Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ZADAR chat  (Posjeta: 371869 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #640 : 14 Prosinac, 2007, 23:20:38 »
nekak su mi postale seljacek te stvari sa tom vatrom vise, smorilo je.. prekic je.. bilo davno in, sad manje.. vazno da se tebi djasvi ;)
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #641 : 14 Prosinac, 2007, 23:31:53 »
lol koji je tebi isus danas?
isusbog  :)

jesi pita ja san reka,a i vidis da nisan jedini kome se bas nesvidja,a ti ako zelis cut od mene da je super onda nek mi prije toga neko kaze da mogu izlagat,a to ako tebe uvridi sta ti ja kazen svoje misljenje ja ti nisan kriv,samnom je danas sve u najboljem redu  :frajer: :frajer:
...........1...........8...........7...........

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #642 : 15 Prosinac, 2007, 00:58:53 »
lol aj aj meni su pre lude lol

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #643 : 15 Prosinac, 2007, 11:12:11 »
U ku**c,koliko je noćas leda bilo po cesti u gradu.. :angry7:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #644 : 15 Prosinac, 2007, 13:49:21 »
U ku**c,koliko je noćas leda bilo po cesti u gradu.. :angry7:

pada snig ajte ljudi na prozore
jer dok ja driftam po snigu,vi na netu širite obzore
zimske radosti,grudanje ledom,krvava kolina
spicia san celon u kamen,i jako boli da
zasra san snig svojon krvlju,sad se crveni
svi ti uplašeni pogledi,okrenuti prema meni
i dok mi krv cidi ni lice,dizem motor na centralnu
vadim iz djepa maramicu u koju sam ispuva nos
brišem se i gledam,ne virujemo svojim ocima
komadic mozga,sad u ledenom grobu pociva
padam u nesvist...

 :laughing7: :laughing7:
...........1...........8...........7...........

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #645 : 15 Prosinac, 2007, 16:10:41 »
looool ahahaha haha lloooolll     :o :o :o :o :o :o

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #646 : 15 Prosinac, 2007, 17:53:04 »
Nemojte da ova tema prijeđe u RING  :(
Who's looking for punishment ??

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #647 : 16 Prosinac, 2007, 18:17:35 »
Evo ovako aj da stavim jos jednu pricu ovdje u ovu temu, biti ce zanimljiva svima nama sudionicima ovog događaja a i onima koji nisu sudjelovali u ovom događaju
Svi likovi u priči su stvarni i nisu izmišljeni
Sve lokacije su stvarne
A preporuča se da osobe sa slabijim želucem ne čitaju ovaj članak, također bi bilo poželjno da mlađi od 18 godina ne čitaju bez prisustva roditelja bog mogućnosti nastanka trauma i nesanice radi noćnih mora.


Sve je počelo jednog sunčanog ali hladnog dana 16. prosinca 2007.
Hrabri momci ne iščekivajući što bi se moglo dogoditi odvažili su se na jednu avanturu da krenu stuntat kod bile ili barem da se nađu i upoznaju.
Dogovorili su se oko detalja preko msn-a i plan je bio da ce x-thug i SWAT doci kod bile tocno u 16:30 a punisher i blacknaranča će krenuti u autu u 15:45 sa biloga briga prema ljupču.
tamo ih je čekao dino, slavni drvosječa s svojom sjekirom u rucu..prizor je bio krvav, black narančao je ugledao mrtvog, unakaženog, krvavog svog najdražeg skutera. Suze su mu navrle na oči kada je ugledao sf-a jadnog kako plače i odumire. Htio je zadaviti dina i jednu osobu koja mu je uradila to..
Inače motor je dan an farbanje no nije uspjelo 100% amo reci da je 50% uspjeha i to je jako žalosno..no ipak s vremenom skuter je oživio kada je sav sretan ugledao svog vlasnika (black naranču). Polako i nježno su spojili sve plastike na motor i uputili se prema zadru.
Polako ali sigurno su stigli u zadar Dino black naranča i punisher koji je voio svoje auto..
uletili su na parking kod bile gdje su bjesni x-thug i swat ih cekali vise od pola sata..
ja i dino smo dosli i ugasili motore a punisher je lagano uletio pod dozom ručne..
I tako nakon svega nekih 5 minuta interventna policija dolazi napraviti očevid i ulati u prostor krivičnoga djela, a to je...dečki su stali pokraj svojih motora koji su bili ugašeni i parkirani lol..
i tako seljak nad seljacima jdan pandur neuki izletio iz auta skupa sa dvoje svojih kolega i izderao se:  "Postroji se u vrstu bando!"
i tako jeli mi stali u vrstu i počne on nas ispitivati najprije ime i prezime..i dode do punishera koji e bio zadnji u vrsti i pocme se nesto derati na njega jer on vozi auto i tako pocemo srati nesto i uhvati ga za nos i tako odgurne..
zatim je pitao podatke a samo su punisher i swat imali vozačke pa je kolega policajac provjerio podatek, također je priupitao jali itko od nas ostale trojice ima kakve podatke a tada mu je x-thug dao osobnu..
i tako jeli on nas pocme ispitivati koje škole idemo i tako a kazem nazor a on meni ma vi ste iz gimnazije najveca banda, tada x-a pita koju on ide a ovaj njemu: medicinsku a zatim seljo x-u : "ma di ces ti takav ljude krpati"  haha to nas je malo nasmijalo i tako pita on swata ovaj nejmu da zrakoplovni tehničar i da hoce avion voziti i da želi biti pilot...a ovaj mu govorio 5 minuta da on nece dopustiti da swat bude pilot i reka je da ce sve to zapisati i da ce se odobno pobrinuti da ovaj ne postane pilot..lol hahaha...
i tako oni nama sali dobrih 15 minuta a mi se vec smrzli skroz..a sreca božja da me nije pitao prometnu jer ja jedini nisam imao ni prometnu ni tehnički što vec ni to osiguranje niti vozačku a ni osobnu, eto jedno sam imao registraciju lol...
no srecom sve je na kraju dobro prošlo i još su nam nadodali da ne zeli da nas vidi na motoru nego da guramo motor i upalimo sva četri žmigavca lol!

