Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VESPA CLUB CROATIA  (Posjeta: 361691 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #840 : 19 Travanj, 2007, 19:42:03 »
take it easy, r.e. web page is under construction 
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline luky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #841 : 19 Travanj, 2007, 20:08:41 »
MOJ DUBOKI NAKLON SVIM ZASLUŽNIM ZA SVE NAPRAVLJENO U OVA DVA DANA!!!
dva dana nisam bio na forumu i imam što vidit napokon ostvarilo se sve ono zbog čega sam se i zakačio za ovaj forum.
kivno hvala onaj logo sa dubrovačkim natpisom je prva liga i odma pravim nalju.
jedino su mi sa poremetili planovi što se tiče putovanja na eurovespu,doma sam sve organiziro i dogovorio se ali dao sam otkaz u firmi i počinjem sa novim poslom od 1.05.07 i nebi bilo baš uredu da odma nakon mjesec dana idem na godišnji.
ma još ćemo mi putovat a možda dogodine bude i negdje bliže.
a što se tiče kilometraže upozno sam tipa koji ima vespu za američko tržište 80-god prešla 250.000 km ima akumulator koji služi samo za poziciju i da svijetli zelena lampica kad je u neutralu.slikat ću je pa vam pošaljem sliku.

Offline Kivno

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespu!!!
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #842 : 20 Travanj, 2007, 11:26:23 »
Luky:
Jučer smo se našli i baš pričali kako je prioritet slijedeća Eurovespa a na ovu ćemo vjerovatno s autom nas trojica. Baš sam faksirao aplikaciju za Vespa World Club, nek se stvari malo razviju pa ćemo onda u malo većem broju. Jedino što bi se moglo desit, obzirom da su preimenovali Eurovespu u Vespa World Days da uvale skup negdje van Europe. Nadam se ipak da neće. Kako god, zaključili smo da na slijedeću svakako idemo s Vespama, jedino ak ne bude u GB ili nedaj bože Argentini. Što se tiče podružnice, ti si spominjao 20-ak ljudi. Pišem pravilnik o podružnicama i treba mi neki minimalni broj članova. Jel 20 malo, puno, taman? Pošalji mi ime (ako hoćeš u PM) da ti otvorim e-mail a članarinu ćeš sredit kad se otvori žiro ili uživo kad se upoznamo.

r.e.! i ostali:
Svakako šaljite prijedloge i pogotovo materijale za web stranicu. Daj bože da nam ovih 100 MB uskoro postane premalo. RE bi mogao uredit povijest Vespe i pregled modela (ja bi to stavio pod povijest). Ako već imaš nešto, šalji na info@vespaclubcroatia.com
Za sada Forum ostaje ovdje, nije prioritet a i ovdje nam je ok. Kad dođe neki sponzor na web, onda ide forum.
Nas trojica imamo još jako puno posla oko Kluba a polako se slažu i ideje u vezi "prihvata" novih članova i malo advertisinga za početak. Netreba žurit, treba sve definirat do jaja pa će poslje bit lakše. Mi smo se nekako složili oko 100 kn članarine, uz to ide e-mail adresa (bit će lakše komunicirat s članovima), naljepnica za Vespu, iskaznica i neki poklončić (ja sam predložio privjesak onaj plutajući koji se da izradit za 10-15 kn). Ostalo ide na troškove će se skoro pojavit, od pečata, iskaznica, naljepnica pa 20 kn/mjesečno za žiro račun pa neki letak za zapiknut na Vespe po gradu i drugdje (mi se u ZG baš ne poznamo kao u Dubrovniku).

E da, ako kojim slučajem upiknemo neki popust na Vespe, predlažem uvjet - članstvo od najmanje godinu dana. Ja sam iskreno htio tako privlačit članove ali me Predsjednik prosvijetlio "Netreba mi netko ko je u Klubu zbog popusta". Inače smo nas trojica dosta različitih pogleda, što je fenomenalno jer će izać nešto iz toga.

