Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)  (Posjeta: 178424 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1020 : 12 Lipanj, 2013, 11:28:13 »
stabilizator nema nikakve veze,samo ak je vxr remen gore onda da ga smiri na leru.
probaj 10.7
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1021 : 12 Lipanj, 2013, 11:42:07 »
stabilizator nema nikakve veze,samo ak je vxr remen gore onda da ga smiri na leru.
probaj 10.7
ne znam onda stvarno...kad je tek složen swap,u multivaru su bile 9.5gr,sve ostalo isto kao i sada osim stabilizatora i isao je dobro...a sada odjednom trazi 1.5gr teže rolice...znam da to nije do stabilizatora jer sam probao i bez njega pošto nisam mogao vjerovati kako odjednom traži toliko teže rolice...sada sa 11.5 gr do 100 kmh dode jako brzo,meduubrzanja isto odlična...uzeo sam 11 gr malossi,vec sam narucio...prije sam ga uvijek vrtio oko 8800,sad  ga bas hocu probati vrtiti oko 8500 kroz ubrzanje jer mi se cini da mu to vise odgovara...sada sam bio stvarno zadovoljan kako je isao,da nemam sat okretaja i da ne vidim koliko se vrti vjerujem da bi čak i ostavio 11.5gr ali ovako cemo ipak probati pola grama lakše...ima walkay 10.6 gr pa mi moze posuditi ako mi budu trebale,ali mi se vise stvarno neda deklo skidati...sutra kad ga slozim sa 11gr neka ide kako ide,vise ga ne diram...vratio sam nosač tablice i jos me registracija ceka ovaj tjedan!

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1022 : 12 Lipanj, 2013, 11:43:11 »
Sunce ti tvoju, nisi uzeo te rolice sto sam ti jos nudio, te su bile 10,6 gr , sad mozes opet doci kod mene! :la:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1023 : 12 Lipanj, 2013, 11:45:08 »
Sunce ti tvoju, nisi uzeo te rolice sto sam ti jos nudio, te su bile 10,6 gr , sad mozes opet doci kod mene! :la:
hahahhaha,eto vidis...sta je tu je sada,upravo sam narucio 11gr iz MD-a,kada ga sutra složim vise nista ne diram,i sa 11.5 gr ide dobro :D
bojim se da bi 10.6gr bile malo prelagane  :icon_thumright:

Offline Laki

  • Tržnica : (+25)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SR186 Lc ....
  • Moja Kaciga: Arai Chaser
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1024 : 12 Lipanj, 2013, 13:50:50 »
a kad cu ja dobit nazad te 10,6g rolice?

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1025 : 12 Lipanj, 2013, 13:53:57 »
a kad cu ja dobit nazad te 10,6g rolice?
piši kući propalo :toothy12:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1026 : 14 Lipanj, 2013, 17:29:00 »
nisu mu suđene 11.0 gr role :D

danas otišao pokupiti rolice,i vidim da su mi dečki nabavili 10.5gr umjesto 11gr,vjerojatno su pretpostavili da ce mi faliti koji 400 okretaja kada se prijenos zagrije pa su naručili 10,5gr malossi,šalu na stranu  :)

nisam im htio nista govoriti,jer su dečki prva liga,kraljevi kakvih nema,da su barem svi prodavači takvi,jebiga tko god radi taj i griješi tako da im je oprošteno...a i bas si razmisljam,mozda je dobro sto je tako ispalo,jer se sa 11.5gr vrtio nekih 8100 kroz ubrzanje dok se prijenos nije zagrijao,inače kada ga duze vozim po ovakvim vrućinama nakon nekog vremena kroz ubrzanje se okretaji smanje za jedno 100-200 okretaja...znaci ako uzmemo u obzir da se sa zagrijanim prijenosom i 11.5 gr vrtio 8000-8100 kroz ubrzanje,sa 1 gr laksim rolicama bi se trebao vrtiti oko 8900 kroz ubrzanje...u 11 mjesecu,kada je bio swap slozen i samo multivar(kao i sada) vrtio se 8800-900 kroz ubrzanje i od kada imam skuter to je razdoblje kada je najbolje isao...