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #648 : 16 Prosinac, 2007, 19:05:50 »
i jeste li upalili sva četri????????????????????????
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #649 : 16 Prosinac, 2007, 19:35:56 »
Dobra prica za laku noc haha lool, Ali price obicno pocinju sa "Bilo jednog toplog suncanog dana" :laughing9: loooool
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #650 : 16 Prosinac, 2007, 19:52:45 »
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #651 : 16 Prosinac, 2007, 20:06:57 »
ma hebeš ti to sve cole ako nesmiš nigdi sa skutom a imaš ga to je još gore nego nemat skuter..

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #652 : 16 Prosinac, 2007, 20:10:24 »
prvo FAKAT je istinita...drugo malo je pretjerana ali i neki detalji fale...poput...da je mene za drob uvatija i stisa...gad...


al sta se mora priznati bio je ok...black ti mozes stari kolko oces...al sta je je...moga je OGROMNE kazne zasiti svima...i meni i punisheru...a pogotovo vama...al nije...samo mala provjera...zato budi fer...i reci kako je sve bilo ok...zapravo super iskustvo...vidili ste da ako pocnete sa njima razgovarati i pokazete im da ih se ne bojite...nece biti nista...a samo da nam nisu uzeli podatke...to bi bilo zafrknuto...
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #653 : 16 Prosinac, 2007, 20:16:46 »
a što san pretjera? i nisan ništa sra sve je tocno

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #654 : 16 Prosinac, 2007, 21:23:37 »
super kolega, samo jos sredi migavce..pitaj hellboy-a da vidis kako je on to uradio..

ah Zadrani, fakin dobra avantura, mogli ste film snimit
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #655 : 16 Prosinac, 2007, 21:29:20 »
black pretira si kad kazes da su pokvareni tj. da je seljak...a bas je bio ok...zapravo vise mi se zgadio onaj sa brkovima sta je muča i sta je samo staja...sa svojim upadicama...a ovi su bili ok...

kazem ti...da je tio moga nam je svima prisiti velike kazne...al sa druge strane to su bila 3 interventna pandura...a ne prometna...al neka...

nego dicemo sad stunati???  :sad1:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #656 : 16 Prosinac, 2007, 21:31:19 »
prvo da napomene ovo sad je moj super ludi 200-ti post... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

hehe


uglavnom...mi vec pola godine pricamo da cemo snimati...pa nista...al stvarno moramo to snimiti pa majstorski aj to spojim pa da vidis kako ce biti fora...na jubito staviti...
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #657 : 16 Prosinac, 2007, 21:53:08 »
gleaj onaj pandur uopce nije oke i onako se nesmije odnositi prema nama mi nisamo niakkvi kriminalci ili dileri ili šverceri mi nismo lopovi ni pljačkaši mi niti tada nismo bili prometni prekršitelji jer su nam motori bili ugašeni 5 minuta prije nego su oni došli..
a to da je bia ok uopce nije, ono vrijedanje onda punishera onako za nos i deranje i psovanje i govoriti nam da smo banda i sve...cuje to nije ok a kazes d nam je mogao kazne napisat...reka sam tati ovo reka je da u ovom slučaju on nikakve kazne nije mogao pisati osim za krivo parkiranje..
motori bili ugašeni
nije nas vidia da vozimo niti divljamo
auto ugašeno
jednio nismo pravilno parkirali
zbog toga nam nije dao kazne a uostalom da je mene pitao prometu i tako to ja bi samo trebao reci da nije moje vozilo i da neznam..pak bi dosao i platio bi mozda kaznu za parking..
ali onako se derati vrijedati i tebe za trbuh hvatati i govoriti ti da si debel punishera matletirat koda je iz milicije to nije bilo ok
iako sam ja uvik govoria da hrvatska policija treba imati punooo vece ovlasti što se tice kriminalaca ali mi maloljetnici koji nismo nikakve prekršaje napravili nama netreba nista, aj da smo kriminalci pa da se onako ponaša s nama..postroj se u vrstu bando..

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #658 : 16 Prosinac, 2007, 22:10:40 »
PRVO NISAM DEBEL :hmh: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9:

drugo...da nije moga...al tocno se zna da smo mi bili tamo...a i neko nas je prijavio

al neka...al MOJE misljenje je da je sve bilo ok...al dobro...vrlo v...necemo valjda u ring ja i ti radi toga :redface: :hmh: :laughing7: ;)  ;D :notworthy: :nono: :toothy12: :toothy9: :toothy11: :toothy10: :toothy3:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #659 : 16 Prosinac, 2007, 22:23:07 »
OMG!!! jel Vas ikada pre ovoga uhvatila policija???????? Prvo i prvo, EXTRA ste prosli!!! Alooooo, to je interventna!!!! Bolje da ne znate "kakvi su". Ovo sto su vama radili nije nista, prozivanje, cupanje za nos.. Ne ne!! To su ti najgori ljudi, samo bi da se izivljavaju, nista drugo. Eto uhvatili su Vas klince i ajde da se zabave. Ako ti kaze da si debel, potvrdi, nek te ne bude briga, ili samo isqliraj, nedo bog da mu nesto prigovoris!! Nek vam ovo bude iskustvo vise! Niste mogli bolje proci!! Toliko..

Ziveli
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·