Što se tiče e-mail-a, trebali bi ga svi konfigurirat da se skida u Outlook ili tako nešto jer će s web mailom i nebrisanjem samo nakrcat server. Toliko za sad
www.vespaclubcroatia.com

Traži se kolega dopredsjednik

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #843 : 20 Travanj, 2007, 17:51:28 »
Što se mene tiče nema problema, u skorije vrijeme imat ću nešto više vremena, od rujna sam opet off. Imam nekih tekstova i podataka pa kako mi se bude dalo slat ću vam da to stavljate na svoju stranicu
Koliko love bi trebalo za forum?
« Zadnja izmjena: 20 Travanj, 2007, 18:01:20 r.e.! »
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #844 : 20 Travanj, 2007, 20:53:14 »
Što ne iskoristite tonu informacija o Vespi koje su već na ovom forumu i portalu, samo ih malo ljepše uobličite... :dontknow:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #845 : 20 Travanj, 2007, 23:44:36 »
e, moram se pohvalit, vespica mi je prosla tehnicki....   ;D ;D ;D
jos je bila tam atrakcija, ekipa kaj je tam cekala s autima je uredno uletavala kao od kud mi to? ovo nisam dugo vidio! kolko staro? kolko kubika? jel mogu sjest?, a i ovi kaj tam rade nisu uocili nikakvu manu (a bilo me strah prednje kocnice), jedino kaj dugo svijetlo nije bilo dovoljno jako, al sam ja reko da je tu princip "kolko gasa, tolko lux-a", i kao "di su mi žmigavci?", rekoh, nema ih, nisu nit planirani, tak da je sve skup skroooz fino zavrsilo.....     :)
u ponedjeljak moram na muriju u heinzelovu, i to bi bilo to kaj se tice legalnosti motornog vozila....
još me sam hebe legalnost vozaca, al nadam se da bu i to bilo kroz koji tjedan riješeno....
pozdrav :hello:

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #846 : 21 Travanj, 2007, 15:30:47 »
e da, jos nesto...
danas sam bio kod frendice u cvjecarnici u ulici i pricam kak sam jucer regao vespu i ukljuci se njena stara i veli: "vespa! ja obozavam vespe! mene su vozili u 60tima na vespi, kak je to bilo lepo, imam slike bum ti dofurala"...   super zena, veli da je dost njezine ekipe vozilo vespe, i pazite sad ovo, da su imali vespa klub prvi u jugoslaviji i zvao se "Vespa klub Rade Končar".
pitao sam dal ima kakve jos stvari iz tog vremena, veli da ima nest fotki, a i misli da ima neke brošurice i reko sam joj da ak joj nije tesko, sve kaj ima iz tog vremena da dofura...    i rekla je da nema problema, bila je skroooz sretna, vidlo joj se na licu...  super mi je ta povijest vespe u nasim krajevima, bas bi to htio poblize istrazit..... :)

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #847 : 21 Travanj, 2007, 16:05:28 »
kol'ko po Hrvatskoj ima vesponostalgičara, čudo jedno!  :icon_thumright:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline luky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #848 : 21 Travanj, 2007, 16:14:32 »
 mislim da je 10 ljudi ok jer čim od ljudi tražiš ime i prezime odmah misle da si sa prekršajnog suda.sazno sam i čija se siva vespa vozi po zagrebu a dubrovačkih je tablica,to je rođak od jednog mog prijatelje koji nije registriro vespu 2 god nego se šverca na du tablicama.
jučer mi je vlasnik bikers caffea u dbk rekao da prodaje vespu od svog oca 98 god prešla je manje od 20000 km i px 150 talijanka ali najzanimljivije na njoj je boja a to je bijela ali se preljeva kao kameleon.e skoro sam zaboravio cijena je 800 eura.slikat ću je pa vam pošaljem  sliku.stoji u garaži.
kad smo kod slika mislio sam vam slikat sve vespe u dbk koje su voznom stanju,ima jako zanimljivih.
sto se tiče putovanja na eurovespu sad mi je malo lakše tako da se već sad počinjem pripremat,jučer sam naprevio 50km đir po lijepom sunce ali je nisam pustio nigdje ispod 100
ko pravi pubertetlija dog u jednom zavoju nisam zamalo ostavio čelo na retrovizoru tamića.
jedino što me uvjek ubije u pojam je kazaljka od benzine 50 km full gas i ode pola rezervara.

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #849 : 21 Travanj, 2007, 18:39:29 »
voli vespa popit kad ju se ganja  ;D

daj nabaci sliku te vespe, baš me zanima boja  :toothy10:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #850 : 23 Travanj, 2007, 10:19:29 »
evo, skupio sam sve papire za registrirat udrugu, danas idem u heinzelovu sredit ovo za vespu, pa neznam dal cu stic i u zapoljsku (mislim da tam trebam ic), al sutra ziher idem, drugari.....  :)

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #851 : 23 Travanj, 2007, 10:36:40 »

Offline Kivno

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespu!!!
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #852 : 23 Travanj, 2007, 12:44:14 »
Malo sam ažurirao WEB STRANICU pa pogledajte.
Sori za službeni književni hrvatski al obzirom da nas ima iz cijele naše, bolje ovako nego kombinacija ZG-ST-DU slanga.

