovačku (patate),stvarno jedino mjesto gdje se mogu odmorit i opustit je tamo.e skoro sam zaboravio,platio sam kaznu za prebrzu vožnju 23 preko dopuštenog a u autu moj stari i njegov prijatelj. i zaustavlja mene pajdo na njemu ono stražarsko odjelo zube nije počešljo bolje rečeno dvije stative nema ni jedinice ni dvice ali bio je fer.kolega mu je stajao na brežuljku preko puta i dojavio da ja dolazim kazna 30km-ova ja reko prijatelju mogu li ja tebi dat 20 i nemoj ništa pisat da ja mogu dalje a on će pa neznam ali kako hoćeš i ja izvadim 90 kn on mi reče gdje ideš ja reko na kupres e znaš i onda mi objasni gdje me još čekaju njegove kolege.
odmah sam se sjetio onog vica kad je mujo iz njemačke došo u bosnu i vozi 180km/h jer zna da u bosni nema radara ali haso policajac ga zaustavi i reče mu da je vozio prebrzo a mujo će njmu ma daj ne seri kako znaš kad nemaš radar,ma ko nema radar, suljo!!! a suljo viri iz grma,kako je prošo zuum a kako je trebo proć zuuuuuuum!!! ;D

Offline luky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1046 : 06 Svibanj, 2007, 23:47:28 »


danas sam bio u điru i slikao dvije zanimljive stvari koje sam htio podijelit sa vama,velika mi je želja provest 7 dana na ovakvoj barčici ili ti čamčiću,a ova druga slika je delfin točnije umijeće je bilo uhvatit mu peraju iako ih je bilo tri jadni zalutaju za ovakvim grdosijama.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1047 : 06 Svibanj, 2007, 23:57:28 »
lijepih li priča, o kupresu i moru... dok mi jadni jezdimo na skuter-izletu lijepom našom u zagrebačkoj okolici...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline luky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1048 : 07 Svibanj, 2007, 00:25:28 »

ima i u zagrebu i okolici jako lijepih mijesta jedan moj prijatelj ima "ranč" na malešnici i bilo nam je prva liga meza  stolni tenis trešnje žene a di je naše zagorje a riječice i potočici prema sisku i karlovcu.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1049 : 07 Svibanj, 2007, 00:31:59 »
cujzek, ante i ja danas smo prođirali skoro 200 km, preko samobora i plješivice do jastrebarskog pa preko pisarovine do kupe kod jamnice pa niz kupu do kravarskog i preko velike gorice u zagreb... izletić za 5, od 10.30 do 16.30, uz par cuguca i tako to... bilo je super... uskoro idemo na dva dana su/ne do mora i natrag...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline vejan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk, Zagreb
  • Moj Skuter: PX150E '84, Vespa LML T5 '91
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1050 : 07 Svibanj, 2007, 07:51:01 »
... izletić za 5, od 10.30 do 16.30, uz par cuguca i tako to... bilo je super... uskoro idemo na dva dana su/ne do mora i natrag...

ako idete preko vikenda javite di i kako, ako prolazite preko krka ili okolice javite se mozda stignem djir napravit s vama.
Preko tjedna ako se kamo ide isao bi i ja, preko tjedna sam u zg-u :glasses9:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1051 : 07 Svibanj, 2007, 10:59:50 »
vjerojatno će to bit preko vikenda... a proć ćemo kraj krka i svakako uključit legendarnog Genesisa, ako ne bude na moru! pridruži nam se, svakako na dijelu puta! sve obavijesti bit će ovdje!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline vejan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk, Zagreb
  • Moj Skuter: PX150E '84, Vespa LML T5 '91
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1052 : 07 Svibanj, 2007, 11:26:32 »
vjerojatno će to bit preko vikenda... a proć ćemo kraj krka i svakako uključit legendarnog Genesisa, ako ne bude na moru! pridruži nam se, svakako na dijelu puta! sve obavijesti bit će ovdje!

makar ako nista drugo na kavi na mostu (ili negdje dalje) :glasses9:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1053 : 07 Svibanj, 2007, 11:40:47 »
nekako sam sklon itineraru zg - senj - zlobin - fužine - delnice -zg
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline vejan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk, Zagreb
  • Moj Skuter: PX150E '84, Vespa LML T5 '91
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1054 : 07 Svibanj, 2007, 11:45:28 »
nekako sam sklon itineraru zg - senj - zlobin - fužine - delnice -zg

Eh super. Pridruzim vam se u Crikvenici ili Kriziscu pa s vama do fuzina. U fuzinama ima super
restoran bitoraj. Pa bi se dalo i nesto poklopat, ako ne popit kavu negjde.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1055 : 07 Svibanj, 2007, 12:10:18 »
eto... lijepo je jahati s nekimm tko poznaje lokalnu ugostiteljsku ponudu...  :toothy9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline vejan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk, Zagreb
  • Moj Skuter: PX150E '84, Vespa LML T5 '91
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1056 : 07 Svibanj, 2007, 13:10:53 »
eto... lijepo je jahati s nekimm tko poznaje lokalnu ugostiteljsku ponudu...  :toothy9:

I agree :toothy10:

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1057 : 07 Svibanj, 2007, 16:28:55 »
vejane, a što se radi prek tjedna u Zg?
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline vejan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk, Zagreb
  • Moj Skuter: PX150E '84, Vespa LML T5 '91
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1058 : 07 Svibanj, 2007, 16:50:43 »
vejane, a što se radi prek tjedna u Zg?

programiram. Firma iz rijeke projekt u zg-u pa idemo doma svaki vikend.  :frajer:

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #1059 : 07 Svibanj, 2007, 23:37:48 »
onda prek tjedna obavezno cugica  :occasion14:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!