sada sve nade polažem u to da sam sve dobro izračunao,koliko sam tih rolica promjenio vec napamet znam koje okretaje da očekujem...nadam se da se nece vrtiti preko 9 000 ni pod razno,jer nakon toga pada snaga i počinje prevrtavati,sve do 9000 prolazi,idealno oko 8800 kroz ubrzanje...odo sad to sloziti pa javim rezultate,ionako ga sutra moram ici registrirati,stalno odgađam  ;D

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1027 : 14 Lipanj, 2013, 18:50:37 »
aj neka mi netko objasni ovo:

stavim 10.5gr role a on se vrti oko 8300 kroz ubrzanje  ::)

koji mu je k**ra* jebeni,sad ce na kraju ispasti da mu trebaju 9.5gr s kojima je prije isao najbolje dok jos nisam stavio torq...nista ne bi bilo čudno da odmah nisam stavio 9.5 gr i motor mi se doslovno vrtio oko 10 500 okretaja kroz ubrzanje...kako sada odejdanput da mu opet trebaju 9.5gr rolice a u početku su bile preprelagane?????
imam ja 9.5gr role ali mi se ne da po stoti put rastavljati jebeni prijenos,ide motor dobro,ne znam stvarno...ako skupim sutra ujutro snage stavit cu 9.5 gr,da ih nemam ostavio bi ovako ali me nista ne kosta opet sve rastaviti...sad sam poludio sto sam bacio pare za rolice j#bo mu pas mater


ovako ce izgledat ako me nastavi ljutit:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1028 : 15 Lipanj, 2013, 15:28:24 »
evo vec treća godina zaredom da sam pao na tehničkom  :angry7:

prosle godine me rušio zbog Deaka i to je opravdano,dolazim ja danas u istu stanicu(necu pisati o kojoj se stanici radi)...platim tehnički i čekam pola sata na onoj žegari,skoro sam otegnuo papke od vrućine...da skratim priču,dolazi lik do mene i kaze da ga stavim na valjke?valjke who??pa čovječe nije to 50 slabasnih kubika jos ti pise na naljepnici IZUVAČ_180  :laughing7:
i kaze da ga stavim sa strane,krene ga slikati i pita me jel to zatamljeni štop?ja kazem neam pojma da ti budem iskren kupio sam skuter s tim...uzima on sarafciger i počinje mi skidati stop,ja gledam i ne vjerujem...kaze on meni to je zatamljeno ja te ne mogu s tim pustiti?Ja njemu kazem jel vi mene zajebavate ili šta?Prošle godine me vaš kolega pustio a imao sam isti taj štop...kaze on meni,ne znam ja nista,ja te ne mogu pustiti,otici cu po tog kolegu koji te pustio prosle godine pa vidi s njim,ako te on pusti dobro...dolazi taj drugi lik i odmah sam ga prepoznao od prosle godine,pita on mene potiho jesam li prosle godine imao vezu???gledam i ne vjerujem što čujem!Ja njemu kazem jel vi mene zajebavate,pa prosle si me godine pustio s tim stopom,odi nadi stare slike pa ces vidjeti da je isti štop u pitanju!!Nije znao sta da kaze,i lik mi odjednom kaze ako te moj kolega nije pustio ne mogu te ni ja pustiti  ::)
j**** ti državu pokvarenu,ljudi doslovno bez kocnica prolaze a lik me drka zbog zatamljenog stopa iako se sve vidi kada se stisne kocnica!!sta da sam imao vezu onda bi me pustio?kako si me onda prosle godine pustio sa istim štopom,ajde mi to objasni..

Mrak mi je pao na oči,bezveze sam bacio 115 kn na tehnicki,sad im iz principa necu nikad vrata otvoriti...Nemam komentara,kad vidim po forumu s kakvim ljudi skuterima prolaze na tehnickom a mene drka zbog jebenog stopa,iako me prosle godine pustio!

Dobrodošli u Osijek!
Sad idem iduci tjedan sa Walkayem pa ce mi on srediti tamo kod njega u stanici da prodem bez problema,i nema sanse da cu stavljati serijski štop a ni nemam ga!