Što se mene tiče nema problema, u skorije vrijeme imat ću nešto više vremena, od rujna sam opet off. Imam nekih tekstova i podataka pa kako mi se bude dalo slat ću vam da to stavljate na svoju stranicu
Koliko love bi trebalo za forum?

RE, hvala ti samo mislim da ti nije trebalo ovo "svoju stranicu". To je NAŠA stranica!!! Krivo si me shvatio za forum. Netreba puno love nego za sad nam je ovdje dobro. Pitanje foruma je više tehničke naravi a sponzora sam spomenuo jer formum povećava posjećenost pa bi se brojač (u takvom slučaju sponzorstva) malo više okretao.

Luky je kao najjužniji (budući) član dobio iznimnu povlasticu da mu se otvori e-mail luky@vespaclubcroatia.com prije nego sredi članstvo. Osim udaljenosti, razlozi su i potencijalno osnivanje Podružnice Dubrovnik i njegov potencijalni put na VWD na kojem bi mogao jedini predstavljati naš Klub. Nadam se da se idejopokretači i budući članovi slažu sa ovom iznimkom.
www.vespaclubcroatia.com

Traži se kolega dopredsjednik

Offline etetre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagabria, centro
  • Moj Skuter: vespa 125 primavera
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #853 : 23 Travanj, 2007, 13:34:07 »
naravno!  :icon_thumright:

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #854 : 23 Travanj, 2007, 16:57:45 »
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #855 : 23 Travanj, 2007, 16:59:35 »

Luky je kao najjužniji (budući) član dobio iznimnu povlasticu da mu se otvori e-mail luky@vespaclubcroatia.com prije nego sredi članstvo. Osim udaljenosti, razlozi su i potencijalno osnivanje Podružnice Dubrovnik i njegov potencijalni put na VWD na kojem bi mogao jedini predstavljati naš Klub. Nadam se da se idejopokretači i budući članovi slažu sa ovom iznimkom.

slažem se, dapače  :icon_thumright:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline Kivno

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespu!!!
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #856 : 23 Travanj, 2007, 17:47:50 »
Evo druže predsjedniče, dodao sam i web mail prema vašoj želji.  :icon_thumright:

Gledaj redovito jer se očekuje mail od Vespa World Cluba.
www.vespaclubcroatia.com

Traži se kolega dopredsjednik

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #857 : 23 Travanj, 2007, 19:57:28 »
može neki counter na stranicu?
da vidimo kak se situacija razvija  :toothy10:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline luky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #858 : 23 Travanj, 2007, 21:03:12 »

evo vespice za @ntu još ti ja za 300 kn prodam komplet bijele žmigavce sa sjenilima naravno, i to je to.prešla je 25000 km i mislim da 800 eura nije konačna cijena.boja se slabo vidi jer je u garaži.jedino je je...e što je px 150 a ne 200 ali i to nije problem vespa je prvenstveno napravljena za uživanje a nama u brdovitim krajevima u dalmaciji je ipak potrebna malo veća kubikaža.imam još slika.i usput koliko sam dužan kunica i kome da se javim vezano za članarinu.

listajući neke stare albume naletio sam na sliku mog prvog i nadam se jedinog pada s vespe.
prvi veći izlet s vespom u vela luku i na povratku malo klizanja a ljeto 8 mjesec kratki šorc
bez kacige nas dvoje.ali još sam bio pod dojmom večeri prije tako da me nije baš bolilo.odmah sam pošo na plažu dobro opro u moru i za mjesec dana je otpala i zadnja krastica.naravno doma sam reko da sam se složio niz stjene na moru.

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: VESPA CLUB CROATIA
« Odgovori #859 : 23 Travanj, 2007, 21:13:34 »
lijepa je vespica.....da je 200 ccm, uzeo bi ju! sutra idem pogledat jednu PX 200 iz '91. ima anlaser, prešla neku siću. što ti misliš luky o tim PXicama iz devedesetih? jel imaju neke mane za razliku od neuništivih dama iz 80-ih i ranije?
za članarinu i ostalo treba se još malo strpit, ima nekih stvarčica  za posložit u klubu  :hello:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!