Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)  (Posjeta: 178403 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #980 : 17 Svibanj, 2013, 18:00:36 »
psihički sam sjeban dosta,čim sam se ja slomio odmah par dana poslije krenule temperature 25+ stupnjeva,propustio 1 maj,par rođendan,evo danasnji dan jedan od najvazniji dana u zivotu sam isto propustio pošto sam maturant i slavi se naveliko a evo di sam ja tu pisem poruku na forumu  :angry7: noga mi se osušila poput grančice,ma uzas ne mogu vam opisati sta mi se sve izdogađalo ovih 6 tjedana...NEdogodilo se nikome i neponovilo se,a vec vidim da ce rehabilitacija biti krvava jer glezanj jedva da mogu pomaknuti 1-2 centimetra gore dolje  :toothy3:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #981 : 17 Svibanj, 2013, 18:47:08 »
dobro si ti prošel,kod pada s motora uvijek prvo gležnjevi najebu...moj gležanj je bil smrskan i stopalo na koži i tetivama visilo..imal sam 4 operacije i oporavak od 4 godine i ostal invalid pa se živi..6 mjeseci nisam smjel nogu ni na pod spustit a ne stat na nju (naravno videl sam i gorih lomova i posljdedica od mojih,mogel sam i ja gore najebat)..imaš sreće da nije bilo gore..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #982 : 17 Svibanj, 2013, 19:06:30 »
dobro si ti prošel,kod pada s motora uvijek prvo gležnjevi najebu...moj gležanj je bil smrskan i stopalo na koži i tetivama visilo..imal sam 4 operacije i oporavak od 4 godine i ostal invalid pa se živi..6 mjeseci nisam smjel nogu ni na pod spustit a ne stat na nju (naravno videl sam i gorih lomova i posljdedica od mojih,mogel sam i ja gore najebat)..imaš sreće da nije bilo gore..
znam da,uvijek se tebe sjetim pa mi bude lakše...
ja sam sj#bo i ligamente,i jos mi je pukao talus,na srecu sto je pukao u donjem dijelu inače bi i ja na operaciji zavrsio...taj glezanj je sranje zesce i uvijek svi pričaju da je sjebati gležanj jako zajebana stvar jer je pun sitnih košćica a izmedu ostalog nosi svu težinu tijela...
da sam imao čizme ne bi se nista dogodilo,ali ne žalim zbog toga jer na skuteru ionako nose cizme samo oni koji voze utrke dok je motor druga stvar...

Offline Domba

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1057
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • DZphotography
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Kivi i Dragster
  • Moja Kaciga: Caberg V2 407 V
  • MojSetup: U kutijama
  • MojSpuh: sta 1, imam 3
Re: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #983 : 17 Svibanj, 2013, 19:10:48 »
Care sretno u daljnjem oporavku! Drzi se!

Sent from my LT22i using Tapatalk

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #984 : 17 Svibanj, 2013, 19:12:43 »
puca noga i dok imaš čizne..taman gore do kod su čizme,hehe
nema veze,bitno d anije gore..dalje pametnije i opreznije.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Re: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #985 : 17 Svibanj, 2013, 19:21:53 »
Care sretno u daljnjem oporavku! Drzi se!

Sent from my LT22i using Tapatalk
:icon_thumright:

steef:puca da,to nije upitno ali u mom slučaju sam gotovo siguran da ne bi nista bilo ali jebiga...
uhh malo je reci pametnije i opreznije  :)

Offline dbara

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 458
  • Spol: Muški
  • Do ruba pa nazad...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • - Dino Bara Photography -
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Scarabeo 250 i.e.
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #986 : 17 Svibanj, 2013, 22:07:44 »
psihički sam sjeban dosta,čim sam se ja slomio odmah par dana poslije krenule temperature 25+ stupnjeva,propustio 1 maj,par rođendan,evo danasnji dan jedan od najvazniji dana u zivotu sam isto propustio pošto sam maturant i slavi se naveliko a evo di sam ja tu pisem poruku na forumu  :angry7: noga mi se osušila poput grančice,ma uzas ne mogu vam opisati sta mi se sve izdogađalo ovih 6 tjedana...NEdogodilo se nikome i neponovilo se,a vec vidim da ce rehabilitacija biti krvava jer glezanj jedva da mogu pomaknuti 1-2 centimetra gore dolje  :toothy3:


virujen da si  psihički uništen, i tako je i meni je bilo , u startu dvi noge polomljene, stopalo svaka kost pukla, dan danas boli kada san ga jučer polomija, ujtro ga ne osjećan, ne mogu napravit osnovne pokrete bez obuće ne mogu šetat a propustija san tu godinu kad san pa dosta toga da san je mora brzo zaboraviti, najgore je kod stopala sta nemoš se oslanjat na njega a tija bi, samo san tija reč s oporavkon polako ništa žuriti jel možeš samo sebi gore napravit...
samo gas...


Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #987 : 17 Svibanj, 2013, 22:33:27 »
psihički sam sjeban dosta,čim sam se ja slomio odmah par dana poslije krenule temperature 25+ stupnjeva,propustio 1 maj,par rođendan,evo danasnji dan jedan od najvazniji dana u zivotu sam isto propustio pošto sam maturant i slavi se naveliko a evo di sam ja tu pisem poruku na forumu  :angry7: noga mi se osušila poput grančice,ma uzas ne mogu vam opisati sta mi se sve izdogađalo ovih 6 tjedana...NEdogodilo se nikome i neponovilo se,a vec vidim da ce rehabilitacija biti krvava jer glezanj jedva da mogu pomaknuti 1-2 centimetra gore dolje  :toothy3:


virujen da si  psihički uništen, i tako je i meni je bilo , u startu dvi noge polomljene, stopalo svaka kost pukla, dan danas boli kada san ga jučer polomija, ujtro ga ne osjećan, ne mogu napravit osnovne pokrete bez obuće ne mogu šetat a propustija san tu godinu kad san pa dosta toga da san je mora brzo zaboraviti, najgore je kod stopala sta nemoš se oslanjat na njega a tija bi, samo san tija reč s oporavkon polako ništa žuriti jel možeš samo sebi gore napravit...
o moj Bože sta je tebi bilo da si oba dvije noge polomio i jos stopalo??isto sa motora,auto te pokupio ili??
ma nema žurbe,sada jos 2 tjedna lagano i onda vjerojatno fiziklna terapija,iako su rekli da mi vjerojatno nece trebati jer sam mlad ja ipak mislim da hoce  :sad1: :icon_biggrin:

Offline dbara

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 458
  • Spol: Muški
  • Do ruba pa nazad...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • - Dino Bara Photography -
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Scarabeo 250 i.e.
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #988 : 17 Svibanj, 2013, 22:39:33 »
psihički sam sjeban dosta,čim sam se ja slomio odmah par dana poslije krenule temperature 25+ stupnjeva,propustio 1 maj,par rođendan,evo danasnji dan jedan od najvazniji dana u zivotu sam isto propustio pošto sam maturant i slavi se naveliko a evo di sam ja tu pisem poruku na forumu  :angry7: noga mi se osušila poput grančice,ma uzas ne mogu vam opisati sta mi se sve izdogađalo ovih 6 tjedana...NEdogodilo se nikome i neponovilo se,a vec vidim da ce rehabilitacija biti krvava jer glezanj jedva da mogu pomaknuti 1-2 centimetra gore dolje  :toothy3:


virujen da si  psihički uništen, i tako je i meni je bilo , u startu dvi noge polomljene, stopalo svaka kost pukla, dan danas boli kada san ga jučer polomija, ujtro ga ne osjećan, ne mogu napravit osnovne pokrete bez obuće ne mogu šetat a propustija san tu godinu kad san pa dosta toga da san je mora brzo zaboraviti, najgore je kod stopala sta nemoš se oslanjat na njega a tija bi, samo san tija reč s oporavkon polako ništa žuriti jel možeš samo sebi gore napravit...
o moj Bože sta je tebi bilo da si oba dvije noge polomio i jos stopalo??isto sa motora,auto te pokupio ili??
ma nema žurbe,sada jos 2 tjedna lagano i onda vjerojatno fiziklna terapija,iako su rekli da mi vjerojatno nece trebati jer sam mlad ja ipak mislim da hoce  :sad1: :icon_biggrin:

s sp-on san pokupija auto evo link http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,7916.msg122563.html#msg122563 , rekli su i meni lagano fizikalna godinu dana pa ces biti ok a od toga ništa ponekad iman osjećaj da stopalo nije moje najgore je kad po par dana prste ne osjećan ;)...
samo gas...


Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #989 : 17 Svibanj, 2013, 22:55:32 »
užas,i jel završila tvoja karijera na 2 točka ili?

Offline dbara

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 458
  • Spol: Muški
  • Do ruba pa nazad...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • - Dino Bara Photography -
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Scarabeo 250 i.e.
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #990 : 17 Svibanj, 2013, 23:04:36 »
užas,i jel završila tvoja karijera na 2 točka ili?

ma jok nisan vozija 4 god i koji misec, bija san par puta u odustajanju od 2 kola, čak san reka kad san pa neću više nikad sist a evo lani kupija malog sportcityja samo da iman od točke A do točke B a na kraju završija u Makarskoj u dvoje na njemu hahaha, teško odustat od motora stari moj jače je to od mene...
samo gas...


Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #991 : 17 Svibanj, 2013, 23:11:44 »
užas,i jel završila tvoja karijera na 2 točka ili?

ma jok nisan vozija 4 god i koji misec, bija san par puta u odustajanju od 2 kola, čak san reka kad san pa neću više nikad sist a evo lani kupija malog sportcityja samo da iman od točke A do točke B a na kraju završija u Makarskoj u dvoje na njemu hahaha, teško odustat od motora stari moj jače je to od mene...
pročitao sam cijelu temu i jos sam uvijek šokiran...mislio sam da je gadno ali toliko  :o
posljedice ce nazalost ostati,uvijek je tako,ali vazno da si se ti oporavio...vjerujem da kad god sjednes na motor to vise nije ni približno kao prije i da je strah prisutan,ali nakon ovakve nesrece ponovno sjesti na 2 točka  :sign188:

Offline fleky911

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1360
  • Spol: Muški
  • ok?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aerox 180
  • Moja Kaciga: Premier Monza
  • MojSetup: hell of BB has come ;)
  • MojSpuh: Fabrizi
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #992 : 17 Svibanj, 2013, 23:21:05 »
nisam ti ni ja mogo u gležnju ni mrdnut od boli imo sam i kost smrskanu i stopalo sa otkolilo na dva djela i evo sad 6 mjeseci kasnije opet hodam normalno vozim se opet tak da nemoj izgubit volju bit ce bolje ;)

Offline dbara

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 458
  • Spol: Muški
  • Do ruba pa nazad...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • - Dino Bara Photography -
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Scarabeo 250 i.e.
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #993 : 17 Svibanj, 2013, 23:24:45 »
užas,i jel završila tvoja karijera na 2 točka ili?

ma jok nisan vozija 4 god i koji misec, bija san par puta u odustajanju od 2 kola, čak san reka kad san pa neću više nikad sist a evo lani kupija malog sportcityja samo da iman od točke A do točke B a na kraju završija u Makarskoj u dvoje na njemu hahaha, teško odustat od motora stari moj jače je to od mene...
pročitao sam cijelu temu i jos sam uvijek šokiran...mislio sam da je gadno ali toliko  :o
posljedice ce nazalost ostati,uvijek je tako,ali vazno da si se ti oporavio...vjerujem da kad god sjednes na motor to vise nije ni približno kao prije i da je strah prisutan,ali nakon ovakve nesrece ponovno sjesti na 2 točka  :sign188:

ma bilo je straha samo par km do kuće kad san novog dovea, sad san luđi nego prije mislin vozin opreznije toliko da uvik vozin na nož eto počela mi se zadnja guma raspadat po rubovima haha šta če biti kad dođe t-max ili nexus 500...
samo gas...


Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #994 : 17 Svibanj, 2013, 23:32:22 »
nisam ti ni ja mogo u gležnju ni mrdnut od boli imo sam i kost smrskanu i stopalo sa otkolilo na dva djela i evo sad 6 mjeseci kasnije opet hodam normalno vozim se opet tak da nemoj izgubit volju bit ce bolje ;)
bit ce bolje,jos sam ja i dobro prosao kad vidim sta se vama se izdogađalo...ali dobro svi vi koji ste nesto smrskali i to pošteno ste imali bliski susret sa autom a ja sam samo proklizao...

dbara: :toothy12:

Offline fleky911

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1360
  • Spol: Muški
  • ok?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aerox 180
  • Moja Kaciga: Premier Monza
  • MojSetup: hell of BB has come ;)
  • MojSpuh: Fabrizi
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #995 : 17 Svibanj, 2013, 23:44:17 »
i sad si zamisli još ležat od tog dana u 2 sata do slijedećeg dana u 2 u krevetu sa takvom nogom jer oni nemogu nac doktora da obavi operaciju

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #996 : 17 Svibanj, 2013, 23:47:03 »
i sad si zamisli još ležat od tog dana u 2 sata do slijedećeg dana u 2 u krevetu sa takvom nogom jer oni nemogu nac doktora da obavi operaciju
mah nemam komentara,poznato mi je to...meni 4 tjedna nisu vidjeli da imam prijelom,i jos rekli ajde pralas oslanjaj se lagano na nogu pa mozes ti to bla bla i ja se oslanjao i razdvojile mi se kosti 4 mm zbog toga,sta vise reci...da se nisam oslanjao i da su oni u početku vidjeli prijelom ne bi se ovoliko odužilo,sta reci

Offline fleky911

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1360
  • Spol: Muški
  • ok?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aerox 180
  • Moja Kaciga: Premier Monza
  • MojSetup: hell of BB has come ;)
  • MojSpuh: Fabrizi
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #997 : 17 Svibanj, 2013, 23:49:31 »
tako ni meni stopalo nisu skužili i sad mogu micat samo sa palcem a ovim prstima tek toliko da ne stoje na mjestu

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #998 : 17 Svibanj, 2013, 23:54:34 »
tako ni meni stopalo nisu skužili i sad mogu micat samo sa palcem a ovim prstima tek toliko da ne stoje na mjestu
ma sreća da je sve dobro zavrsilo  :icon_thumright:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #999 : 18 Svibanj, 2013, 13:10:20 »
i onda kažu kosačica projekt je spam  :laughing7:
šale na stranu, pralas drži se, jbg šta da ti kažem... kad je najgore sjeti se da ima još goreg i to je to, tako bar ja radim...
hvala bogu još nisam ništa polomio, ali jesam jednom natuko zglob desne ruke i mogu reć da je jebena bol, a ne želim ni mislit kako je kad slomiš nešto...   :angry7:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)