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1029 : 15 Lipanj, 2013, 15:36:05 »
ja neznam koi to seljaci daju odredbe tim pregledavačima na tehničkom koje stvari se moraju strogo kontrolirati..gleda ti dimenziju guma,puže po podu a kočnicu npr ni da pipne..
dobro još ako se vidi kroz štop al ja popizdim na one krapina čuning aute koima su zatamnjna (zatamLjena po novom :P ) stražnja svijetla da opće ne kužiš da daje žmigavac ili da drži kočnicu nego tek na par metara iza njega..
ugradil bi si narađe pračku na skuter i razbijal redom sve te natjunirane štopove  :toothy3:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1030 : 15 Lipanj, 2013, 15:41:55 »
ja neznam koi to seljaci daju odredbe tim pregledavačima na tehničkom koje stvari se moraju strogo kontrolirati..gleda ti dimenziju guma,puže po podu a kočnicu npr ni da pipne..
dobro još ako se vidi kroz štop al ja popizdim na one krapina čuning aute koima su zatamnjna (zatamLjena po novom :P ) stražnja svijetla da opće ne kužiš da daje žmigavac ili da drži kočnicu nego tek na par metara iza njega..
ugradil bi si narađe pračku na skuter i razbijal redom sve te natjunirane štopove  :toothy3:
al doslovno to,kad vidim kaki skuteri prolaze na tehničkom u ostalim gradovima onda poludim,a ja dodem sve tip top napravljeno i nade me drkat...ne bi mu riječ rekao da me prošle godine nije pustio s istim štopom!
i sto je jos najbolje,to je original stop samo zatamljen,žmigavci su sa strane tako da to nista ne utječe na njih i smanjenu vidljivost,i sve se vidi kroz stop i dok na leru radi vide se da svijetle one 2 zaruljice i kada stisnem kočnicu sve se vidi kako treba..vec sam ja to testirao davnih dana,ma nemam riječi!poludio sam!

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1031 : 15 Lipanj, 2013, 15:55:55 »
Ubuduce treba ici na regu u Bilje u Belje, tamo ni novi auto koji ima nece proc sa originalnim xenon scjetlima u original farovima ako se plati barem jedna piva ili kavica koliko cujem... a trosak pive ili kave nije velik ako znas da te nece nista pitat... cak bi i izuvac prosao pod 50ku  ;D

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1032 : 15 Lipanj, 2013, 15:58:32 »
Ubuduce treba ici na regu u Bilje u Belje, tamo ni novi auto koji ima nece proc sa originalnim xenon scjetlima u original farovima ako se plati barem jedna piva ili kavica koliko cujem... a trosak pive ili kave nije velik ako znas da te nece nista pitat... cak bi i izuvac prosao pod 50ku  ;D
ma odo ja u Dardu sa walkayem i mirna Bosna  :icon_thumright:
samo moram sto prije otici,jer bi mi mogla doci kazna uskoro,skoro je 2 tjedna proslo,a mozda cak i je :D


Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1033 : 15 Lipanj, 2013, 16:07:44 »
A brate mili sta si toliko cekao sa regom, ima nas koji bi ga regali za tebe, da si dao pare rijesili bi regu, ja bi ga gurao ili bi ga zapio  :toothy3:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1034 : 15 Lipanj, 2013, 16:24:15 »
A brate mili sta si toliko cekao sa regom, ima nas koji bi ga regali za tebe, da si dao pare rijesili bi regu, ja bi ga gurao ili bi ga zapio  :toothy3:
hehehe ma ne sumljam ja u vas,vas par ste prvi meštri i kapa dolje  :icon_thumright:

nego,htio sam ga ici ranije regat ali nisam mogao zbog noge,eto sada napokon mogu ali jos uvijek malo boli i šepam  :toothy3:

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1035 : 16 Lipanj, 2013, 12:03:53 »
ah taj Izuvac_180  :redface:
ajde vise rijesi to i nacrtaj se u Valpovu kod ekipe na kavi  :icon_thumright:
btw nemoj zamjerit jucer za sms  :binkybaby:  :icon_biggrin:
_M.r. Team Valpovo_

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1036 : 16 Lipanj, 2013, 12:11:55 »
ah taj Izuvac_180  :redface:
ajde vise rijesi to i nacrtaj se u Valpovu kod ekipe na kavi  :icon_thumright:
btw nemoj zamjerit jucer za sms  :binkybaby:  :icon_biggrin:
bratić navratit cu ovaj tjedan kada ga registriram,vidis da ne mogu iz 1. proći tehnički da ga jebes  ;D
nemoj ti meni zamjeriti sto ti nisam odgovorio,nisam bio u stanju da drzim mobitel a kamoli da pišem,a danas me mamurlku ubija(Maturalna večer)  :toothy3: :laughing7:

bez brige,pratim ja sve di idete,i treba se vozikati,pogotovo ako imas viska para pa ne znas gdje potrositi  ;D
i da moram priznat da me se uvijek sjetiš gdje god ides <3

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1037 : 16 Lipanj, 2013, 12:17:40 »
ah taj Izuvac_180  :redface:
ajde vise rijesi to i nacrtaj se u Valpovu kod ekipe na kavi  :icon_thumright:
btw nemoj zamjerit jucer za sms  :binkybaby:  :icon_biggrin:
bratić navratit cu ovaj tjedan kada ga registriram,vidis da ne mogu iz 1. proći tehnički da ga jebes  ;D
nemoj ti meni zamjeriti sto ti nisam odgovorio,nisam bio u stanju da drzim mobitel a kamoli da pišem,a danas me mamurlku ubija(Maturalna večer)  :toothy3: :laughing7:

bez brige,pratim ja sve di idete,i treba se vozikati,pogotovo ako imas viska para pa ne znas gdje potrositi  ;D
i da moram priznat da me se uvijek sjetiš gdje god ides <3

hahahah osto im je u pamcenju Pralas70ccmTjuner  :icon_biggrin:
j**** ti sunce alkoholicarsko    :drunken_smilie:  :drunken_smilie:
a cuj vozanje je sasvim normalna stvar kad je agregat 4T a palo je recesiskih cca 250km
pa kad se ti mene nes moram ja tebe  :icon_thumright:
_M.r. Team Valpovo_

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1038 : 16 Lipanj, 2013, 12:24:09 »
ah taj Izuvac_180  :redface:
ajde vise rijesi to i nacrtaj se u Valpovu kod ekipe na kavi  :icon_thumright:
btw nemoj zamjerit jucer za sms  :binkybaby:  :icon_biggrin:
bratić navratit cu ovaj tjedan kada ga registriram,vidis da ne mogu iz 1. proći tehnički da ga jebes  ;D
nemoj ti meni zamjeriti sto ti nisam odgovorio,nisam bio u stanju da drzim mobitel a kamoli da pišem,a danas me mamurlku ubija(Maturalna večer)  :toothy3: :laughing7:

bez brige,pratim ja sve di idete,i treba se vozikati,pogotovo ako imas viska para pa ne znas gdje potrositi  ;D
i da moram priznat da me se uvijek sjetiš gdje god ides <3

hahahah osto im je u pamcenju Pralas70ccmTjuner  :icon_biggrin:
j**** ti sunce alkoholicarsko    :drunken_smilie:  :drunken_smilie:
a cuj vozanje je sasvim normalna stvar kad je agregat 4T a palo je recesiskih cca 250km
pa kad se ti mene nes moram ja tebe  :icon_thumright:
tako nekako hahah
inače ne pijem,ali jučer mi se omaklo,ipak je maturalna jednom u zivotu  :drunken_smilie:
Ma treba se voziti sto vise pogotovo sa tom recesijskom potrosnjom kod  fajertaka :D
mada meni više nije toliko ni do vožnje,ugl pričat cemo kad se vidimo na omw-u u Valpovu  ;D
e vidis bratic ja se tebe ne mogu sjetiti kada nigdje ne idem,ali zato ja uvijek dolazim u Valpovo kafenisat a bratić Robi je must have u svakom statusu na fesju  :toothy12:

Offline derbiGP1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: MT 07
  • Moja Kaciga: Airoh warrior
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1039 : 17 Lipanj, 2013, 00:33:22 »
Gospodine Pralas u subotu popodne se ide, pa budi registriran ;)